NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Gyurma első két körét aláírnám így a combine előtt, de szvsz Landry fasza press coverage ellen is, számomra ő egy mini Boldin, akit nem zavar a kontakt, legyen szó jammelésről, futásblokkolásról vagy akár ST-játékról.
atapapa
jó, hát én a scout reportokra vagyok kénytelen elsősorban hagyatkozni 😊

Eszembe jutott, Lattimoret én is behúztam tegnap, szóval mégegy 😛

Egyébként nem nehéz, mert ugye a legegyszerűbb és számunkra legkézenfekvőbb stratégia BPA-t húzni needre 😊 Na, ezt szokta megkavarni Loomis és SP 😊

De, akárhogy nézem kéne még egy pick legalább, sehogy sem tudom elképzelni, hogy FA piacról megoldjuk mondjuk az LB depth gondjainkat. Butler visszatérésével "csak" egy újabb rushert kapunk, bár lehet hogy ő alkalmas lehet arra, hogy a double threat QB-kat kordában tartsa, 'Thorne egészen korrekt volt sokszor, de Lofton pl. ebben a kérdésben nem jó megoldás, mondjuk az tény, hogy az idény második felében tömködte a lyukakat emberesen. Úgy vélem, ha haladunk ezen az úton, akkor lehet Brooks pl. tényleg célpontunk lesz, azért ő elég komoly párost alkotna Vaccaroval, csak kérdés, hogy akkor ki fog labdát szerezni, mert ő sem az a tipikus ballhawk, sőt.

Gilbert mellett mindenképp szól, hogy pl. visszahordani is tud, ami nagyon előnyös lenne, mert az utóbbi két évben igen gyengén muzsikálunk ezen a téren. Szóval szerintem a needek közé felvehetünk egy jó visszahordót is, mert Sproles idén már igazán komolyat nem mutatott ezen a téren.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Inkább Landry, mint Moncrief?Tocy
Nálam így a combine előtt igen. Landry jobb "csomagnak" tűnik, persze ettől még Moncrief lehet majd a jobb profi elkapó.atapapa
Talán készebb csomag, de Landry szerintem tipikus Z elkapó, amire nekünk itt van Stills. Egy tipikus X kellene, ami jelenleg Colston...Landry szerintem ehhez alacsony. Bár annyira Moncrief sem égimeszelő...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Inkább Landry, mint Moncrief?Tocy
Nálam így a combine előtt igen. Landry jobb "csomagnak" tűnik, persze ettől még Moncrief lehet majd a jobb profi elkapó.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Inkább Landry, mint Moncrief?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Gyurma első két körét aláírnám így a combine előtt, de szvsz Landry fasza press coverage ellen is, számomra ő egy mini Boldin, akit nem zavar a kontakt, legyen szó jammelésről, futásblokkolásról vagy akár ST-játékról.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem rossz, de én Adams-Landry párossal nem egyeznék ki igazán. Gilbert vagy Verrett álom lenne 😀 Amúgy szerintem azt kell eldönteni, hogy miben voltunk gyengébbek idén, mik lehetnek a gyenge pontjaink a jövőben, és hogy kik ellen is akarunk építkezni. Azért az NFC-ben a topcsapatokban Wilson, Kaepernick és Newton irányít, a mobilitásuk ellen pedig feltétlenül kell egy olyan LB, aki odaér ezekre. Van Noy még mindig tökéletes lenne...viszont rajta kívül nem igazán tudok olyat mondani, őt viszont biztos, hogy elviszik előlünk.

Ez mellé jó lenne egy olyan fizikális, brusztolós elkapó, akit nem könnyű jammelni és rövid útvonalakon is veszélyes, mert a fent említett csapatok brutális front sevenjei ellen egyszerűen puhák voltunk ( annak ellenére is, hogy a Friscót megvertük, a Panthers ellen pedig 1-1 lett, de mi voltunk "felül" ). Ez talán lehetne Kelvin Benjamin, vagy Moncrief.

Kellene egy shutdown cornerback Lewis párjának, aki ez mellett képes labdákat szerezni, erre tökéletes Gilbert.

