New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Egyrészt nem alkalmazunk drága csak elkapó TE-et, másrészt bírnia kell a fizikális játékot.
undisputedly
...atapapa
Nem ezt akartam belőle kihozni, de szerintem senki sem tagadja -még ti sem-, hogy nem igen ízlik neki a kemény játék.
undisputedly
Úgy senki se játssza magát tisztára az NFL-ben, ha húzzák, vonják, tapogatják 5 yardon túl is.

Egy 260 fontos játékosról beszélünk, aki egy DB sebességével rohan bele a szerelésekbe, és aki szezonokat játszik végig sérülten.
Kevés játékos áll fel olyan ütések után is, mint Graham.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyrészt nem alkalmazunk drága csak elkapó TE-et, másrészt bírnia kell a fizikális játékot.
undisputedly
...atapapa
Nem ezt akartam belőle kihozni, de szerintem senki sem tagadja -még ti sem-, hogy nem igen ízlik neki a kemény játék.



Amúgy ilyenkor milyen szerződést kell a játékos elé tenni? Él tovább a Tag, vagy bármilyen összegben meg lehet állapodni a játékossal?undisputedly
A non exclusive franchise tag pont úgy viselkedik, mint egy RFA tender.
Új csapattal megállapodik egy új szerződésben, régi csapat gondolkodóba esik. A) Ilyet én is adok neki. B) Vigyétek Isten hírével és ide a két 1. kört.tomi-tomi
Köszi. Ez azért kedvezőbb forgatókönyv egy nem exkluzív Tag esetén a játékosnak,hogy nem kell "magával vinnie" a Tag számait.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy ilyenkor milyen szerződést kell a játékos elé tenni? Él tovább a Tag, vagy bármilyen összegben meg lehet állapodni a játékossal?undisputedly
A non exclusive franchise tag pont úgy viselkedik, mint egy RFA tender.
Új csapattal megállapodik egy új szerződésben, régi csapat gondolkodóba esik. A) Ilyet én is adok neki. B) Vigyétek Isten hírével és ide a két 1. kört.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Egyrészt nem alkalmazunk drága csak elkapó TE-et, másrészt bírnia kell a fizikális játékot.
undisputedly

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Adam Schefter: If I'm the Seattle Seahawks or Green Bay Packers, I'm willing to sign TE Jimmy Graham to an offer sheet and to give up to 1's to get him.

érdekes..adam77
Véletlenül kimaradt ám egy w az üzenetből 😊.
Így helyesebb: I'm willing to sign TE Jimmy Graham to an offer sheet and to give up two 1's to get him.
Szerk. Már javította is.

Sztem nem bosszankodna annyira a stáb, ha ennyiért elvinnék.Robilluma
Kb 0,01% esélye van ennek a mi részünkről.
Egyrészt nem alkalmazunk drága csak elkapó TE-et, másrészt bírnia kell a fizikális játékot.
Plusz ugye a PO meccs előtt/közben/után mutatottak miatt Grahamet nem igazán bírják az öltözőben, és szerintem Ő se szívesen kerülne át.

Amúgy ilyenkor milyen szerződést kell a játékos elé tenni? Él tovább a Tag, vagy bármilyen összegben meg lehet állapodni a játékossal?
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hm, de jó lenne elhozni Hauschka-t... sajnos az idei büdzsénkbe nehezen férne bele megfizetni egy ilyen rúgót. 😕

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Adam Schefter: If I'm the Seattle Seahawks or Green Bay Packers, I'm willing to sign TE Jimmy Graham to an offer sheet and to give up to 1's to get him.

érdekes..adam77
Véletlenül kimaradt ám egy w az üzenetből 😊.
Így helyesebb: I'm willing to sign TE Jimmy Graham to an offer sheet and to give up two 1's to get him.
Szerk. Már javította is.

Sztem nem bosszankodna annyira a stáb, ha ennyiért elvinnék.Robilluma
Jó, ez Schefter konteoja, nem látok benne nagy realitást. Ha mégis, akkor csak szomorú lennék két percig.

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Adam Schefter: If I'm the Seattle Seahawks or Green Bay Packers, I'm willing to sign TE Jimmy Graham to an offer sheet and to give up to 1's to get him.

