New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Albert Breer @AlbertBreer
Trade done ... RT @RapSheet: It’s the #Eagles for Darren Sprolesempty taxi
o_o na erre nem számítottamGyurma Pappa
La Canfora állítólag több GM-mel is beszélt, akik azt mondták h 5. kör körülre várható az ellenérték, az több, mint jó.

Szerk. közben úgy tűnik h a hír igaz:
ProFootballTalk @ProFootballTalk
Per league source, Saints get fifth-round pick for Darren Sproles from Eagles.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Albert Breer @AlbertBreer
Trade done ... RT @RapSheet: It’s the #Eagles for Darren Sprolesempty taxi
o_o na erre nem számítottam

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Albert Breer @AlbertBreer
Trade done ... RT @RapSheet: It’s the #Eagles for Darren Sproles


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Oké, jövőre meg 10 milla, páff. Plusz Brees nagy pénze, plusz Jimmy nagy pénze, plusz be kell szorítani Jordant.Tocy
Egyrészt ráérünk akkor aggódni, másrészt meg Loomis picit jobban ért hozzá, mint mi, meg fogja oldani, nem féltem. 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Oké, jövőre meg 10 milla, páff. Plusz Brees nagy pénze, plusz Jimmy nagy pénze, plusz be kell szorítani Jordant.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/03/salary_breakdown_for_new_orlea.html
Byrd szamai... Iden csak 3.5m, szep.
csabi19
Loomis egyszer fog olyan szerzodest kotni, ahol bizonyos evben a jatekos fog fizetni a sapkaba :p

több mint 10 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/03/salary_breakdown_for_new_orlea.html
Byrd szamai... Iden csak 3.5m, szep.

Mas: tudom, nem uj keletu dolog, de Galette twitterje nagyon rohogos... 😀

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Pierre 😊 Istenem de boldog vagyok, köszönöm. 😊

S. Smith... pff, Menekülök az ilyenektől. Viccnek is rossz.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


még így is elég hihetetlen 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
kell a francnak az a baromarcú...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Most miért, képzeljétek el, ahogy arany-feketében ugrál a Panthers pad előtt 😀😀
Gyurma Pappa
Morbid lenne.

Engem speciel marhára idegesítene és már nincs olyan teljesítménye, amivel ezt kompenzálná.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Most miért, képzeljétek el, ahogy arany-feketében ugrál a Panthers pad előtt 😀😀

Egyébként szerintem AFC-be megy.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Oké.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Steve Smith utolsó snapjét játszotta a Panthersben.
Smith's longtime representative Derrick Fox told The Associated Press on Wednesday that Smith "is not going to play for the Panthers next year, I know that. I just don't know when that transaction is going to take place."
Ide vele!Tocy

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Steve Smith utolsó snapjét játszotta a Panthersben.

Smith's longtime representative Derrick Fox told The Associated Press on Wednesday that Smith "is not going to play for the Panthers next year, I know that. I just don't know when that transaction is going to take place."

Ide vele!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Rutintalanul is lejátszotta Brownt.

Különben meg Brees első itteni évében az LT másodéves volt, az egyik G meg újonc.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
De az.
Én főleg Lelitot nem tudom hová tenni, annyi lehetősége nem volt bizonyítani.
Viszont kicsit kemény az a mondat, hogy "merész Armstead mellé".

Armstead egy veteránt takarított ki a kezdőből, inkább lenne/lett volna/volt merész Brownt játszatni.atapapa
Armstead is rutintalan, ha a falba teszünk még két hasonlóan keveset játszó fiatalt, az a merészség, nem a képességeikkel van gondom.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
De az.
Én főleg Lelitot nem tudom hová tenni, annyi lehetősége nem volt bizonyítani.
Viszont kicsit kemény az a mondat, hogy "merész Armstead mellé".

