NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Azért én nem bánkódok. A tavalyi szezonhoz képest hatalmasat fejlődött a csapat, az eddig is kiváló O mellé felzárkózott a D is. Tudtunk idegenben is meccset nyerni, a rájátszásban is. Oda-vissza legyőztük az Atlantát, ami mindig öröm 😀 Sorolhatnám még mennyi pozitívuma volt ennek a szezonnak, de aki végig követte a kedvenceinket, annak azt hiszem felesleges mondani bármit. Így a meccs után persze nehéz, de vigasztaljon minket az, hogy a vége azért majdnem szoros lett. Nem hiszem hogy szégyenkeznünk kellene. A számunkra kedvezőtlen körülmények, a sérülések és sajnos az egyéni hibák mind benne vannak a pakliban, és el kell ismerni, hogy ez a Seattle bivaly erős csapat. A jövőre nézve a hibákat ki kell javítani, a hiányposztokra megfelelő játékosokat kell hozni és jövőre újult erővel vághatunk bele a szezonba.

Who Dat!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Hát srácok én szurkoltam Nektek isten lássa lelkem, de hiába. Pedig a védelem és a futójáték adta a sanszot. Payton viszont geciszarul meccselt...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ahogy látom mindenki hasonlóan érzi magát 😀
több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Én nem vagyok magam alatt. Kicsit Brees miatt, de egyébként nem.Gyurma Pappa
egyébként én sem (és ez fura számomra) jövőre jók lehetünk

......
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
Én nem vagyok magam alatt. Kicsit Brees miatt, de egyébként nem.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Csak én nem vagyok magam alatt? 😊 Amióta csak a defensre gondolok folyamatosan fülig érő szám van, jó kis egységet rakott össze Ryan. Szerintem összességében mindenki elképzelését túllépte a csapat ebben az idényben a tavalyi után. 😊 Most még pár hétig foci aztán remélem szerzünk egy all-pro kickert. 😀EasyGhost
Ja igen, azt mindig kihagyom...kell egy normális kicker, mert az nonszensz, hogy nem lehet rá számítani, bár ma azokat a 45+-os kísérleteket ilyen szélben szerintem sokan kihagyták volna.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Csak én nem vagyok magam alatt? 😊 Amióta csak a defensre gondolok folyamatosan fülig érő szám van, jó kis egységet rakott össze Ryan. Szerintem összességében mindenki elképzelését túllépte a csapat ebben az idényben a tavalyi után. 😊 Most még pár hétig foci aztán remélem szerzünk egy all-pro kickert. 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Köszönet a védelemnek, nem engedték hogy nagy szégyen legyen belőle. Bár lehet hogy ezt túllihegem, a SEA (passz) O se volt veretes a meccs azon stádiumaiban, amikor igazán fújt a szél.
Azt mindenesetre rossz volt látni a D-től, hogy hiába kontaktolták ML-t a LOS mögött, ez gyakran semmit se ért.

Robinson remélem jövőre már az első számú futóként kezdi a szezont. Ja és Armstead szerintem ma nyújtotta a legjobb teljesítményt eddig, szerintem meg van a jövő LT-je.atapapa
Igen és igen! Furcsa ezt írni egy vesztes PO-meccs után, de egyáltalán nincs bennem keserűség, Robinson és Armstead teljesítménye mindenért kárpótol ( a vereségre számítottam, főleg az első 3 negyed után ). Megvan a franchise futónk, úgy néz ki, hogy megoldottuk az LT-kérdést, a D-line futás ellen is baromi jó, hiába 140 yard meg két TD Lynchtől, az az LB-k és a safetyk gyenge játékaiból jött össze főleg. Azért Kyle Knox és Trevin Wade masszív snapeket kapott, ennek nem igazán kellene így lennie egy PO-meccsen. Robinson-Greer-Vaccaro felépül, Harpert-Jenkinst tegyük ki, Bush tök jó, egy FS kell még, és Kyle Van Noy, amúgy ez a védelem elit lesz jövőre is. Az offense-ben én azért az elkapóktól többet vártam, egy magas, erős WR kell szerintem, mert ez így nem állapot, hogy folyamatosan a line of scrimmage körül variálunk, mert nincs kinek dobni. Ja, a tehetséges újoncok közé én odateszem még Hillt is!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
Köszönet a védelemnek, nem engedték hogy nagy szégyen legyen belőle. Bár lehet hogy ezt túllihegem, a SEA (passz) O se volt veretes a meccs azon stádiumaiban, amikor igazán fújt a szél.
Azt mindenesetre rossz volt látni a D-től, hogy hiába kontaktolták ML-t a LOS mögött, ez gyakran semmit se ért.

Robinson remélem jövőre már az első számú futóként kezdi a szezont. Ja és Armstead szerintem ma nyújtotta a legjobb teljesítményt eddig, megvan a jövő LT-je, erre nem kell picket áldozni.atapapa
Ennyi. Sok mindent nem lehet mondani erről a meccsről, 30-ról meg kell nyerni, két FG-t be kell rúgni, és ráadásul stb. (legalább berúgni sikerült 😀)

Robinson hatalmas, nem találok szavakat. A D a meccs 95%-ban jó volt, ha az O minimálisat hoz, akkor nincs baj. A Hawks D elit, de egy csomó 100%-os szitut elbasztunk.

