NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Striefért én nem robbantanék bankot, bár a posztja amúgy se egy pénzigényes poszt. Ez volt a legjobb éve, pont akkor, amikor új szerződésért küzdött. Harris fasza volt, amikor helyettesíteni kellett.
BDLP-ről is hasonló a véleményem, nem adnék neki top 5 C pénzt, két jó G között könnyű jó C-nek lenni (tűnni). Ráadásul több jó cenya is FA lesz (lehet) idén, ami talán valamit lenyomhat az árán/igényén.
Mondjuk az ő helyére nem tudom kit tennék.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Néhány érdekesség...

-Saints averaged less than 2 yards per play on screen passes in their final five games.

-- Forty six of Robinson's 57 yards came after contact, while Ingram gained 17 of his yards after contact.

- Brees pressured on 10 of 44 drop backs and blitzed just three times. DE! - Great game for Terron Armstead -- perfect in pass protection with no pressures allowed.

Ez pláne érdekes:

- Safeties Roman Harper and Jenkins had the two highest coverage grades. Combined to allow two catches for five yards (both from Harper).

- Pressured Wilson on more than 50 percent of his drop backs (14 of 24).

Emellett lehúzzák Galette-et, Hawthorne-t és Jimmyt, ugyanakkor kiemelik, hogy Hill remekül blokkolt futásoknál+volt egy szép elkapása is. Őt senki nem értette szezon elején, hogy mit keres az 53-ban, gondoltuk foglalja valakinek a helyet...ahhoz képest szerintem óriási meglepetés, hogy ennyire hasznos, a legjobban blokkoló TE-ünk ( ez azért nem nehéz ), de elkapni is tud, ez a mostani pláne tetszett. Ezek eddig a Seattle-meccsre vonatkoztak, de a következők már szezonra:
Tocy
A SEA elleni meccsen alig született normális passz az időjárás miatt, ami eléggé devalválja Harperékat.
Galette rossz volt, mivel a meccs elején lesérült, és végig ezzel játszott.
Hill idei szezonjától én nem vagyok elájulva, szvsz jobb TE-t is rúgtunk ki miatta, persze a jövő az övé, fejlődhet még.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Azért picit durva lenne, ha hirtelen 3 rookie ( jó, Harris nem az, jövőre Armstead sem, de azért mégis... ) szerepelne a két rutinos G körül...Tocy
Szerintem elnézve az FA piacot az említett posztokon elképzelhető, hogy piac nyitás előtti vagy az azt követő pár napban sokkal okosabbak leszünk akár egy nagy igazolással, akár a meglévők újraigazolásával. Eleve érdekes kérdés, hogy Strief mondjuk piacot akar-e érni, amennyit én láttam/hallottam belőle, ő azért nem az a szédelgős típus. DLP már kétszer "kint" volt, tavaly senki nem matchelte a tendert, de idén szabadon igazolható lesz, szóval most nem mondjuk meg az árát.

Elég rizikós lenne egy Harris-Grubbs-rookie-Evan-Arsmtead fal, még úgyis ha a baloldaltól nem tartok, de a jobbszárny necces lehet. Magasan nem szeretném ha C-t draftolnánk, lássátok Konz is mennyire bejött a Falconsnak...Gyurma Pappa
Ellenpéldának meg ott van Frederick, aki azonnali upgrade volt a Cowboysnál és egy jó falat csinált ( nyilván kellett ehhez más is ).
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Azért picit durva lenne, ha hirtelen 3 rookie ( jó, Harris nem az, jövőre Armstead sem, de azért mégis... ) szerepelne a két rutinos G körül...Tocy
Szerintem elnézve az FA piacot az említett posztokon elképzelhető, hogy piac nyitás előtti vagy az azt követő pár napban sokkal okosabbak leszünk akár egy nagy igazolással, akár a meglévők újraigazolásával. Eleve érdekes kérdés, hogy Strief mondjuk piacot akar-e érni, amennyit én láttam/hallottam belőle, ő azért nem az a szédelgős típus. DLP már kétszer "kint" volt, tavaly senki nem matchelte a tendert, de idén szabadon igazolható lesz, szóval most nem mondjuk meg az árát.

