NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Jimmy Graham
Confirming it's officially Franchisefriday... TAG ... I guess I'm it...

hát rohadt boldognak tűnik emberünk.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Tageltük is, TE-ként, mehet a birkózás tovább.Tocy
Remélem, hogy csak azért, hogy időt nyerjünk akár csak Breesnel és sikerül megegyezni minél hamarabb

......
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tageltük is, TE-ként, mehet a birkózás tovább.
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
A nola.com szerint még hétfő előtt tagelni fogjuk Jimmyt

......
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Csak én nem értem, hogy miért írnak rengeteg mockban Ot-t hozzánk?
Szerintem kizart, hogy Cb-n vagy Wren kívül bármi más posztra húzzunk az első körbensLyNz
A felületesebb elemzők csak azt látták, hogy Brees sok sacket kapott, azt már nem, hogy a Brown helyére fellépő Armsteadben mennyi a lehetőség.
De ugyanez az OLB-needre is igaz, vagy a DE-re.atapapa
Több helyen már RT-t írtak Armstead mellé. Az OLB/DE need teljesen értelmetlen (Dee Ford főleg), miközben Lewis az egyetlen 100%-os, kezdő szintű CB-nk (PatRobban én ugyan bízok, de a sérülések stb. hatása tényleg rejtély).

Delmas kérdés: nagy pénzt itt nem fog kapni, főleg hogy Bush bőven kezdő szint (nem csak Jenkinshez képest, de hozzá képest nagyon).

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
 overthecap.com/calculator/?Team=Saints

Ez alapján van 8 milliónk...Tocy
Ha lehet hinni azoknak az előrejelzéseknek, hogy 2 éven belül majdnem 20 millióval fog bűvölni a sapi, akkor pár backloaded contract és már ez a helyzet is kezelhető.

De nyilván lesz még kavarás pár élő szerződéssel.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Csak én nem értem, hogy miért írnak rengeteg mockban Ot-t hozzánk?
Szerintem kizart, hogy Cb-n vagy Wren kívül bármi más posztra húzzunk az első körbensLyNz
A felületesebb elemzők csak azt látták, hogy Brees sok sacket kapott, azt már nem, hogy a Brown helyére fellépő Armsteadben mennyi a lehetőség.
De ugyanez az OLB-needre is igaz, vagy a DE-re.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Delmas.
Én óvatosan örülnék. Igazi leader, de sérülékeny, rengeteg buta büntetést szed össze, rosszul helyezkedik ( főleg a mély passzoknál). Nem mellesleg nagy pénzt akar kapni.
Nekem tavaly ő volt az egyik legnagyobb csalódás a csapatnál.Bazzani
Nagy pénzre nálunk várhat, de kis túlzással Delmas legrosszabb éve is jobb volt, mint Jenkins legjobb éve. Utóbbi a liga egyik legrosszabb kezdő safetyje, szinte akárhonnan hozunk kezdőt, csak javulni fogunk.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Csak én nem értem, hogy miért írnak rengeteg mockban Ot-t hozzánk?
Szerintem kizart, hogy Cb-n vagy Wren kívül bármi más posztra húzzunk az első körbensLyNz
BPA alapon kijöhet úgy, hogy lesz egy kihagyhatatlan OT. De egyébként még több mockban írnak hozzánk rushert, pl Dee Fordot. Na őt pl nem akarom itt látni, akkor már inkább T.
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Csak én nem értem, hogy miért írnak rengeteg mockban Ot-t hozzánk?
Szerintem kizart, hogy Cb-n vagy Wren kívül bármi más posztra húzzunk az első körben

......
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 overthecap.com/calculator/?Team=Saints

Ez alapján van 8 milliónk. Még kell helyet csinálni, mert ebbe bele kell férnie Jimmynek, Striefnek, Haralsonnak, Bush-nak és Collinsnak, plusz jó lenne egy FA. A 8 milliós capszámba bele kellene nyomorítani Jimmy és Strief jövő évi sapkát terhelő pénzét, és akkor tetszene a dolog. Plusz szerintem, ha húzunk WR-t a kezdőbe (márpedig fogunk), akkor Moore-nak nincs hely. A kivágásával 2,5 milliót sikerülne nyerni, ez nagyjából Strief pénze lehet. Plusz megvariáljuk Brees, Lofton és Thomas szerződését mondjuk és már nem is állunk rosszul.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem kell Delmas...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Delmas.
Én óvatosan örülnék. Igazi leader, de sérülékeny, rengeteg buta büntetést szed össze, rosszul helyezkedik ( főleg a mély passzoknál). Nem mellesleg nagy pénzt akar kapni.
Nekem tavaly ő volt az egyik legnagyobb csalódás a csapatnál.

több mint 10 éve
Pt79 New Orleans Saints 49

(Y)
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
133 lesz a cap. Elmorzsoltam egy örömkönnyet, komolyan 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Delmas ma nálunk jár látogatóban....atapapa
örülünk?
lol
Ezt az ország legnagyobb Jenkins-gyűlölőjétől kérdezed? 😀
Ha egészséges tud maradni, elég nagy hasznunkra válna.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Delmas ma nálunk jár látogatóban....atapapa
örülünk?

a sok sérülése miatt biztos tudnánk vele egy ésszerű szerződést kötni, talán a piac se túl nagy rá így.
Jenkins-nél meg jóval hasznosabb, ha egészséges.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Delmas ma nálunk jár látogatóban....