Illetve kellene egy, de lehet, hogy több safety is, a draft tele van hardhitterekkel, akiket én különösebben nem szeretek, és ilyenből már van egy Vaccaro-Bush páros, viszont az okos,.mélyen zónázó safetynket meg kiraktuk, tehát Ryannek ez valszeg nem kell.

Ezen felül még egy T és egy C kellene, de nem égetőek, illetve a centerkérdéssel fogalmam sincs, hogy mit kellene csinálni. Hajrá Lelito.

Csak ezeket nem igazán egyszerű megvalósítani, valószínűleg megint a zavarosban halászás, az UDFA-k jelentik a reményt.

Amit én csináltam, de nem így csinálnám 😀

1. Justin Gilbert CB Azt hiszem korai lesz ez a CB-pick, olyan mély a class, hogy lehet másra szánni, de mégsem volt igazán senki, akiért megérte volna. Verrett szerintem is hasonlóan hó választás.

2. Donte Moncrief WR Szerintem ő pont az az elkapó, akire szükségünk van, elérhető volt még.

3. Jackson Jeffcoat DE nálam is, de Scott Crichton talán még jobb lenne, ő is elérhető volt még.

4. Terrence Brooks S, ez már a harmadik azonos pickünk 😀 A hardhittersége mellett azért elég jó keze van és NB-nek is jó lehet.

5. Dede Lattimore ILB, egy LB mindenképp kell középre, kevesen vagyunk.

6. Pierre Desir CB Steal itt, nem kell ennyi ember a secondarybe, de személyes kedvencem és remek játékos, hatodik körben szerintem nem lehet kihagyni.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Tegnap csináltam egyet, az jobban tetszett, de elfelejtettem elmenteni. Azért van az első két körben két választott, mert mindkettő mellett és ellen is tudtam érveket felsorakoztatni, és igazából egyik választás sem befolyásolja különösebben a későbbi stratégiámat. ( fanspeak.com/ontheclock/ ezt használtam, köszi empty taxinak, a Falcons topikban találtam 😊 )

1. CB JUSTIN GILBERT V. JASON VERRETT
Gilbert sokoldalú CB, tud visszahordani KO-t, Verrett viszont pont az a ballhawk, amire szükségünk van. Mondjuk ha az igazi drafton bent lesz Gilbert, akkor azért szerintem viszonylag komoly nobrainer választás lehet ezen a ponton. Mindkettő jó fit lenne a védelembe.

2. WR DAVANTE ADAMS V. JARVIS LANDRY
Na, itt sokkal nagyobb bajban vagyok. Igazából ha mindkettő elérhető lenne itt, majd hogynem mindegy, melyiküket húzzuk. Más-más erősségeik vannak, kicsit tartok tőle, hogy a scouting szerint Landryt könnyű jammelni, mi ugye a csoporttársaink kedvenc "szórakozása". Nem láttam annyi meccset, hogy ezt el tudjam dönteni.
Összességében bármelyikükkel nagyon-nagyon boldog lennék.

3. DE JACKSON JEFFCOAT
Az elérhető rusherek közül ő illene talán a leginkább hozzánk: undersized 4-3 DE-nek, de elvileg tud izmot felszedni, viszont jelenlegi méretében jó lenne ott nekünk a szélen.

4. OT JOEL BITONIO
Kisebbfajta steal, nem tudtam ellenállni, főleg hogy nem volt bent értékelhető C már. Depthnek kiváló, ha Strief megy, akkor pedig szükséges is. Tegnap itt C-t húztam, Stork elérhető volt. Ez az egy pick amire emlékszem.

5. S TERRENCE BROOKS
Kétségeim vannak, hogy ő a legjobb választás, de ha már idáig csúszott, akkor nem hagytam ott. Fizikális S, Vaccaroval közösen elég komoly runsupportot jelentenék, hasonló lehetne mint Whitner-Goldson páros volt SF-ben, sajnos Brooks legnagyobb hátránya, hogy képtelen megfogni a labdát.