Elég rizikós lenne egy Harris-Grubbs-rookie-Evan-Arsmtead fal, még úgyis ha a baloldaltól nem tartok, de a jobbszárny necces lehet. Magasan nem szeretném ha C-t draftolnánk, lássátok Konz is mennyire bejött a Falconsnak...

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Great game for Terron Armstead -- perfect in pass protection with no pressures allowed.

Brown 12 büntetéssel ( 7 holding, 2 false start, 3 illegal use of hands ) 79 yardot vett el tőlünk. A két pro bowler guardunk is sokat elvitt, Evans 6 büntetés-50 yard, Grubbs szintén 6 büntetés-55 yard. A fal másik két tagja, az FA-piacra kerülő DLP és Strief 5-5 büntetéssel, 49 ill. 43 yarddal járult ehhez hozzá.Tocy
Szerintem DLP sokat fog kérni, így ő szerintem megy. Sajnos kevés olyan FA C lesz, aki ár/érték arányban megfelelne, de az elmúlt évek alapján Brain csendben az egyik legjobb C a ligában.
Az RT poszt sem egyszerű. Aki instant upgrade lenne ezen a poszton (pl.: Austin Howard, akivel a futás sokat fejlődne) szerintem marad ahol van. Clabo vagy David Stewart meg öregebbek, mint Strief, és szerintem nem sokkal olcsóbbak. Harris talán készen van az RT posztra, és ő meg tényleg szotyiért marad. Bele sem gondolok, ha mégsem válik be.
DLP elvesztése estén sem szívesen tenném Brees életét kockára egy rookie C-vel... :\Gyurma Pappa
Azért picit durva lenne, ha hirtelen 3 rookie ( jó, Harris nem az, jövőre Armstead sem, de azért mégis... ) szerepelne a két rutinos G körül...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Great game for Terron Armstead -- perfect in pass protection with no pressures allowed.

Brown 12 büntetéssel ( 7 holding, 2 false start, 3 illegal use of hands ) 79 yardot vett el tőlünk. A két pro bowler guardunk is sokat elvitt, Evans 6 büntetés-50 yard, Grubbs szintén 6 büntetés-55 yard. A fal másik két tagja, az FA-piacra kerülő DLP és Strief 5-5 büntetéssel, 49 ill. 43 yarddal járult ehhez hozzá.Tocy
Szerintem DLP sokat fog kérni, így ő szerintem megy. Sajnos kevés olyan FA C lesz, aki ár/érték arányban megfelelne, de az elmúlt évek alapján Brain csendben az egyik legjobb C a ligában.
Az RT poszt sem egyszerű. Aki instant upgrade lenne ezen a poszton (pl.: Austin Howard, akivel a futás sokat fejlődne) szerintem marad ahol van. Clabo vagy David Stewart meg öregebbek, mint Strief, és szerintem nem sokkal olcsóbbak. Harris talán készen van az RT posztra, és ő meg tényleg szotyiért marad. Bele sem gondolok, ha mégsem válik be.
DLP elvesztése estén sem szívesen tenném Brees életét kockára egy rookie C-vel... :\

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Néhány érdekesség...

-Saints averaged less than 2 yards per play on screen passes in their final five games.

-- Forty six of Robinson's 57 yards came after contact, while Ingram gained 17 of his yards after contact.

- Brees pressured on 10 of 44 drop backs and blitzed just three times. DE! - Great game for Terron Armstead -- perfect in pass protection with no pressures allowed.

Ez pláne érdekes:

- Safeties Roman Harper and Jenkins had the two highest coverage grades. Combined to allow two catches for five yards (both from Harper).

- Pressured Wilson on more than 50 percent of his drop backs (14 of 24).

