NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Nem akarok beszemetelni a Seahawks topikba, inkább itt reagálok:

Megjött és megnyerte a csoportot,megverte SP-t és a regnáló bajnokot a Holmgren féle csapat romjaival. Akkor ment a hirig, hogy 7-9 es csapat miért játszhat otthon.Helmut Zimmer
Alapvetően minden tiszteletemmel vagyok általában az írásaid iránt, és az idézett hsz-sal kapcsolatban nagy részben egyetértek, illetve jó része nem vonatkozik rám, így nem is reagálnék.

A kiemelt részhez azért csak hozzászólnék: nem akarom PC érdemeit csökkenteni, sőt úgy általában Seahawks eredményeiről is csak tisztelettel tudok beszélni (ha félreteszem a szurkolói rossz érzésemet, hogy 0-3-mal állunk Seattleben az elmúlt két évben, és a Brees era alatt is 2-3 a mérleg oda), azért a teljesen korrekt képhez hozzátartozik, hogy a Saints egy bizonyos Julius Jones-szal állt fel kezdő futóként, mivel a kezdői az előző héten lesérültek, plusz Jimmy sem tudott játszani, de a Saints (és hát ugye SP) így is felpakolt 36 pontot a táblára.

A politikai korrekt tény, hogy G. Williamst verte meg PC és a csapat, mert azért normál körülmények között, 36 ponttal meccset lehet és kell nyerni. Ugyan a védelem is jó pár sebből vérzett (Sharper egész évben szenvedett, Jenkins lesérült a Tampa elleni utolsó meccsen stb.), de ez nem mentség, arra, hogy az egész szezonban egészen jól játszó védelem 41 pontot kap a liga egyik leggyengébb O-től.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Jimmy az egyik legalulfizetettebb top játékos a ligában: ahogy Brees is az volt. Nincs különösebb látnivaló, minden bizonnyal Gronk szerződésénél kisebb számokat fog kapni, és azon sem lepődnék ha nagyon alacsony garantált számokkal dolgoznánk. Jimmy sajnos nagyon sérülékeny, így elképzelhetőnek tartom, hogy a fő "feszültség" messze nem a tag körül van, sokkal inkább a garantált/nem garantált pénz körül.
Gyurma Pappa
Újoncszerződéseket nem szoktak a legalulfizetettebb kategóriákba sorolni, viszont Brees valóban az volt.
Aki most nálunk nagyon alulfizetett (nem újoncszerződéssel), az Galette: évi átlag kétmilliót keres, nem tudom utoljára mikor ért el 12 sacket egy szezonban ekkora fizetéssel bárki.

Az alacsony garantált összegű szerződésnél nehézséget jelent, hogy ha alá is írja egy jó játékos, akkor a szerződés teljes összegét nyomja magasabbra. És ha a játékos nem sérül le, akkor a gatyád rámegy.
És igen, Jimmy sokat játszik sérülten, de négy szezon alatt 2 meccset hagyott ki összesen. Gronk meg 14-t.

Arról nem beszéltünk korábban, hogy a Miami interjúztatta volna tőlünk Ryan Pace-t (director of player personnel), de megtagadtuk a kérést, GM-nek vitték volna az embert. Erről most nyilatkozott Pace is, azt mondta, hogy nagyon bitang megfigyelőgárda jött össze nálunk és ezt nem annyira szeretné feladni. Persze ez nem zárja ki azt, hogy egy-két szezon múlva ne csábítaná el bárki.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
off: olvasgatva a Seahawks, 49ers topikot, mi elég kulturáltan rivalizálunk a másik 3 csapattal 😀😀

