NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
4 év alatt:

Jimmy: 41 TD
Colston: 30 TD
Moore: 24 TD
Sproles: 23 TD
Pierre: 15 TD


Kicsit nagyobb léptekben gondolkodtam.
Az elmúlt 3 évben az egész ligában senki se kapott el több TD-t Jimmynél

1 Jimmy Graham 36
2 Dez Bryant 34
3 Calvin Johnson 33

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Évi tízre azt mondom, hogy ha okosan van elosztva, menedzselve, ám legyen.

Amúgy azért a 12-ért lehetne egy Decker, aki az elmúlt két évben (amikor volt irányítója), 2352 yard, 24 TD-t csinált. Jimmy 2197 yard, 25 TD. Decker fix második számú célpont volt (kevesebb rá szabott útvonal, de kevesebb figyelem), míg Jimmy idén abszolút első számú célpont volt. Jimmy gyenge meccseivel is kísérteties a hasonlóság: a Patriots ellen Decker 1 elkapás, 5 yard, (a PO-ban már nem, 5 elkapás, 73 yard))a Seahawks ellen 1 elkapás, 6 yard. Na, kíváncsi leszek, ő mennyi pénzt kap és hol. Ezt csak érdekességként...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
4 év alatt:

Jimmy: 41 TD
Colston: 30 TD
Moore: 24 TD
Sproles: 23 TD
Pierre: 15 TD

Nem ér Jimmy 12-t, de ez nem is legyen kérdés, hogy nem is fogja megkapni. Ezt minden bizonnyal máshol sem kapná meg, Tocy által is felsorolt érvek miatt. De a fenti számok jól mutatják, hogy 10-et azért érdemes adni érte...

Keep calm, Loomis megoldja.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
12-t en se adnek erte, csak probaltam egyeb szempontot is a vitaba hozni.
Jimmyt szabalyosan nehez tartani, abban van valami hogy o tobb mint egy TE.
De Brees nelkule is megelt, meg is fog.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jimmynek a brutális meccsei mellett komoly eltűnései is voltak idén, amiket nyilván a sérüléseire is rá lehet fogni. De az elmúlt két évben kb folyamatosan sérülésekkel küzdött, nincs rá garancia, hogy ezek ne folytatódjanak, akár súlyosbodjanak. A méretei ellenére le lehet szedni a pályáról, akkor pedig nálam nem ér évi 12 milliót. Bárhogy is, tartsuk itt, mert tényleg órási fegyver, de azért ne essünk túlzásokba...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
@LarryHolder: RT @FFD: According to Mike's sources, the Saints are willing to make Graham the highest paid TE in the NFL. Graham wants roughly $12mil per yr.

hát ha ez igaz, akkor goodbye...lol
mert elengedjuk ingyen?
tag lesz es birkozas. majd nagyon esetleg csere.atapapa
cserére gondoltam én is, ennyit nem fognak fizetni neki - nem engedhetjük meg, hogy a sapka negyedét rá meg Brees-re költsük, elit ide vagy oda - max 10, nagyon max.
2 első kör, esetleg Josh Gordon + Jordan Cameron, Brees őt is Pro Bowl-ossá varázsolná.

nagyon szeretem Jimmy-t, de ez túl nagy áldozat érte.lol
kerdes, hogy Jimmy Brees termeke vagy Graham teszi-e meg jobba a Kilencest. Fel tudod sorolni azokat, akik az elmult 3 evben tobb TD-t kaptak el nala?
Az ketsegtelen, hogy Brees fizucsokkentese nelkul nehez lesz itt tartani. Jol hangzik ket 1. kor erte, de egy ott huzott jatekos se garancia semmire.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
@LarryHolder: RT @FFD: According to Mike's sources, the Saints are willing to make Graham the highest paid TE in the NFL. Graham wants roughly $12mil per yr.