Emellett lehúzzák Galette-et, Hawthorne-t és Jimmyt, ugyanakkor kiemelik, hogy Hill remekül blokkolt futásoknál+volt egy szép elkapása is. Őt senki nem értette szezon elején, hogy mit keres az 53-ban, gondoltuk foglalja valakinek a helyet...ahhoz képest szerintem óriási meglepetés, hogy ennyire hasznos, a legjobban blokkoló TE-ünk ( ez azért nem nehéz ), de elkapni is tud, ez a mostani pláne tetszett. Ezek eddig a Seattle-meccsre vonatkoztak, de a következők már szezonra:

Brown 12 büntetéssel ( 7 holding, 2 false start, 3 illegal use of hands ) 79 yardot vett el tőlünk. A két pro bowler guardunk is sokat elvitt, Evans 6 büntetés-50 yard, Grubbs szintén 6 büntetés-55 yard. A fal másik két tagja, az FA-piacra kerülő DLP és Strief 5-5 büntetéssel, 49 ill. 43 yarddal járult ehhez hozzá.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
The New Orleans Saints signed wide receiver Charles Hawkins, fullback Austin Johnson, tackle Marcel Jones, guard Senio Kelemete and wide receiver Andy Tanner to futures contracts. All five players ended the season on the team's practice squad.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
de nagyon örülnék, ha jönne egy korai ILB inkább, továbbra is úgy érzem, hogy a leggyengébb pontunk a passz elleni LB védekezés.Gyurma Pappa
És kinek a helyén játszana az illető? Nyilván lenne hová fejlődnie Loftonnak és Hawthorne-nak is coverage-ban, de szvsz van pár olyan hely a rosteren, amit nagyobb prioritást élvez. Meg én egyiket se tenném a cserepadra.
atapapa
Ja, ezt beláttam utólag én is. Nézegettem ahol szoptunk ilyen 3&8+-okat, és annyit változott a véleményem, hogy DB poszton kell erősödni, ténylegesen. Ha értelmes FS fog játszani a keretben és nem átlag alatti képességű dime/nickel backek fognak játszani, akkor ez a kérdés megoldódhat. White pl. átlag feletti ezen a poszton.

Inkább a Sec-be kellene ember az első körben. nem?Kájzerszóze
Kezdek afelé hajolni, hogy a secet FA-ről kéne megoldani, lehet nem lenne szerencsés egy csúcsra járatott évben abban bízni, hogy egy újonc CB vagy FS elfogadható szintet hoz kezdőként. atapapa
Egyre jobban hajlok arra, hogy WR kellene az első körben. 3-4. körben lehetne hozni egy projekt FS-t (elég sok reményteljes prospect van szerintem), aki az első évben már dolgozhatna mint dime back. Nem hiszen, hogy instant upgrade OLB-t találunk, NFL szinten is képes mondjuk kiszorítani Butlert vagy Haralsont. De ne legyen igazam.

