New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hurrá. Akkor mihez kezdünk a helyünkkel? 😀 Nem akarok cornerdraftot, az elérhető legjobb WR kell első körben, később nem kezdő szintű CB nem nagyon lesz. Szerzünk egy safetyt vagy egy RT-t FA-ről?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Shields 4 évre kapott 39 milliót a Packerstől 😮 sok boldogságot!Gyurma Pappa
JJJaj.
Cornerdraft lesz ebből a végén.atapapa
Pont erre gondoltam én is. Nem is értem, hogy ennyire mély CB class mellett hova ekkora pénzek. Talán Brownerre van némi esély.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Illetve a sok needünk elemezgetése közben mindig elmegyünk két másik kulcsneed mellett: rúgó és visszahordó. A ST-játékunk kritikán alulivá süllyedt, abszolút nem lehetett bízni a távol (sokszor a közeliekben se) mezőnygólokban, és a 49ers ellenit leszámítva nem volt jó visszahordásunk (oké, az Eagles ellen a 15 yardos büntivel jóra sikerült a végén).Tocy
Én is írtam már hogy hoznék K-t, viszont kizárólag returnernért sokat nem áldoznék az új szabályok óta. Inkább egy jó ST-edző. de ez a hajó már elment.


Shields 4 évre kapott 39 milliót a Packerstől 😮 sok boldogságot!Gyurma Pappa
JJJaj.
Cornerdraft lesz ebből a végén.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Shields 4 évre kapott 39 milliót a Packerstől 😮 sok boldogságot!

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/03/new_orleans_saints_arent_rebui.html

Jó kis írás Jeff Duncantől. Valóban, a két RB kitétele inkább filozófiaváltást sejtet, a PO-ban látott futójátékkal.Tocy
A PO-ban mentünk két meccset idegenben, hidegben, szélben, esőben. Az ott történtekből sok következtetést nem vonnék le.
Azt se hinném hogy Sean önszántából visszavenne abból a sokoldalú futó(ka)t igénylő támadójátékból, ami mindig is jellemezte őt. Egy mozgékony jókezű RB-t még biztos összeszedünk valahonnan, hacsak nem szánunk Cadetnek több szerepet.atapapa
Cadetnek én tuti, hogy több szerepet szánnék, Robinson-szerűen robbant ő be a tavalyi offszezonban, aztán azóta sem játszik az offense-ben. Ő pont az a mozgékony, jó kezű RB...

Illetve a sok needünk elemezgetése közben mindig elmegyünk két másik kulcsneed mellett: rúgó és visszahordó. A ST-játékunk kritikán alulivá süllyedt, abszolút nem lehetett bízni a távol (sokszor a közeliekben se) mezőnygólokban, és a 49ers ellenit leszámítva nem volt jó visszahordásunk (oké, az Eagles ellen a 15 yardos büntivel jóra sikerült a végén).
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
McCluster tökéletes lenne erre a célra szvsz. teljesen nem szabad kiölni ezt a játékstílust, inkább bővíteni.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/03/new_orleans_saints_arent_rebui.html

Jó kis írás Jeff Duncantől. Valóban, a két RB kitétele inkább filozófiaváltást sejtet, a PO-ban látott futójátékkal.Tocy
A PO-ban mentünk két meccset idegenben, hidegben, szélben, esőben. Az ott történtekből sok következtetést nem vonnék le.
Azt se hinném hogy Sean önszántából visszavenne abból a sokoldalú futó(ka)t igénylő támadójátékból, ami mindig is jellemezte őt. Egy mozgékony jókezű RB-t még biztos összeszedünk valahonnan, hacsak nem szánunk Cadetnek több szerepet.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/03/new_orleans_saints_arent_rebui.html

Jó kis írás Jeff Duncantől. Valóban, a két RB kitétele inkább filozófiaváltást sejtet, a PO-ban látott futójátékkal.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Legalább a mockolók végre felfedezik nekünk az elkapókat az OLB-k helyett.


