NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az ata által emlegetett felkészülési elem, amikor kielemzik egy adott játékos gyengeségeit, 100%-ban részei minden gameplan tervezésnek. Poker szakszóval élve ez a leveling, amikor azt akarod, hogy tudja a játékos, hogy az ellenfél tudja, hogy mi mit tudunk, mire készülünk, és mit tudhatunk.

A post-SB korszak egyetlen blowout loss-a, ahol SP volt a HC ellenetek volt. Ebből levonni azt a következtetést, hogy ez azért van, mert Payton sokat motivál, és keveset foglalkozik a game plannel... hát, kissé elhamarkodott.Gyurma Pappa
Erről beszélek, miért van akkor szüksége egy edzőnek arra,hogy beöltözzön? 😊
Nézd, én úgy vagyok vele,hogy hacsak nem fumble meg INT return TD-kből jön össze a kiütés, akkor az bizony az edző sara.
És szerintem SP-nek most nagyon a fejében van a Hawks, mert érzi Ő,hogy ott történelmi pofont kapott országos média előtt, és szerintem ennek szól ez a túlzott felkészítés is.
Ennyi erővel egy PC fejével ellátott dartstáblát is rakhatott volna az öltözőbe 😊

De tényleg felfogásbeli különbség van köztünk, szóval ha úgy gondoljátok szívesen válaszolok majd Pm-ben, de itt már felesleges folytatnunk,mert előrébb nem jutunk 😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Igen, de ez az általános motivációs felkészítés, ami minden edző eszköztárában ott van szerintem.undisputedly
Pont, hogy ezek már nincsenek ott minden edző eszköztárában. Sőt, lehet hogy néhány edző szerint ez sok is, nem illik a karakterükhöz.
Ám hogy a motiváció már a koncentráció rovására menne... Itt hagyjuk abba inkább. Szvsz ha SP nem lenne ekkora motivátor, nem nyerünk SB-t 2009-ben. Nem csak azért ő a legjobban fizetett HC, mert jó playeket rajzol a táblára és azokat jó időben hívja, hanem mert megvannak az eszközei arra, hogy az utolsót is kisajtolja a játékosaiból.
De mindegy, annyira nem értünk egyet, hogy felesleges ezen őrlődni.atapapa
Azért még erre válaszolok,ha szabad 😊
Nézd emg az utolsó forduló meccsét amit hazai pályán játszottunk a Kosok ellen!
Három alkalommal lett majdnem verekedés, volt olyan Rams play ahol 3 zászlót dobtak, kettőt túlzott keménykedésért. Fischer pont azt érte el amiről beszélsz. Túlzott motiváció, a fejükbe mászott a Hawks. Ha egy hétig folyamatosan nem a saját identitásodat erősíted a csapatodban,hanem tényleg gimmick szarok tolsz (erről amúgy most rákerestem van pár írás )
akkor az nem azt fogja eredményezni,hogy a játékosod úgy megy a pályára,hogy "felkészültem, mindent tudok róla, nem kerül mögém, nincs elkapás", hanem úgy,hogy "rohadt Hawks, rohadt közönség, történelmi vereség, emléma a pályán,megfizetnek" akkor szerintem nem jól végezte a dolgát az edző.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 007 — Egyéb témák lakó
...undisputedly
Elkezdtem hosszan válaszolni, de inkább lerövidítem: jó kiindulásból hozol rossz következtetéséket. Payton hozzáadja a meglévő munkához a motivációs játékait, nem elveszi velük az időt mástól. Az ata által emlegetett felkészülési elem, amikor kielemzik egy adott játékos gyengeségeit, 100%-ban részei minden gameplan tervezésnek. Poker szakszóval élve ez a leveling, amikor azt akarod, hogy tudja a játékos, hogy az ellenfél tudja, hogy mi mit tudunk, mire készülünk, és mit tudhatunk. Nem elég tudni az ellenfél gyengét, tudni kell azt, hogy az ellenfél mit tud rólunk, hogy counterezni lehessen azt. Na most Payton ezt úgy hozta össze, hogy BB-nek öltözött, plusz volt, és nem mástól vett el időt.

