NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Gabó, szvsz ha az első FG-kísérletnek nem megyünk neki 45-ről, most azért szidnák Paytont, miután Graham egy hete mindent bevert. Alig ment mellé.
AZ első negyedik kísérletes szitura is rá lehet fogni hogy hülyeség volt, de azt Brees-nek ott meg kellett volna dobnia.
A második FG abban a helyzetben már megkérdőjelezhető volt, főleg azért, mert 3 sikertelen passzkísérlet előzte meg, ott kellett volna egy-egy futás legalább néhány yardért, hogy Graham közelebb kerüljön a kapuhoz.

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 861 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
clbass, megértelek, vesztettünk két lépéssel a végső cél előtt, ki lenne boldog?
De az előzmények szerintem sokunkat jóval befogadóbbá tette a WDN-t. Egy hete végre sikerült először nyerni idegenben PO-meccsen, és most az utolsó percig meccsben voltunk egy olyan ellenfél ellen, amely másfél hónapja két negyed alatt elintézett minket (DURVA stat: 4 olyan meccset veszítettünk a szezon során, amikor az ellenfél irányítói összesen 14, 13, 9 és 9 sikeres passzt értek el...). Én nem vártam hogy Brees aprítani fog egy olyan D ellen, amely 60-as PR-t engedett a szezonban hazai pályán. és azt se, hogy szétfutjuk őket, mivel szintén hazai pályán a 3. legalacsonyabb átlag-yardon tartják az ellenfelek futóit.
Elismerem, pont ezek miatt bosszantó, hogy tökéletesebb kivitelezéssel (fumble, kihagyott FG-k, csak egy kicsivel pontosabb passzjáték, csak valamennyivel összeszedettebb playhívás) ez egy nyerhető meccs lett volna.
De az ellenfél nem a Jets, nem a Rams volt, hanem a hazai pályán 2 év alatt 15-1-t elérő csapat. Egy olyan csapat, ahol IR-n kb. egyetlen állandó kezdő játékos volt, ellentétben velünk, akik egy fél kezdőt ki tudnánk állítani az IR-en lévőkből.

Más: ez NOLA, kudarc a szezon végén, és a vereség ellenére éjjel ismét százak várják a játékosokat a reptéren. Ezt Brees fotózta
atapapa
clbass, megértelek, vesztettünk két lépéssel a végső cél előtt, ki lenne boldog?
De az előzmények szerintem sokunkat jóval befogadóbbá tette a WDN-t. Egy hete végre sikerült először nyerni idegenben PO-meccsen, és most az utolsó percig meccsben voltunk egy olyan ellenfél ellen, amely másfél hónapja két negyed alatt elintézett minket (DURVA stat: 4 olyan meccset veszítettünk a szezon során, amikor az ellenfél irányítói összesen 14, 13, 9 és 9 sikeres passzt értek el...). Én nem vártam hogy Brees aprítani fog egy olyan D ellen, amely 60-as PR-t engedett a szezonban hazai pályán. és azt se, hogy szétfutjuk őket, mivel szintén hazai pályán a 3. legalacsonyabb átlag-yardon tartják az ellenfelek futóit.
Elismerem, pont ezek miatt bosszantó, hogy tökéletesebb kivitelezéssel (fumble, kihagyott FG-k, csak egy kicsivel pontosabb passzjáték, csak valamennyivel összeszedettebb playhívás) ez egy nyerhető meccs lett volna.
De az ellenfél nem a Jets, nem a Rams volt, hanem a hazai pályán 2 év alatt 15-1-t elérő csapat. Egy olyan csapat, ahol IR-n kb. egyetlen állandó kezdő játékos volt, ellentétben velünk, akik egy fél kezdőt ki tudnánk állítani az IR-en lévőkből.

Más: ez NOLA, kudarc a szezon végén, és a vereség ellenére éjjel ismét százak várják a játékosokat a reptéren. Ezt Brees fotózta
atapapa
Meccsben voltatok a legvégéig egy félelmetesen jó D ellen, Wilsont a Saints D gyak. kiiktatta a játékból, nincs miért szégyenkezni. Lynch ellen nem volt fegyveretek. Az első félidőben az O csőd volt, ha nem mennek el 16:0-ra, hozható lett volna a meccs. Brees nem játszott jól, azon múlt a meccs igazán, azt nem értettem, hogy ha a végén meg tudta dobni a lézereket, akkor az elején miért nem.

