NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Nem akartam belerondítani az S pickre várásba, csak pont egybecsengett egy általam nemrég olvasott írással,ami a mozgékony Qb-k "uralta" NFC-ről szólt 😊undisputedly
Tőlem jöhet S FA-n is, nem kell mindenképpen draftolni.

Titkon reménykedem benne, hogy Ryan van annyira S buzi, hogy behúzzuk Brooksot, és akkor láthatunk egy csodás S kettős, olyasmit mint Whitner-Goldson páros volt, csak szerintem Vaccaro nagyobb tehetség, mint a másik kettő.Gyurma Pappa
Szerintem az is a korai LB-draft vagy nagy FA-igazolás ellen szól, hogy Vaccaro gyakran játszott a boxban, főleg sok DB-s felállásnál. És nem biztos hogy kényszerből, hanem inkább a sokoldalúsága miatt.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Igaz, bocsi, nem írtam oda,hogy NFC 😊
Nem akartam belerondítani az S pickre várásba, csak pont egybecsengett egy általam nemrég olvasott írással,ami a mozgékony Qb-k "uralta" NFC-ről szólt 😊undisputedly
Titkon reménykedem benne, hogy Ryan van annyira S buzi, hogy behúzzuk Brooksot, és akkor láthatunk egy csodás S kettős, olyasmit mint Whitner-Goldson páros volt, csak szerintem Vaccaro nagyobb tehetség, mint a másik kettő. Persze belátom, hogy kell LB, és akkor talán mehet a klasszikus 3-4, csak nem látom be, hogy mondjuk egy Galette-Butler kettőssel a pályán ki fogja megfogni a futást, még akkor sem, ha Junior nagyon sokat fejlődött idén, Butler meg ugye fekete ló.

De egyébként még jobban visszamegyek a gyökerekhez: a kérdés hogy az emberanyag szülte az idei rendszert vagy Ryan ilyen rendszert akar játszani. Mert ha így van, akkor sokkal reálisabb egy S draft, mint egy LB draft, főleg hogy egy klasszikus WILL (amilyen játékosunk jelenleg nincs) elég hülyén nézne ki ebben a rendszerben, és a csomó 5+ DB-s package-kben meg semmi helye a két ILB-nk mellé, akik meg elég jól játszottak idén, ugyan nem kimondottan atletikusak, és nem is lesznek azok. (Lofton ugye a minta 4-3 MLB, 'Thorne jobban hasonlít egy klasszikus ILB-re)

Ami még a S draft mellett szól, hogy nem hiszek benne, hogy megtartjuk Jenkinst, szerintem Will Smith mellett Harpertől is érzékeny búcsút fogunk venni (ketten együtt kitesznek egy komplett draft classnyi fizetést kb.), így pedig elég sovány lesz a S poszt, a kezdő szint egy darab Vaccarora és egy darab Bushra korlátozódik.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
2 Linebacker
1 cornerback

én a safetyt felcserélném a linebackerrelatapapa
Viszont ha azt nézed,hogy az idei legjobb 4-be bejutott csapatból 3-nál mozgékony Qb irányít, kell az atletikus LB.undisputedly
Most hirtelen nem tudom eldönteni, hogy Manning és Brady közül ki a harmadik mozgékony QB.

Biztos létezik jobb LB Loftonnál meg Hawthorne-nál, de hogy ennél (a képzeletbeli számnál) sokkal több jobb safety van, mint Jenkins és Harper, az biztos.atapapa
Igaz, bocsi, nem írtam oda,hogy NFC 😊
Nem akartam belerondítani az S pickre várásba, csak pont egybecsengett egy általam nemrég olvasott írással,ami a mozgékony Qb-k "uralta" NFC-ről szólt 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
2 Linebacker
1 cornerback

én a safetyt felcserélném a linebackerrelatapapa
Viszont ha azt nézed,hogy az idei legjobb 4-be bejutott csapatból 3-nál mozgékony Qb irányít, kell az atletikus LB.undisputedly
Most hirtelen nem tudom eldönteni, hogy Manning és Brady közül ki a harmadik mozgékony QB.

Biztos létezik jobb LB Loftonnál meg Hawthorne-nál, de hogy ennél (a képzeletbeli számnál) sokkal több jobb safety van, mint Jenkins és Harper, az biztos.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
2 Linebacker
1 cornerback

én a safetyt felcserélném a linebackerrelatapapa
Viszont ha azt nézed,hogy az idei legjobb 4-be bejutott csapatból 3-nál mozgékony Qb irányít, kell az atletikus LB.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Samuelt kivagta az Atlanta, nálunk lenne helye?sLyNz
Őt? Még csipesszel sem :[]

Szerintem már nem kezdőkaliber

Triplett összeállította a saját needrangsorát
12 Quarterback
11 Running back
10 Interior d-line
9 Special teams
8 TE/fullback
7 Edge rusher
6 Safety
5 Off. tackle
4 Center/guard
3 Wide receiver
2 Linebacker
1 cornerback

én a safetyt felcserélném a linebackerrelatapapa
Én is. Hat needünk van igazán, erre van hat pickünk, vagy fontossági sorrendben, vagy BPA-alapon végigmegyünk ezeken és jövőre bajnokok leszünk 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Samuelt kivagta az Atlanta, nálunk lenne helye?sLyNz
Őt? Még csipesszel sem :[]

Szerintem már nem kezdőkaliber

Triplett összeállította a saját needrangsorát
12 Quarterback
11 Running back
10 Interior d-line
9 Special teams
8 TE/fullback
7 Edge rusher
6 Safety
5 Off. tackle
4 Center/guard
3 Wide receiver
2 Linebacker
1 cornerback

én a safetyt felcserélném a linebackerrel

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Samuelt kivagta az Atlanta, nálunk lenne helye?