Közben úgy hírlik, hogy Vontae Davis és Talib is többet akar Grimes pénzénél (ami évi 8 millió), szóval őket valószínűleg így sem tudjuk leigazolni Tocy
Már Grimes is túl lett fizetve.Lehet hogy a tavalyi után most visszapattannak a cornerárak.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Thomas is megy...
 twitter.com/MalcolmJenkins/status/442322587213766656

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Shields is évi 7 misit kér, sztem inkább több, olcsóbb veteránt fogtok hozni. Nálunk is ez lesz a helyzet, meglátásom szerint.gabokocka
Brees szerződéséről ugye még nem is volt szó, pedig így is már szép kis helyünk van szerintem, bár nem tudom pontosan (10 misi körül?).

Szerintem beleférhet Shields, nekem nagyon van egy ilyen érzésem, hogy csendben, Lewis-szerűen őt fogjuk elhozni, bár lehet, hogy ez inkább egy remény. 😀

Így kezd már egyébként körvonalazódni a draft is, kábé már csak attól függ, hogy mi lesz Strieffel és DLP-vel.nfl_lover
5 millió helyünk van Sproles kivágása után. Ha Thomas is megy, akkor lesz közel 8, az a tíz akkor jönne ki, ha Bush 1,4-es tenderét még nem kalkuláljuk bele.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Mondjuk mától már lehet beszélni FAkkel. iktriad
Persze, várok is híreket. 😊

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 635
sprolesszal kapcsolatban zárójelben hozzátenném, hogy én elsősorban nem a megkopott dinamikája miatt tudok be neki gyengébb évet. nagyon kiismerehetővé vált, amit vele próbáltunk eladni. érthetetlen módon semmi újjal nem próbálkoztunk vele. én láttam előre, hogy mikor milyen screen lesz, vagy oldal passz, stb. pedig nem vagyok egy nfl analyst.
a robbanékonysága és mérete még továbbra is veszélyes lesz ha okosan haszálják.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Shields is évi 7 misit kér, sztem inkább több, olcsóbb veteránt fogtok hozni. Nálunk is ez lesz a helyzet, meglátásom szerint.gabokocka
Brees szerződéséről ugye még nem is volt szó, pedig így is már szép kis helyünk van szerintem, bár nem tudom pontosan (10 misi körül?).

Szerintem beleférhet Shields, nekem nagyon van egy ilyen érzésem, hogy csendben, Lewis-szerűen őt fogjuk elhozni, bár lehet, hogy ez inkább egy remény. 😀

Így kezd már egyébként körvonalazódni a draft is, kábé már csak attól függ, hogy mi lesz Strieffel és DLP-vel.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondom ezt úgy, hogy egy árva hang nem volt arról, hogy bármiféle cornerrel tárgyalnánk.Tocy
Ciki is lenne piacnyitás előtt...Gyurma Pappa
Mondjuk mától már lehet beszélni FAkkel.



Shields is évi 7 misit kér, sztem inkább több, olcsóbb veteránt fogtok hozni. Nálunk is ez lesz a helyzet, meglátásom szerint.gabokocka
Ki lehet olcsó veterán, akire nyugodtan rá lehet bízni a kezdőtagságot? Amennyire mély a CB-class a drafton, csak egy 100%-ig megbízható veteránt éri meg hozni.Tocy
Browner és Thurmond a Seahawksból.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Mondom ezt úgy, hogy egy árva hang nem volt arról, hogy bármiféle cornerrel tárgyalnánk.Tocy
Ciki is lenne piacnyitás előtt...