Ha eljut a kórházcsapatunk a SB-ig, nem szeretnék a 'Hawks D-vel szembekerülni,

Az onside kick meg külön élmény volt, eszembe jutott az a szép pillanat, amikor az onside kick megfordította SB-t és elkentétek a Kóc száját. 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Arra értettem, hogy Payton szarul meccselt, hogy nekiment két 4. kísérletnek, illetve két olyan FG kísérletnek ami ilyen meccsen nem fér fele. Ezek jó puntok esetén netto 100 yard mezőnypozíciót jelenthettek volna, nem kell hangsúlyozni, mennyit számít egy ilyen meccsen. Jobban kellett volna bíznia a védelemben, tegnap szerintem rászolgáltak. Az hogy Brees szar volt esőben és szélben, illetve Ingram csinált egy fumblit nagyon fos helyen, az benne van, Paytonnak kellett volna szerintem konzervatívabbnak lennie. Főleg a 2. mezőnygólkísérlet fájt, ígyis, úgyis TD kellett volna, és be lehetett volna szorítani őket 5-10 yardra, ehelyett jöttek majdnem 40-ről.

Kíváncsi vagyok Loomis hogy gondolkodik, Graham, Strief, és De La Puente megtartása együtt nem fog menni, ráadásul jövőre Jordannel is hosszabbítani kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
clbass, megértelek, vesztettünk két lépéssel a végső cél előtt, ki lenne boldog?
De az előzmények szerintem sokunkat jóval befogadóbbá tette a WDN-t. Egy hete végre sikerült először nyerni idegenben PO-meccsen, és most az utolsó percig meccsben voltunk egy olyan ellenfél ellen, amely másfél hónapja két negyed alatt elintézett minket (DURVA stat: 4 olyan meccset veszítettünk a szezon során, amikor az ellenfél irányítói összesen 14, 13, 9 és 9 sikeres passzt értek el...). Én nem vártam hogy Brees aprítani fog egy olyan D ellen, amely 60-as PR-t engedett a szezonban hazai pályán. és azt se, hogy szétfutjuk őket, mivel szintén hazai pályán a 3. legalacsonyabb átlag-yardon tartják az ellenfelek futóit.
Elismerem, pont ezek miatt bosszantó, hogy tökéletesebb kivitelezéssel (fumble, kihagyott FG-k, csak egy kicsivel pontosabb passzjáték, csak valamennyivel összeszedettebb playhívás) ez egy nyerhető meccs lett volna.
De az ellenfél nem a Jets, nem a Rams volt, hanem a hazai pályán 2 év alatt 15-1-t elérő csapat. Egy olyan csapat, ahol IR-n kb. egyetlen állandó kezdő játékos volt, ellentétben velünk, akik egy fél kezdőt ki tudnánk állítani az IR-en lévőkből.

Más: ez NOLA, kudarc a szezon végén, és a vereség ellenére éjjel ismét százak várják a játékosokat a reptéren. Ezt Brees fotózta

több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Jó csapatunk van, az a lényeg. 😊 Ha Brees picit átstrukturálja a gondolkodását hasonlóan kreatív és kiismerhetetlen lesz, mint annak idején 😊 Nem vagyok egy pozitívan gondolkodós fajta, de a szűk elithez tartozni az NFL-ben jó dolog. Mi pedig ott vagyunk, amire a csapat büszke lehet. Ha bármi közöm lenne hozzá, én is az lennék. Így csak örülök.
Ata és Gyurma majd jól megmondják, hogy ki kell és hova és miért, és milyen séma és milyen izé (amiből nem sokat értek), én pedig továbbra is okosan bólogatok majd. És már alig várom, hogy szeptember legyen. 😊 Na ennyit szerettem volna az idény összegzéseként. Köszönöm. 😊hajdu
Be kellett lépnem a telomon,h kifejezzem egyetértésem!😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tudom, korai még így a kiesés után pár órával, de leírom, miket gondolok az offszezonunkról ( Jordan kb minden válaszába beleszőtte, hogy javulni kell 😀 ). Szóval a lejáróinkkal én ezt tenném:

Strief: Meg kell tartani, idén szerintem kimondottan jól játszott, Harris még nem áll készen a kezdő pozícióra, szerintem nem is fog sokat kérni.

Jimmy: Muszáj megtartani nyilván, bármennyit kér.

Meachem: Érdekes kérdés, én draftolnék egy magas, erős elkapót inkább , de most a PO-ban is lehetett rá számítani, azért hiányozni fog akkor is, ha Stills tökéletes mélységi célpont. Bagóért aláírhat, kérdés lenne-e értelme...

