New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Jimmy kedves gyerek, de agyat ne operaljon.

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Kitöröltem a hozzászólásom, mert csak hirtelen írtam valamit átnézés nélkül, de szerintem igazam lesz, hogy bomlaszt, és már itt is az eredménye.

Joe Morgan:
“@jmthegreat: Yes indeed RT @JuniorG93: One Mans GREED will Lead To....NVM it's 20 OR BETTER!! #BLESSED”

egyre jobb.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
felesleges feszültségkeltés ez a szociális médián keresztül.
ezt nem így kell, nem is tudom mi a célja vele... mehet Oakland-be.

Galette is beszállt:
SACKMAN ‏@JuniorG93 15m
One Mans GREED will Lead To....NVM it's 20 OR BETTER!! #BLESSED

ez a csapatmorált is teljesen szétcseszi... thanks Jimmy.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
nfl_lover 912


ezzel is mivan? miért csalódott? hogy ki kell vágni 3 embert, hogy ki tudjuk fizetni?
kezd nagyon idegesítő lenni.lol
Na, mire leírtam volna, már leírták.

Ha ezt tényleg nem látja át, akkor komoly gondok vannak ott fejben, ha meg csak azért írja, mert csak, akkor meg elmehet a francba.

Eddig az egyik kedvencem volt Jimmy, mondjuk Seattle után egy kicsit elgondolkoztam (trash talk), most meg ez az offseason sírás, ami még nem is lenne annyira nagy dolog, de ennyire nyíltan?...

Sproles:nagyon bírtam, és most sincs semmi problémám vele, de szerintem jól jártunk, hogy nem tartottuk meg. Szvsz ebben az évben kezdett elindulni a lejtőn, szezon közben már megkopni látszott a dinamikája.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
‏@Ian Rapoport
The #Saints are cutting RB Darren Sproles, per source.

ó bazdmeg... és még Moore-ért is pickeket vártunk. aham.

PFF szerint még nem cut, lehet trade lesz... holnapra marad Pierre. 😕lol
Darren Sproles ‏@DarrenSproles 8s
Thank you New Orleans for your support over the past 3 years! I will always be forever grateful. #WhoDat

de szar egy nap.



ezzel is mivan? miért csalódott? hogy ki kell vágni 3 embert, hogy ki tudjuk fizetni?
kezd nagyon idegesítő lenni.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
‏@Ian Rapoport
The #Saints are cutting RB Darren Sproles, per source.

ó bazdmeg... és még Moore-ért is pickeket vártunk. aham.

PFF szerint még nem cut, lehet trade lesz... holnapra marad Pierre. 😕

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 687
Bye Sproles

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Azt nézem, hogy ha Sproles-t és Thomast is lapátra tesszük, akkor 10 milliónk lesz a sapkában.

Abba már beleférne egy fasza corner, Strief és talán BDLP is.

Mindenesetre úgy fest, hogy Strief is megméri magát a piacon.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem trade lesz, mivel cutolva lesz/lett Moore.Bazzani
forrás? mert egyelőre csak az ő twittere és az a feltevés él, hogy tavaly szar éve volt, és senki nem ad érte semmit...

egyébként nagyon jó route runner, inkább slot WR, de nagyot ugrik a méretéhez képest, el tud kapni forgalomban is, elég jó keze van, bár az utóbbi két évben magához képest sokat dropolt. YAC-ban nem a legnagyobb király (sőt), de RZ-ban hasznos, többször használtuk őt 2 pontosnál is, pl. a SB-on is.

örülnék, ha a Lionsba menne, ott még talán sikereket is érne el, eltekintve hogy Megatron után nagy azért az űr. amikor egészséges volt, simán jó volt 2. számú elkapónak Colston mögött isGyurma Pappa
Már meg is jelentek az első cikkek.
 www.detroitnews.com/article/20140307/SPORTS0101/303070079

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Hivatalos. Ő volt az utolsó játékosunk, aki még a keret tagja volt Haslett alatt is.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A Roto már tényként kezeli a cutot Moore twitter üzenete alapján.
Nekünk egy biztos kezű slot WR kell Megatron és Watkins/Evans mellé.Bazzani
Akkor ti Moore-t keresitek. De ha mégis trade lesz, egy hatodik kört adhatnátok érte 😀

Amúgy elnézegetve a draftot és a szabadügynököket, a keletkező helyünkkel én rámennék Shieldsre, évi 5 millióért szerintem meg lehet vele egyezni, annyink meg szerintem lesz. Akkor kihagyhatnánk a corner-picket, 1/27-nél szerintem Lee vagy Beckham Jr, még bent lehet, egyikük pont megfelelne. Ha Strief marad, akkor tárgytalan, de ha megy, akkor második körben egy kezdő RT-t simán lehetne találni, akire azonnal rá lehet bízni a posztot. Utána vagy egy kezdőbe szánt centert vagy egy safetyt kellene, harmadik körben mindegyikből lesz még bent jó. Hátrébb rá lehetne menni De'Anthony Thomasra, sokadik RB-nek és visszahordónak is hasznos lehet. Illetve joker lehet Aaron Colvin CB, ő azért elég jó prospect, a sérülése nagyon lehúzta, de hátsó körben nagy steal lehet.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
A Roto már tényként kezeli a cutot Moore twitter üzenete alapján.
Nekünk egy biztos kezű slot WR kell Megatron és Watkins/Evans mellé.Bazzani
Moore tökéletes fit.

