NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
mi lesz Jimmy-vel így, hogy WR pénzt akar?
nem értem...TE-ként draftoltuk, TE-ként volt a Pro Bowl-on is. vagy ezt csak a média hypolja ennyire fel?
remélem nem lesz gebasz, és nem más csapat színeiben fogom dunkolni látni jövőre.

kemény offseason elé nézünk.lol
Az évi 10-12 millió, amit pl Gronk simán megkapott, az WR-pénz bőven. Az, hogy minek számít, az csak a tagelésnél számít, amire remélem nem kerül sor (bár sok helyről ezt hallani). Jó lenne idén hosszú távra idekötni.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mi lesz Jimmy-vel így, hogy WR pénzt akar?
nem értem...TE-ként draftoltuk, TE-ként volt a Pro Bowl-on is. vagy ezt csak a média hypolja ennyire fel?
remélem nem lesz gebasz, és nem más csapat színeiben fogom dunkolni látni jövőre.

kemény offseason elé nézünk.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
1. Jason Verrett; CB, TCU
2. Jarvis Landry; WR, LSU
3. Billy Turner; OT, North Dakota State
4. Adrian "Old Mother" Hubbard; OLB, Alabama
5. Kenny Ladler; S, Vanderbilt
6. Max Bullough; ILB, Michigan State

hm? tetszene...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Nem tudom hogy vagytok vele, de én adnék még egy esélyt Kenny Britt-nek. Potenciál lenne a srácban, csak a kapitányi központban vannak gondok. Nem hiszem, hogy bárki is túlfizetné, és hátha hatna rá SP, Brees és a szép remények 😛clbass
Meg a sérülései.
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Nem tudom hogy vagytok vele, de én adnék még egy esélyt Kenny Britt-nek. Potenciál lenne a srácban, csak a kapitányi központban vannak gondok. Nem hiszem, hogy bárki is túlfizetné, és hátha hatna rá SP, Brees és a szép remények 😛
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Számomra a legértékesebb poszt a CBTocy
Jó, mert szerintem a QB... 😉
Kellenek a cornerek, de lassan Brees nem tudja kinek dobni a labdát, meg Vaccaro tud slotot is fogni egyértelmű passzhelyzetben, amit kevés SS mondhat el magáról.

Arról nem is beszélve, hogy újoncként a legtöbb corner nem igazán faktor, ilyen harmadik-negyedik cornernek teljesen jó Bush meg White.

És hogy ne legyen annyira titkos az én titkos favoritom, szerintem Sweeting is lesz még focista.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Számomra a legértékesebb poszt a CB, szerintem abból sosem lehet elég, szinte folyamatosan háromnak kell fent lenni, legalábbis sokszor, könnyen sérülnek, tehát 4 jónak kell lenni, ebből legalább egynek jól kell játszania slotban.