Armstead egy veteránt takarított ki a kezdőből, inkább lenne/lett volna/volt merész Brownt játszatni.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem túl merész Armstead mellé Lelito és Harris?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Csak próbáltam lefordítani a need fogalmát a draft nyelvére.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Thomas maradás azt mutatja, hogy nem kívánunk újabb needet tenni magunknak, és ez így van jól.
Gyurma Pappa
Szvsz nélküle se lett volna akkora need a poszt, hogy az első három kör valamelyikében futót kelljen draftolni.
atapapa
Én ezt nem is mondtam sehol, hogy első három kört dobjunk futóra (hogy bejött korábban is nem? 😀). Keversz Hörivel 😛

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Thomas maradás azt mutatja, hogy nem kívánunk újabb needet tenni magunknak, és ez így van jól.
Gyurma Pappa
Szvsz nélküle se lett volna akkora need a poszt, hogy az első három kör valamelyikében futót kelljen draftolni.
Nagyon furcsa nekem ami most történik, szerintem a most kitett emberekkel beindultak a tárgyalások az átalakításokról, ezek megrekedtek, elkezdtük kiszórni őket, és talán PT rájött, hogy a most strukturált pénzénél szignifikánsan többet máshol nem kapna, és aláírta az átalakítást/új szerződést.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ha Strief megy, akkor szeretném Harrist a kezdőbe.
Legalábbis remélem hogy nem csak én látom bele a potenciált, hanem a góréság is.atapapa
Szóval nálad a kezdő RT-draft kilőve?Tocy
Nem duzzognék amennyiben a harmadik kör után bevadásznánk a még legjobb OT-t, aztán lenne valami versenyhelyzet a posztért. De Harris engem meggyőzött arról, hogy ez nem létszükség.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Egy 6. kör azért jól esne. Azzal meg máris megvan a hely Byrdre. Viszont Strief nem úgy néz ki, hogy marad. Akkor Brees, Bunkley stb átvariálással szerezhetünk pénzt még valakire FA-n, de az, hogy Thomas marad, nekem kicsit azt sugallja, hogy nem nagyon akarunk mi mozogni. Egy Tarell Brown mennyibe fájhatna az elszabadult CB-fizetések miatt?Tocy
Hmmm. Nem. Thomas maradás azt mutatja, hogy nem kívánunk újabb needet tenni magunknak, és ez így van jól. Pierre mez rendelés elhalasztva 😀😀

Nem várok már nagy nevet, na ilyenkor hoz top T-t Loomis 😛 Realitás az, hogy Strief megy, első 3 kör: CB, WR, C, ebben a sorrendben (ez módosulhat WR, CB sorrendre, ha kihúzzák előlünk a 4 potens CB-t, ami simán benne van, mert pl. ha a Tampa nem húz QB-t, a legnagyobb needjük hirtelen a CB lett, és ugye ők korábban DE needes csapatként voltak tartva). Szerintem a kezdő fal meg van Strief nélkül is (Harris-Grubbs-Lelito-Evans-Armstead), de depth ügyileg elég szarul állunk, így várok valamelyik körben egy projekt T-t is. Szerintem Lelito jobb C is lehet, mint BDLP, fizikálisan biztos hogy jobban hasonlít egy C-re, mint a poszthoz kimondottan kicsi Brian, aki azért sem volt túl jó fit sok helyre (és visszagondolva, a belső futások jobban mentek, mondjuk Goodwin idejében). De mindenképp fontos lenne egy C draft, és akár olyan, aki kezdő is lehetne máshol, mert ha Lelito bebukik, akkor azért legyen pótlása (lásd Konz a Falconsnál).

Szerintem a kezdő RT-nél nagyobb needünk jelenleg a WR/CB, így biztos nem lőnék rá magas draftot. Előállhat olyan helyzet, hogy pre-TC nincs komoly hiányposztunk, depht kérdések felmerülhetnek, OL, LB, S posztokon, de mindenképp erős rostert kapunk.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha Strief megy, akkor szeretném Harrist a kezdőbe.
Legalábbis remélem hogy nem csak én látom bele a potenciált, hanem a góréság is.atapapa
Szóval nálad a kezdő RT-draft kilőve?