NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
undisputedly
Azért mi fenyítően néz már a Seahawk itt, összeszarnám magam 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok, ennyire nem kell ráfeszülni a meccsre 😊
Azt hittem lehet bowl.hu-hoz mérten kommunikálni, az ilyen "eriggyé" kommentek nélkül 😉
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az fel sem merül, hogy a ti embereitek voltak faszok mégis, és talán valami igaza Jimmynek is lehet?Tocy
Espn live blog szerint Jimmy-nek nem tetszett valami...
Amúgy meg nem tudom hogyan működik ez, de biztosan van valami protokoll a játékosok között ilyen helyzetben, és nem hiszem,hogy az lenne a kellően jó reakció,hogy ordítasz, és levered a másik fejéről a sapkát.
Képeken ugyanis egyedül Jimmy látszik "feszültnek", izé, bocsi, motiváltnak 😊undisputedly
Persze, Jimmy pont az a fajta ember, akit csak úgy felhúz az, ha közel áll hozzá valaki. Tényleg ezt gondolod? Hagyjuk inkább akkor.
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az fel sem merül, hogy a ti embereitek voltak faszok mégis, és talán valami igaza Jimmynek is lehet?Tocy
Espn live blog szerint Jimmy-nek nem tetszett valami...
Amúgy meg nem tudom hogyan működik ez, de biztosan van valami protokoll a játékosok között ilyen helyzetben, és nem hiszem,hogy az lenne a kellően jó reakció,hogy ordítasz, és levered a másik fejéről a sapkát.
Képeken ugyanis egyedül Jimmy látszik "feszültnek", izé, bocsi, motiváltnak 😊undisputedly
Ja, Jimmy egy köztudomásúan agresszív állat. Eriggymá haza, ember.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Seattleben és Foxboroughban is szakad az eső és valószínűleg így is marad a meccsek kezdetéig. A CenturyLink Fielden már parázs a hangulat, Jimmy Graham és néhány Seahawks játékos akadt össze a bemelegítések közepette.Tocy
Amúgy erről beszéltem. Graham ordibálni kezdett a Hawks játékosokkal,mert azok túl közel voltak hozzá, és nem hagytak neki teret...
Gyurma, szóval mit is becsülök túl ? 😛
undisputedly
Nem vagy semmi forma.
Jimmy az egyik legszelídebb fickó a keretben, az oldalvonal mellett is állandóan mosolyog, de biztos ez a f@sz Payton túlzásba esett a motiválásban a héten és utcai harcost faragott belőle.

Ugorgyunk.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az fel sem merül, hogy a ti embereitek voltak faszok mégis, és talán valami igaza Jimmynek is lehet?Tocy
Espn live blog szerint Jimmy-nek nem tetszett valami...
Amúgy meg nem tudom hogyan működik ez, de biztosan van valami protokoll a játékosok között ilyen helyzetben, és nem hiszem,hogy az lenne a kellően jó reakció,hogy ordítasz, és levered a másik fejéről a sapkát.
Képeken ugyanis egyedül Jimmy látszik "feszültnek", izé, bocsi, motiváltnak 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az fel sem merül, hogy a ti embereitek voltak faszok mégis, és talán valami igaza Jimmynek is lehet?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Seattleben és Foxboroughban is szakad az eső és valószínűleg így is marad a meccsek kezdetéig. A CenturyLink Fielden már parázs a hangulat, Jimmy Graham és néhány Seahawks játékos akadt össze a bemelegítések közepette.Tocy
Amúgy erről beszéltem. Graham ordibálni kezdett a Hawks játékosokkal,mert azok túl közel voltak hozzá, és nem hagytak neki teret...
Gyurma, szóval mit is becsülök túl ? 😛