A post-SB korszak egyetlen blowout loss-a, ahol SP volt a HC ellenetek volt. Ebből levonni azt a következtetést, hogy ez azért van, mert Payton sokat motivál, és keveset foglalkozik a game plannel... hát, kissé elhamarkodott.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 024 — #neverpunt
Igen, de ez az általános motivációs felkészítés, ami minden edző eszköztárában ott van szerintem.undisputedly
Pont, hogy ezek már nincsenek ott minden edző eszköztárában. Sőt, lehet hogy néhány edző szerint ez sok is, nem illik a karakterükhöz.
Ám hogy a motiváció már a koncentráció rovására menne... Itt hagyjuk abba inkább. Szvsz ha SP nem lenne ekkora motivátor, nem nyerünk SB-t 2009-ben. Nem csak azért ő a legjobban fizetett HC, mert jó playeket rajzol a táblára és azokat jó időben hívja, hanem mert megvannak az eszközei arra, hogy az utolsót is kisajtolja a játékosaiból.

De mindegy, annyira nem értünk egyet, hogy felesleges ezen őrlődni.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az rég rossz ha egy edzőnek át kell mennie más edzőt parodizáló bohócba,hogy még itt-ott elcsípjen általa vélt kis motiváció morzsát a sikerre 😊
undisputedly
A jó csapatok legtöbb játékosa motivált. De aki még ezt a morzsát is rá tudja tenni, annak a játékosa talán még koncentráltabban készül az edzésen, még keményebben megy bele a szerelni igyekvő ellenfélbe, az talán még fizikálisabban jammeli az ellenfelet, az talán még jobban tapos egy centi haladásért is.
És szerintem ennek a jelentősége miatt érzik a játékosok inspirálónak a meccs előtti beszédeket is (amelyek megtartására speciel Sean gyakran hív híresebb embereket az öltözőbe), emiatt is van jelentősége a hazai pályán a szurkolók biztatásának (az ellenfél támadóinak megzavarásán kívül).atapapa
Igen, de ez az általános motivációs felkészítés, ami minden edző eszköztárában ott van szerintem. Az ilyen gimmick cuccok szvsz csak a koncentrációt vonják el a fontosabb dolgokról. Persze itt is van egy bizonyos határvonal, ami még talán kívánatos, leveszi a terhet a játékosokról, de szerintem SP már túlzásba viszi, mert ha ilyen trükkök kellenem hozzá,hogy kemlényebben jammeljen, hogy a játék hevében, amikor a játékos csak az adott playre koncentrál,szóval,hogy ekkor is még a fejében legyen,hogy húú, az a mocsok ellenfél, 1 hétig az emblémájukat kellett néznem a gyakorlópályán, akkor valami nincs rendben a felkészítéssel.
Na, most már mindent elmondtam, amit tudtam/akartam.

Remélem jó meccs lesz holnap, biztos vagyok benne,hogy okosabb tervvel jön SP is és Ryan sem fog 8men rusht tolni 1-1es emberezésre hagyva mondjuk Harvint vagy Tate-t, szóval reméljük igazi PO csata lesz Hawks győzelemmel 😊
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Pont ehhez a vitához tudom hozzátenni azt, ami az idei első Seattle-New Orleans meccset jellemezte:a Seahawks játékosok úgy játszottak, úgy küzdöttek a pályán, mintha az a meccs legalább 10 SB-t ért volna.

Aki mást mond, az hazudik.