6. WR RYAN GRANT
Messze nem ő a legjobb elérhető játékos, de nem hagyom hogy valaki kihúzza a 7. körben 😉

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Vajon Colvin mennyit csúszhat az ACL miatt? Persze nagy sérülés, de ennyi idősen azért még nem végzetes. Egy hátsó kört megérne...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Más kérdés: ma az jutott eszembe, hogy esetleg Ingram életjelei nem adnak valami halvány esélyt arra, hogy értelmesen el lehessen tradelni? 3.-4. kör?Gyurma Pappa
Ha össze is jönne, lassan újra need lenne a poszt. Pierre és Thomas 30 éves, egyedül Robinson az, akire biztosan lehet számítani.
Azért tetszene csak egy ilyen üzlet, mert Ingram csak Robi elől szívja a levegőt. Aki Ingram helyére jönne, az nem kapna csak azért más helyett labdát, mert az NCAA-ben még nagy neve voltatapapa
Hát még Pierre Thomas 😀 .Tocy
Ehh, és még a vodkára se foghatom

3 Szent az All-Joe Teamben, az élen Colstonnal
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2014/01/24/all-joe-usa-today-broncos-seahawks/4813797/
Marques Colston (Saints): Fell 57 yards short of his seventh 1,000-yard receiving effort. As long as he's barred from Honolulu, Colston will always have an All-Joe spot waiting for him.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Más kérdés: ma az jutott eszembe, hogy esetleg Ingram életjelei nem adnak valami halvány esélyt arra, hogy értelmesen el lehessen tradelni? 3.-4. kör?Gyurma Pappa
Ha össze is jönne, lassan újra need lenne a poszt. Pierre és Thomas 30 éves, egyedül Robinson az, akire biztosan lehet számítani.
Azért tetszene csak egy ilyen üzlet, mert Ingram csak Robi elől szívja a levegőt. Aki Ingram helyére jönne, az nem kapna csak azért más helyett labdát, mert az NCAA-ben még nagy neve voltatapapa
Hát még Pierre Thomas 😀 Amúgy Ingramnek szerintem most sincs értéke, viszont a szezon második felével talán kiérdemelte, hogy kitöltse a szerződését. Aztán majd jövőre meglátjuk, Thomas-Sproles kettős nem életbiztosítás, Robinsontól sok függ majd.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Más kérdés: ma az jutott eszembe, hogy esetleg Ingram életjelei nem adnak valami halvány esélyt arra, hogy értelmesen el lehessen tradelni? 3.-4. kör?Gyurma Pappa
Ha össze is jönne, lassan újra need lenne a poszt. Pierre és Thomas 30 éves, egyedül Robinson az, akire biztosan lehet számítani.
Azért tetszene csak egy ilyen üzlet, mert Ingram csak Robi elől szívja a levegőt. Aki Ingram helyére jönne, az nem kapna csak azért más helyett labdát, mert az NCAA-ben még nagy neve volt

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na, közben azért végigpörgettem az atlantai meccsünk offense-játékait, igazából Lelito jól muzsikált, a sacknél nagyon megverték, ezen kívül kicsit korán engedi el az emberét futásblokkolásnál (vagy korán válnak le róla, nem tudja elég ideig megtartani), illetve a screeneknél nem igazán találta a helyét. Mindenesetre centerként más a helyzet, a falat irányítani nem hiszem, hogy tudná, más kérdés, hogy a két rutinos guard sokat segíthet neki. Fizikailag elég erősnek tűnik, viszont azért a Falcons D-line nem biztos, hogy mérvadó (nem megbántva őket).
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Csak nem vagyok benne biztos, hogy kell egy fiatal Lance 😀 Elfér, csak nem egy igazi X helyett, hanem mellé.

Lelito nem volt rossz, de igazán jó sem, és nem tudom, egy másodéves draftolatlan guard mennyire lenne jó kezdőcenternek...én is gondolkodtam már rajta, szerintem nem lenne igazán jó döntés, de mi ezt innen nem láthatjuk.Tocy
DLP anno kb. ugyanonnan lépett elő, ahol most Lelito tart.empty taxi
Csak ez nem jelenti azt, hogy Lelito is jó lesz. Ezért írtam, hogy mi ezt innen nem láthatjuk...csak az, aki edzésen nap mint nap követi a munkáját.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Csak nem vagyok benne biztos, hogy kell egy fiatal Lance 😀 Elfér, csak nem egy igazi X helyett, hanem mellé.