On.:
Jimmy egy harmadik körös játékos, eddig keresett játékosként összesen bruttó egymillió dollárt? Ahhoz képest, ahogy játszott eddig, a realitás nagyon sok lesz.
A PFF szerint különben Jimmy a snapek 49,8 százalékában állt fel slotban vagy a szélen, rögtön be is indultak a találgatások, hogy Paytonék direkt monitorozták a snapszámokat és olyan playeket hívtak rá, hogy TE-tag mehessen rá.
atapapa
Jimmy az egyik legalulfizetettebb top játékos a ligában: ahogy Brees is az volt. Nincs különösebb látnivaló, minden bizonnyal Gronk szerződésénél kisebb számokat fog kapni, és azon sem lepődnék ha nagyon alacsony garantált számokkal dolgoznánk. Jimmy sajnos nagyon sérülékeny, így elképzelhetőnek tartom, hogy a fő "feszültség" messze nem a tag körül van, sokkal inkább a garantált/nem garantált pénz körül.

Ha már itt tartunk, kimondottan nem örülök, hogy Jimmy nem mondta le a PB-t, ahogy annak sem örülök, hogy Evans játszik...

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Viszont szerintem az utolsó meccs lefelé rontotta az értékét, azért idén nem ez volt az első, hogy teljesen leszedte egy védelem. Ezt egy franchise TE sem engedheti meg magának, egy franchise WR meg főleg nem. Nekem Brees vergődése is unszimpatikus volt a nagy pénzért, főleg így, hogy most meg belemenne a variálásba...Grahamnek is meg kell értenie, hogy Brees szerződése óriási, ha jó csapatban akar játszani, akkor egy kicsit reálisabb pénzt kell kérnie. A 10 millió egyébként a Gronk-szerződéshez képest szerintem reális, nem olyan jó játékos, mint ő, ha 9-10 millió/év körül meg tudnánk vele egyezni egy hosszabb szerződésben, akkor elégedett lennék.
Tocy
Brees "vergődésével" kapcsolatban azért jegyezzük meg, hogy az azóta nagy pénzt benyelő QB-k szinte mind nagyobb szerződést kaptak nála úgy, hogy még a tag kiosztását se várták meg azok a klubok, hanem a legtöbbször az élő szerződésre tettek rá éveket. Brees-re pont hogy a Saints játszott rá, az utolsó utáni pillanatig kivártunk vele.

Jimmy egy harmadik körös játékos, eddig keresett játékosként összesen bruttó egymillió dollárt? Ahhoz képest, ahogy játszott eddig, a realitás nagyon sok lesz.
A PFF szerint különben Jimmy a snapek 49,8 százalékában állt fel slotban vagy a szélen, rögtön be is indultak a találgatások, hogy Paytonék direkt monitorozták a snapszámokat és olyan playeket hívtak rá, hogy TE-tag mehessen rá.

Végül megjegyzem, hogy ez a Loomis-interjú teljesen máshogy jött le nem csak a PFT-n, hanem a média minden csatornáján, mint aminek azt Loomis valójában szánhatta. Én láttam a videót, Loomis kérdésre válaszolta, hogy TE-nek draftoltuk, TE-ként játszottuk, TE-ként is fogjuk tagelni.
De nem ő hozta fel a taget és többször hozzátette, hogy korai erről beszélni, mert előbb inkább szeretnénk vele szerződést kötni.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jimmy és a tag:
Nem top10 hanem top5 fizetés átlaga a tagérték, ez TE-knél 6,066 millió dolcsi, WR-eknél 10,537 M$. Hogy Grahamre melyik vonatkozik azt az dönti el h a snapek hány%-ában állt fel elkapóként és hányban tight endként.empty taxi
According to ESPN Stats & Information, Graham lined up 291 times this season as an in-line tight end (33 percent). He lined up 395 times in the slot (45 percent). He lined up out wide 191 times (22 percent).