És akkor itt a kérdés:ez a gameplan miatt lett volna, vagy a motiváció miatt? A kérdés inkább csak költői. 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 024 — #neverpunt
Az rég rossz ha egy edzőnek át kell mennie más edzőt parodizáló bohócba,hogy még itt-ott elcsípjen általa vélt kis motiváció morzsát a sikerre 😊
undisputedly
A jó csapatok legtöbb játékosa motivált. De aki még ezt a morzsát is rá tudja tenni, annak a játékosa talán még koncentráltabban készül az edzésen, még keményebben megy bele a szerelni igyekvő ellenfélbe, az talán még fizikálisabban jammeli az ellenfelet, az talán még jobban tapos egy centi haladásért is.
És szerintem ennek a jelentősége miatt érzik a játékosok inspirálónak a meccs előtti beszédeket is (amelyek megtartására speciel Sean gyakran hív híresebb embereket az öltözőbe), emiatt is van jelentősége - az ellenfél támadóinak megzavarásán kívül - a hazai pályán a szurkolók biztatásának.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kinek mi. Én ezekben a színjátékokban nem igen hiszek, szerintem egy edző ha megfelelően felkészült szakmailag és van egy kis érzéke a játékosokhoz, akkor az már bőven elég, és nem kell ilyen trükköket alkalmazni, mert nem hiszem,hogy attól jobb lesz valaki, vagy eltökéltebb egy profi,hogy a Hawks jelképét festik a gyakorlópályára 😊
Én az egyszerű diszciplínákban hiszek,viszont azokat következetesen és feltétlenül 😊
undisputedly
Mélyen nem értek egyet.
Régóta azt vallom, hogy az NFL-ben csak nagyon kevés választja el a csapatokat egymástól, az aktuálisan legjobb néhányat meg főleg.
A siker akarása, az éhség, a motiváció egy ilyen kiegyensúlyozott mezőnyben hatványozottan számít. Két egyformán jó erőkből álló és jól felkészített csapat közötti találkozón ezek meccsdöntő tényezők lehetnek.

Ha nem így lenne, mindig a jobb játékosokból álló és felkészültebb edzők csapata nyerne.atapapa
Én a korszak számomra egyik legnagyobb edzőjének mondatait tudnám idézni, ami idén már elég sokszor elhangzott tőlem, szóval most csak röviden annyit, hogy az a "nagyon kevés" ami elválasztja az nem is olyan nagyon kevés, hiszen ahogyan BB mondta egyszer, egy idényben kb 10-12 csapatnak van valós esélye a gyűrűre, a többi alapból lábon lövi magát, abból a 10-12 csapatból meg az fog győzni aki a leginkább clutch, összeszedett,legjobb gameplannel rendelkezik. Nemvéletlenül a szakmai felkészültség egy edző képességeinek mérőfoka, és nem pedig a színészi képességek 😊
Az rég rossz ha egy edzőnek át kell mennie más edzőt parodizáló bohócba,hogy még itt-ott elcsípjen általa vélt kis motiváció morzsát a sikerre 😊
Én úgy vagyok vele,hogy minden blowout mögött coaching hibát vélek, szóval talán SP is jobban tenné néha , ha a gameplanra fókuszálna.
De ezen nyilván nem veszünk össze.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 024 — #neverpunt
Kinek mi. Én ezekben a színjátékokban nem igen hiszek, szerintem egy edző ha megfelelően felkészült szakmailag és van egy kis érzéke a játékosokhoz, akkor az már bőven elég, és nem kell ilyen trükköket alkalmazni, mert nem hiszem,hogy attól jobb lesz valaki, vagy eltökéltebb egy profi,hogy a Hawks jelképét festik a gyakorlópályára 😊
Én az egyszerű diszciplínákban hiszek,viszont azokat következetesen és feltétlenül 😊
undisputedly
Mélyen nem értek egyet.
Régóta azt vallom, hogy az NFL-ben csak nagyon kevés választja el a csapatokat egymástól, az aktuálisan legjobb néhányat meg főleg.
A siker akarása, az éhség, a motiváció egy ilyen kiegyensúlyozott mezőnyben hatványozottan számít. Két egyformán jó erőkből álló és jól felkészített csapat közötti találkozón ezek meccsdöntő tényezők lehetnek.

