New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
szvsz ez mar az a stadium, hogy amelyiket nem tudjuk trade-elni, az cut lesz...

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
#Saints tendered S Rafael Bush ($1.431M).

hogy jó hír is legyen mára.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
30-hoz közelítő sérülékeny futóért nem kapsz ötödik kört.gabokocka
ja, tudom 😕 sajnálni csak szabad 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 259 — Keep pounding
30-hoz közelítő sérülékeny futóért nem kapsz ötödik kört. Sztem Sproles nagyobb érték a gamechanger tulajdonsága miatt. Moore meg cut lesz, nem hiszem, hogy érte bárki bejelentkezni egy ilyen draftclass mellett, amikor későn is simán húzhatsz igen fasza elkapókat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Saints shopping RB Pierre Thomas and WR Lance Moore to other teams, per sources, and even could be open to trading RB Darren Sproles also.atapapa
Van benne logika, nincs utánuk nagy dead money, és sztem már egyikük sem pótolhatatlan. Ha már egy hetedik kör jön valakiért, megérte.gabokocka
Ha Pierre egészséges, akkor simán top RB-k között van, csak ugye minden meccset ritkán bír végig, de olyankor SB-t nyerünk 😛 Sajnálnám 7. körért odaadni, de 5-ért már pl. nem. Moore-ért nem fogunk 7.-nél többet kapni sajnos a tavalyi éve után.

Érdekes döntés, de mindenképp jónak gondolom. Ha csak az egyik trade bejön, várhatunk egy 3-4. körös RB draftot szerintem. Ha PT és Lance elmennek, meg is van a hely BB-nek...

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Saints shopping RB Pierre Thomas and WR Lance Moore to other teams, per sources, and even could be open to trading RB Darren Sproles also.atapapa
ez lassan már rebuilding... bár logikus lépés, de ennyi kedvenc játékost szar egyszerre elveszíteni...

mondjuk az Ingram - Khiry felállásban is van bőven potenciál. Payton knows.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 259 — Keep pounding
Saints shopping RB Pierre Thomas and WR Lance Moore to other teams, per sources, and even could be open to trading RB Darren Sproles also.atapapa
Van benne logika, nincs utánuk nagy dead money, és sztem már egyikük sem pótolhatatlan. Ha már egy hetedik kör jön valakiért, megérte.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Summa summarum kb 0% esélye van,hogy a mi rendszerünkbe beáldozzuk azt amiért le lehet igazolni.undisputedly
Ha belegondolsz, egy idei 1/32 és egy jövő évi (valószínűleg) 1/20+ nem annyira drága, jó eséllyel minden idők egyik (?) legjobb elkapó TE-ért. A fizetés meg: minden bizonnyal többet játszana, mint a legutóbbi két nagy befektetésetek elkapó téren.Gyurma Pappa
Főleg, ha ahhoz viszonyítjuk, hogy Ingram 2/24+ jövő évi 1/27-be fájt. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Saints shopping RB Pierre Thomas and WR Lance Moore to other teams, per sources, and even could be open to trading RB Darren Sproles also.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Summa summarum kb 0% esélye van,hogy a mi rendszerünkbe beáldozzuk azt amiért le lehet igazolni.undisputedly
Ha belegondolsz, egy idei 1/32 és egy jövő évi (valószínűleg) 1/20+ nem annyira drága, jó eséllyel minden idők egyik (?) legjobb elkapó TE-ért. A fizetés meg: minden bizonnyal többet játszana, mint a legutóbbi két nagy befektetésetek elkapó téren.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyrészt nem alkalmazunk drága csak elkapó TE-et, másrészt bírnia kell a fizikális játékot.
undisputedly
...atapapa
Nem ezt akartam belőle kihozni, de szerintem senki sem tagadja -még ti sem-, hogy nem igen ízlik neki a kemény játék..undisputedly
Húú erre nem válaszoltam, de látom ata megtette 😀

Tavaly két olyan TD-t csinált, és legalább 10 olyan 1st-öt, ahol a hátán vitte DB-t 5-10 yardot. Abból indulsz ki, hogy ellenetek mit játszott, ami eléggé torz. Chancellor folyamatosan a szabályosság határán játszik, ahogy ET is (ezt nem mi mondjuk, a saját helyi újságaitok is ezt írták). De ez persze csak rövidtávon kifogás, ha így marad a liga mentalitása, akkor ezzel együtt kell élni.Gyurma Pappa
Írtam is utána,hogy a saját nézőpontomból ítélem/ítéltem meg a dolgot. Nem akartam érzelmekbe gázolni 😊

Summa summarum kb 0% esélye van,hogy a mi rendszerünkbe beáldozzuk azt amiért le lehet igazolni.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Moore esetében egy 2,5 milliós dead money-2,5 millió hely is többet ér, mint a jelenlegi helyzet, mivel egy első körös WR valszeg kezdő lesz Colston mellett (akiben még két év biztos van szerintem), plusz ott van Stills, és még beválhat Toon, speedsternek itt lesz Meachem vagy Morgan. Moore-nak abszolút semmi helye nem lenne és az a 2,5 millió is kellene. Negyedik számú elkapónak nem szokás ennyit fizetni..persze egy drasztikus paycut is jó lenne.