A slot gondolom elkapónak számít, szóval tag esetén 10,5 millió lesz a dologból...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Jimmy és a tag:
Nem top10 hanem top5 fizetés átlaga a tagérték, ez TE-knél 6,066 millió dolcsi, WR-eknél 10,537 M$. Hogy Grahamre melyik vonatkozik azt az dönti el h a snapek hány%-ában állt fel elkapóként és hányban tight endként.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
ha valaki franchise tag pozícióba kerül és lejár a szerződése , annak hosszabbítási opció lehetséges ???h.tamas87
Lehet, Breesnel is igy volt.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
ha valaki franchise tag pozícióba kerül és lejár a szerződése , annak hosszabbítási opció lehetséges ???h.tamas87
A franchise tag azt jelenti, hogy a posztján a ( azt hiszem ) top10 játékos fizetésének átlagát kapja meg egy évre, miután lejárt a szerződése. Utána persze lehet neki adni új szerződést, de mivel a mostani lejárt, ezt meghosszabbítani nem lehet, és Jimmy szempontjából hülyeség is lett volna, mivel ez még az újoncszerződése volt.
több mint 10 éve
h.tamas87 New Orleans Saints 7
ha valaki franchise tag pozícióba kerül és lejár a szerződése , annak hosszabbítási opció lehetséges ???
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
- A New Orleans Saints general managere Mickey Loomis elárulta, hogy amennyiben szükséges frnachise taget fognak adni a tight end Jimmy Graham-nek.

Lesz itt megegyezés (Y) Nem a franchise - n fog múlni (Y)h.tamas87
Ez azt jelenti, hogy egyelőre nem feltétlenül a hosszútávú, sok pénzről szóló megállapodás vezet...ott valószínűleg mások az álláspontok. De tegnap arról is volt szó, hogy mindenképpen TE-ként kezeljük Jimmyt, viszont a TE-tag 5 millió körül van csak.
több mint 10 éve
h.tamas87 New Orleans Saints 7
- A New Orleans Saints general managere Mickey Loomis elárulta, hogy amennyiben szükséges frnachise taget fognak adni a tight end Jimmy Graham-nek.

Lesz itt megegyezés (Y) Nem a franchise - n fog múlni (Y)
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Fő az optimizmus 😀 Nem aggódok én sem, csak mondtam, hogy nem mindegy Graham pénze.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Az lesz, csak a kérdés, hogy mennyiért és ez mennyi teret enged a csapatnak. Jövőre Jordan szerződését kellene megoldani, plusz lejár Sproles ( nem hiszem, hogy visszaigazoljuk ), Thomas ( őt olcsóért... ), PatRob Walker és Ingram is. 2016-ban Moore ( mehet ), Greer ( szintén, ha lesz idén egy jó cornerünk ), Galette, Hicks, addig berobbanhat Robinson aki szintén lejár...Tocy
Sproles és Thomas maradni fognak, igen olcsón, ahogy eddig sem voltak túl drágák. Greerrel meglátjuk mi lesz, az sem biztos hogy jövőre visszajön. Galette és Hicks nem lesznek drágák (egyiknek sem az "utolsó nagy esélye", fiatalok), Jordan is megoldható lesz. PatRob, Walker normális áron lesznek, Robinsot meg ha nem hoz AP-i számokat, sosem fogjuk túlfizetni, ahogy szerintem egyetlen futót sem.

Brees-zel szerintem extendelni fogunk egyébként, én legalábbis azt csinálnám, és akkor fenti problémák megoldódnak.

Bízzatok Loomisban. Nicks is olyan szerződést kapott annak idején, amit kb. minden értelmes G aláír. Ő többet akart keresni, mint Evans, megkapta, az eredményt látjuk, még akkor is, ha a húsevő baciról nem ő tehet talán.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jó estét mindenkinek !!!!
Mi a véleményetek Jimmy Graham FA státuszáról ????? Remélem lesznek tárgyalások szerződéshosszabításról és marad nálunk . Esetleges távozásával ki tudná pótolni........h.tamas87
Tárgyalások vannak, franchise tagről is van szó, ami bonyolítja a helyzetet, hogy Jimmy és az ügynöke WR-pénzt akar, nem TE-pénzt. Előbbi 10 millió körüli, utóbbi nagyjából ennek a fele. Gronkowski 12 millió körül keres évente, eddig ez volt a minta, de hiába, ha elkapóként akarja magát kezeltetni. Egyébként nem túl elegáns dolog, bár tényleg elkapó, mivel blokkolni abszolút nem tud.
Tocy
Tisztázzuk azért, hogy ez a mondat úgy helyes, hogy "sajtó értesülések szerint". Florio a pft-n már az előző offseasonben is végig nyomta ezt a mantrát, ő havonta előhozta, hogy "hohohoho nincs új szerződés".
Az értékét nem az utolsó meccs húzza le, hanem az hogy megint sérült volt, és minden bizonnyal újra műteni kell a lábát, ahogy az előző offseasonben a kezét kellett. Ne felejtsük el, legalább a Patriots meccs óta szenvedett, és még úgy is tudott termelni, de szerintem már azelőtti meccsen megsérült. Itt jön ki, hogy egészen más terhelésszintű sportot űzött korábban...