Ha nem így lenne, mindig a jobb játékosokból álló és felkészültebb edzők csapata nyerne.

több mint 10 éve
Matrica New Orleans Saints 12
Múltkor ugyebár elárultam az álmomat, ami nem hozott ránk szerencsétlenséget, szerencsére.. 😀 szóval továbbra is nyugodjon meg mindenki, megyünk a döntőbe! 😀
Amúgy is, amikor a másik kedvenc csapatom, és a Saints egy napon, vagy 1-2 nap csúszással játszanak, és az egyik győz... na olyankor a másik is mindig hozza az aktuális meccsét. Tegnap ez meg volt, szóval a Saints győzelemre ez a "babona" már pipa, most már csak rajtuk a sor! 😊 😀
Azt hiszem, hogy amúgy nagy haverok lennénk Payton papával... 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, akkor azt mondd,hogy babonás 😀undisputedly
Messze nem csak az. A Saints öltözőjében mindig történik valami, Sean mindig készül valami eredetivel, amit kajálnak a játékosok. Említhettem volna azt is, amikor most céltáblákat rakott a csapatbuszokra.

Az egyik kedvenc motivációs történetem róla az (erről már írtam itt), amikor a 2009-es Pats elleni MNF előtt Belichicknek öltözött, videókat játszott be a játékosokról és az öreg hangját utánozva emelte ki a Saints játékosainak hibáit. Aki jelen volt, azt mondta, hogy Sean őrült jól imitálta BB-t és mély csendben nézett maga elé az összes játékos, annyira a Pats öltözőjében érezték magukat, annyira tudták, hogy az ellenfél tisztában van a gyenge pontjaikkal és ezeken javítani kell.


Utána úgy elvertük a New Englandet, ahogyan azt kevesen tették BB alatt.atapapa
Kinek mi. Én ezekben a színjátékokban nem igen hiszek, szerintem egy edző ha megfelelően felkészült szakmailag és van egy kis érzéke a játékosokhoz, akkor az már bőven elég, és nem kell ilyen trükköket alkalmazni, mert nem hiszem,hogy attól jobb lesz valaki, vagy eltökéltebb egy profi,hogy a Hawks jelképét festik a gyakorlópályára 😊
Én az egyszerű diszciplínákban hiszek,viszont azokat következetesen és feltétlenül 😊
De azért hozzá tezsem, még mielőtt valaki félreérti, nyilván nem kérdőjelezhetem meg innen egy SB győztes , és OC zseni edző módszereit, főleg,hogy azok már sikeresnek bizonyultak, de szerintem ha PC-re azt mondják,hogy bohóc, akkor SP meg nem is tudom... 😀 Nekem túl sok, de elismerem,hogy zseni 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 024 — #neverpunt
Na, akkor azt mondd,hogy babonás 😀undisputedly
Messze nem csak az. A Saints öltözőjében mindig történik valami (legfeljebb nem kap ekkora publicitást), Sean mindig készül valami eredetivel, amit kajálnak a játékosok. Említhettem volna azt is, amikor most céltáblákat rakott a csapatbuszokra.

Az egyik kedvenc motivációs történetem róla az (erről már írtam itt), amikor a 2009-es Pats elleni MNF előtt Belichicknek öltözött, videókat játszott be a játékosokról és az öreg hangját utánozva emelte ki a Saints játékosainak hibáit. Aki jelen volt, azt mondta, hogy Sean őrült jól imitálta BB-t és mély csendben nézett maga elé az összes játékos, annyira a Pats öltözőjében érezték magukat, annyira tudták, hogy az ellenfél tisztában van a gyenge pontjaikkal és ezeken javítani kell.


Utána úgy elvertük a New Englandet, ahogyan azt kevesen tették BB alatt.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
A többi dolog meg szvsz leginkább a motivációról és a felpörgetésről, a megszokott rutinból történő kizökkentéséről szól. A Phili előtt például a rendszerint használt színű gatorade helyett másik színű lett rendelve.atapapa
Abszolút nem akarok szőrszálhasogatni,de szerintem egy profi atléta pont magasról tesz rá,hogy milyen színű a gatorade amit az arcába tol a vizesfiú 😀undisputedly
Magyarázd el ezt annak az edzőnek, aki akár percenként vesz új rágót az arcába, ha a pályán nem úgy mennek a dolgok, ahogy szeretné. Hátha az új rágó változtat a dolgok menetén. Ha változtat, akkor azt rágja végig. ha nem, csere.