Márpedig Lofton szerződésével valamit kell kezdeni, az így nem maradhat. Bunkley-nak szerintem utolsó éve lehet ez nálunk, idén Jenkins robbant, jövőre húzunk valakit mögé és az öreget kitesszük.

Thomast meg nagyon sajnálnám, de nagyon csábító az a 2,9 millió és ha nagyon kell, hatodik körben vagy UDFA-n egy jól elkapó projekt futót lehet szerezni.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Colston, Grubbs, vagy Evans szerződéséhez inkább.gabokocka
Igen, én is ebéd közben néztem, hogy a két G variálható lenne. Evans iron man volt, idén küszködött valamivel, Grubbs talán még kevésbé sérülékeny. Colston sajnos nem...

A két G szerződéséhez akkor fogunk hozzányúlni, ha Breesnél is hosszabbítás lesz a megoldás (bár nem tudom mi lehetne még, egy esetleges pay cut mellett), mert akkor velük érdemes hosszabbítani. Kétlem, ha Brees visszavonul, igényt fogunk tartani arra, hogy top5 közeli OL fizetésű G-nk legyen, főleg ha mondjuk teljesen más testalkatú QB-nk lesz (Griffin, mint személyes titkos favoritom a maga 6'5"-ös méretével pl...). Ezért is kezdek barátkozni azzal, ha sikerül leakasztani egy jó CB-t FA-n, akkor a WR pick mellé egy korai RT picket is behúzzunk, hanem is első körben. Minden bizonnyal Armstead is tovább fog játszani, mint #9...

Nézegetve a szerződéseket, sajnos feltételezem, hogy Pierre nem lesz Saints játékos jövőre, ha nem megy bele egy cutba: instant 2,9 millió hely, 0 dead moneyval... Viszont Sproles helyzete sem túl fényes, ott is gyorsan találhatnánk pénzt. Sajnálhatjuk, hogy Ingram nem vált be, most simán kitehetnénk (szívfájdalmak közepette persze) a két veterán RB-t, megint összekukáznánk egy UDFA gyors, elkapni tudó RB-t, és Robinson-Ingram-Cadet ezzel már elég is lenne.

Moorenál nem tartom jó ötletnek a cutot, azért maradna 2,5m dead money utána, inkább egy kellemes pay cut lenne jó...

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 259 — Keep pounding
Lofton szerződésének 1M az alapfizuja, ahhoz nem tudsz nyúlni. Colston, Grubbs, vagy Evans szerződéséhez inkább. Csak ezzel mindig benne a van a pakliban, hogy megsérülnek, vmi gebasz lesz, aztán jövőre ott álsz majd 10 millás caphittel és sehogy sem tudod lefaragni.
Nálunk hála Gettleman tavalyi munkájának, valamelyest javult a helyzet, már csak a két futó és Godfrey szerződése túlfizetett, utóbbit sztem idén rendezzük is, DeWillt meg sztem jövőre. Jellemző módon idén már 17 milla dead moneynál tartunk asszem. És ez még nőni fog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Ezt a drasztikus emelkedést kissé korábbra várta mindenki (tavalyra), így is kötöttünk meg szerintem egy-két szerződést. Drew szerződése az egyetlen (esetleg Lofton), ahol pay cut nélküli drasztikus átszervezés szóba jöhet.
Nálatok annyival rosszabb a helyzet, hogy még egy csomó ember legalább gyengén is játszik a pénzéhez képest...

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 259 — Keep pounding
Na pl. Bailey reális opció lehet, sztem ő másfél millánál komolyabb ajánlatot nem fog már kapni.
Az a baj ezekkel a szerződésa átstrukturálásokkal, hogy folyamatosan tolja a a csapat maga előtt a szart (ez van nálunk is), aztán egyszer majd kiborul a bili... Most sokat segített, hogy ilyen drasztikusan emelkedett a cap (és ha minden igaz megmarad ez a tendencia), de egyszerűen a sok átalakítás miatt csomó olyan szerződés van, amiből cut esetén sem lehet már jól kijönni a hatalmas feltorlódott bónuszok miatt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Champ Baileyt kivagta a Broncos, szerintem ő is elferne nálunk, a kérdés hogy megtudnanke fizetni