Nincs itt semmi látnivaló, imádja a sajtó a drámát, az ilyen FA ügyek körül meg lehet tekerni. Jimmy Saints játékos lesz jövőre is, és utána is.Gyurma Pappa
Pontosan ezért húzza le az utolsó meccs, mert addig végig termelt. Sérült volt a lábfeje a Pats-meccs óta, legalábbis akkor derült ki, azt mondták, hogy nem műtik meg, mert úgy nem tudna játszani sokáig, talán season ending, így meg fájdalommal ugyan, de pályán lehetett. Aztán a könyöke is megsérült talán a Buffalo ellen. Viszont a kulcspillanatokban leszedték, lehet, hogy a sérülés miatt, lehet hogy egészségesen is leszedték volna, nem tudjuk meg, a tény az, hogy leszedték, és hogy egymás után két évben volt sérült.

Az lesz, csak a kérdés, hogy mennyiért és ez mennyi teret enged a csapatnak. Jövőre Jordan szerződését kellene megoldani, plusz lejár Sproles ( nem hiszem, hogy visszaigazoljuk ), Thomas ( őt olcsóért... ), PatRob Walker és Ingram is. 2016-ban Moore ( mehet ), Greer ( szintén, ha lesz idén egy jó cornerünk ), Galette, Hicks, addig berobbanhat Robinson aki szintén lejár...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Jó estét mindenkinek !!!!
Mi a véleményetek Jimmy Graham FA státuszáról ????? Remélem lesznek tárgyalások szerződéshosszabításról és marad nálunk . Esetleges távozásával ki tudná pótolni........h.tamas87
Tárgyalások vannak, franchise tagről is van szó, ami bonyolítja a helyzetet, hogy Jimmy és az ügynöke WR-pénzt akar, nem TE-pénzt. Előbbi 10 millió körüli, utóbbi nagyjából ennek a fele. Gronkowski 12 millió körül keres évente, eddig ez volt a minta, de hiába, ha elkapóként akarja magát kezeltetni. Egyébként nem túl elegáns dolog, bár tényleg elkapó, mivel blokkolni abszolút nem tud.
Tocy
Tisztázzuk azért, hogy ez a mondat úgy helyes, hogy "sajtó értesülések szerint". Florio a pft-n már az előző offseasonben is végig nyomta ezt a mantrát, ő havonta előhozta, hogy "hohohoho nincs új szerződés".
Az értékét nem az utolsó meccs húzza le, hanem az hogy megint sérült volt, és minden bizonnyal újra műteni kell a lábát, ahogy az előző offseasonben a kezét kellett. Ne felejtsük el, legalább a Patriots meccs óta szenvedett, és még úgy is tudott termelni, de szerintem már azelőtti meccsen megsérült. Itt jön ki, hogy egészen más terhelésszintű sportot űzött korábban...