Ez van, kb, erre számítottam. Próbálok ébren maradni a Colts-Pats meccsig 😀

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Armstead, Robinson elsőszámúnak és ezek után nem tudom mi kellene igazán, FS vagy WR

......
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Köszönet a védelemnek, nem engedték hogy nagy szégyen legyen belőle. Bár lehet hogy ezt túllihegem, a SEA (passz) O se volt veretes a meccs azon stádiumaiban, amikor igazán fújt a szél.
Azt mindenesetre rossz volt látni a D-től, hogy hiába kontaktolták ML-t a LOS mögött, ez gyakran semmit se ért.

Robinson remélem jövőre már az első számú futóként kezdi a szezont. Ja és Armstead szerintem ma nyújtotta a legjobb teljesítményt eddig, megvan a jövő LT-je, erre nem kell picket áldozni.

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Kollegák!

Gratulálok, a csapat tartásához, remek meccs volt, sok bírói hibával.
Remélem pár nap múlva már nem fáj annyira.

üdv.
H
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
13-0 az állás, eladtunk egy, de inkább három labdát, passzolni kellene végig, Brees előre még nem passzolt. Ugyanaz, mint decemberben. Nem vagyunk ennyivel rosszabbak, de megint nincs esélyünk.Tocy
Nincs ezzel semmi gond. Nagyon-nagyon sok minden hiányzik ahhoz, hogy ez egy tökéletes csapat legyen, de ezt tudtuk egy órával ezelőtt is. Élvezd, hogy még láthatod a fiúkat, nézd a meccset, és legyünk hálásak, hogy a tavalyi szar után ide jutottunk.Gyurma Pappa
Ez így van. Csak tényleg kár, hogy kettőből kétszer vesszük el magunktól az esélyt, hogy bizonyíthassunk Seattle-ben. Nem könyveltem el a vereséget még most sem, de tényleg az van, hogy élvezem a meccset és Armstead-Robinson játékát.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
13-0 az állás, eladtunk egy, de inkább három labdát, passzolni kellene végig, Brees előre még nem passzolt. Ugyanaz, mint decemberben. Nem vagyunk ennyivel rosszabbak, de megint nincs esélyünk.Tocy
Nincs ezzel semmi gond. Nagyon-nagyon sok minden hiányzik ahhoz, hogy ez egy tökéletes csapat legyen, de ezt tudtuk egy órával ezelőtt is. Élvezd, hogy még láthatod a fiúkat, nézd a meccset, és legyünk hálásak, hogy a tavalyi szar után ide jutottunk.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
13-0 az állás, eladtunk egy, de inkább három labdát, passzolni kellene végig, Brees előre még nem passzolt. Ugyanaz, mint decemberben. Nem vagyunk ennyivel rosszabbak, de megint nincs esélyünk.
több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Srácok, ennyire nem kell ráfeszülni a meccsre 😊
Azt hittem lehet bowl.hu-hoz mérten kommunikálni, az ilyen "eriggyé" kommentek nélkül 😉undisputedly
Nem tudom ki van ráfeszülve a meccsre, nekünk nincs vesztenivalónk 😊 De a héten mint ha kicsit többször néztél/tetek be hozzánk a topicba, mint fordítva. 😉
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
 fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1513246_10151815037786431_762385498_n.pngTocy
egy újabb 0-5-ös mutató 😀 Sharper erre mondta az nfl.com-on hogy múlt héten is egy ilyen dőlt meg 😛

több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
 fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1513246_10151815037786431_762385498_n.pngTocy
Nem sírni, rinyálni kell, hanem küzdeni!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1513246_10151815037786431_762385498_n.png
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Hicks nem játszik?Tocy
aktív.atapapa
Viszont azt olvastam, hogy ennek ellenére sem játszik.Tocy
Nekem még nem szólt Ryan 😓

ha így lenne, akkor Walkert kellett volna aktívba tenni, szóval kétlem hogy csak dísznek neveztük volna

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hicks nem játszik?Tocy
aktív.atapapa
Viszont azt olvastam, hogy ennek ellenére sem játszik.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 008 — Egyéb témák lakó
Amúgy erről beszéltem. Graham ordibálni kezdett a Hawks játékosokkal,mert azok túl közel voltak hozzá, és nem hagytak neki teret...
Gyurma, szóval mit is becsülök túl ? 😛
undisputedly
Ühüm. Minden verekedés úgy kezdődik hogy valaki visszaüt...
Srácok, ennyire nem kell ráfeszülni a meccsre 😊undisputedly
Félreérted itt senki nincs befeszülve.

De valamire jó volt ez a hét, sosem gondoltam, hogy peteyvel valaha egyet fogok érteni tartósan valamiben.

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Srácok, ennyire nem kell ráfeszülni a meccsre 😊
Azt hittem lehet bowl.hu-hoz mérten kommunikálni, az ilyen "eriggyé" kommentek nélkül 😉undisputedly
Tévedtél. Ez a minimum.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 025 — #neverpunt
Hicks nem játszik?Tocy
aktív.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hicks nem játszik?