New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Azért Lommis mellé továbbra se ülnék le pókerezni, pár napja még ő is azt mondta, hogy idén FA-re nem lesz pénz.
Amit el is lehetett volna hinni, ha nem csinálunk ekkora takarítást.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Szűken vagyunk, de idén még egy szerződés se lett átalakítva, abból meg évente mindig nyer vagy 5-6 milliót a Mester. Meg szerintem Graham első éves capszáma is alacsonyabb lesz majd 1-2 millerrel annál, mint amit a tag nyom.atapapa
Ha csak el nem cseréljük. 😊

Annyira back loaded Byrd szerződése, hogy simán nem biztos hogy ennyibe fog ez nekünk kerülni. Ráadásul kikötöttünk valamit sérülés esetére is, szóval be vagyunk védve talán.

És még mindig nem nyúltunk Brees szerződéséhez, abban is bőven van 2-3 millió, plusz Thomas maradása sem biztos, csak szerintem még kivárunk vele is.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Még mindig kitehetjük Thomast is egyébként 2,9 millióért és négy millió kell idén Byrdre a hírek szerint. A Sproles-trade-del már meg is van egyébként mindenféle Thomas-cut vagy variálás nélkül is, persze másra is kell lóvé.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Jarius Bryd szerződése $54 millió, $28 millió garantált. Évi 9 milliós fizu. Megengedhetitek ezt ti egyáltalán magatoknak cap space ügyileg?
iktriad
Nem, az a tervünk hogy a sapka fölé igazolunk, hátha ismét kapunk valami méretes büntit Foodelltől.

Szűken vagyunk, de idén még egy szerződés se lett átalakítva, abból meg évente mindig nyer vagy 5-6 milliót a Mester. Meg szerintem Graham első éves capszáma is alacsonyabb lesz majd 1-2 millerrel annál, mint amit a tag nyom.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Állítólag 4 millió körül terheli a capet az első évbensLyNz
Pláne. A 6 év 54 millió egyébként elég sok, ezzel ő lett a legjobban fizetett safety. Az eddigi teljesítménye alapján rászolgált...
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Állítólag 4 millió körül terheli a capet az első évben

......
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Aztamocskosmindenségiterreébredni. Hát mekkora igazolás!
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Szakíróink átbasztak, amiért szomorú vagyok. 😕 Hetek óta egyebet sem olvasok, hogy az a kevés pénzünk, ami van, Grahamra kell, és ezért baszták ki a fél keretet.
Ehhez képest pedig erre ébredek. 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 260 — Keep pounding
Wow, Vaccaroval nagy páros lesznek.
Mondjuk így kiváncsi leszek Graham sorsára.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Jarius Bryd szerződése $54 millió, $28 millió garantált. Évi 9 milliós fizu. Megengedhetitek ezt ti egyáltalán magatoknak cap space ügyileg?
RT, C ki lesz?iktriad
Én nem. Max egy ólomkatonát! 😀 😀
Viszont Loomis valószínű már tudja, hogy mennyiből és miből gazdálkodhat a FA piacon és a drafton a szerződésátalakítások és a trade-ek miatt.
Nekem a meglátásom ezzel kapcsolatban, hogy Jimmy nem marad nálunk 😕 😕

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
#Texans are in trade talks with the #Saints for Darren Sproles.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Olvasom a kommenteket:

How does a team with $2M in TOTAL available cap space get this done?
Loomis
😀😀😀

De amúgy mindenki ezen van kiakadva, jóérzés, na. 😀
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


6 éves a szerződés... gondolom az első években olcsó lesz.

Loomis megint megcsinálta.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Jarius Bryd szerződése 54 millió,.$28 millió garantált. Évi 9 milliós fizu.iktriad
na az derék 😮

és ezt hogy sikerül majd leküldenünk? 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Hát Jenkins maradhatott volna itt ...

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jarius Bryd szerződése $54 millió, $28 millió garantált. Évi 9 milliós fizu. Megengedhetitek ezt ti egyáltalán magatoknak cap space ügyileg?
RT, C ki lesz?
több mint 10 éve
nfl_lover 912
speechless... o_o
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
WTF 😀
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Saints agreed to terms with FS Jairus Byrd, formerly of the Bills, on a six-year contract.



örömtáncot járok így hajnali 3-kor. BRUTÁLIS LESZ VAKARÓVAL!lol
Nem tudom a ti cap spacetekkel hogy sikerült ezt összehozni, de kemény. Nagy fogás...Én sajna nem nagyon vagyok happy....Houstonon kívül senkit nem skasztottunk le....

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Saints agreed to terms with FS Jairus Byrd, formerly of the Bills, on a six-year contract.



örömtáncot járok így hajnali 3-kor. BRUTÁLIS LESZ VAKARÓVAL!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
úgy néz ki trade lesz. Browns, Raiders vagy Texans.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 11 p

So the players being shopped have been released yet the player being released, Darren Sproles, now is being shopped. And will be traded.
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 21 p

Saints still haven’t released RB Darren Sproles and now plan to trade him due to heavy interest, per ESPN source. Not being released, though
Nocsak nocsak...nfl_lover
na de hova? és mennyiért? ez egyre jobb 😊
Gyurma Pappa
Íme:

Ian Rapoport ‏@RapSheet 17 p

Easy to see a team like the #Eagles liking Darren Sproles and making a trade. GM Howie Roseman loves trades. Chip Kelly loves fun players
És amúgy:

Ian Rapoport ‏@RapSheet 28 p

Talked Darren Sproles on @nflnetwork. He’s received interest from more than 10 teams. Saints hadn’t released him yet, hoping to trade
10 csapat, omg. 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 11 p

So the players being shopped have been released yet the player being released, Darren Sproles, now is being shopped. And will be traded.
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 21 p

Saints still haven’t released RB Darren Sproles and now plan to trade him due to heavy interest, per ESPN source. Not being released, though
Nocsak nocsak...nfl_lover
na de hova? és mennyiért? ez egyre jobb 😊

Thomas vajon mit csinálhat éppen?

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 11 p

So the players being shopped have been released yet the player being released, Darren Sproles, now is being shopped. And will be traded.
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 21 p

Saints still haven’t released RB Darren Sproles and now plan to trade him due to heavy interest, per ESPN source. Not being released, though
Nocsak nocsak...
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Én remélem, hogy nem igazoljuk le Byrd-t, mert ha igen...

...akkor fizikailag képtelen leszek kivárni a szezonkezdést, így is kemény, de ha itt lesz... O.O