Nincs itt semmi látnivaló, imádja a sajtó a drámát, az ilyen FA ügyek körül meg lehet tekerni. Jimmy Saints játékos lesz jövőre is, és utána is.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jó estét mindenkinek !!!!
Mi a véleményetek Jimmy Graham FA státuszáról ????? Remélem lesznek tárgyalások szerződéshosszabításról és marad nálunk . Esetleges távozásával ki tudná pótolni........h.tamas87
Tárgyalások vannak, franchise tagről is van szó, ami bonyolítja a helyzetet, hogy Jimmy és az ügynöke WR-pénzt akar, nem TE-pénzt. Előbbi 10 millió körüli, utóbbi nagyjából ennek a fele. Gronkowski 12 millió körül keres évente, eddig ez volt a minta, de hiába, ha elkapóként akarja magát kezeltetni. Egyébként nem túl elegáns dolog, bár tényleg elkapó, mivel blokkolni abszolút nem tud.

Viszont szerintem az utolsó meccs lefelé rontotta az értékét, azért idén nem ez volt az első, hogy teljesen leszedte egy védelem. Ezt egy franchise TE sem engedheti meg magának, egy franchise WR meg főleg nem. Nekem Brees vergődése is unszimpatikus volt a nagy pénzért, főleg így, hogy most meg belemenne a variálásba...Grahamnek is meg kell értenie, hogy Brees szerződése óriási, ha jó csapatban akar játszani, akkor egy kicsit reálisabb pénzt kell kérnie. A 10 millió egyébként a Gronk-szerződéshez képest szerintem reális, nem olyan jó játékos, mint ő, ha 9-10 millió/év körül meg tudnánk vele egyezni egy hosszabb szerződésben, akkor elégedett lennék.

Pótolni nyilván senki nem tudná, a jelenlegi keretből abszolút nem, de ligaszinten is csak Gronkowski van az ő szintjén. Nagy érték ő, de egy jobb WR-corppal és egy fejlődő Hillel azért lehetne tartani a szintet, ha lelép. A jobb WR-corp pedig véleményem szerint egy Kelvin Benjamin, vagy más elsőkörös elkapótól függ...
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Jó estét mindenkinek !!!!
Mi a véleményetek Jimmy Graham FA státuszáról ????? Remélem lesznek tárgyalások szerződéshosszabításról és marad nálunk . Esetleges távozásával ki tudná pótolni........h.tamas87
Kizárt, hogy elmenjen.
több mint 10 éve
h.tamas87 New Orleans Saints 7
Jó estét mindenkinek !!!!
Mi a véleményetek Jimmy Graham FA státuszáról ????? Remélem lesznek tárgyalások szerződéshosszabításról és marad nálunk . Esetleges távozásával ki tudná pótolni........
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Nem tudok róla semmit 😊
Fogalmam sincs, hogy milyen OC lehet belőle, a tavaly OC-vé tett Kromer azért szolgáltatott ezt illetően morzsákat, Lombardi alig.
Chase Daniel anno nagyon szerette, hangsúlyozta hogy milyen sokat foglalkozott vele, meg általában véve mindenki jó véleménnyel volt róla a csapatnál, ha szóba került.

Már tavaly volt egy OC-interjún, idén meg álítólag több csapat is vitte volna, de egy OC számára kevés vonzóbb hely lehet, mint Detroit.

Ő jól választott, remélem ti is.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Atapapa!
Rossz edzőröl faggattalak. 😊
Mesélsz nekünk Lombardiról is?

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 bleacherreport.com/articles/1928450-new-orleans-saints-2014-mock-draft-who-is-the-ideal-pick-in-every-round

