New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ha Strief megy, akkor szeretném Harrist a kezdőbe.
Legalábbis remélem hogy nem csak én látom bele a potenciált, hanem a góréság is.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
és ha még Sproles-ért is kapunk egy 6. kört (ha Gabbert ért annyit a Frisconak), akkor tökéletesnek mondhatjuk az idei offszezont. nem is tudom mikor voltunk utoljára ennyire aktívak a piac első 2 napján...lol
Ahogy írtam, szvsz 7. kör szokott menni ilyenkor, de ha tényleg igaz a hír, hogy 10 csapat is cserélne érte, akkor csak feljebb lehet tornázni az árat.atapapa
Egy 6. kör azért jól esne. Azzal meg máris megvan a hely Byrdre. Viszont Strief nem úgy néz ki, hogy marad. Akkor Brees, Bunkley stb átvariálással szerezhetünk pénzt még valakire FA-n, de az, hogy Thomas marad, nekem kicsit azt sugallja, hogy nem nagyon akarunk mi mozogni. Egy Tarell Brown mennyibe fájhatna az elszabadult CB-fizetések miatt?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
és ha még Sproles-ért is kapunk egy 6. kört (ha Gabbert ért annyit a Frisconak), akkor tökéletesnek mondhatjuk az idei offszezont. nem is tudom mikor voltunk utoljára ennyire aktívak a piac első 2 napján...lol
Ahogy írtam, szvsz 7. kör szokott menni ilyenkor, de ha tényleg igaz a hír, hogy 10 csapat is cserélne érte, akkor csak feljebb lehet tornázni az árat.

több mint 10 éve
keke New Orleans Saints 22
Mike Garafolo‏@MikeGarafolo
Two-year extension for Pierre Thomas to stay with the Saints, per agent

öröm és bódottá'!!lol
Igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
Annyira, de annyira bíztam egy ilyen hírben....

Nem szakmailag, de nekem nagyon szar volt látni, hogy a Thomas-Moore-Sproles trió repül, nagyon bírom őket...
De ha választani kellett volna, hogy ki maradjon, PT lett volna... szóval hurrá. 😊
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
és ha még Sproles-ért is kapunk egy 6. kört (ha Gabbert ért annyit a Frisconak), akkor tökéletesnek mondhatjuk az idei offszezont. nem is tudom mikor voltunk utoljára ennyire aktívak a piac első 2 napján...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Mike Garafolo‏@MikeGarafolo
Two-year extension for Pierre Thomas to stay with the Saints, per agent
lol
Vannak játékosok, akiket egyszerűen képtelenek vagyunk kirúgni 😊

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Mike Garafolo‏@MikeGarafolo
Two-year extension for Pierre Thomas to stay with the Saints, per agent

öröm és bódottá'!!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
még Earl Thomas-t is kiakasztottuk ezzel az igazolással...