DLP: Nehéz ügy, én nagyon hajlanék arra, hogy tartsuk meg, szerintem nem egyszerű jó centert találni, valahogy meg kell vele egyezni egy emberi összegben.

Bush. Mindenképp megtartanám, szerintem óriási javult, 3 safetys felállásokban tökéletes, de kezdőként is sokkal inkább ő, mint Jenkins.

Haralson. Én őt is szeretném megtartani, bár erre a posztra mindenképp draftolnék is egyet+remélem tud játszani ( jól ) Butler is, de OLB-ből nem sok a 4, sőt.

Humber: ST-ben eljátszik, D-ben a csere cseréje lehet, ha elég neki a szotyi ( miért ne lenne ), maradhat.

Shayne Graham: Menjen, rúgót kell szerezni, válságkezelőként érkezett, Phillyben jó volt, Seattle-ben botrány.

Ingram: Na ő jó kérdés...a pénztől függ szerintem. Igazából Thomas sérülései miatt van rá szükség, én Robinsont preferálnám, de ha az eddigi pénzéért hajlandó lenne maradni, adnék neki még egy esélyt, szezon végére azért összekapta magát rendesen.

McCown: Mehet, ha Brees megsérül, amúgy is bukó a szezon, és épülget Griffin a háttérben, nem véletlenül hoztuk fel a PS-ből az aktív keretbe szezon közben.

Morgan, Pugh, Herring, Knox, Wade: comment nélkül mehetnek, utóbbi azért nem volt rossz.

Collins: Őt is meg kell tartani, remekül blokkol és a rövideket meg is tudja futni, még ebben a ligában és a mi rendszerünkben is nagy érték.

Dawson: Ha jön ide draft, felépül Butler és marad Haralson is, akkor ő felesleges, mehet.

Vilma: Fájó szívvel megválnék tőle.

Johnson: Visszaigazolhatjuk, vagy ha nem, akkor ebbe a rotációba draftolhatunk valakit hátul, de óccsóé ő is jó.

Jenkins: Menjen amerre lát, óriási bust.

Brown: Mehet ő is, Armstead személyében megvan a kezdő LT-nk, egy backupot azért szerezhetünk valahonnan.

Plusz a szerződéssel rendelkező játékosaink közül kivágnám Smith-t és Harpert is, így a keret a következő lenne:

Offense: 26
QB: Brees, Griffin ( 2 )
RB: Thomas, Sproles, Robinson, ( Ingram ), Cadet ( 4 (5) )
FB: Collins ( 1 )
TE: Graham, Watson, Hill ( 3 )
WR: Colston, Stills, Moore, draft, ( Meachem ), ( Toon ) ( 4 (5) )
T: Armstead, Strief, Harris, draft ( 4 )
G: Grubbs, Evans, Lelito ( 3 )
C: DLP ( 1 )

Defense: 24
NT: Jenkins, Bunkley ( 2 )
DE: Jordan, Hicks, Foster, Walker, Johnson ( 5 )
ILB: Lofton, Hawthorne, Humber, draft ( 4 )
OLB: Galette, draft, Butler, Haralson ( 4 )
S: Vaccaro, Bush, draft, illetve én IAQ-ot visszahoznám... ( 4 )
CB: Lewis, Greer, Robinson, White ( 5 ) itt vagy safetyként biztos lesz még valaki, akár Wade, akár Sweeting, akár egy draft még, akár egy olcsó FA...

ST: 3
K: FA
P. Morstead
LS: Drescher

Ez alapján kitűnik, hogy hova draftolnék: OLB, ILB, S, WR, CB, T, nem feltétlenül ebben a sorrendben. Kyle Van Noyt nagyon szeretném első körben, ha ő nincs, akkor mást én nem tartok akkora impactnek az idei LB-classból, hogy első kört érjen, inkább a legjobb elérhető játékost húzzuk be a secondarybe, majd második körben szerezzünk egy jól coverező, sokoldalú LB-t, akiben van potenciál, harmadikban egy WR-t, aztán még egy embert a secondarybe, de ha van valami nagy steal kb bármilyen poszton, az jöhet, végül egy project T-t. Hetedik körünk nincs.

