NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Sharper nekem mindig rokonszenves volt, de az már nehezen lehet véletlen, ha valakit többször találnak meg ugyanazzal.
Mindenesetre nagy csalódás lenne, ha tényleg elkövette.

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sharper... Nem nagyon akarok belegondolni.krixtofer
mi van velehajdu
amúgy nemi erőszak vádjával tartóztatták le a minap
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10314323/darren-sharper-former-nfl-safety-arrested-felony-chargebaggio
amúgy?
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Sharper... Nem nagyon akarok belegondolni.krixtofer
mi van velehajdu
amúgy nemi erőszak vádjával tartóztatták le a minap
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10314323/darren-sharper-former-nfl-safety-arrested-felony-chargebaggio
ezt olyan nehezen tudom elképzelni, hogy valaki kiba gazdag, egy hős, és futkos a városban, hogy nőket erőszakoljon meg... vagy csak "durván" szereti, és nem mindig a jó nőket találja meg hozzá? nem tudom összerakni, na, főleg hogy "visszaeső"

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Sharper... Nem nagyon akarok belegondolni.krixtofer
mi van velehajdu


amúgy nemi erőszak vádjával tartóztatták le a minap
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10314323/darren-sharper-former-nfl-safety-arrested-felony-charge


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sharper... Nem nagyon akarok belegondolni.krixtofer
mi van vele
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A konkrét esetet nem néztem vissza azóta, de emlékeim szerint simán 15 yardot megérdemelte, a 21k-t kicsit soknak találom, de ez legyen az ő baja. A targetinggel nem vagyok 100%-ban tisztában, de ha jól veszem ki, akkor hasonlóan a védtelen elkapót védi.Gyurma Pappa
Mivel kizárás plusz 15 yard jár érte, pontosabb az a megfogalmazás, hogy a szándékos ütés - above the shoulders - okozóját és rajta keresztül a csapatot bünteti extrán. Alapvetően jó szabály, különösen a videós kontrollal.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Sharper... Nem nagyon akarok belegondolni.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
De nem kell aggódnod, hamarosan lesz targeting szabálytalanság az nfl-ben is.baggio
ez is az lenne ???
Pt79
Ez az az eset, amire a bírók elsőre valószínűleg bedobnák a zászlót, a visszanézés után pedig a kitiltást visszavonnák, de a büntetést helyben hagynák

A "fejre mért ütésnél" amúgy fejtájékról beszélünk, ahogy azt Brees esete után itt nem kell talán részleteznibaggio
Én úgy tudom, hogy head or neck area van a szabályban, és hogy nem csak fejjel, de vállal SEM szabad megütni arrafelé. Nekem egyébként marha ködös ez az egész szabály, maga az, hogy "head or neck area" szerintem egy elképesztően szubjektív megítélés kérdése. Nálam ebben a megfogalmazásban a mellkas felső része is idetartozik, ami viszont túlzás lenne. De lehet, hogy egy másik bírónál nem.
Ha az "area" szót kivennék, máris más lenne a leányzó fekvése.

Szóval ez így hülyeség, mert szubjektivitáson nem szabadna múlnia büntetéseknek, pláne, hogy ezek akár keményen meccsbefolyásoló értékkel is bírhatnak.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Ugyanaz a játék, csak ezt a ligát többen nézik és többen örömködnek azért, mikor egy játékost kiütnek a meccsből, hiszen ha már a hülye profinak állt, biztos felkészült erre. De nem kell aggódnod, hamarosan lesz targeting szabálytalanság az nfl-ben is.baggio
A konkrét esetet nem néztem vissza azóta, de emlékeim szerint simán 15 yardot megérdemelte, a 21k-t kicsit soknak találom, de ez legyen az ő baja. A targetinggel nem vagyok 100%-ban tisztában, de ha jól veszem ki, akkor hasonlóan a védtelen elkapót védi.

Alapvetően egyetértek azzal, hogy védeni kell a játékosokat, és abban is hogy nem helyes kifejelgetni az ellenfelet. Amivel viszont bajom van, az a liga álszentsége ebben a kérdésben. Megint előveszem (sokadszorra) a Whitner hitet Thomason, ami a mai szabályok szerint is teljesen szabályos hit, és Whitner csak kemény játékos, semmi más. Ezért is gondolom, hogy liga ebben akkor lenne teljesen következetes, ha minden fejre mért ütést a futó játékosnál is vagy fej felé tartó kezet vagy horse tackle kezdeményezést (pl. Harper épphogy ki húzta a kezét Wilson vállvédője mögül, de inkább RW egyensúlyérzéke, mintsem Harper szabályos szerelése miatt nem esett el) büntessen 15 yarddal. Ja, hogy nehéz megtalálni az egyensúlyt? A gond az, hogy nehéz meghatározni is, hogy hol van az egyensúly a keménykedés és a játékosbiztonság között. Addig meg nehéz lesz eljutni oda.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
De nem kell aggódnod, hamarosan lesz targeting szabálytalanság az nfl-ben is.baggio
ez is az lenne ???
Pt79
Ez az az eset, amire a bírók elsőre valószínűleg bedobnák a zászlót, a visszanézés után pedig a kitiltást visszavonnák, de a büntetést helyben hagynák