Lelito nem volt rossz, de igazán jó sem, és nem tudom, egy másodéves draftolatlan guard mennyire lenne jó kezdőcenternek...én is gondolkodtam már rajta, szerintem nem lenne igazán jó döntés, de mi ezt innen nem láthatjuk.Tocy
DLP anno kb. ugyanonnan lépett elő, ahol most Lelito tart.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Csak nem vagyok benne biztos, hogy kell egy fiatal Lance 😀 Elfér, csak nem egy igazi X helyett, hanem mellé.

Lelito nem volt rossz, de igazán jó sem, és nem tudom, egy másodéves draftolatlan guard mennyire lenne jó kezdőcenternek...én is gondolkodtam már rajta, szerintem nem lenne igazán jó döntés, de mi ezt innen nem láthatjuk.
több mint 10 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Grantben nem tudom mit látunk, én speciel semmit, se sebessége, se fizikai ereje, se magassága nem kiemelkedő, egész jól futja az útvonalakat és a legnagyobb erénye, hogy amit felé dobnak azt elkapja, de csak akkor dobnak felé, ha bakizik a védő, nem igazán tudja megverni. Szerintem most egy klasszis No.1. elkapóra van szükségünk, Colstont tehermentesíteni, Jimmyt tehermentesíteni, egy fizikailag tökéletes és jó kezű játékosra...első körben. Egy ilyen project, vagy depthnek érkező WR nem kell, annak ott van Tanner, még akár Toon is befuthat, Stiils is javulni fog, Moore, ( marad? ), Colston és egy elit WR mellett ez bőven elég, ha nincs elit WR, akkor meg amúgy is kevés.Tocy
Mondjuk ezek alapján Moore 2.0, ami nem lenne rossz, tekintve, hogy jó pár milliót jelentene a sapka alatt... Amúgy meg Tulane product, jöjjön csak szépen... 😀 (Szóval gondolom ő lesz is figyelve továbbra is, mivel helyi.)

Kérdés: Lelito kezdő centernek esélytelen? Nyilván jó lenne, ha maradna DLP meg lenne normális csere G, de nem mozgott ő rosszul a Falcons ellen...

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Grantben nem tudom mit látunk, én speciel semmit, se sebessége, se fizikai ereje, se magassága nem kiemelkedő, egész jól futja az útvonalakat és a legnagyobb erénye, hogy amit felé dobnak azt elkapja, de csak akkor dobnak felé, ha bakizik a védő, nem igazán tudja megverni. Tocy
= Lance Moore

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Két játékost figyeltünk igazán az utóbbi napokban, Christian Jones ILB-t és Ryan Grant WR-t.

Előbbi jó lehetne mondjuk 4-5. körben depthnek, egész jó coverage-ben, és amúgy sem vagyunk tele LB-vel. TE-k ellen hatásos lehet, nem muszáj mindig Vaccarót odatenni, vagy lehet váltogatni és futás ellen is hatékony, de akár el lehet küldeni blitzelni is, bizonyos esetekben lehet OLB is. 3. ILB-nek jó lenne szerintem, nyugodtabb lennék, mint Humberrel. Vagy inkább jöjjön Humber mellé.

Grantben nem tudom mit látunk, én speciel semmit, se sebessége, se fizikai ereje, se magassága nem kiemelkedő, egész jól futja az útvonalakat és a legnagyobb erénye, hogy amit felé dobnak azt elkapja, de csak akkor dobnak felé, ha bakizik a védő, nem igazán tudja megverni. Szerintem most egy klasszis No.1. elkapóra van szükségünk, Colstont tehermentesíteni, Jimmyt tehermentesíteni, egy fizikailag tökéletes és jó kezű játékosra...első körben. Egy ilyen project, vagy depthnek érkező WR nem kell, annak ott van Tanner, még akár Toon is befuthat, Stiils is javulni fog, Moore, ( marad? ), Colston és egy elit WR mellett ez bőven elég, ha nincs elit WR, akkor meg amúgy is kevés.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Én nem vagyok SP fan, sőt nagyon nem. A véleményem nem mérvadó! 😊Helmut Zimmer
Hát, az enyém sem, mert én meg SP fan vagyok 😀

Én továbbra is Williamset hibáztatom mindkét nagy PO vereségünkért, mert szerintem SF-ben és annak idején SEA-ba is esélyesként mentünk (najó lehet, SF-ben 50-50 volt), de mindkét esetben a védelem a legfontosabb pillanatban mondott csődöt, általában Williams túlzott önfejűsége vezetett a csődhöz. Olyan volt, mint egy hatéves, aki nem akar a hibáiból tanulni.