Bocs, ha kicsit ( nagyon ) hosszú lett, le kellett írnom 😀
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Jó csapatunk van, az a lényeg. 😊 Ha Brees picit átstrukturálja a gondolkodását hasonlóan kreatív és kiismerhetetlen lesz, mint annak idején 😊 Nem vagyok egy pozitívan gondolkodós fajta, de a szűk elithez tartozni az NFL-ben jó dolog. Mi pedig ott vagyunk, amire a csapat büszke lehet. Ha bármi közöm lenne hozzá, én is az lennék. Így csak örülök.
Ata és Gyurma majd jól megmondják, hogy ki kell és hova és miért, és milyen séma és milyen izé (amiből nem sokat értek), én pedig továbbra is okosan bólogatok majd. És már alig várom, hogy szeptember legyen. 😊 Na ennyit szerettem volna az idény összegzéseként. Köszönöm. 😊
több mint 10 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Kben Megkellet volna nyerni csoportot, Hazai pályán vertétek volna 49erst vszeg Ha mindenki top. És Carolinának több esélye lett volna Seattléba. 😀
több mint 10 éve
Gyuri34 Chicago Bears 101
Bár, mint ahogy írtam az eredménykövetőbe is Colstont nem lehet hibáztatni ("ez így hülyén nézett ki, de valószínűleg nem tudta mennyi van hátra, és ha már lejárt volna ő meg kilép az is ugyanilyen hülyén nézett volna ki. ") )
De azért érdekes belegondolni, hogy még legalább kétszer jöhetett volna a csapat a Seahawks 37-eséről 😉 Tetszett a végén Sean Payton játékívása teljesen elhitette, hogy a hail mary-re mennek, ha nem okoskodja túl magát Colston (érdekes, hogy mindenki hülyézni fogja egy alapvetően nem buta gondolat miatt, bár igaz csekkolhatta volna az órát), akkor szerintem jött volna még egy gyors oldalpassz és minimum 1 (de lehet 2) passz az endzoneba. 😉

Ennek ellenére reálisan nézve az első 3 negyedes játékkal még ez is több volt, mint amennyit érdemelt az offense. 😉Jughead
Ez nem Colston Döntése volt sztem. Egy elkapo Nem dönthet sztem el ilyesmit. 7ms volt az orán amikor paszolt. 5-6ms maradt volna ha kilép.

Ez begyakorolt playnek kellet lennie?
Ez Payton döntése sztem? remélem majd kiderül. Máma)
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Én keserű vagyok 😕 Nyilván sokáig jutottunk,de ez most nem elégít ki. Nyerhető meccs volt, a védelem tett róla! Fűzővel kifelé, a következő 4/3-at rúgni kellett volna, a vörös zászlót még helyőpapin sem értették....jaj de sok
Destruktív leszek. Miért legyek elégedett, ha évek óta egy védelemre várunk, de addigra elfogy(kiismerték az O-t) a támadó alakulat.Újfent kedvenceim mondtak csődöt: SP és Brees, a mérkőzésen értékelhetetlen volt...ezt ki kell mondani.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
Jenkinst ne küldjük utána? Amúgy Wade csinált egy állat szerelést, az tetszett 😀BB
UFA, nem kell küldeni.Gyurma Pappa
De visszaigazolni se 😀atapapa
Ez év után, várom hogy kap-e valahol szerződést. (szvsz nagyon minimálért, valahol az AFC-ben, ahol nem játszottak sokat ellene)Gyurma Pappa
Én már egy szót se merek írni erre, Harpert, Smith-t már évek óta elküldtem volna, és tessék. Nagyon nem ugyanúgy gondolkodom, ahogy Loomis,atapapa
Izgulok én is. De szerintem kiderült: Smith <<<< Jr., szóval maradjon Galette. És jövőre kevesebb sérülést plz :\

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Jenkinst ne küldjük utána? Amúgy Wade csinált egy állat szerelést, az tetszett 😀BB
UFA, nem kell küldeni.Gyurma Pappa
De visszaigazolni se 😀atapapa
Ez év után, várom hogy kap-e valahol szerződést. (szvsz nagyon minimálért, valahol az AFC-ben, ahol nem játszottak sokat ellene)Gyurma Pappa
Én már egy szót se merek írni erre, Harpert, Smith-t már évek óta elküldtem volna, és tessék. Nagyon nem ugyanúgy gondolkodom, ahogy Loomis,