A "fejre mért ütésnél" amúgy fejtájékról beszélünk, ahogy azt Brees esete után itt nem kell talán részletezni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
De nem kell aggódnod, hamarosan lesz targeting szabálytalanság az nfl-ben is.baggio
ez is az lenne ???
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Bush $21.000-et kapott Harvin miatt.krixtofer
Williams ment, a bounty maradt 😉atapapa
Harvin nem is tud játszani a 49ers ellen. Amúgy én nem éreztem ezt ennyire durva szabálytalanságnak, tizedmásodpercek alatt ért oda a labda és Bush, a levegőben nem függőlegesen repülő Harvinhoz...Tocy
Emiatt még tudna, hiszen vissza is jött, csak aztán kapott még egyet, ha jól emlékszem, meg egyet a földtől is, na ez utóbbi tett be neki igazából.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Bush $21.000-et kapott Harvin miatt.krixtofer
Williams ment, a bounty maradt 😉atapapa
Harvin nem is tud játszani a 49ers ellen. Amúgy én nem éreztem ezt ennyire durva szabálytalanságnak, tizedmásodpercek alatt ért oda a labda és Bush, a levegőben nem függőlegesen repülő Harvinhoz...Tocy
Ha az ncaa szabályok szerint játszanának, simán kiállítják egész meccsre targeting miatt, erről ennyit.baggio
Egyrészt hülyeség, másrészt NFL-ről beszélünk.Tocy
Ugyanaz a játék, csak ezt a ligát többen nézik és többen örömködnek azért, mikor egy játékost kiütnek a meccsből, hiszen ha már a hülye profinak állt, biztos felkészült erre. De nem kell aggódnod, hamarosan lesz targeting szabálytalanság az nfl-ben is.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bush $21.000-et kapott Harvin miatt.krixtofer
Williams ment, a bounty maradt 😉atapapa
Harvin nem is tud játszani a 49ers ellen. Amúgy én nem éreztem ezt ennyire durva szabálytalanságnak, tizedmásodpercek alatt ért oda a labda és Bush, a levegőben nem függőlegesen repülő Harvinhoz...Tocy
Ha az ncaa szabályok szerint játszanának, simán kiállítják egész meccsre targeting miatt, erről ennyit.baggio
Egyrészt hülyeség, másrészt NFL-ről beszélünk.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Bush $21.000-et kapott Harvin miatt.krixtofer
Williams ment, a bounty maradt 😉atapapa
Harvin nem is tud játszani a 49ers ellen. Amúgy én nem éreztem ezt ennyire durva szabálytalanságnak, tizedmásodpercek alatt ért oda a labda és Bush, a levegőben nem függőlegesen repülő Harvinhoz...Tocy
Ha az ncaa szabályok szerint játszanának, simán kiállítják egész meccsre targeting miatt, erről ennyit.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Bush $21.000-et kapott Harvin miatt.krixtofer
Williams ment, a bounty maradt 😉atapapa
Harvin nem is tud játszani a 49ers ellen. Amúgy én nem éreztem ezt ennyire durva szabálytalanságnak, tizedmásodpercek alatt ért oda a labda és Bush, a levegőben nem függőlegesen repülő Harvinhoz...Tocy
Hát elvileg nem ott kapta az agyrázkódást hanem az Endzone-os Jenkins féle repülés után beverte a fejét ami nem volt szabálytalan. És csak utána szállt ki véglegesen. Lehet nem kellett volna erőltetni a játékát miután valószínűleg agyrázkódást kapott már a Bush utánitól is, de hát playoffmeccs.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bush $21.000-et kapott Harvin miatt.krixtofer
Williams ment, a bounty maradt 😉atapapa
Harvin nem is tud játszani a 49ers ellen. Amúgy én nem éreztem ezt ennyire durva szabálytalanságnak, tizedmásodpercek alatt ért oda a labda és Bush, a levegőben nem függőlegesen repülő Harvinhoz...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Bush $21.000-et kapott Harvin miatt.krixtofer
Williams ment, a bounty maradt 😉

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Bush $21.000-et kapott Harvin miatt.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az eddigi sokszor hülye pickek után most több helyen is CB-WR needeket írnak első körre, Kelvin Benjamin pl rohadt jó lenne, de az ESPN-nél LT-t írtak. Az járható lenne, hogy húzunk egy fasza LT-t első körben, Armstead pedig átmegy RT-nek?
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
DLP-s résszel egyetértek, de ha nem nyomja le az árát a sok C, akkor bukjuk és nem tudunk a helyére hozni egy másik drágát. Mit tartasz/tartotok lehetségesnek, jó opciónak, ha nem ír alá?Tocy
Draft végefelé belenyúlni a szarba. Bár nem tudom idén milyen a C felhozatal, de hát 6-7. körben még lehet találni.