szegény abban a hitben él, hogy a Seahawks találta fel a safety posztot :plol
Legközelebb majd ha összesen lesz egy safety a keretben, akkor egy másik S igazolása előtt Loomis felhívja és Thomas előzetes hozzájárulását kéri.
Ha nem kap. játszunk egy safetyvel.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ez az egyik, másik az, hogy egy ilyen safety az álom Ryan-nek, mint Vaccaro, 6 millió módon tudja alkalmazni majd. Ha megnézzük, hogy CB vagy S kellett FA-ről, akkor azt mondom, hogy ilyen képességű CB közel nem lett volna, mint amilyen S Byrd.
nfl_lover
Ezzel a megállapítással vitáznék, talán még Revis is FA lesz.
Viszont nagyon elszálltak a fizetések ezen a poszton, akkor már inkább tényleg megérte FS-be tenni a pénzt.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Az általam igencsak kedvelt Andy Benoit ezúttal a Saintsről írt egy elég jó cikket:  mmqb.si.com/2014/03/12/jimmy-graham-new-orleans-saints-free-agency/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Viszont abban szerintem igaza van,hogy copycat league. Ami nem feltétlenül baj, mindenki úgy építkezik ahogyan akar, ha pedig egy csapatot 1-2%-al befolyásolt a blockbuster kaliber S páros kiépítésére a Hawks sikere, akkor szerintem az csak hízelgő 😊undisputedly
Csak egy felvetés: a Harper-Sharper páros 2009-ben szintén SB-t érő teljesítményt nyújtott. Akkor ki másolt kit? 😊Gyurma Pappa
Na most nehogy azt hozzátok ki a hsz-emből,hogy szerintem mi találtuk fel a S posztot 😀undisputedly
Dehogy is, csak utaltam rá, hogy máskor is volt már ilyen. Ahogy nem Brady és Manning találták ki a pocket passer QB-t, de ma mégis ők az etalonok. Nyilván, ET joggal érzi, hogy őket másolják, de szerintem mi pl. már tavaly letettük a lantot a jó S mellett, amikor Vaccarot behúztuk, hiszen a legtöbb szakírónak sem volt egyértelmű, hogy mekkora need is nálunk egy jó S.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
tavaly ligautolsók voltuk szerzett labdák tekintetében, azzal, hogy most hoztunk egy turnover gépet nem hinném hogy copcat-ek lennénk. nem hiszem, hogy ezzel a 'Hawks sémát másolnánk le, mindössze elhoztuk azt a játékost, aki ebben a legjobb.
biztos sokat fogunk cover 1-et játszani, Byrd-del mélységben, Kenny meg slot-ban vagy az end-en, de ez a lehetőségek egész tárházát nyitja meg RR előtt, nem feltétlen lesz egy Seattle másolat.
csak miért van olyan messze szeptember...lol
Igazából én arra gondoltam copycat alatt,hogy most mi lettünk bajnokok, és a csapatunk legjobb egysége kb a Secondary, azon belül is a két S. Rendre hatalmas playeket csináltak.
Ha ez motivációt jelentett akércsak -ahogyan írtam is- 1-2% erejéig, az inkább csak hízelgő.
Az,hogy a mai ligában két elit S vezette védelemre-főleg egy elit FS vezette-lehet építeni és ezért pénzt költeni, szerintem jól levezethető belőlünk.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Viszont abban szerintem igaza van,hogy copycat league. Ami nem feltétlenül baj, mindenki úgy építkezik ahogyan akar, ha pedig egy csapatot 1-2%-al befolyásolt a blockbuster kaliber S páros kiépítésére a Hawks sikere, akkor szerintem az csak hízelgő 😊undisputedly
Csak egy felvetés: a Harper-Sharper páros 2009-ben szintén SB-t érő teljesítményt nyújtott. Akkor ki másolt kit? 😊Gyurma Pappa
Na most nehogy azt hozzátok ki a hsz-emből,hogy szerintem mi találtuk fel a S posztot 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Viszont abban szerintem igaza van,hogy copycat league. Ami nem feltétlenül baj, mindenki úgy építkezik ahogyan akar, ha pedig egy csapatot 1-2%-al befolyásolt a blockbuster kaliber S páros kiépítésére a Hawks sikere, akkor szerintem az csak hízelgő 😊undisputedly
Csak egy felvetés: a Harper-Sharper páros 2009-ben szintén SB-t érő teljesítményt nyújtott. Akkor ki másolt kit? 😊

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
tavaly ligautolsók voltuk szerzett labdák tekintetében, azzal, hogy most hoztunk egy turnover gépet nem hinném hogy copcat-ek lennénk. nem hiszem, hogy ezzel a 'Hawks sémát másolnánk le, mindössze elhoztuk azt a játékost, aki ebben a legjobb.
biztos sokat fogunk cover 1-et játszani, Byrd-del mélységben, Kenny meg slot-ban vagy az end-en, de ez a lehetőségek egész tárházát nyitja meg RR előtt, nem feltétlen lesz egy Seattle másolat.

csak miért van olyan messze szeptember...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
még Earl Thomas-t is kiakasztottuk ezzel az igazolással...


szegény abban a hitben él, hogy a Seahawks találta fel a safety posztot :plol
Ez csak jó. Kevés versenyszelleműbb játékos van a rosterünkön mint E.T.
Ha eddig azt hitte,hogy kicsit megállhat, most biztosan nem teszi 😊