több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Seattleben és Foxboroughban is szakad az eső és valószínűleg így is marad a meccsek kezdetéig. A CenturyLink Fielden már parázs a hangulat, Jimmy Graham és néhány Seahawks játékos akadt össze a bemelegítések közepette.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
jó kis meccs lesz!!!
 www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/0ap2000000311861/Graham-gets-heated?campaign=Facebook_videos_graham
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Pierre Thomas inaktív.
több mint 10 éve
Matrica New Orleans Saints 12
Ezzel az egyik kedvenc videómmal (is) hangolódok a mai meccsre... Bárcsak olyan dolgok történhetnének ma is, amik hatására készülhetnének a jobbnál jobb videók... 😊
GO SAINTS!!!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Utólag amúgy kellett a sok hiba tőlünk, hogy a ti védelmetek annyira kiválónak tűnjön. Na mondjuk ez rosszul jön ki, valóban nagyon jól védekeztetek, de kellett a hibázás tőlünk ahhoz, hogy az elején sok 3&out-ot tudjatok csinálni.Eazzy
Amúgy egész szezonban rengeteg 3 and outot csináltunk, sok hosszú drive-ot nem igazán kaptunk, de amikor igen, akkor rendre vereség is lett a vége. Általában egy-egy elnézett play, vagy valami miatt elrontott drive miatt kaptunk TD-ket ( és így sem sokat, sőt ), nem azért, mert felőrölték a védelmünket.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Payton azt mondta, hogy kiraktak ket bazi hangfalat, igy szimulaljak a seattle-i kozonseget. Kiraly 😀Eazzy
Kell szelgep (20 mph) es locsologep (5 mm csapadek) is.atapapa
Hehe, állítólag Sean a vizes körülmények megteremtése érdekében a fedett edzőpályán hamis tűzriadót akart csinálni, hogy a plafonba szerelt szelepek ontsák a vizet a pályára 😀 Teljesen őrült ez az ember. De aztán lebeszélték erről 😀😀😀

Este szerintem csak akkor győzhetünk, ha a védelem legalább olyan szintet hoz, mint tette azt a Phili ellen Lewis kiesésig.
De tényleg már így is boldog vagyok, hogy január 2. hetében is érdekeltek vagyunk még egy meccsben és nem a draftral, az FA-kel meg a fizetési sapkával kell keserűen kalkulálgatnom.atapapa
Na majd holnaptól. 😀😀

De OFF vége, Lewis remélem hozza a formáját, és adunk Ingraméknek vagy 30 lasztit legalább.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
Utólag amúgy kellett a sok hiba tőlünk, hogy a ti védelmetek annyira kiválónak tűnjön. Na mondjuk ez rosszul jön ki, valóban nagyon jól védekeztetek, de kellett a hibázás tőlünk ahhoz, hogy az elején sok 3&out-ot tudjatok csinálni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Payton azt mondta, hogy kiraktak ket bazi hangfalat, igy szimulaljak a seattle-i kozonseget. Kiraly 😀Eazzy
Kell szelgep (20 mph) es locsologep (5 mm csapadek) is.atapapa
Hehe, állítólag Sean a vizes körülmények megteremtése érdekében a fedett edzőpályán hamis tűzriadót akart csinálni, hogy a plafonba szerelt szelepek ontsák a vizet a pályára 😀 Teljesen őrült ez az ember. De aztán lebeszélték erről 😀😀😀

Este szerintem csak akkor győzhetünk, ha a védelem legalább olyan szintet hoz, mint tette azt a Phili ellen Lewis kiesésig.
De tényleg már így is boldog vagyok, hogy január 2. hetében is érdekeltek vagyunk még egy meccsben és nem a drafttal, az FA-kel meg a fizetési sapkával kell keserűen kalkulálgatnunk.