......
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Nem akkora hír, de mégis: felvettük Lombardi helyére az új QB coachot, Mike Neu személyében. Azért örülök neki nagyon, mert amellett, hogy korábban már nálunk dolgozott, az elmúlt években a Tulane egyetemen töltötte be ugyanezt a pozíciót, és ott ő edzette Ryan Griffint. Remélem megszabadulunk végre a levitézlett veterán QB-któl, és a trükkös playeknél őt fogjuk használni, akitől remélem, hogy eltalálja a 2m magas Jimmy majdnem üresen...Gyurma Pappa
Háát, ha véletlenül egy meccset ki kellene sérülés miatt hagynia Breesnek, akkor sokkal inkább örülnék annak, ha egy veterán, éles profi meccseken tapasztalatot szerző QB-nak kellene a PO-s reményeket életben tartania, és nem egy draftolatlan zöldfülűnek.

Persze ha az a kérdés, hogy ki képes RG-t "potens" irányítóvá nevelni Brees visszavonulásának idejére, az más tészta.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Nem akkora hír, de mégis: felvettük Lombardi helyére az új QB coachot, Mike Neu személyében. Azért örülök neki nagyon, mert amellett, hogy korábban már nálunk dolgozott, az elmúlt években a Tulane egyetemen töltötte be ugyanezt a pozíciót, és ott ő edzette Ryan Griffint. Remélem megszabadulunk végre a levitézlett veterán QB-któl, és a trükkös playeknél őt fogjuk használni, akitől remélem, hogy eltalálja a 2m magas Jimmy majdnem üresen...

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Nem sokat jelent, csak szimpla és kissé túlértékelt stat, de utólag elmondható, hogy a mostani PO-ba jutott 12 csapat közül nekünk volt a "legnehezebb" a sorsolásunk az alapszakaszban: csak a mi ellenfeleinknek volt ,500 feletti mérlege.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Haralson az izlandi srác?hajdu
Párizsi.
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Haralson az izlandi srác?
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tudom, bleacherreport nem az igazi, de ott feldobták Robert Ayerst, mint olcsó FA-lehetőséget OLB-nek. Backup rushernek jó lehetne, Galette és Butler mögé (csak szerezzük vissza Haralsont).
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
juhéjj, nagyon örülök az első helynek 😊 mondjuk, igen szoros a vége. gratulálok mindenkinek!
egy észrevétel: a legtöbb nem passzolt td kérdés, szerintem, félrement többünknél. én spec. ott a futott, visszahordott, vagy d által elért td-kre gondoltam. bár azt hiszem, az eredményen nem befolyásol, mert senki sem találta el, hogy brees lesz az első 3 futott td-vel 😊
adam77
Ezt a kifejezést minden más elért TD-re használják így összefoglalva ("vagy" helyett "és" ), sajnálom ha esetleg félreérthető volt, valóban sokan tippeltek ott RB-t.


Egy javaslat: szerintem kihagyható az első kérdés, hogy bejutunk-e a PO-ba vagy sem, mert arra szerintem pár évig (hacsak nem lesz megint valami bounty) senki nem fog nemet írni, inkább lehet hogy jobb kérdés lenne, a "megnyerjük-e a csoportot", mert ott már lehet hogy lesz szórás.Gyurma Pappa
Ezért ért csak fél pontot ott a helyes válasz. De ha jövőre valaki nemet tippel egyedül és ne adja Isten eltalálná és a duplázás miatt ezért egy pontot kapna, az már nem lenne érdemtelen.

Utólag nézve az igazi nevadai kérdés az eladott labdákkal volt kapcsolatos, 18-ban húztam meg az eladott és a szerzett labdáknál is a határt, erre egyaránt 19 labdát szereztünk és adtunk el 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Sikerült utsónak lennem, király 😀
Én sztem nem utaltam anno részvételi díjat, erre kérnék majd vmi útmutatást.
Grat a győztesnek!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
A részletes eredménytáblát majd belinkelem. Szerintem elég fasza (konkrétan az eddigi legjobb) lett a mostani kérdéssor és pontrendszer, de bármilyen javaslatot szívesen veszek (akár itt, akár PM-ben) a jövőre nézve.atapapa
Egyrészt szomorú vagyok, mert kicsit tökösebb vagyok (allpro szavazás, védelem teljesítménye stb.), akkor odaérhettem volna, másrészt örülök mert tényleg izgalmas lett a vége 😊

Egy javaslat: szerintem kihagyható az első kérdés, hogy bejutunk-e a PO-ba vagy sem, mert arra szerintem pár évig (hacsak nem lesz megint valami bounty) senki nem fog nemet írni, inkább lehet hogy jobb kérdés lenne, a "megnyerjük-e a csoportot", mert ott már lehet hogy lesz szórás.