Viszont abban szerintem igaza van,hogy copycat league. Ami nem feltétlenül baj, mindenki úgy építkezik ahogyan akar, ha pedig egy csapatot 1-2%-al befolyásolt a blockbuster kaliber S páros kiépítésére a Hawks sikere, akkor szerintem az csak hízelgő 😊
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
még Earl Thomas-t is kiakasztottuk ezzel az igazolással...


szegény abban a hitben él, hogy a Seahawks találta fel a safety posztot :p

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Durva stat:
most nézem, Byrd tavaly 11 meccsen fogott 4 int-t
Nálunk az összes safety az egész szezonban összesen hatot.

És még így se teljes a kép, mert White az egyetlen elcsípett passzt cornerként csinálta.

Drága ez az igazolás, de az teszi nagyszerűvé hogy abszolút needre jött. Írtam korábban is, hogy jól festett a tavalyi védelem yardban vagy pontban, de szerzett labdában, különösen interceptionben a liga alsó harmadában tanyáztunk.atapapa
Ez az egyik, másik az, hogy egy ilyen safety az álom Ryan-nek, mint Vaccaro, 6 millió módon tudja alkalmazni majd. Ha megnézzük, hogy CB vagy S kellett FA-ről, akkor azt mondom, hogy ilyen képességű CB közel nem lett volna, mint amilyen S Byrd.

És akkor hozzávéve a pénzeket, szintén nem jártunk volna jobban egy top CB-vel. Ééééés a draf class CB mélységét tekintve, kifoghatunk egy fasza kis játékost.

Tényleg csak valóra vált álom ez, még akkor is, HA ESETLEG Jimmy megy. Igaz, hogy Brees sem lesz fiatalabb, de miatta és Payton miatt egyáltalán nem tartok az offense esetleges (nagy) visszaesésétől, sőt.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Kíváncsi vagyok amúgy, hogy Sprolesért mit kaphatunk...Tocy
Szvsz hetedik körnél nem sokkal többet. Azzal, hogy egyértelműen ki akarjuk tenni, a csapatok most csupán azért versenyeznek egymással, hogy ne FA-ként kelljen licitálniuk a bérét, hanem csak a jelenlegi fizetésével kapják meg.atapapa
7. körünk úgysincs 😀

Egyébként ha tényleg 4 millió körül foglal Byrd idénre, akkor Sproles kitételével/elcserélésével még mindig van bő egy milliónk. A szerződések variálásával csinálhatunk még 3-4 milliót és kitehetjük Thomast is, tehát 6-7 milliónk szerintem még lehet, ha akarjuk. Abba beleférhet Strief és Collins, akkor pedig nem kell RT korai körökben. Talán Haralson is visszajön, akkor pedig kell egy kezdő CB, egy kezdő WR és egy C, ezen kívül egy backup ILB, egy backup RB, meg egy negyedik safety kellhet és kész is van a keret. Csak váljon be a kezdő CB-WR-C kombó...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Kíváncsi vagyok amúgy, hogy Sprolesért mit kaphatunk...Tocy
Szvsz hetedik körnél nem sokkal többet. Azzal, hogy egyértelműen ki akarjuk tenni, a csapatok most csupán azért versenyeznek egymással, hogy ne FA-ként kelljen licitálniuk a bérét, hanem csak a jelenlegi fizetésével kapják meg.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Durva stat:
most nézem, Byrd tavaly 11 meccsen fogott 4 int-t
Nálunk az összes safety az egész szezonban összesen hatot.

És még így se teljes a kép, mert White az egyetlen elcsípett passzt cornerként csinálta.

Drága ez az igazolás, de az teszi nagyszerűvé hogy abszolút needre jött. Írtam korábban is, hogy jól festett a tavalyi védelem yardban vagy pontban, de szerzett labdában, különösen interceptionben a liga alsó harmadában tanyáztunk.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Kíváncsi vagyok amúgy, hogy Sprolesért mit kaphatunk...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
az más tészta, az yesyesyes... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Erre kelni, fujfujfuj.... 😀peach
Azért ti sem panaszkodhattok... 😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 652 — a new hope (again)
Erre kelni, fujfujfuj.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...