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
A jó csapatok legtöbb játékosa motivált. De aki még ezt a morzsát is rá tudja tenni, annak a játékosa talán még koncentráltabban készül az edzésen, még keményebben megy bele a szerelni igyekvő ellenfélbe, az talán még fizikálisabban jammeli az ellenfelet, az talán még jobban tapos egy centi haladásért is.
És szerintem ennek a jelentősége miatt érzik a játékosok inspirálónak a meccs előtti beszédeket is (amelyek megtartására speciel Sean gyakran hív híresebb embereket az öltözőbe), emiatt is van jelentősége - az ellenfél támadóinak megzavarásán kívül - a hazai pályán a szurkolók biztatásának.[/quote]Egyetértek a fentiekkel, úgy gondolom, hogy most a tökéletes game planen felül erre az extra motiválásra is szükségünk lesz, hogy legyen esélyünk az egyébként jobb erőkből álló Seattle ellen.
Ha egy edző mindent megtesz a sikerért, (felvállalva, azt is hogy esetleg külső szemlélők számára ezzel nevetségessé válik) akkor a játékosai is mindent fognak tenni a győzelemért!
Óriási erő gyökerezik, néhány aprónak tűnő momentumban!
Ha csak 1%-ot tud hozzá tenni a sikerhez akkor is van jelentősége.
Az igazán nagy edző nem rest azt a sok 1%-ot hozzátenni a szakmai munkához!
Ha győzni tudunk, az a "morzsák" diadala lesz!😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
akkor az nem azt fogja eredményezni,hogy a játékosod úgy megy a pályára,hogy "felkészültem, mindent tudok róla, nem kerül mögém, nincs elkapás", hanem úgy,hogy "rohadt Hawks, rohadt közönség, történelmi vereség, emléma a pályán,megfizetnek" akkor szerintem nem jól végezte a dolgát az edző.undisputedly
Ez a kettő továbbra sem zárja ki egymást. Túl keveset gondolsz a játékosok szellemi képességiről 😀

Tudnék sokat írni a kognitív disszonanciáról, az érzelmi motiváció nehezebb megdöntéséről, de nem vagyok gyakorló pszichológus, csak egy évet hallgattam át hogy finomítsam a tárgyalási képességeimet 😊

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Szét floodoljátok a fórumot 😀 totally 😀 undisputedly 😀
Thomas edzett limitáltan, ez a lényeg. Féllábon is játszani fog, mi is ezt tennénk. Erről a meccsről nem lehet hiányozni.
Nem vagyunk esélyesek? És? Attól még nyerhetünk!!!!

Go Saints!!!!



több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
WHO DAT! Bárcsak elég lenne ennyi...
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Jókedvűek a srácok. 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Azért még erre válaszolok,ha szabad 😊
Nézd emg az utolsó forduló meccsét amit hazai pályán játszottunk a Kosok ellen!
Három alkalommal lett majdnem verekedés, volt olyan Rams play ahol 3 zászlót dobtak, kettőt túlzott keménykedésért. Fischer pont azt érte el amiről beszélsz. Túlzott motiváció, a fejükbe mászott a Hawks. Ha egy hétig folyamatosan nem a saját identitásodat erősíted a csapatodban,hanem tényleg gimmick szarok tolsz (erről amúgy most rákerestem van pár írás )
akkor az nem azt fogja eredményezni,hogy a játékosod úgy megy a pályára,hogy "felkészültem, mindent tudok róla, nem kerül mögém, nincs elkapás", hanem úgy,hogy "rohadt Hawks, rohadt közönség, történelmi vereség, emléma a pályán,megfizetnek" akkor szerintem nem jól végezte a dolgát az edző.undisputedly
Fischertől mit vársz? 😀EasyGhost
Pontosan, ez ott se a túlzott motiváció hatása, hanem az ő csapatainál így próbálják meg kiborítani az ellenfelet. Amit aztán gyakran ők bírnak kevésbé idegekkel.

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Azért még erre válaszolok,ha szabad 😊
Nézd emg az utolsó forduló meccsét amit hazai pályán játszottunk a Kosok ellen!
Három alkalommal lett majdnem verekedés, volt olyan Rams play ahol 3 zászlót dobtak, kettőt túlzott keménykedésért. Fischer pont azt érte el amiről beszélsz. Túlzott motiváció, a fejükbe mászott a Hawks. Ha egy hétig folyamatosan nem a saját identitásodat erősíted a csapatodban,hanem tényleg gimmick szarok tolsz (erről amúgy most rákerestem van pár írás )
akkor az nem azt fogja eredményezni,hogy a játékosod úgy megy a pályára,hogy "felkészültem, mindent tudok róla, nem kerül mögém, nincs elkapás", hanem úgy,hogy "rohadt Hawks, rohadt közönség, történelmi vereség, emléma a pályán,megfizetnek" akkor szerintem nem jól végezte a dolgát az edző.undisputedly
Fischertől mit vársz? 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
De tényleg felfogásbeli különbség van köztünk, szóval ha úgy gondoljátok szívesen válaszolok majd Pm-ben, de itt már felesleges folytatnunk,mert előrébb nem jutunk 😊undisputedly
Ez már kiderült jóval korábban is 😛