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 635
juhéjj, nagyon örülök az első helynek 😊 mondjuk, igen szoros a vége. gratulálok mindenkinek!
egy észrevétel: a legtöbb nem passzolt td kérdés, szerintem, félrement többünknél. én spec. ott a futott, visszahordott, vagy d által elért td-kre gondoltam. bár azt hiszem, az eredményen nem befolyásol, mert senki sem találta el, hogy brees lesz az első 3 futott td-vel 😊

a seahawks győzelme az én büszkeségemnek is jól esett, a végső győztestől kikapni nem szégyen, ugye. ugyanakkor a jó védelem kontra jó támadás dilemmája csomó új kérdést vet fel a jövőt illetően. az átlaggal együtt én is úgy gondoltam, hogy az o-ba kellene draftolni, aztán most megint a db-ket és lb-ket nézegetem... nem tudom..
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Motoszkál egy olyan gondolat az agyamban, hogy a jövőre nézve nagyon jó ez a seahawks győzelem. A legjobb csapat volt idén vitán fölül, és ha ennek ellenére nem nyertek volna annak az nfc itta volna meg a levét. Rosszmájú leszek...bízom a super bowl hangoverben! Sajnos nagyon jönnek az olyan csapatok, ahol a fiatal (de mindenképp jó) QB keveset harap a capből. Szubjektív vélemény, de a phantersnél jobbak vagyunk, a 49ers egál, a hawks egy évet pihenjen, visszatér a packs, és jövünk mi is. Talány még a failcons, de remélem ott valamit pár évre elkalkuláltak (túl sok a lyuk)
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A részletes eredménytáblát ide kattintva lehet mustrálni
 i447.photobucket.com/albums/qq196/atapapa/tipp_zps56a69026.jpg

A zöld sorok azt jelölik, amit mindenki eltalált, a piros azt, amit senki
A három szegélyezett cella azokat a tippeket mutatja, amit csak egy ember talált el, nekik külön gratulálok. Szándékaim szerint jövőre az ilyen helyes tippért dupla pont jár majd.

Nézze át mindenki a magáét, mert lehet hogy valamit elcsesztem. Mivel viszonylag szoros lett, egy benézés is számíthat.atapapa
Köszi ata, a seettles kikockázásaidnak ugyanott lagalább annyira örülök, pedig láttam már annak idején.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tominak nem sok kellett, hogy kívülállóként leszakértsen minket.atapapa
Nem vagyok annyira kívülálló, mint gondoljátok.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
A részletes eredménytáblát ide kattintva lehet mustrálni
 i447.photobucket.com/albums/qq196/atapapa/tipp_zps56a69026.jpg

A zöld sorok azt jelölik, amit mindenki eltalált, a piros azt, amit senki
A három szegélyezett cella azokat a tippeket mutatja, amit csak egy ember talált el, nekik külön gratulálok. Szándékaim szerint jövőre az ilyen helyes tippért dupla pont jár majd.

Nézze át mindenki a magáét, mert lehet hogy valamit elcsesztem. Mivel viszonylag szoros lett, egy benézés is számíthat.

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Brees köztünk van és még játszott is?? o_o 😀
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A tippjáték (nem hivatalos 😊) végeredménye
1. Adam: 14,5 pont (TB: 1,5)
2. Hajdu: 14,5 pont (TB: 2,1)
3. Tomi: 14,5 pont (TB: 6,5)
4. Gyurma: 13,5 pont
5. Kájzer: 12,5 pont (TB: 1,7)
6. Matt: 12,5 pont (TB: 2,3)
7. Clb: 12,5 pont (TB: 3,4)
8. Drew Brees: 11,5 pont (TB: 1,9)
9. ata 11,5 pont (TB: 7,1)
10. Slynz: 10,5 pont
11. Hayden: 9,5 pont
12. Oxygen 8,5 pont
13. Gabo: 7,5 pont

Szívből gratulálok Ádinak, már tavaly is második lett, most már viszont behúzta.
Külön köszönöm a részvételt a nemszenteknek is, Tominak nem sok kellett, hogy kívülállóként leszakértsen minket. Gabo ugyan eléggé alulteljesített, viszont egyedül ő találta el tizedes pontossággal a BreesQBR-t

A még be nem fizetett nevezési díjak miatt majd PM-ben felveszem az érintettekkel a kapcsolatot.

A részletes eredménytáblát majd belinkelem. Szerintem elég fasza (konkrétan az eddigi legjobb) lett a mostani kérdéssor és pontrendszer, de bármilyen javaslatot szívesen veszek (akár itt, akár PM-ben) a jövőre nézve.atapapa
Csak ennyien voltunk? Érdekes.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Megkövetlek Gyurma 😊