szerk.: ráadásul ő nem csak egy slot, tud szélről is játszani, illetve nagyon jó 3. - 4. célpont.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Roto már tényként kezeli a cutot Moore twitter üzenete alapján.
Nekünk egy biztos kezű slot WR kell Megatron és Watkins/Evans mellé.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Csak ugye Khiry nem sérülékeny...Gyurma Pappa
Ezt én még nem jelenteném így ki. 😊krixtofer
Másképp fogalmazok: Thomas már az NFL érkezése előtt is sérülékeny volt, Robinsonnak annyira nyomasztó előtörténete.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Nem trade lesz, mivel cutolva lesz/lett Moore.Bazzani
egyelőre még nem hivatalos... de nagy valószínűséggel igen.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Nem trade lesz, mivel cutolva lesz/lett Moore.Bazzani
forrás? mert egyelőre csak az ő twittere és az a feltevés él, hogy tavaly szar éve volt, és senki nem ad érte semmit...

egyébként nagyon jó route runner, inkább slot WR, de nagyot ugrik a méretéhez képest, el tud kapni forgalomban is, elég jó keze van, bár az utóbbi két évben magához képest sokat dropolt. YAC-ban nem a legnagyobb király (sőt), de RZ-ban hasznos, többször használtuk őt 2 pontosnál is, pl. a SB-on is.

örülnék, ha a Lionsba menne, ott még talán sikereket is érne el, eltekintve hogy Megatron után nagy azért az űr. amikor egészséges volt, simán jó volt 2. számú elkapónak Colston mögött is

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem trade lesz, mivel cutolva lesz/lett Moore.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Állítólag Moore legvalószínűbb célállomása a Lions lehet.
Nem vagyok képben, hogy slotban vagy szélen játszik inkább?Bazzani
inkább slot.

ha tradeljük megspórolunk 3,8 milliót, Sproles esetében 3,5.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Moore legvalószínűbb célállomása a Lions lehet.
Nem vagyok képben, hogy slotban vagy szélen játszik inkább?

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Csak ugye Khiry nem sérülékeny...Gyurma Pappa
Ezt én még nem jelenteném így ki. 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Fú, hát gyorsan történnek a dolgok...
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Lance Moore @LanceMoore16
Thank you New Orleans for an amazing nine years. Who Dat Nation, the best on earth!!!

viszlát 😕

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
A mezre nagyon ügyelj, nekem is van Deuce és Bush mezem is, mindkettő nagy érték. Ja meg Vilma is, és most fogok Greer mezt rendelni 😊

Egyébként nincs itt semmi látnivaló: Sproles lelassult, Thomas csak egyre sérülékenyebb lesz, nem kockáztathatunk, hogy 8 meccset se bírjon egy szezonban... Moore meg 4.-5. WR-nek jó lenne, de azért meg sok ennyi pénz, főleg hogy amint Gabo is mondtam, nagyon mély a WR class (ahol mondjuk egy Landry szintű játékos akár 2. kör végéig is csúszhat, de alatta is vannak nagyon szép prospectek). Gondolom nem akar paycutot, így marad ez az opció. Szerintem veterán minimumért lesz foglalkoztatója augusztusra.

Érdekes lesz, ha Robinson megkapja Thomas snap számát, akkor mire lesz képes, az egyértelmű hogy hasonló szerepre szánjuk, mint PT-t szántuk. Csak ugye Khyrl nem sérülékeny...

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 635
ejj, sproles-t nagyon sajnálom, meg pierre-t is persze. pár hónapja kaptam kintről egy 43-as mezt, most mihez kezdek vele... 😕
mondjuk, amikor véget ért a szezon és elkezdtük nyomkodni a fizetéskalkulátort, ordító volt a két futó helyzete. akkor azért nem dobtam be opcióként, mert nem akartam vészmadárkodni.
úgy látszik, loomisnak most nincsenek nagy varázslatai, egyszerűen annyi a mozgástere, amit látunk. eléggé furcsa érzés ennyi régi ismerős arcot elveszíteni, mégha 1-2 bőven rá is szolgált a búcsúra.
azért azt remélem, hogy nem fogunk belefulladni brees és jimmy fizetésébe, ha már ilyen ára van a dolgoknak. talán evans szerződését is meg lehetne piszkálni, bár ezt az átstrukturálgatós dolgot egyáltalán nem vágom.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Logikus döntések, akárhogy nézem őket. Bushnak meg nagyin örülök 😊