Persze ettől még nyilván igazad van, de szerintem ha mondjuk első kör WR, második OT, harmadikban egy steal CB simán beleférhet, safety 1-2. körös amúgy sincs igazán, illetve van, de kevés, hátrébb is lehet közülük jót találni ( pl ugye Brooks is bent lehet 4. körben szerintem ), OLB nálam nem akkora létszükséglet, inkább Haralsont hoznám vissza. Vagy mondjuk ha Brookst kihúzzuk 3.-ban, akkor 4.-ben milyen OLB-t találunk? Beláthatatlan kérdések, messze van még...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ha a top 4 CB-ből bárki elérhető lesz az első körben, kizárt hogy bent hagyjuk, bármennyire is jó a WR draft, sőt van az annyira jó, hogy a 2. körben is legyen elérhető prospect. Szerintem a CB draft és az FA igazolás nem zárja ki egymást. Elég szar a CB depthünk és PatRob-ban én bízok, de koránt sem biztos hogy fog tudni 2. CB szinten játszani. De ha tud is, nem baj ha van két (három) 2. szintű CB-nk, ahogy azt a tavalyi év mutatja.
Gyurma Pappa
Kizártnak tartom, hogy ha a legnagyobb igazolásunk az FA-n CB lesz, akkor az első körben is ide draftoljunk.
Sőt, így az első háromban se fogunk, hacsak valami nagy ígéret nem zuhan a második napra.atapapa
3-4. körben Pierre Desir a célpontom, akkor is behúznám, ha mondjuk Grimes ide igazol. De akár Gaines is bent lehet még, vagy Jean-Baptiste is jó shutdown-corner prospect. Túl jók ezek a játékosok ahhoz, hogy bent hagyjuk őket.
Tocy
Ha nincs elég elkapónk, safetynk, OLB-nk, OL-emberünk, akkor nem fogunk FA-n pénzzel teletömött posztra draftolni. Legfeljebb ha az illető nagyon de nagyon BPA.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha a top 4 CB-ből bárki elérhető lesz az első körben, kizárt hogy bent hagyjuk, bármennyire is jó a WR draft, sőt van az annyira jó, hogy a 2. körben is legyen elérhető prospect. Szerintem a CB draft és az FA igazolás nem zárja ki egymást. Elég szar a CB depthünk és PatRob-ban én bízok, de koránt sem biztos hogy fog tudni 2. CB szinten játszani. De ha tud is, nem baj ha van két (három) 2. szintű CB-nk, ahogy azt a tavalyi év mutatja.
Gyurma Pappa
Kizártnak tartom, hogy ha a legnagyobb igazolásunk az FA-n CB lesz, akkor az első körben is ide draftoljunk.
Sőt, így az első háromban se fogunk, hacsak valami nagy ígéret nem zuhan a második napra.atapapa
3-4. körben Pierre Desir a célpontom, akkor is behúznám, ha mondjuk Grimes ide igazol. De akár Gaines is bent lehet még, vagy Jean-Baptiste is jó shutdown-corner prospect. Túl jók ezek a játékosok ahhoz, hogy bent hagyjuk őket.

Amúgy nem értem a mockolókat, több helyen Dee Fordot írják hozzánk első körben, egyszerűen nem értem, mi alapján kell nekünk pass rusher, egy all-around OLB még talán oké ( még mindig Van Noy szerepel a kívánságlistámon ), de egy tisztán pass rusher OLB egyszerűen nem kell, Galette mellett nem lehet fent a pályán, rotációba nem nem húzunk első körben, amikor több needünk is van. Pass rushban nagyon jó a falunk és ott van Galette is, meglátjuk mi lesz Butlerrel, illetve elég sokfajta blitzet hívunk, felesleges.

A safety-kérdés lesz érdekes, abból jelenleg csak Vaccaro van rosteren, meg Bush-t 99,9%, hogy visszahozzuk, de minimum kettő kell még.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ha a top 4 CB-ből bárki elérhető lesz az első körben, kizárt hogy bent hagyjuk, bármennyire is jó a WR draft, sőt van az annyira jó, hogy a 2. körben is legyen elérhető prospect. Szerintem a CB draft és az FA igazolás nem zárja ki egymást. Elég szar a CB depthünk és PatRob-ban én bízok, de koránt sem biztos hogy fog tudni 2. CB szinten játszani. De ha tud is, nem baj ha van két (három) 2. szintű CB-nk, ahogy azt a tavalyi év mutatja.
Gyurma Pappa
Kizártnak tartom, hogy ha a legnagyobb igazolásunk az FA-n CB lesz, akkor az első körben is ide draftoljunk.
Sőt, így az első háromban se fogunk, hacsak valami nagy ígéret nem zuhan a második napra.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Kb mennyi pénzzel számolhatunk a draftra?Tocy
Szűk 3 milla talán

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mostanában rendelne valaki cuccokat Amerikából? (tudom hogy volt erre topik, de persze nem találom 😕 )Gyurma Pappa
Majd nekem is aktuális lesz, egyébként meg
 bowl.hu/forum/egyeb_temak/boltok_uzletekatapapa
Oké, köszi.