hát ha ez igaz, akkor goodbye...lol
NEM FOGJUK ELENGEDNI (ingyen biztos nem). Hagyjátok már a sírást, kb. úgy álltok hozzá, mintha nektek kéne kifizetni. Loomis megoldja, minden bizonnyal megy a háttérben Brees ügynökével is a birkózás. Grahamből nem Brees csinált nagy játékost, ő nem Moore vagy Henderson. Egyszerűen egy olyan csoportban, ahol Vincent Jackson, vagy Julio Jones szintű skill player kapkod el a másik oldalon nem engedhetjük meg, hogy ne legyen hasonló szintű játékosunk. És draftolni/FA-n szerezni szintén hatalmas áldozatokkal járna. Maradjunk annyiban: Jimmy az elmúlt évek egyik legnagyobb stealje volt, nagyon olcsón tartottuk eddig, ahogy Breest is annak idején.

Csendben jegyzem meg: Drew sem lesz fiatalabb, lassan (?) eljön az idő, amikor már nem fog a vizesfiúból is top WR-t csinálni, és arról ne is beszéljünk, ha nyomunk jövőre egy allint (idén nem fogunk), nyerünk egy gyűrűt, és Brees mondjuk kitalálja, hogy köszi a halakat, akkor azért nem mindegy, hogy 2-3. éves középszerű vagy minden idők egyik legjobb elkapó TE-je áll rendelkezésére Griffinnek (😀😀)

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha ez így van, mehet a fenébe, közel sem ér ennyit. Ebből a pénzből szerezhetünk jó WR-t és egy átlagosnál jobb TE-t, vagy egy jó cornert, aztán jó TE a drafton is van. Könyörgöm ezt ne adjuk meg neki..
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
@LarryHolder: RT @FFD: According to Mike's sources, the Saints are willing to make Graham the highest paid TE in the NFL. Graham wants roughly $12mil per yr.

hát ha ez igaz, akkor goodbye...lol
mert elengedjuk ingyen?
tag lesz es birkozas. majd nagyon esetleg csere.atapapa
cserére gondoltam én is, ennyit nem fognak fizetni neki - nem engedhetjük meg, hogy a sapka negyedét rá meg Brees-re költsük, elit ide vagy oda - max 10, nagyon max.
2 első kör, esetleg Josh Gordon + Jordan Cameron, Brees őt is Pro Bowl-ossá varázsolná.

nagyon szeretem Jimmy-t, de ez túl nagy áldozat érte.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
@LarryHolder: RT @FFD: According to Mike's sources, the Saints are willing to make Graham the highest paid TE in the NFL. Graham wants roughly $12mil per yr.

hát ha ez igaz, akkor goodbye...lol
mert elengedjuk ingyen?
tag lesz es birkozas. majd nagyon esetleg csere.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
@LarryHolder: RT @FFD: According to Mike's sources, the Saints are willing to make Graham the highest paid TE in the NFL. Graham wants roughly $12mil per yr.

hát ha ez igaz, akkor goodbye...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
De'Anthony Thomas-ról mi a véleményetek? van arra bármi esély, hogy őt elhozzuk a drafton?
szerintem illene a rendszerünkbe és nekem személyes kedvencem szóval nagyon örülnék ha esetleg nálunk kötne ki😀sLyNz
nem fogunk futót húzni ott, ahol ő ki fog menni...

én is kedvelem, de nagyon nincs elől az rb a need sorban.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
De'Anthony Thomas-ról mi a véleményetek? van arra bármi esély, hogy őt elhozzuk a drafton?
szerintem illene a rendszerünkbe és nekem személyes kedvencem szóval nagyon örülnék ha esetleg nálunk kötne ki😀