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 859
Az Én évértékelésem 😀
1. Elégedett vagyok csapat szinten, nagyot léptünk előre. Számomra pozitív érzéssel ért véget a szezon.
2. O: Itt van nagyobb hiányérzetem nekem, nem mindig muzsikáltak úgy mint az előző években. Más volt a játékfelfogás néha. Viszont ha ment a játék akkor fergetegesek voltak.
3. D: Nincsenek szavak, le a kalappal amit alakítottak, Jó volt látni Őket a pályán, még akkor is ha volt néha egy kis megingásuk. D mellékszál: Vilmát sajnálom, hogy nem láttam játszani, talán csak egy meccsen. Tudom, hogy már nem olyan gyors viszont ahogyan irányítja a védelmet az ritka, ez hiányzik 😕 Itt egy kérdés: - Nem-e lehetne belőle nevelni edzőt a csapat számára, ha befejezi a pályafutását? - Nem értek hozzá ezért kérdem 😀
4. ST: Mondhatnám, hogy nagy hibát nem követtek el és hozták a kötelezőt, ha nem lettek volna azok a fránya field goalok 😕 . Azokon kívúl nem lehet rájuk panasz.
5. Edzők: Biztos, hogy voltak hibáik. Viszont elévülhetetlen érdemeik vannak a tavalyi év "borzalmai" után, ismét rájátszásban izgulhattunk két meccsen is.
6. Jövő: Van potenciál a csapatban bőven, gondolom jó draftal és jó FA-kal még nagyobb reményekkel vághatunk neki. Bár a draft és a FA piac abszolút sötétség nekem, úgy hogy érdeklődve olvasom az itt tevékenykedők hozzászólását. Amit itt még a jövőről szóló érzéseimről elmondhatok jövőre szerintem piszok kemény csoportunk lesz, a Carolina tartani fogja magát, az Atlanta nem fog még egy ilyen gyenge szezont futni, a Tampa meg egy sötét ló amiből bármi lehet.
7. Fórum 😀 : Idén csatlakoztam hozzátok, igaz az Én pár hozzászólásom inkább megérzésekből fakadt mintsem megalapozott tudásból. Egy rendkívül kúlturált fórumozó társaságot ismertem meg, akik hozzászólásaikkal oktatnak is /pozitív értelemben/. Köszönöm.
+1 Vághatjuk a jó hosszú centit, hogy újra láthassuk kedvenceinket.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Pryor és Clinton-Dix szerintem akkor már nem lesz elérhető, viszont első kört én sem adnék értük, van jó pár náluk értékesebb játékos más posztokon, akiket nem lehet kihagyni, ha odakerülünk. Am a kávridzs elbék közül én egyedül Van Noyt tartanám jó picknek, talán ebben ő a legjobb az elérhetők közül, plusz futás ellen is jó, blitelzni is tud, amikor pass-rusherként játszatták, ott is produktív volt. Sokoldalú, ez kell Ryannek, és szerintem ő illene tökéletesen arra a posztra, amit Carr LB-vé alakításával, Vaccaro blitzeltetésével vagy Haralsonnal próbáltunk idén megoldani. Második körben, ha Moncrief még ott lenne, hmm...de ha a jobb CB-k közül csúszik oda valaki, hát az sem lenne rossz választás, főleg ha Moncrief nincs ott már.

Amúgy kell is a hely a sapka alatt, Jimmy szerződése sokba fog fájni. DLP vajon maradhat? Striefet én megtartanám, de ma olvastam, hogy ő lehet az hármójuk közül, aki távozik. Ez esetben mondjuk Brown olcsóért maradhatna itt RT-ként, vagy Harrisben bízunk és mindkét oldalon egy fiatal és tapasztalatlan játékos védi majd Breest?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Calvin Pryor vagy Hasean Clinton-Dix szerintetek bent lehet még a 2. körben mire mi jövünk?Gyurma Pappa
Szerintem nem.

de nagyon örülnék, ha jönne egy korai ILB inkább, továbbra is úgy érzem, hogy a leggyengébb pontunk a passz elleni LB védekezés.Gyurma Pappa
És kinek a helyén játszana az illető? Nyilván lenne hová fejlődnie Loftonnak és Hawthorne-nak is coverage-ban, de szvsz van pár olyan hely a rosteren, amit nagyobb prioritást élvez. Meg én egyiket se tenném a cserepadra.


Inkább a Sec-be kellene ember az első körben. nem?Kájzerszóze
Kezdek afelé hajolni, hogy a secet FA-ről kéne megoldani, lehet nem lenne szerencsés egy csúcsra járatott évben abban bízni, hogy egy újonc CB vagy FS elfogadható szintet hoz kezdőként.
Én az elmúlt években folyamatosan paráztam attól, hogy mennyire lesz pénzünk egyáltalán megtartani az értékeinket, de Loomis mindig hozott legalább egy komoly FA-t a piacról, és talán ez idén is mehet neki.
Azt nem tudom, hogy ez mennyire hiteles  overthecap.com/calculator/?Team=Saints
de Harper és Smith kirúgásával rögtön a sapka alá tesz minket másfélmillióval.