Többeknek is jó ahogy látom a március eleje, én magam még sosem rendeltem kintről (illetve egyszer, akkor is elveszett a mezem a hivatalos Saints shopból rendelve 😕 ), szóval tök jó lenne, ha valaki segítene 😊

Gyurma Pappa
Nekem időm nincs rá egy kicsi sem. A múltkor (2 éve vagy 1? esküszöm nem emlékszem) azt hiszem a www.footballfanatics.com volt az üzlet, ahol vásároltunk. Szerintem csak bankkártya kell hozzá. vagy paypal. Valaki lehetne szervező, nem bánnám. Na, megnéztem. láttam egy csomó nagyon fontos dolgot 😊 amit szívesen megvennék. Az amazon.com is tele van szartig...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Mostanában rendelne valaki cuccokat Amerikából? (tudom hogy volt erre topik, de persze nem találom 😕 )Gyurma Pappa
Majd nekem is aktuális lesz, egyébként meg
 bowl.hu/forum/egyeb_temak/boltok_uzletekatapapa
Oké, köszi.

Többeknek is jó ahogy látom a március eleje, én magam még sosem rendeltem kintről (illetve egyszer, akkor is elveszett a mezem a hivatalos Saints shopból rendelve 😕 ), szóval tök jó lenne, ha valaki segítene 😊

Ha a top 4 CB-ből bárki elérhető lesz az első körben, kizárt hogy bent hagyjuk, bármennyire is jó a WR draft, sőt van az annyira jó, hogy a 2. körben is legyen elérhető prospect. Szerintem a CB draft és az FA igazolás nem zárja ki egymást. Elég szar a CB depthünk és PatRob-ban én bízok, de koránt sem biztos hogy fog tudni 2. CB szinten játszani. De ha tud is, nem baj ha van két (három) 2. szintű CB-nk, ahogy azt a tavalyi év mutatja.

A WR corpban ha tartjuk a korábbi felállást, akkor Meachem/Morgan kettősből valaki marad speedsternek Stills mellé, Colston a X, és Moore mellé (helyére?) kell valaki slotba. Ha marad is Lance, az egyértelmű nem hosszútávú megoldás már ő, szóval mindenképp magas WR draft. (már láttam olyan mockot is, ahol DL embert írnak nekünk, aminél kevesebb valószínűtlen dolog van)

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tavaly a piacra került topcornerek átlag 5 millió körül kaptak, szvsz Grimes ennél sokkal több pénzt nagyon nem fog kapni sérülékenyen, 30 évesen.
Talib a tehetsége alapján plafonpénzt érne, de nem egy vasember és a karaktergondok is levágnak majd a fizetéséből szvsz.
Vermert pedig nem akarja tagelni se a TEN, szvsz ő se fog top5 cornerfizetést kapni, de ebben lehet hogy tévedek.

Szerintem amennyiért hoztuk Lewist, idén is lehet hozni nem sokkal rosszabb CB-t majd, a kérdés hogy Loomis képes lesz-e annyit vágni a sapkán.atapapa
Szóval ideális esetben következő évre 10-12 millió kellene Jimmyre és egy FA cornerre, plusz visszahozni Busht, Collinst és draftolni egy elit WR-t, egy (vagy kettő) safetyt és főleg egy T-t, plusz megoldani a centerkérdést. Kb mennyi pénzzel számolhatunk a draftra?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Tavaly a piacra került topcornerek átlag 5 millió körül kaptak, szvsz Grimes ennél sokkal több pénzt nagyon nem fog kapni sérülékenyen, 30 évesen.
Talib a tehetsége alapján plafonpénzt érne, de nem egy vasember és a karaktergondok is levágnak majd a fizetéséből szvsz.
Vermert pedig nem akarja tagelni se a TEN, szvsz ő se fog top5 cornerfizetést kapni, de ebben lehet hogy tévedek.

Szerintem amennyiért hoztuk Lewist, idén is lehet hozni nem sokkal rosszabb CB-t majd, a kérdés hogy Loomis képes lesz-e annyit vágni a sapkán.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Triplett szerint nem a draftot, inkább az FA-piacot kell nézni CB-poszton.Tocy
Igen, erre mondtam korábban hogy CB-nek elsősorban tapasztaltabb ember kéne.
Meg ha a WR/CB needben gondolkodunk, jobb cornerek vannak szvsz FA-n idén, mint elkapók, plusz a draft erősebb elkapókban, mint cornerben.