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
jó kis homer draft, nekem tetszik 😀
lol
Nem fogtam vissza magamat :p

Én a korai OLB-s mockokat nem értem. A tavalyi keretszűkítés után még értettem volna, de azóta kiderült, hogy RR leszarja ha összesen 2 címzetes OLB áll csak csatasorban.
Bárhol is OLB-t írnak nekünk az első körben, rögtön nézem hogy kiket írtak közvetlenül utánunk, és onnan próbálok szimpi neveket szemezgetni.atapapa
Ugyanez 😀 Ahol még meg is magyarázzák, hogy pass-rush gondjaink vannak, azok nem vehetők komolyan. Haralsonnal lesz 4 OLB a keretben és a pass-rush nem gond, sőt...

Szóval Chris Smith nálam nem ér 3. kört, ott én még mindig úgy látom, hogy kezdő RT elérhető lehet.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
jó kis homer draft, nekem tetszik 😀
lol
Nem fogtam vissza magamat :p

Én a korai OLB-s mockokat nem értem. A tavalyi keretszűkítés után még értettem volna, de azóta kiderült, hogy RR leszarja ha összesen 2 címzetes OLB áll csak csatasorban.
Bárhol is OLB-t írnak nekünk az első körben, rögtön nézem hogy kiket írtak közvetlenül utánunk, és onnan próbálok szimpi neveket szemezgetni.

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
jó kis homer draft, nekem tetszik 😀

viszont a walterfootball combine utáni mock-ja se lenne rossz

1. Jason Verrett, CB, TCU
2. Allen Robinson, WR, Penn State
3. Marcus Smith, DE/OLB, Louisville
4. Dontae Johnson, S, N.C. State

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Csináltam ma egy mock draftot, azt feltételezve, hogy CB-t szerzünk FA-ről.
Tocy
Pont én is ma reggel tekertem egy combine utáni mókát, BPA üzemmódban. Az első 4 kör
Justin Gilbert, CB
Travis Swanson, C
Jarvis Landry, WR
Jeremy Hill, RB

Egy ilyen draft után be is választanám magamat Cantonba 😀
Hill érdemel csak igazán magyarázatot, állítólag Thomas tűrőképességét teszteljük egy fizucsökkentést illetően, ha ez bukik, akkor egy RB majd kell.
Hill egy vadállat, csak sajnos halmozta a karaktergondokat.

Landry elkúrta a combine-t, az egyik legnagyobb vesztese volt a rendezvénynek, de a harmadik kört megérné.

szerk: megjegyzem C-t nem draftolnék korán, csak a 2. kör végén az tűnt BPA-nak

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 mmqb.si.com/2014/02/26/greg-bedard-2014-top-free-agents-100-51/?eref=sihp

Top 50-100 közötti FA. Hozzánk írják Ayerst és Munnerlynt, mint számukra legjobb opciót. Illetve Strief számára is a maradást tartják a legjobb választásnak. Ayerst és Munnerlynt más is felhozta már, előbbi szerintem ide abszolút nem illik, utóbbi érdekes lépés lenne...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Csináltam ma egy mock draftot, azt feltételezve, hogy CB-t szerzünk FA-ről.

1.) Marqise Lee WR USC
Itt bent volt még Gilbert, ha nincs FA CB, akkor jó eséllyel inkább őt húzom. Így nem volt kérdés Lee, elit elkapó lehet.
2.) Morgan Moses OT Virginia
Kicsit BPA alapon működtem most, de T valszeg kelleni is fog. Ő szerintem kezdő RT-nek azonnal bevethető, Strief 3 millióját spóroljuk itt meg.
3.) Weston Richburg C Colorado State
Szintén BPA, azért a három kvázi újonc ember a falunkban érdekes lehet, de Richburg is azonnal kezdőszint, és ha idén "nem nyomunk allint", akkor jövőre nagyon erős lehet ez az O-line.
4.) Marcus Roberson CB Florida
Kizárt, hogy idáig csússzon, első kör végén, vagy max a másodikban kimegy. De ha már itt volt, behúztam, szerintem ha első héten nem is, de később már kezdő is lehetne, addig meg bízzunk Robinsonban, illetve hogy nem elit passzoló csapatok jönnek az első hetekben.
5.) Kenny Ladler FS Vanderbilt
Itt elérhető volt Hubbard, Campanaro, Philip Gaines, Grant, de safety-poszton soványak vagyunk, Ladler pedig szerintem tökéletes fit lenne ide. Nem biztos, hogy kezdőként, de 3. safetynek ideális.
6.) DeDe Lattimore ILB South Florida
BPA itt, ILB amúgy is kell.

OLB-t nem húztam, szerintem rusherre nincs szükségünk. A falunk amúgy is megoldja, ott van Galette, és lesz (reméljük) Butler, aki szintén jó az irányító siettetésében. De én úgy vettem, hogy visszahoztuk Haralsont, aki futás ellen jó és coverage-ben is használható, de ha kell, siettetni is tud, plusz van egy Dawson, aki nem véletlenül kapott szerződést. Ez négy ember, és amúgy sem sűrűn állunk fel két OLB-vel, inkább Jordan-Bunkley(Jenkins?)-Hicks mellé fellép Galette, mögöttük Lofton-Hawthorne és 3 CB-2 S, vagy fordítva.

Így nem kell sem Strief sem BDLP, de kell egy CB, bár ha Roberson tényleg itt lenne, akkor még az sem annyira...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
4 év alatt:

Jimmy: 41 TD
Colston: 30 TD
Moore: 24 TD
Sproles: 23 TD
Pierre: 15 TD


Kicsit nagyobb léptekben gondolkodtam.
Az elmúlt 3 évben az egész ligában senki se kapott el több TD-t Jimmynél

1 Jimmy Graham 36
2 Dez Bryant 34
3 Calvin Johnson 33atapapa
erre nem volt időm meló közben 😛