......
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Majd elválik Paytonék mit gondolnak. Mindenesetre Strief javára fog szólni, hogy értelmes gyerek, akinek az öltözőben is szava van.atapapa
Ill. az is h szvsz olcsóbb megoldás lesz mint BDLP megfizetése.empty taxi
BDLP-t kizárt, hogy megtartsuk. De én úgy számoltam, hogy Strief sem marad...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Majd elválik Paytonék mit gondolnak. Mindenesetre Strief javára fog szólni, hogy értelmes gyerek, akinek az öltözőben is szava van.atapapa
Ill. az is h szvsz olcsóbb megoldás lesz mint BDLP megfizetése.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Majd elválik Paytonék mit gondolnak. Mindenesetre Strief javára fog szólni, hogy értelmes gyerek, akinek az öltözőben is szava van.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
De jó ő nekünk?Tocy
Ha tudná még évekig azt hozni, amit idén, akkor igen. PFF szerint is az egyik legjobb RT volt idén.
Ám attól tartok, hogy a szerződése miatt most nagyon túlteljesített, messze ez volt a karrierje legjobb szezonja.
Kicsit lutri őt meg(túl)fizetni, de a draft közepén kezdő falembert remélni még inkább az.atapapa
Harmadik körben mondjuk? Ahogy nézegettem, vannak olyanok, akik lecsúsznak odáig valamiért, akár lassabb LT-k is, akik NFL-ben RT-ként jók lehetnek. Persze az is lutri. De lehet, hogy én inkább nem fizetném meg Striefet...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
De jó ő nekünk?Tocy
Ha tudná még évekig azt hozni, amit idén, akkor igen. PFF szerint is az egyik legjobb RT volt idén.
Ám attól tartok, hogy a szerződése miatt most nagyon túlteljesített, messze ez volt a karrierje legjobb szezonja.
Kicsit lutri őt meg(túl)fizetni, de a draft közepén kezdő falembert remélni még inkább az.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha Strief kap is hárommilliót, a szerződés eleji éves capteher ez alatt lesz szerintem.atapapa
Ja mondjuk ez is igaz. Hát kíváncsi leszek. De jó ő nekünk? Szerintem harmadik körben kezdő RT elérhető lesz a drafton, akkor meg inkább egy fiatal jöjjön. Vagy kell a tapasztalat, elég, ha Armstead lesz ifjonc, meg esetleg Lelito centerként? Persze a centerkérdésről semmit nem tudunk még...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ha Strief kap is hárommilliót, a szerződés eleji éves capteher ez alatt lesz szerintem.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egy kicsit lehetne olcsóbb...öt milliónk van jelenleg, az ő három milliója kb meg az újoncok beférnek, de tárgyalunk Haralsonnal is, illetve ugye kell még Jimmynek hely, meg jó lenne egy FA. Amúgy nem tudom mennyire örülnék Striefnek, ha ő is meg Haralson is marad, akkor sem T, sem OLB nem kell (legalábbis pazarlás lenne) korai körökben, viszont FA CB-re nem igazán lenne hely.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Elvileg Strieffel tárgyalunk, maradni akar, mi meg tartani akarjuk. Nem döntöttem el, hogy örülök-e, mondjuk azért talán mert így marad idő kinevelni egy jó RT-t, a jövőre szerintem nagyon jóvá emelkedő Armstead mellé.Gyurma Pappa
Mennyibe fájhat ő?Tocy
Clabo tavaly 3.5 (1,5 gari) milliót kapott Miamiban, mondjuk neki is elég jó év volt két éve, ahogy most Striefnek is. De legalább nem hálálta meg 😀

Ennyit talán Strief is ér, mondjuk én örülnék ha olcsóbban megúsznánk.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Elvileg Strieffel tárgyalunk, maradni akar, mi meg tartani akarjuk. Nem döntöttem el, hogy örülök-e, mondjuk azért talán mert így marad idő kinevelni egy jó RT-t, a jövőre szerintem nagyon jóvá emelkedő Armstead mellé.Gyurma Pappa
Mennyibe fájhat ő?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Elvileg Strieffel tárgyalunk, maradni akar, mi meg tartani akarjuk. Nem döntöttem el, hogy örülök-e, mondjuk azért talán mert így marad idő kinevelni egy jó RT-t, a jövőre szerintem nagyon jóvá emelkedő Armstead mellé.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Santos ma 14/15-öt rúgott.