érdekes..adam77
Véletlenül kimaradt ám egy w az üzenetből 😊.
Így helyesebb: I'm willing to sign TE Jimmy Graham to an offer sheet and to give up two 1's to get him.
Szerk. Már javította is.

Sztem nem bosszankodna annyira a stáb, ha ennyiért elvinnék.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Adam Schefter: If I'm the Seattle Seahawks or Green Bay Packers, I'm willing to sign TE Jimmy Graham to an offer sheet and to give up to 1's to get him.

érdekes..
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Más: Sam Shields eladósorba lett téve.

Akkorát robbanthatnánk vele, mint tavaly Lewis-szal. 😊nfl_lover
Rá már én is gondoltam...van rá esély?
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Más: Sam Shields eladósorba lett téve.

Akkorát robbanthatnánk vele, mint tavaly Lewis-szal. 😊
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mindegyik offszezonban port kavarunk :p

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
JG nem exkluzív tag-et kapott, magyarul 2 első körért mehet.

kezd izgalmas lenni. 😀 ezen azért már elgondolkoznék..lol
Hm...két első kör ilyen WR és CB-corppal, hát-hát...Tocy
Nem első két kör, hanem két első kör 😊 (2014 és 2015 a draft előtt, 2015-2016 azután 😊 ).

Másik: nem TE-ként tageltük, nem is WR-ként. Kihasználtunk egy kiskaput, és az nfl-re hagytuk a döntést, ezzel megúszva azt, hogy egy esetleges sikeres fellebbezés esetén elveszítsük a taget és Graham FA legyen.

Kibontva a vitát, egy kérdés maradt nyitva: a slot felállást hogy értelmezzük. Ha azt mondjuk, hogy TE is lehet slotban, akkor Jimmy TE, de ha azt mondjuk hogy az WR pozíció, akkor már egyértelműen WR.

(PFT-n szépen össze van szedve)

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 259 — Keep pounding
Megvannak a pontos tag értékek, a TE tag 7.035 M, míg az elkapó tag 12.312 M. Azzal, hogy a cap is feljebb ment, ezek az értékek is nőttek.
Ebből még komoly harc lesz, amit legegyszerűbben egy hosszútávú szerződéssel lehetne megoldani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Grahamért még akkor is csak nagy nehezen adnék 2 első kört, ha 20 éves lenne és 3 évig újoncfizetése lenne.
Ennyi idősen plafonpénzért és két magas pickért esélytelen.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
JG nem exkluzív tag-et kapott, magyarul 2 első körért mehet.

kezd izgalmas lenni. 😀 ezen azért már elgondolkoznék..lol
Hm...két első kör ilyen WR és CB-corppal, hát-hát...
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
JG nem exkluzív tag-et kapott, magyarul 2 első körért mehet.