......
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Egyrészt nem alkalmazunk drága csak elkapó TE-et, másrészt bírnia kell a fizikális játékot.
undisputedly
...atapapa
Nem ezt akartam belőle kihozni, de szerintem senki sem tagadja -még ti sem-, hogy nem igen ízlik neki a kemény játék..undisputedly
Húú erre nem válaszoltam, de látom ata megtette 😀

Tavaly két olyan TD-t csinált, és legalább 10 olyan 1st-öt, ahol a hátán vitte DB-t 5-10 yardot. Abból indulsz ki, hogy ellenetek mit játszott, ami eléggé torz. Chancellor folyamatosan a szabályosság határán játszik, ahogy ET is (ezt nem mi mondjuk, a saját helyi újságaitok is ezt írták). De ez persze csak rövidtávon kifogás, ha így marad a liga mentalitása, akkor ezzel együtt kell élni.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Másfél millával vagytok a sapka alatt úgy, hogy Graham TE taggel van ellátva, tehát ebből könnyen lehet még plusz öt misi.
Sztem zéró realitása van annak, hogy bárki olyat igazoljatok a szabadügynök piacról, akinek megvan az esélye komoly pénzt kérni.gabokocka
Évek óta ez van. Nézd vissza az előző offseasonöket, voltunk ehhez hasonlóan szar helyzetben, sőt. Igazából tavaly sem gondolta volna senki, hogy idehozzuk Butlert vagy Lewist, előtte Lofton, Grubbs, Bunkley, aztán még 2009-ben Greer. Loomisnál sok nagyobb bűvész nincs.
Én annyira nem aggódok a cap miatt, illetve Graham tag miatt, június végére már nem fog tag alatt játszani vagy így, vagy úgy.

Ami még vissza van a következő hetekből:
1) Brees szerződés módosítása
2) Thomas fizetés vágása (kivágása?)
3) Moore fizetés csökkentése
4) Bunkley fizetéscsökkentése?Gyurma Pappa
Moore kivágása, Lofton szerződését meg kell variálni, illetve nagyjából három milliót tudunk felszabadítani a ballaszt kivágásával, oda bőven elférnek az újoncok.

Ja és Jimmy akármilyen szerződést köt, 7-8 milliónál nem hiszem, hogy többet foglal el a capből idén. Viszont persze még vissza kell hozni Busht, Collinst mindenképp, de jó lenne Haralsont és lehet Striefet is. Sok helyet tudunk még csinálni, de kelleni is fog, mindazonáltal mindenki hátultöltős szerződést fog kapni, ha lesz mozgásunk FA-n, az is. Bowner egy évi 4,5-5 milliót kaphatna, de abból első évben szerintem 3-nál többet sehogy sem foglalna a capből.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Másfél millával vagytok a sapka alatt úgy, hogy Graham TE taggel van ellátva, tehát ebből könnyen lehet még plusz öt misi.
Sztem zéró realitása van annak, hogy bárki olyat igazoljatok a szabadügynök piacról, akinek megvan az esélye komoly pénzt kérni.gabokocka
Évek óta ez van. Nézd vissza az előző offseasonöket, voltunk ehhez hasonlóan szar helyzetben, sőt. Igazából tavaly sem gondolta volna senki, hogy idehozzuk Butlert vagy Lewist, előtte Lofton, Grubbs, Bunkley, aztán még 2009-ben Greer. Loomisnál sok nagyobb bűvész nincs.
Én annyira nem aggódok a cap miatt, illetve Graham tag miatt, június végére már nem fog tag alatt játszani vagy így, vagy úgy.

Ami még vissza van a következő hetekből:
1) Brees szerződés módosítása
2) Thomas fizetés vágása (kivágása?)
3) Moore fizetés csökkentése
4) Bunkley fizetéscsökkentése?

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 259 — Keep pounding
Másfél millával vagytok a sapka alatt úgy, hogy Graham TE taggel van ellátva, tehát ebből könnyen lehet még plusz öt misi.
Sztem zéró realitása van annak, hogy bárki olyat igazoljatok a szabadügynök piacról, akinek megvan az esélye komoly pénzt kérni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Browner játszhat és FA lesz, ha 11-éig nem állapodik meg a Seahawksszal. Na őt speciel bírnám itt...Tocy
Nem kis dolog lenne, ha őt eltudnank hozni

......
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
 www.nola.com/mardigras/index.ssf/2014/03/rob_ryan_saints_defense_coordi.html

😀😀

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Browner játszhat és FA lesz, ha 11-éig nem állapodik meg a Seahawksszal. Na őt speciel bírnám itt...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Úgy senki se játssza magát tisztára az NFL-ben, ha húzzák, vonják, tapogatják 5 yardon túl is.

Egy 260 fontos játékosról beszélünk, aki egy DB sebességével rohan bele a szerelésekbe, és aki szezonokat játszik végig sérülten.
Kevés játékos áll fel olyan ütések után is, mint Graham.atapapa
Ez esetben az előítélet beszélt belőlem.