Ha Greert is kiteszem (feltételezve, hogy ebből a szakadásból már nem tud úgy felépülni, hogy a régi legyen, ezért is kell új corner), akkor rögtön van 5 milliónk.

Ha cutolom Moore-t is (elvileg a legjobban az ő posztja szorul fejlesztésre), akkor 7,5 millió hely van.

És még lehetne Brees szerződésén is alakítani egy kicsit.

Ha ez így menne, akkor egy Lewis-féle pénz mehetne cornerre, az első kör meg mondjuk WR-re. Bush meg lesz FS.
De csak spekulálok.

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Jimmy 16 labdája. 😊
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 www.wwltv.com/sports/black-and-gold/Saints-QB-Brees-says-hes-willing-to-do-whatever-it-takes-to-keep-winning-240006971.html
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Nekem pl nagyon szimpi Vincent Rey a Cinciből. Lejár a szerződése. ILB-nek jó lenne. Nem újonc már, bevethető. Inkább a Sec-be kellene ember az első körben. nem?



több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Calvin Pryor vagy Hasean Clinton-Dix szerintetek bent lehet még a 2. körben mire mi jövünk? Első kört, így combine előtt egyikük sem ér szerintem, de ha Jenkins nem igazoljuk vissza (és remélem hogy nem), akkor Bush lesz az egyetlen FS a rosteren, ami azért annyira nem megnyugtató...

Egyébként szóba került White: tényleg nem egy kezdő CB szint, de ahol az év elején használtuk, ott elég jól játszik, és Gay óta nem volt igazán jó nickelbackünk (PatRobot használtuk, de ő jobb klasszikus CB pozícióban), de White elég szép számokat hoz ott (valami 50 körül ratinggel dobáltak felé). Ugye ez azért van, mert ott többet lehet soft coverageban, ahol nehezebb megverni őt a double move-okkal, és általában a slot WR-ek nem is annyira cikáznak, mint mondjuk egy Harvin.

Van logika a korai WR pickben, de nagyon örülnék, ha jönne egy korai ILB inkább, továbbra is úgy érzem, hogy a leggyengébb pontunk a passz elleni LB védekezés. Mondjuk elképzelhető, hogy ha Vaccaro visszatér és lesz egy normális FS, illetve kezdő szintű CB lesz mindkét oldalon, akkor ez egy kevésbé nyomasztó állapot lesz, és akkor a 5 (6) DB-s felállások megoldják ezen problémáimat. Futás ellen Hawthorne és Lofton megfelelő, ha Haralson marad és Galette ilyen ütemben fejlődik (mert ugyan korábban kételkedtem, de az utolsó 5-6 meccsre nagyon fejlődött) akkor futás ellen is tudjuk hozni azt a szintet, hogy ne fussanak minket halálba legalább.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Remélem nem ő lesz a BPA hiányposztra az első körben 😊
Második körben szvsz megérhet majd egy lövést.

PFT ma is nyomta a sztorit Jimmy szerződéséről, Sean most beszél a sajtónak és ezt mondta: a Saints-nek okos szurkolói vannak, akik nem pánikolnak Jimmy lejáró szerződése miatt 😉

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha ma a Chargers kikap, akkor a 27. helyen draftolunkatapapa
2003 óta így festett a draft a 27. helyen

2013 DeAndre Hopkins WR
2012 Kevin Zeitler G
2011 Jimmy Smith DB
2010 Devin McCourty DB
2009 Donald Brown RB
2008 Antoine Cason DB
2007 Robert Meachem WR
2006 DeAngelo Williams RB
2005 Roddy White WR
2004 Jason Babin DE
2003 Larry Johnson RB