Benjamin és Gaines rajta van az én listámon is, de James helyett mindenképpen egy safetyt húznék. Sam backupnak jó lehet, feltéve, hogy Butler beválik és Haralson visszajön. Richburg steal lenne, de nem hiszem, hogy ötödik körben bent lesz még...összességében jó lenne ez, a RT-kérdést kell megoldanunk, vagy Striefet visszaigazolni, vagy Brownt olcsóért RT-nek, vagy bízni Harrisben, akkor viszont DLP-t kellene kifizetni. Egyik megoldás sem tetszik igazán, de az fix, hogy három tapasztalatlan játékos nem alkothatja a falunkat, így én talán inkább Striefet tartanám meg, és ha bent lenne Richburg mondjuk negyedik körben, az tetszene. Lényeg, hogy Benjamim és Gaines jöjjön 😀
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
ezt olyan nehezen tudom elképzelni, hogy valaki kiba gazdag, egy hős, és futkos a városban, hogy nőket erőszakoljon meg... vagy csak "durván" szereti, és nem mindig a jó nőket találja meg hozzá? nem tudom összerakni, na, főleg hogy "visszaeső"Gyurma Pappa
A kiba gazdagság és kiba népszerűség lehet éppen lakmusza is az ilyesminek. Ha nincs meg hozzá az emberi oldal, akkor könnyen el lehet jutni a "nekem mindent szabad" érzésig, és ezzel a maradék gátlások végleges elvesztéséig. Most folyik a tárgyalása egy kiba gazdag, nagyon tehetséges, nagy jövő előtt álló egykori TE-nek, immár háromszoros gyilkosság vádjával. Józan ésszel ezek a dolgok felfoghatatlanok, mégis megtörténnek.peterk2005
Ő neki pont nem kellett kiba gazdagnak lennie, hogy azt csinálja, meglett volna az anélkül is azzal a "baráti társasággal", így csak jobban fel volt fújva.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
ezt olyan nehezen tudom elképzelni, hogy valaki kiba gazdag, egy hős, és futkos a városban, hogy nőket erőszakoljon meg... vagy csak "durván" szereti, és nem mindig a jó nőket találja meg hozzá? nem tudom összerakni, na, főleg hogy "visszaeső"Gyurma Pappa
A kiba gazdagság és kiba népszerűség lehet éppen lakmusza is az ilyesminek. Ha nincs meg hozzá az emberi oldal, akkor könnyen el lehet jutni a "nekem mindent szabad" érzésig, és ezzel a maradék gátlások végleges elvesztéséig. Most folyik a tárgyalása egy kiba gazdag, nagyon tehetséges, nagy jövő előtt álló egykori TE-nek, immár háromszoros gyilkosság vádjával. Józan ésszel ezek a dolgok felfoghatatlanok, mégis megtörténnek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Suspicion of rape. I don't know Darren Sharper so I know not what he is or is not capable. Just general observations. Rapists , for the most part, do not rape because they "need sex". It is primarily about power and control - thus whether one is rich, attractive and powerful no more makes a person likely to rape than does being middle class, poor, unattractive or hornier than the typical teen age boy.

Women. Sometimes totally innocent rape victims - other times purveyors of false allegations based on many factors. A person with Sharper's profile is likely to attract women eager to have sex with him and also very likely to be vengeful when they find out that they may have been "played". "Hell hath no fury like a woman scorned". Also, any man who has been around the block also knows that there is some extreme sexual stuff out there - role playing, fantasies, rough sex - that can sometimes get out of hand or sometimes produce embarrassment or shame after it is over and viewed in the cold light of reality.

It is interesting to see that his employer, NFL Network, already dove for corporate cover an suspended Sharper. If he is found to be a rapist, he should be shamed, publicly humiliated and face a harsh prison sentence. If these allegations prove to be false, THE RETRACTION SHOULD BE AS LARGE AND CONSPICUOUS AS THE ALLEGATIONS. Unfortunately, there is a strong human nature to rush to judgment without any knowledge or factual basis for their views and an equally strong tendency for portions of the public to never exonerate the accused no matter the outcome in court.

It is a lot easier to blurt out visceral, unsupported opinions than wait for those bothersome facts - and obviously not as much fun!
Na meg pl a Kobe Bryant ügy is ott van.
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sharper nekem mindig rokonszenves volt, de az már nehezen lehet véletlen, ha valakit többször találnak meg ugyanazzal.
Mindenesetre nagy csalódás lenne, ha tényleg elkövette [volna].atapapa
Vasárnapi nyelvőr rovatunkat hallották. Köszönjük figyelmüket 😊