Gondolom a decemberi meccsünkön elfogyott vagy 3 raklap juicy fruit.

A Phili elleni meccs előtt változott a gatorade (a hír hallatán NOLA-ban megkétszereződött a sportital forgalma), de közös kajálást tartott a srácokkal az öltözőben, másfajta tréningruhát adott nekik és hirtelen rap-számokat nyomott be az edzéseken.atapapa
Na, akkor azt mondd,hogy babonás 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 024 — #neverpunt
A többi dolog meg szvsz leginkább a motivációról és a felpörgetésről, a megszokott rutinból történő kizökkentéséről szól. A Phili előtt például a rendszerint használt színű gatorade helyett másik színű lett rendelve.atapapa
Abszolút nem akarok szőrszálhasogatni,de szerintem egy profi atléta pont magasról tesz rá,hogy milyen színű a gatorade amit az arcába tol a vizesfiú 😀undisputedly
Magyarázd el ezt annak az edzőnek, aki akár percenként vesz új rágót az arcába, ha a pályán nem úgy mennek a dolgok, ahogy szeretné. Hátha az új rágó változtat a dolgok menetén. Ha változtat, akkor azt rágja végig. ha nem, csere.

Gondolom a decemberi meccsünkön elfogyott vagy 3 raklap juicy fruit.

A Phili elleni meccs előtt változott a gatorade (a hír hallatán NOLA-ban megkétszereződött a sportital forgalma), de közös kajálást tartott a srácokkal az öltözőben, másfajta tréningruhát adott nekik és hirtelen rap-számokat nyomott be az edzéseken.

Motiválás és kizökkentés a monotonitásából. Szvsz Payton pont ezek miatt nem csak szimpla OC, hanem HC is.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
A többi dolog meg szvsz leginkább a motivációról és a felpörgetésről, a megszokott rutinból történő kizökkentéséről szól. A Phili előtt például a rendszerint használt színű gatorade helyett másik színű lett rendelve.atapapa
Abszolút nem akarok szőrszálhasogatni,de szerintem egy profi atléta pont magasról tesz rá,hogy milyen színű a gatorade amit az arcába tol a vizesfiú 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 024 — #neverpunt
Payton azt mondta, hogy kiraktak ket bazi hangfalat, igy szimulaljak a seattle-i kozonseget. Kiraly 😀Eazzy
Kell szelgep (20 mph) es locsologep (5 mm csapadek) is.atapapa
Ezeknek az akcióknak (pályafestés, hangládák) gyakorlati haszna vajmi kevés van (kb. semmi). Az egésznek a jelentősége a "profanizálás": a megfoghatatlan megfoghatóvá alakítása oldja a feszültséget.
Gyurma Pappa
Hogy ne lenne gyakorlati jelentősége szimulálni a támadódrive-ok alatt azt, hogy a kommunikáció mennyire limitált? Ezt a hangfalas dolgot nagyjából a legtöbb csapat csinálja.

A többi dolog meg szvsz leginkább a motivációról és a felpörgetésről, a megszokott rutinból történő kizökkentéséről szól. A Phili előtt például a rendszerint használt színű gatorade helyett másik színű lett rendelve.

Persze a felfestés se azt a célt szolgálta, hogy a srácok szokják a pálya közepén a SEA emblémáját, hanem hogy felpiszkálja őket. Besétálsz az X éve ugyanolyan és megszokott edzőközpontba, és azt látod, hogy a hétvégi ellenfél logója virít a saját csapatod pályáján?! Ugyanazzal a monotóniával edzenél, mint előző nap, vagy pörögnél, mint a buszkerék? Ahogy McCray tvittelte a hírre: Engem nagyon felidegesítene, szóval briliáns ötlet.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért én Kancellárt nem degradálnám szimplán "jó katonának". Davis ütésén kívül idénről egy bemutató,hogy miért is olyan hasznos nálunk Kancellár boxbeli jelenléte. Azért nem sok safety fektet ki egy 150 kg-s O#-falembert 😊
undisputedly
Fénykorában Harper is tudta ezt a szintet, szerintem a ti rendszeretekben ő egy nagyon sikeres S lehetett volna. Skillsetjét tekintve mindenképp. Meg lehet nézni, 2009-ben és 2010-ben hogy játszott, mindkétszer PB volt, mert akkor a rendszer (és Sharper) neki kedvezett. A "katonás" megjegyezésem leginkább coverage-ra vonatkozott. Kancellár gyors, erős játékos, de sosem úgy fogtok rá emlékezni, mint a legjobb coverage játékosotokra.