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Shields is évi 7 misit kér, sztem inkább több, olcsóbb veteránt fogtok hozni. Nálunk is ez lesz a helyzet, meglátásom szerint.gabokocka
Ki lehet olcsó veterán, akire nyugodtan rá lehet bízni a kezdőtagságot? Amennyire mély a CB-class a drafton, csak egy 100%-ig megbízható veteránt éri meg hozni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vészmegoldásnak jó lehet mondjuk Cox is...
Tocy
😀😀 A liga legrosszabb technikájú cornere, aki mindemellé nagyon a szívére ha hibázik és ez sokáig benneragad a játékában.empty taxi
És mellé még sérülékeny is.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Vészmegoldásnak jó lehet mondjuk Cox is...
Tocy
😀😀 A liga legrosszabb technikájú cornere, aki mindemellé nagyon a szívére ha hibázik és ez sokáig benneragad a játékában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 260 — Keep pounding
Shields is évi 7 misit kér, sztem inkább több, olcsóbb veteránt fogtok hozni. Nálunk is ez lesz a helyzet, meglátásom szerint.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Közben úgy hírlik, hogy Vontae Davis és Talib is többet akar Grimes pénzénél (ami évi 8 millió), szóval őket valószínűleg így sem tudjuk leigazolni (bár Talib lehet nem is kellene). Browner négymeccses eltiltással kezdi a szezont, ez valszeg lefelé viszi az árát, de én még mindig Shieldset látnám itt legszívesebben. Vészmegoldásnak jó lehet mondjuk Cox is...de ha már ennyi helyet csinálunk, akkor elit cornert akarok.

Mondom ezt úgy, hogy egy árva hang nem volt arról, hogy bármiféle cornerrel tárgyalnánk.
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Sok olyan embertől váltunk meg eddig idén akiknek rengeteg szép emléket köszönhetünk, de nincs itt semmi gond. Fiatalítunk, pár évig azon keseregtünk, hogy túl lojálisak vagyunk a veteránokhoz. Egy pillanatra megszomorodik ilyenkor az ember, de szakmai szempontból nagyon jó döntéseket hoztunk. Brees-re még egy generációt van esély építeni. Most kellett lépni!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem tudom mi van a háttérben, de nekem sem volt szimpatikus a tweet. Az fix, hogy nem egy észlény, de annyi esze azért lehetne, hogy ez hogyan jön le a szurkolók szemében. Ezek után szerintem tőle mindenki legalább ilyen éveket vár, mint az idei, de legyen egészséges és vegyük hasznát a PO-ban.

Mondjuk tegnap meg Vilma tette ki a Moore-cuthoz, hogy ez ugye egy vicc...

Nem szarozunk, most tényleg annyi a varázslat, hogy kitesszük a nagyobb pénzt foglaló idősödő játékosainkat. De én Sprolest még jobban sajnálom, mint Thomast (ha kitesszük). Akármennyi pénz szabadul fel így, ő nagy kedvencem és szerintem még bőven használható annak ellenére is, hogy tavaly már nem villogott annyira (bár azért a Miami elleni meccs előttem van még). Holnap meg Thomas? Kell egy backup RB, az már tuti.

Akkor legalább a tíz milliós helyünkből ruházzunk be egy azonnali kezdő cornerre (Sam Shields pls), illetve oldjuk meg a falgondjainkat, amit meg lehet. Ja, meg igazoljuk vissza Haralsont és Collinst. Meg egy rúgót. Legalább legyen értelme...
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/new-orleans-saints-cut-darren-sproles-and-jimmy-graham-s-not-happy-about-it-014223917.html
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Kezdjük ott hogy Jimmy nem egy észlény, ezt tudott. Kedves, szerényen gyerek, a mostani fizetés macera nagy része nem az ő gondolatait tükrözik, aki kicsit ért a nfl businesshez annak egyértelmű hogy ilyenkor valaki szivárogtat. Senki de higgye, hogy egy sok millió dollárt érintő tárgyaláshoz közel engednek akárkit, a "hírek" többnyire szervezetten jutnak ki. Az hogy ezt épp kinek az érdekében, az változó. Jelenleg a csapat érdeke is a nyilvánosság, az offense fiatalítás koncepciójába illenék egy idei első kör plusszban.

A másik gondolat, hogy a kirúgások NEM csak Jimmy miatt váltak szükségesé. Öreg az O, 30asokat mentek, senki sem pótolhatatlan közülük.

A harmadik: Galette egy újabb 10+is szezon után nyilván nem fog magas fizetést kérni. Most könnyű szájkaratézni. Joe Morgan meg, aki még rosteren sincs? Nem védeni akarom Jimmyt, hülye tweet volt, de azért nem ennyire kerek minden...