És még mielőtt valaki előveszi, hogy akkor most ki a hibás: igazából senki és mindenki. A mostani Saints keret gyengébb összességében, mint a mostani Seahawks. Ha a védelmet nem sújtják a sérülések vagy a WR-nk nem hozzák az elmúlt évek leggyengébb teljesítményét, akkor is maximum közel azonos erősnek mondanám a két gárdát. És ehhez hozzátartozik, hogy Paytonnak sem ez volt a legjobb éve, de nyilván nem tett neki jót egy év kihagyás sem.

Na mindegy, egyetérteni szerintem nem fogunk, de nem is kell, ettől szép 😊

Más kérdés: ma az jutott eszembe, hogy esetleg Ingram életjelei nem adnak valami halvány esélyt arra, hogy értelmesen el lehessen tradelni? 3.-4. kör? Talán? Légyszilégyszi?

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Az "elvesztette az öltözőt" sokféleképpen értelmezhető.
Én inkább úgy mondanám, hogy lemondott a teljes kontrollról a védelmet illetően. Aminek nem kellett volna feltétlenül a bountyval végződnie, ahogy az a meccs se ezen ment el szerintem.
Azért megnéztem volna, hogy a '85-ös Bearsben Ditka mennyire kontrollálta a védelmet Ryan rovására. Szerintem nem jobban, mint Payton tette azt Williams mellett. Ez a rendszer is tud működni megfelelő személyekkel.

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Amikor SP-t arról kérdezték, hogy a bounty után mi az, amit másképpen csinálna, akkor kb. úgy válaszolt, hogy többé nem engedné és nem is fogja engedni azt az államot az államon belül, amit Williams is létrehozott.atapapa
Ha meg elvesztette az ölzözőt, akkor megérdemli a sorsát.
Én nem vagyok SP fan, sőt nagyon nem. A véleményem nem mérvadó! 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Én továbbra is úgy vélem, hogy 7-9-es csapatnak nem kéne egy meccset se a rájátszásban hazai pályán játszania. Ha már egy rakás nála jobb mérlegű csapat nem mehet a PO-ba.

És itt jön az, hogy azt a SEA-t az alapszakaszban hazai pályán tükörsimán lenyomtuk. Akkor még volt egészséges futónk is (Ivory), aki a meccsen emlékeim szerint vagy 3 SEA-védőt fejelt úgy seggre, hogy azoknak sérülés miatt el kellett hagyniuk a pályát.
Januárban viszont már mi mentünk az egyik legjobb hazai pályára, ahol nemhogy Ivory nem volt, hanem már az utcáról halásztunk össze a meccs előtti héten futót.

GW-t én annyira nem hibáztatnám azért a meccsért. Harper azelőtt egyszer se mutatta, hogy ennyire verhető coverage-ban. Igaz, azóta folyamatosan bizonyítja.
Az tény, hogy GW azért jött hozzánk, mert szabad kezet akart, miután elege volt abból, hogy JDR "védekező" HC-ként nem adta meg neki azt a teret Jacksonville-ben, amihez hozzászokott.
Amikor SP-t arról kérdezték, hogy a bounty után mi az, amit másképpen csinálna, akkor kb. úgy válaszolt, hogy többé nem engedné és nem is fogja engedni azt az államot az államon belül, amit Williams is létrehozott.