Sok bust nem voltatapapa
Egy McCourtyt vagy White-ot elfogadnék. Amúgy egy-két helyen elkezdtek beszélni arról, hogy 1-2. körben WR érkezhet. Donte Moncriefről mi a véleményetek?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ha ma a Chargers kikap, akkor a 27. helyen draftolunkatapapa
2003 óta így festett a draft a 27. helyen

2013 DeAndre Hopkins WR
2012 Kevin Zeitler G
2011 Jimmy Smith DB
2010 Devin McCourty DB
2009 Donald Brown RB
2008 Antoine Cason DB
2007 Robert Meachem WR
2006 DeAngelo Williams RB
2005 Roddy White WR
2004 Jason Babin DE
2003 Larry Johnson RB

Sok bust nem volt

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Annyi energiát tettünk a védelembe az elmúlt években, hogy sorsszerű volt már az O bizonyos szintű elhasználódása. Ehhez képest annyira nem is állunk rosszul, egy 3rd down RB kéne, meg legalább egy 6-800 yardra "kapitalizált" WR Moore helyére. Abban bizonytalan vagyok, hogy Stills erre mennyire lenne alkalmas, az ő draftértékén az rontott nagyot, hogy az utolsó évében slotban kezdték el használni, és ez annyira nem ment neki.

Ha ma a Chargers kikap, akkor a 27. helyen draftolunk, ha továbbmennek, akkor a 26-on.

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Én egyszerűen White-ot nem értem... Szegény amióta kezdő lett, nem tudok mást, csak cifrákat mondani rá...
Egyébként nincs ok a panaszra, tényleg! Jó kis szezon volt, főleg amit vártunk még augusztusban. 😊krixtofer
Azt hittem, senki nem gondolja így. White-ot a kezdő közelébe nem engedném többet.

Az meg elég érdekes volt, hogy Brees mintha meccs végére kezdett volna magabiztossá válni, amikor(tól) már kb majdnem elment a meccs, és nemcsak, hogy nem görcsösen, hanem úgy játszott, ahogy ő tud.

A screenek-kel én is egyetértek, át kéne tervezni őket, mert főleg a Seattle, de a Panthers is szenzációsan harap rájuk. Az O-szezonbeli viszonylagos gyengélkedését (mármint az előző évekbeli önmagunkhoz képest, mert amúgy még mindig elég jó) erre, meg az öregedő (vele együtt sérülő-lassuló) játékosokra tudnám fogni.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Jogos persze. A védelmünk fiatal, és én is jobban szeretem azt, amikor egy 17-14-es meccsből győztesen tudunk kijönni. Jövőre Jordannel kell megegyezni, az nagyon fontos lesz. Galette-et már idekötöttük, Lofton-Hawthorne szintén még évekre itt van, Lewis is, Vaccaro is, a falból Hicks és Jenkins is. A sarokkövek megvannak, köréjük kell építkezni, mint ahogy az offense-ben is jövőre akár három idei újonc lehet kezdő, Stills, Armstead és Robinson. Plusz ha megvan Jimmy szerződése, akkor ott is lesz egy fiatal alap, fal, elkapó, futó, tight end, plusz Breesnek még van három éve.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Sproles szerződése jövőre le is jár, szerintem utolsó Szentes éve lesz ez. Az elkapóinkhoz meg ezt mondom, hogy kellene egy magas, erős játékos, akit rövidebb játékoknál elő lehet venni stabilan egy slantre, mert az látszik, hogy Jimmyt bizony mégis lehet hatástalanítani. Bár kérdés, hogy a Pats-meccs óta mennyire egészséges, ugye akkor arról volt szó, hogy a szezon végéig nem lesz 100%-os, plusz a könyöke is kapott rendesen.Tocy
Ha Colston egészséges tud lenni, akkor inkább adni kéne még 1 évet, hátha Toonnál ez csak "rookie" szerencsétlenkedés volt. Bármilyen hihetetlen, de Moore pótlása sokkal nagyobb kihívás. Az ő fő erőssége, hogy kiváló route runner és nagyon megbízhatóan mindig pont ott van, ahol lennie kell, Breesnek többnyire oda sem kell néznie, kis túlzással. Ez nagy kincs.Gyurma Pappa
Szerintem Stills idővel lehet olyan, mint Moore, csak ő még gyorsabb is. Már most jól szakad el a védőjétől, az útvonalakat pedig szerintem hétről hétre jobban futotta, de hát volt is honnan fejlődnie.