Az oldal passzokat nyilván nem úgy fogjuk végrehajtani, mint decemberben. Graham is nyilván képben lesz vele,hogy rendesen nem kell fogni az a kurva labdát 😊Gyurma Pappa
Írtam egy jó kis választ, de kidobott a net, újból be kellett jelentkeznem, szóval nem gépelem be újra, de a 2 linket beteszem. Az egyik a C3 ellenetek az előző meccsről, amásik,hogy hogyan hat Harvin a játékra. Ez utóbbi szörnyen hosszú,de érdekes:

 www.fieldgulls.com/football-breakdowns/2013/12/6/5176254/seahawks-earl-thomas-pete-carroll-nfl-saints

 www.fieldgulls.com/football-breakdowns/2014/1/7/5285394/percy-harvin-injury-practice-seahawks-saints
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Running back Pierre Thomas limited in practice!
Lehet hogy mégis játszani fog?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 007 — Egyéb témák lakó
Azért én Kancellárt nem degradálnám szimplán "jó katonának". Davis ütésén kívül idénről egy bemutató,hogy miért is olyan hasznos nálunk Kancellár boxbeli jelenléte. Azért nem sok safety fektet ki egy 150 kg-s O#-falembert 😊
undisputedly
Fénykorában Harper is tudta ezt a szintet, szerintem a ti rendszeretekben ő egy nagyon sikeres S lehetett volna. Skillsetjét tekintve mindenképp. Meg lehet nézni, 2009-ben és 2010-ben hogy játszott, mindkétszer PB volt, mert akkor a rendszer (és Sharper) neki kedvezett. A "katonás" megjegyezésem leginkább coverage-ra vonatkozott. Kancellár gyors, erős játékos, de sosem úgy fogtok rá emlékezni, mint a legjobb coverage játékosotokra.

Az oldal passzokat nyilván nem úgy fogjuk végrehajtani, mint decemberben. Graham is nyilván képben lesz vele,hogy rendesen nem kell fogni az a kurva labdát 😊

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Payton azt mondta, hogy kiraktak ket bazi hangfalat, igy szimulaljak a seattle-i kozonseget. Kiraly 😀Eazzy
Kell szelgep (20 mph) es locsologep (5 mm csapadek) is.atapapa
Ezeknek az akcióknak (pályafestés, hangládák) gyakorlati haszna vajmi kevés van (kb. semmi). Az egésznek a jelentősége a "profanizálás": a megfoghatatlan megfoghatóvá alakítása oldja a feszültséget.

Megnéztem egy csomó Seahawks meccset coaches film nézetben, és nem tudok betelni a passzvédelmükkel. Sherman kiváló játékos, ez tény, Thomas szintén, de a többiek inkább jó katonák, és ez a rendszer, amit építettek tényleg nagyon fasza. Nem gyakori a mai nfl-ben a cover3, mivel ami az erőssége az a gyengesége is, hogy minden ellen "solid". Ahogy a Seahawks csinálja, az megsüvegelendő, a tavalyi évhez képest a LB sor nagyot lépett előre. Nehéz ellenük játszani, és működőképes futás nélkül kb. lehetetlen is. A Colts is azért tudod nyerni, mert nagyon komoly run game-t rakta össze (meg a Hawks ST bénázása is sokat segített xD). Nem könnyű ellenük, de SP van akkor offensive guru, hogy előrelépjünk. Nyerni lehet, hogy nem tudunk, de szerintem nem adjuk majd annyira könnyen magunkat, mint korábban.Gyurma Pappa
Azért én Kancellárt nem degradálnám szimplán "jó katonának". Davis ütésén kívül idénről egy bemutató,hogy miért is olyan hasznos nálunk Kancellár boxbeli jelenléte. Azért nem sok safety fektet ki egy 150 kg-s O#-falembert 😊