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Ez egy messzemenő beszélgetés: Williams amikor idejött, pont azt hozta, ami hiányzik Paytonból: a fizikális fellépést, a keménykedést, ami lássuk be Gary Gibbs lagymatag, arctalan védelme után felüdülés volt. Régen volt erről szól, Payton és Williams 2009-ben tökéletesen működött együtt, aztán Gregg kissé öntörvényű lett a D tekintetében, gyakorlatilag sorra hozta a rosszabbnál rosszabb döntéseket, csak az O elfedte a hiányosságokat. 2010-ben még ráfogtuk a SB hangoverre, de 2011 kezdett egyre gyanúsabb lenni, és az igazi mélypont a SF elleni meccs volt, ahol tényleg az értelmetlenségbe csapóan agresszívvé váltunk a meccs azon részére, amikor elég volna csak nyerni.
Hogy mennyire hagyta vagy mennyire sem Payton a "kocsmai verekedést" nem tudom, vagy ez mennyire volt szándékos, de az tény, hogy normális körülmények között, 67 yardos futást nem engedhet meg magának egy védelem. PC a maximumot hozta ki a csapatból, a körülményekből, és talán abból, hogy kicsit le is néztük az akkori Seahawksot.Gyurma Pappa
Jó a szó, amit használtál, "keménykedés". Én is ezt gondolom.
Én azt megfigyeltem, hogy SP valójában az ember, aki ott sem volt, de tényleg és nekem ettől picit herótom van!
Williams öntörvényű lett.... Ezzel nem tudok mit kezdeni. Az öltöző egy funkcionálisan működő csapat esetében valójában nem a koordinátoré, de még egy m2-sem, ahogy nem a játékosok vezéréé. Az öltöző szerintem a HC-é. NCAA szinten, ha nem így van, és olyan történik, amiről a HC nem tud az komoly gond. Ez egy picit nehéz, mert úgy kell kontrollfreaknek lennie a HC-nek, hogy közben tisztelje a játékosok autonomiáját, de ez az autonomia csak a falig érhet, nem lehet azon túl tólni. Idén számos bukott vezetőedző ebbe bukott bele.
Én nem gondolom, hogy bármi történhetne a Saints öltözőben SP tudta nélkül, ha leengedte Williamset a pórázról, akkor azt vagy nem önszántából, vagy szándékosan tette! Ha nem így lenne akkor rég szétesett volna a szervezet, vagy én úgy gondolom!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Ez egy messzemenő beszélgetés: Williams amikor idejött, pont azt hozta, ami hiányzik Paytonból: a fizikális fellépést, a keménykedést, ami lássuk be Gary Gibbs lagymatag, arctalan védelme után felüdülés volt. Régen volt erről szól, Payton és Williams 2009-ben tökéletesen működött együtt, aztán Gregg kissé öntörvényű lett a D tekintetében, gyakorlatilag sorra hozta a rosszabbnál rosszabb döntéseket, csak az O elfedte a hiányosságokat. 2010-ben még ráfogtuk a SB hangoverre, de 2011 kezdett egyre gyanúsabb lenni, és az igazi mélypont a SF elleni meccs volt, ahol tényleg az értelmetlenségbe csapóan agresszívvé váltunk a meccs azon részére, amikor elég volna csak nyerni.
Hogy mennyire hagyta vagy mennyire sem Payton a "kocsmai verekedést" nem tudom, vagy ez mennyire volt szándékos, de az tény, hogy normális körülmények között, 67 yardos futást nem engedhet meg magának egy védelem. PC a maximumot hozta ki a csapatból, a körülményekből, és talán abból, hogy kicsit le is néztük az akkori Seahawksot.

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Pappa!

Tiszteletem kölcsönös! Ahogy írod eleme volt a HSz-nek.
Én nem hiszek abban, hogy G Williams kap ki Jeremy Batestől.
2 világ találkozott, 2 eltérő felfogás. Én azt gondolom, hogy a Saints sokkal sokkal jobb csapat volt. Az a Hox egy dologban egyezett meg a maival, az attitődjében. Egy tényező volt már akkor is, amiben a Seattle felülmúlta a Saints csapatát szerintem, mégpedig sokkal pőrébb és fizikálisabb volt.
Mi orkok voltunk odahaza, és a Saints megtette azt a szívessséget, hogy leállt kocsami verekedni velünk.
Aki ezt engedte, azé a felelősség. Szerintem ez vezetőedző felelőssége, de talán az első Hox TD -emlékezetes volt- (TE pass volt), az tényleg konkrétan GW sara volt.
Nekem a szumma, hogy PC mindent kihozott abból a társaságból, ez volt az eredeti HSz (olvasható a Hox topicon teljes terjedelmében) mondanivalója is.
A Saints meccs tényleg, csak említésre került!

üdv.
H