Közben visszább olvastam, volt már erről szó.Eazzy
Egy 6-7. körös C nem hinném, hogy kezdő lehetne, főleg mivel két másik tapasztalatlan játékos is van a falban ( egy minimum ). Márpedig most nem project kell, hanem azonnali megoldás, ha DLP lelép.Tocy
Igen, megértettem a visszaolvasásnál a helyzetet rendesen. Valóban rizikós lenne, ennek ellenére még lehet hozni projectet is. Ugyan nem iskola példa, de nálunk Kelce gyakorlatilag a második évét töltötte, és top5. Talán futásblokkolásban még feljebb van. Első évében kijátszotta az akkori centerünket Jamaal Jacksont (aki egyébként UDFA volt még anno, bár Ő csak két évvel később lett kezdő). De mondom, ez azért több, mint mák volt, de nem lehetetlen út ez sem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
DLP-s résszel egyetértek, de ha nem nyomja le az árát a sok C, akkor bukjuk és nem tudunk a helyére hozni egy másik drágát. Mit tartasz/tartotok lehetségesnek, jó opciónak, ha nem ír alá?Tocy
Draft végefelé belenyúlni a szarba. Bár nem tudom idén milyen a C felhozatal, de hát 6-7. körben még lehet találni.

Közben visszább olvastam, volt már erről szó.Eazzy
Egy 6-7. körös C nem hinném, hogy kezdő lehetne, főleg mivel két másik tapasztalatlan játékos is van a falban ( egy minimum ). Márpedig most nem project kell, hanem azonnali megoldás, ha DLP lelép.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 626 — No one likes us, cause no one like us
DLP-s résszel egyetértek, de ha nem nyomja le az árát a sok C, akkor bukjuk és nem tudunk a helyére hozni egy másik drágát. Mit tartasz/tartotok lehetségesnek, jó opciónak, ha nem ír alá?Tocy
Draft végefelé belenyúlni a szarba. Bár nem tudom idén milyen a C felhozatal, de hát 6-7. körben még lehet találni.

Közben visszább olvastam, volt már erről szó.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Szóval te látsz abban realitást, hogy Armstead-Harris kezdő T-párossal vágjunk neki az évnek?
Tocy
Persze. Armstead néhány meccs alatt szemmel láthatóan fejlődött, egyre jobban vette fel a ritmust, Harris meg számomra nem tűnt sokkal gyengébbnek, mint Strief.
De hogy mennyi különbség van kettőjük között igazán, azt úgyis Paytonék látják a legjobban és valszeg ennek megfelelő döntést hoznak majd.

Hogy DLP-t miként pótoljuk, arról fogalmam sincs. De azt se tudtam, hogy Faine-t hogyan pótoljuk, amikor elment a nagy lovéért, és azt sem, amikor az őt helyettesítő Goodwint engedtük el.
Ez alapján nagy biztonsággal kijelenthető, hogy erre a posztra nagy pénzt nem fogunk költeni, hacsak nem érzi úgy az FO, hogy csak nagy kompromisszumok vállalása árán tudnánk pótolni őt.

Más: az NFL-ben a profi csapatokkal rendelkező városok közül a Saints szerepelt a legjobban idén a helyi tévés nézettségben (52%), a második helyezett a Denver, de csak 43,5 százalékkal.
Mutatja a helyiek elkötelezettségét a csapat iránt, hogy még a tavalyi csúfos szezonban is a második legjobbak voltak 45,5 százalékkal.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Striefért én nem robbantanék bankot, bár a posztja amúgy se egy pénzigényes poszt. Ez volt a legjobb éve, pont akkor, amikor új szerződésért küzdött. Harris fasza volt, amikor helyettesíteni kellett.
BDLP-ről is hasonló a véleményem, nem adnék neki top 5 C pénzt, két jó G között könnyű jó C-nek lenni (tűnni). Ráadásul több jó cenya is FA lesz (lehet) idén, ami talán valamit lenyomhat az árán/igényén.
Mondjuk az ő helyére nem tudom kit tennék.atapapa
Szóval te látsz abban realitást, hogy Armstead-Harris kezdő T-párossal vágjunk neki az évnek? Nem tudom ez mennyire lehetséges, de imádnám.

DLP-s résszel egyetértek, de ha nem nyomja le az árát a sok C, akkor bukjuk és nem tudunk a helyére hozni egy másik drágát. Mit tartasz/tartotok lehetségesnek, jó opciónak, ha nem ír alá?