Viszont a Panthersből nem akarok DB-t, olyant front7 mellett könnyű faszagyereknek tűnni.atapapa
De akkor ki? Talib, Grimes, Verner kizárt, hogy beférjen a sapkába, Munnerlyn kilőve, akkor Shields, Davis? Vagy hozzuk vissza Portert? Thurmond, Hall?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Mostanában rendelne valaki cuccokat Amerikából? (tudom hogy volt erre topik, de persze nem találom 😕 )Gyurma Pappa
Majd nekem is aktuális lesz, egyébként meg
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Boltok, Üzletek - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Triplett szerint nem a draftot, inkább az FA-piacot kell nézni CB-poszton.Tocy
Igen, erre mondtam korábban hogy CB-nek elsősorban tapasztaltabb ember kéne.
Meg ha a WR/CB needben gondolkodunk, jobb cornerek vannak szvsz FA-n idén, mint elkapók, plusz a draft erősebb elkapókban, mint cornerben.


Viszont a Panthersből nem akarok DB-t, olyant front7 mellett könnyű faszagyereknek tűnni.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Kapitány ink slot corner.empty taxi
Nálunk az a poszt a 3. safetyvel azonos nagyjából, és elsősorban White játszik ott, de szerintem Munnerlyn is befér.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Kapitány ink slot corner.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Triplett szerint nem a draftot, inkább az FA-piacot kell nézni CB-poszton és pl Munnerlynt elhozni. Ez egyébként azért is jó lehet, mert mondhat hasznos dolgokat a Panthers-védelemről. Ugyanezt mondta Mitchellről is safety-poszton, bár hozzátette, hogy Vaccaro és Bush mögé kell valaki, ők lesznek a kezdők, illetve ha hozunk egy FA-cornert, akkor lehet egy project safety, mert például White nickelként fent lehet, mint 3. safety.

Mit gondoltok, mennyi ráció van mondjuk Munnerlynben No.2. cornerként itt?

Illetve BR-en volt egy mock draft, ahol a következőket húzták:

1.) Jason Verrett CB (kuuuurvára szeretném)
2.) Jarvis Landry WR (múltkor meggyőztetek, tetszene 😀 )
3.) Billy Turner OT (itt szerintem mindenképpen lehet jó RT-t húzni)
4.) Adrian Hubbard OLB (elsősorban sebességéből él, de elég nagy is, így futás ellen is hasznos lehet, illetve NFL-szerű rendszerben játszott, coverage-ben is használták - nagyjából pont egy ilyen OLB kellene, viszont a Senior Bowlon nem ment neki, sokat rontott a megítélésén)
5.) Kenny Ladler S (őt figyeltük már korábban, nekem annyira nem tetszik a játéka, de a labdára is képes veszélyt jelenteni, illetve futás ellen is hasznos, 3. safetynek jó lehet)
6.) Max Bullough ILB (nem tartom jó játékosnak, de hatodik kört megér, ILB-depth kell, de nagyon)

Ez egy álom-draft lenne, az fix. Egy UDFA safety még kellhet, illetve egy centert kell szereznünk és tökéletes a keret.
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Mostanában rendelne valaki cuccokat Amerikából? (tudom hogy volt erre topik, de persze nem találom 😕 )Gyurma Pappa
Ha nem én bonyolítom, benne vagyokhajdu
márciusban én is (a legelején)clbass
engem is érdekelne

......
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Delmas FA lett. Detroitból kitették.

hajdu: alakul a kép, március elején érkezem 😀 üveggel 😀Kájzerszóze
Ja azt hittem volt valami hír arról is, hogy idekerül. Amúgy nekem nem kellene, egyrészt borzasztó sérülékeny, másrészt sokat akar keresni, harmadrészt annyira nem is jó.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000325056/article/qb-factions-from-elite-to-unknown-and-everything-in-between

érdekes cikk, miszerint csak Brady, Manning és Rodgers elit qb-k. Brees Big Ben-nel van egy szinten. oké..lol
pötsch

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Delmas FA lett. Detroitból kitették.

hajdu: alakul a kép, március elején érkezem 😀 üveggel 😀Kájzerszóze
Szegény Delmas játszott már végig egy szezont? Porcelánbaba...nem kell!