kezd izgalmas lenni. 😀 ezen azért már elgondolkoznék..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Néggyel, de Ingram a szezon második felében úgy nézett ki, mint egy komolyan vehető, akár kezdő back, Robinson szintén, és nézd meg mit alakítottak együtt a PO-ban. Bűn lenne őket jegelni, főleg Robinsont, de Thomas is nagyon hiányozna, nagy évet futott. Mindenesetre a sérülések miatt lehet hely mindannyiuknak, de sajnálnám, ha Robinson meccsenként 2-3 labdát kapna csak...Tocy
Ez így van, DE, Ingram csak adott magából 3 meccs alatt biztató jeleket. Nem kell még garantáltan venni, hogy akkor most már "rendes" RB ő. 1-2 meccs alatt rendeződni fog az ő sorsa és meglátjuk mi lesz. Robi pedig megfogja kapni a rendszeres lehetőséget, ebben biztos vagyok. És ahogy mondod, ott van a szokásos sérülés faktor, ami miatt biztos, hogy mindenki kelleni fog...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Néggyel, de Ingram a szezon második felében úgy nézett ki, mint egy komolyan vehető, akár kezdő back, Robinson szintén, és nézd meg mit alakítottak együtt a PO-ban. Bűn lenne őket jegelni, főleg Robinsont, de Thomas is nagyon hiányozna, nagy évet futott. Mindenesetre a sérülések miatt lehet hely mindannyiuknak, de sajnálnám, ha Robinson meccsenként 2-3 labdát kapna csak...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Szívem szakad, ha kitesszük PT-t... Oké, hogy sérülékeny, de mintha kezdené elhagyni. Én úgy gondolom, hogy nem is lenne logikus. Sproles nem power back. Ingram teljes talány, hogy milyen lesz ezután. Robinsonban nagy a potenciál, ezáltal nem is áldoznék Drafton ide. De könyörgök maradjon Pierre!!%/krixtofer
Nekem is...de a négy back azért luxus, ha Robinsonnak is akarunk adni komoly snapszámot. Meg a pénzre is szükség van, és utána nem maradna dead money. De szerintem nem tesszük ki...Tocy
Évek óta 4-el nyomjuk (+Cadet). Szerintem se fogjuk, csökkentésbe bele fog menni.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szívem szakad, ha kitesszük PT-t... Oké, hogy sérülékeny, de mintha kezdené elhagyni. Én úgy gondolom, hogy nem is lenne logikus. Sproles nem power back. Ingram teljes talány, hogy milyen lesz ezután. Robinsonban nagy a potenciál, ezáltal nem is áldoznék Drafton ide. De könyörgök maradjon Pierre!!%/krixtofer
Nekem is...de a négy back azért luxus, ha Robinsonnak is akarunk adni komoly snapszámot. Meg a pénzre is szükség van, és utána nem maradna dead money. De szerintem nem tesszük ki...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Szívem szakad, ha kitesszük PT-t... Oké, hogy sérülékeny, de mintha kezdené elhagyni. Én úgy gondolom, hogy nem is lenne logikus. Sproles nem power back. Ingram teljes talány, hogy milyen lesz ezután. Robinsonban nagy a potenciál, ezáltal nem is áldoznék Drafton ide. De könyörgök maradjon Pierre!!%/
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ja, amit kihagytam: vannak embereink, akik nem fognak rosterre kerülni. Ők nagyjából három milliót terhelnek jelenleg, kivágásukkal meglenne a hely az újoncoknak.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy ezzel a hét millióval jelenleg 1,5 milliónk van, ha kitesszük Moore-t (ki kell szerintem...) és Thomast (nem feltétlenül), akkor lesz rögtön hat millió. Abba belefér Strief, Bush és Collins talán. Aztán Brees, Lofton, Hawthorne, esetleg Colston szerződésével lehet annyit variálni, hogy egy ötmilliós corner beleférjen, és akkor nem kell korán CB, nem kell korán RT, kell egy kezdő WR, kell egy S és kell egy C. Persze ha Jimmy capszáma ennél több lesz, akkor borul a dolog, illetve ha nem tesszük ki Thomast (én nagyon sajnálnám, ha menne), csak csökkentjük a fizetését mondjuk egy millióval, akkor is. De szerintem nem állunk rosszul jelenleg, főleg ha sikerül úgy szerződni mindenkivel, hogy a nagyobb pénzt később kapják, illetve ha találunk jó FA CB-t és bízunk Striefben. Elvileg tavaly top1 RT volt, de két évnél hosszabbra én nem szerződnék vele, és abban se nagyon hiszek, hogy idén tud hasonló szinten játszani.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A TE-tag 7 millió, a WR-tag 11 millió lett volna. Elvileg mi 9 millió körül ajánlunk neki évente, ő ugye 12-őt akar. Ha WR-taget kapott volna, akkor gyakorlatilag az ő szája íze szerint ment volna a tárgyalás és a mi 9-9,5 millió/éves ajánlatunk érvényét veszítette volna. Így viszont valszeg közelebb lesz a dolog a 9-hez. Jó lenne ezt nem elhúzni júliusig, nem ártana, ha nem hagyna ki minden edzőtábort, mint anno Brees, bár utóbbinál ez talán fontosabb volt. Legyen egy hat év/hatvan millió, a garantált rész is legyen nagy, de ennél többet ne adjunk neki. 10 millió/év átlagban, első évre kb 7 milliónál ne vigyen el többet a sapkából és fejezzük be a cirkuszt, legyen legalább annyira eredményes a következő években, mint az elmúlt három évben.