Colston viszont egy nagyon megbízható, jó kezű, magas, okos elkapó, persze ha Toon beválna...de nekimész egy szezonnak úgy, hogy az öt elkapód közül három öreg, vagy legalábbis idős, és mindegyik itt van már ezer éve, plusz van egy fiatal, de alacsony elkapód és egy magas, de bénázó játékosod? Kiben bízhatsz igazán ezek közül?Tocy
Értelek. De azért nem mindig válnak be úgy a rookie-k, mint ahogy Stills bevált. Én is fontosnak tartom fiatalítani az elkapókat, annyi, hogy szerintem a védelem további megerősítése kell hogy elsőbbséget élvezzen, a csoport ellenfelek fejlődési iránya is megkívánja, hogy képesek legyünk low score meccseket megnyerni.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Sproles szerződése jövőre le is jár, szerintem utolsó Szentes éve lesz ez. Az elkapóinkhoz meg ezt mondom, hogy kellene egy magas, erős játékos, akit rövidebb játékoknál elő lehet venni stabilan egy slantre, mert az látszik, hogy Jimmyt bizony mégis lehet hatástalanítani. Bár kérdés, hogy a Pats-meccs óta mennyire egészséges, ugye akkor arról volt szó, hogy a szezon végéig nem lesz 100%-os, plusz a könyöke is kapott rendesen.Tocy
Ha Colston egészséges tud lenni, akkor inkább adni kéne még 1 évet, hátha Toonnál ez csak "rookie" szerencsétlenkedés volt. Bármilyen hihetetlen, de Moore pótlása sokkal nagyobb kihívás. Az ő fő erőssége, hogy kiváló route runner és nagyon megbízhatóan mindig pont ott van, ahol lennie kell, Breesnek többnyire oda sem kell néznie, kis túlzással. Ez nagy kincs.Gyurma Pappa
Szerintem Stills idővel lehet olyan, mint Moore, csak ő még gyorsabb is. Már most jól szakad el a védőjétől, az útvonalakat pedig szerintem hétről hétre jobban futotta, de hát volt is honnan fejlődnie.

Colston viszont egy nagyon megbízható, jó kezű, magas, okos elkapó, persze ha Toon beválna...de nekimész egy szezonnak úgy, hogy az öt elkapód közül három öreg, vagy legalábbis idős, és mindegyik itt van már ezer éve, plusz van egy fiatal, de alacsony elkapód és egy magas, de bénázó játékosod? Kiben bízhatsz igazán ezek közül?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Sproles szerződése jövőre le is jár, szerintem utolsó Szentes éve lesz ez. Az elkapóinkhoz meg ezt mondom, hogy kellene egy magas, erős játékos, akit rövidebb játékoknál elő lehet venni stabilan egy slantre, mert az látszik, hogy Jimmyt bizony mégis lehet hatástalanítani. Bár kérdés, hogy a Pats-meccs óta mennyire egészséges, ugye akkor arról volt szó, hogy a szezon végéig nem lesz 100%-os, plusz a könyöke is kapott rendesen.Tocy
Ha Colston egészséges tud lenni, akkor inkább adni kéne még 1 évet, hátha Toonnál ez csak "rookie" szerencsétlenkedés volt. Bármilyen hihetetlen, de Moore pótlása sokkal nagyobb kihívás. Az ő fő erőssége, hogy kiváló route runner és nagyon megbízhatóan mindig pont ott van, ahol lennie kell, Breesnek többnyire oda sem kell néznie, kis túlzással. Ez nagy kincs.