Nézd, én úgy vagyok vele,hogy hacsak nem fumble meg INT return TD-kből jön össze a kiütés, akkor az bizony az edző sara.
undisputedly
Ne keress vissza, messze van, de ugyanezt mondtuk mi is: szar volt a gameplan, szarul volt végrehajtva, semmi sem jött össze azon a meccsen. Ezt senki nem vitatta, Payton sem, azzal kezdte a sajtó konferenciát, hogy ezt ő elkúrta.

Egyébként megint szájkaratéban lejátszottuk, holnap meg úgy is kiderül. Blowout losstól nem tartok igazán, de jelenleg sokkal mélyebb csapat vagytok, nekünk elég sok minden hiányzik most, illetve elég sok minden nem tökéletesen működik, és attól tartok egy tökéletes meccs is kevés lenne talán. Nyilván nem fogunk kétszer beleszaladni ugyanabba a hülyeségbe, de a szurkolói oldalon kívül nem látok rá racionális okot, hogy nyerni tudjunk. De ha azon a plusz motiváción fog múlni, amit Payton összekapart, akkor legyen 😛Gyurma Pappa
Én meccs előtt általában szkeptikus szoktam lenni (pl week 1 után azt mondtam,hogy a 9ers O#-fala annyira aprít,hogy week 2 nem fogunk tudni mit kezdeni vele, aztán mégis mi lett belőle), meccsen viszont kiváltképpen optimista (pl Texans meccs), szóval most egy kicsit abban az állapotban vagyok,hogy óráról órára nő az esélye a Szenteknek.
Én egy 7 pontos különbséget látok a 2 csapat között. Ahogy írtam, szerintem 2-3 redzone poss biztosan lesz most nálatok, aztán,hogy abból 6 vagy 21 pont lesz, az elválik.
Mindkét csapatban lesz egy nagy hiányzó, Vaccaro bálatok, K.J. nálunk, habár remélem ez alkalmat ad arra,hogy az "új kedvencem" Smith villoghasson Graham ellen coverben 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
De tényleg felfogásbeli különbség van köztünk, szóval ha úgy gondoljátok szívesen válaszolok majd Pm-ben, de itt már felesleges folytatnunk,mert előrébb nem jutunk 😊undisputedly
Ez már kiderült jóval korábban is 😛

Nézd, én úgy vagyok vele,hogy hacsak nem fumble meg INT return TD-kből jön össze a kiütés, akkor az bizony az edző sara.
undisputedly
Ne keress vissza, messze van, de ugyanezt mondtuk mi is: szar volt a gameplan, szarul volt végrehajtva, semmi sem jött össze azon a meccsen. Ezt senki nem vitatta, Payton sem, azzal kezdte a sajtó konferenciát, hogy ezt ő elkúrta.

Egyébként megint szájkaratéban lejátszottuk, holnap meg úgy is kiderül. Blowout losstól nem tartok igazán, de jelenleg sokkal mélyebb csapat vagytok, nekünk elég sok minden hiányzik most, illetve elég sok minden nem tökéletesen működik, és attól tartok egy tökéletes meccs is kevés lenne talán. Nyilván nem fogunk kétszer beleszaladni ugyanabba a hülyeségbe, de a szurkolói oldalon kívül nem látok rá racionális okot, hogy nyerni tudjunk. De ha azon a plusz motiváción fog múlni, amit Payton összekapart, akkor legyen 😛