Nyilván minden rendszernek meg van a maga hátránya, a miénknek az,hogy ilyen sémánál a rövid outside passzok hatásosak, viszont láttuk pl,hogy Grahamre hívott is ilyet SP, aztán incomplete lett belőle,mert Irvin odaért. Nem véletlenül lett elküldve Haw, és lettek speedster LB-k beépítve.
Ez a védelem 3 egyszerű elv alapján épül fel:
1. Mindenki legyen gyors
2. Kemény, fizikális jelenlét
3. Minden körülmények között a labdára kell vadászni

Vannak olyan futó csapatok akik már sémára tudnak gondot okozni nekünk, pl powerrun-t futtató frisco, de nálatok nem érzem ezt a jelenlétet, szóval erőből nem hiszem,hogy megoldjátok, inkább SP valamit bűvészkedik és kitalál valamit, azon kívül ha szoros a meccs, szinte biztos,hogy jön valami onside féle csavar, vagy fakepunt,viszont 20+ yardos játékból szerintem keveset fogunk látni, nekünk a legjobb a toxic számunk.

Ami engem jobban foglalkoztat az a tény,hogy PH játszik, és mivel a return is engedélyezve lett neki, valószínűleg nem csak össze lett drótozva,hanem tényleg egészségesnek érzi magát.
Itt egy elég hosszú írás arról,hogy miként hat Ő a védelmekre. Érdemes elolvasni,de tényleg nagyon hosszú 😊

 www.fieldgulls.com/football-breakdowns/2014/1/7/5285394/percy-harvin-injury-practice-seahawks-saints
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 007 — Egyéb témák lakó
Payton azt mondta, hogy kiraktak ket bazi hangfalat, igy szimulaljak a seattle-i kozonseget. Kiraly 😀Eazzy
Kell szelgep (20 mph) es locsologep (5 mm csapadek) is.atapapa
Ezeknek az akcióknak (pályafestés, hangládák) gyakorlati haszna vajmi kevés van (kb. semmi). Az egésznek a jelentősége a "profanizálás": a megfoghatatlan megfoghatóvá alakítása oldja a feszültséget.

Megnéztem egy csomó Seahawks meccset coaches film nézetben, és nem tudok betelni a passzvédelmükkel. Sherman kiváló játékos, ez tény, Thomas szintén, de a többiek inkább jó katonák, és ez a rendszer, amit építettek tényleg nagyon fasza. Nem gyakori a mai nfl-ben a cover3, mivel ami az erőssége az a gyengesége is, hogy minden ellen "solid". Ahogy a Seahawks csinálja, az megsüvegelendő, a tavalyi évhez képest a LB sor nagyot lépett előre. Nehéz ellenük játszani, és működőképes futás nélkül kb. lehetetlen is. A Colts is azért tudod nyerni, mert nagyon komoly run game-t rakta össze (meg a Hawks ST bénázása is sokat segített xD). Nem könnyű ellenük, de SP van akkor offensive guru, hogy előrelépjünk. Nyerni lehet, hogy nem tudunk, de szerintem nem adjuk majd annyira könnyen magunkat, mint korábban.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 024 — #neverpunt
Payton azt mondta, hogy kiraktak ket bazi hangfalat, igy szimulaljak a seattle-i kozonseget. Kiraly 😀Eazzy
Kell szelgep (20 mph) es locsologep (5 mm csapadek) is.

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Payton azt mondta, hogy kiraktak ket bazi hangfalat, igy szimulaljak a seattle-i kozonseget. Kiraly 😀Eazzy
Tavaly mi is így készültünk ellenük😉gordon
Várjuk a hasonló eredményt is...! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Payton azt mondta, hogy kiraktak ket bazi hangfalat, igy szimulaljak a seattle-i kozonseget. Kiraly 😀Eazzy
Tavaly mi is így készültünk ellenük😉