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én egyszerűen White-ot nem értem... Szegény amióta kezdő lett, nem tudok mást, csak cifrákat mondani rá...
Egyébként nincs ok a panaszra, tényleg! Jó kis szezon volt, főleg amit vártunk még augusztusban. 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
Jenkinst ne küldjük utána? Amúgy Wade csinált egy állat szerelést, az tetszett 😀BB
UFA, nem kell küldeni.Gyurma Pappa
De visszaigazolni se 😀atapapa
Ez év után, várom hogy kap-e valahol szerződést. (szvsz nagyon minimálért, valahol az AFC-ben, ahol nem játszottak sokat ellene)

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Jenkinst ne küldjük utána? Amúgy Wade csinált egy állat szerelést, az tetszett 😀BB
UFA, nem kell küldeni.Gyurma Pappa
De visszaigazolni se 😀

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
Jenkinst ne küldjük utána? Amúgy Wade csinált egy állat szerelést, az tetszett 😀BB
UFA, nem kell küldeni.

több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Jövőre lesz PatRob, és jönnek az INT or 87 yard TD playek 😀

de most komolyan, ahol Wade majdnem minden snapnél fent van, az milyen sec?Gyurma Pappa
Az milyen sec, ahol nem ő a legrosszabb játékos? 😀😀atapapa
Jenkins MR. MISSED TACKLE 😀

Kell egy ballhawk FS, és plz., basszuk ki Harpert. Köszi.Gyurma Pappa
Jenkinst ne küldjük utána? Amúgy Wade csinált egy állat szerelést, az tetszett 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
Jövőre lesz PatRob, és jönnek az INT or 87 yard TD playek 😀

de most komolyan, ahol Wade majdnem minden snapnél fent van, az milyen sec?Gyurma Pappa
Az milyen sec, ahol nem ő a legrosszabb játékos? 😀😀atapapa
Jenkins MR. MISSED TACKLE 😀

Kell egy ballhawk FS, és plz., basszuk ki Harpert. Köszi.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Jövőre lesz PatRob, és jönnek az INT or 87 yard TD playek 😀

de most komolyan, ahol Wade majdnem minden snapnél fent van, az milyen sec?Gyurma Pappa
Az milyen sec, ahol nem ő a legrosszabb játékos? 😀😀

több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Bár, mint ahogy írtam az eredménykövetőbe is Colstont nem lehet hibáztatni ("ez így hülyén nézett ki, de valószínűleg nem tudta mennyi van hátra, és ha már lejárt volna ő meg kilép az is ugyanilyen hülyén nézett volna ki. ") )
De azért érdekes belegondolni, hogy még legalább kétszer jöhetett volna a csapat a Seahawks 37-eséről 😉 Tetszett a végén Sean Payton játékívása teljesen elhitette, hogy a hail mary-re mennek, ha nem okoskodja túl magát Colston (érdekes, hogy mindenki hülyézni fogja egy alapvetően nem buta gondolat miatt, bár igaz csekkolhatta volna az órát), akkor szerintem jött volna még egy gyors oldalpassz és minimum 1 (de lehet 2) passz az endzoneba. 😉

Ennek ellenére reálisan nézve az első 3 negyedes játékkal még ez is több volt, mint amennyit érdemelt az offense. 😉
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
Sajnálom srácok 😕

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
Jövőre lesz PatRob, és jönnek az INT or 87 yard TD playek 😀

de most komolyan, ahol Wade majdnem minden snapnél fent van, az milyen sec?

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Ahogy látom mindenki hasonlóan érzi magát 😀Tocy
Érdekes ez, a Payton-sajtátot figyelve ő is inkább optimista, büszke a srácokra, sokat lépett előre a D, fiatal a keret, már most várja a következő évet.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Én nem vagyok magam alatt. Kicsit Brees miatt, de egyébként nem.Gyurma Pappa
Én még miatta se. PR-ban messze verte Wilsont (és a SEA passzvédelem veretesebb, mint a miénk), mondjuk a prevent D ellen erre rápakolt egy keveset.

A héten volt több cikk is arról (amit az előző meccsünk után már pedzegettem), hogy a SEA folyamatosan a legalitás határán játszik. Nem NOLA-s lapokban, hanem a WSJ-n meg az ESPN-en. Ez ma se volt másképpen, de ezt leszámítva is eszméletlen munkát végzett a hazai back seven, olyan időzítésekkel értek oda az elkapókra, hogy azt nem lehet tanítani. Vagy arra születtél, vagy gyakorolhatod életed végéig feleslegesen.

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Hát srácok én szurkoltam Nektek isten lássa lelkem, de hiába. Pedig a védelem és a futójáték adta a sanszot. Payton viszont geciszarul meccselt...gabokocka
ez most inkább Brees volt mint Payton

......