NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
A tippjáték (nem hivatalos 😊) végeredménye
1. Adam: 14,5 pont (TB: 1,5)
2. Hajdu: 14,5 pont (TB: 2,1)
3. Tomi: 14,5 pont (TB: 6,5)
4. Gyurma: 13,5 pont
5. Kájzer: 12,5 pont (TB: 1,7)
6. Matt: 12,5 pont (TB: 2,3)
7. Clb: 12,5 pont (TB: 3,4)
8. Drew Brees: 11,5 pont (TB: 1,9)
9. ata 11,5 pont (TB: 7,1)
10. Slynz: 10,5 pont
11. Hayden: 9,5 pont
12. Oxygen 8,5 pont
13. Gabo: 7,5 pont

Szívből gratulálok Ádinak, már tavaly is második lett, most már viszont behúzta.
Külön köszönöm a részvételt a nemszenteknek is, Tominak nem sok kellett, hogy kívülállóként leszakértsen minket. Gabo ugyan eléggé alulteljesített, viszont egyedül ő találta el tizedes pontossággal a BreesQBR-t

A még be nem fizetett nevezési díjak miatt majd PM-ben felveszem az érintettekkel a kapcsolatot.

A részletes eredménytáblát majd belinkelem. Szerintem elég fasza (konkrétan az eddigi legjobb) lett a mostani kérdéssor és pontrendszer, de bármilyen javaslatot szívesen veszek (akár itt, akár PM-ben) a jövőre nézve.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Gyurma arra gondoltam, hogy a SEA D ellen nincs ellenszer és nem Brees vagy Sean töketlenségén múlt egyik meccs se.
Ugye az MNF is egy olyan játékkal kezdődött, amire azt mondtuk, hogy ritka (szerencsétlen) és az egész meccs hangulatát meghatározta.
De a Seattle-nél az ilyen játékok nem ritkák, még a legjobb támadók ellen sem.

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Ez az este azt hiszem kicsit más megvilágításba helyezte az utolsó meccsünket.atapapa
Mi azon a meccsen a vége fele legalább partiban voltunk a Seattle-el a Denver viszont teljesen összeomlott.
Ellenünk a Seahawks a hazai pályán játszott és a rossz időjárás is jelentős mértékben befolyásolta a mérkőzést, itt még arra sem lehet hivatkozni.
Ezek szerint mi jobbak vagyunk, mint a Denver? 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Ez az este azt hiszem kicsit más megvilágításba helyezte az utolsó meccsünket.atapapa
Ugyanezen gondolkodtam, hogy mennyire sokat számít, hogy az elmúlt években mit beleöltünk a D-be. És ha Evans nem szenved sérülésektől illetve Moore-Colston páros képes 90% közelében teljesíteni... de nincs ha.Gyurma Pappa
Inkább gondoltam arra, hogy a Denver közel olyan bátor passzjátékot játszott, mint mi tettük a SEA ellen. Bár nem is a PO-ra emlékeztetett ez a legjobban (ott azért borzalom volt az időjárás nagyrészt), hanem az MNF-re.atapapa
Most nem teljesen értem, amit mondani akarsz, de ez a meccs gyakorlatilag lemásolta a mi MNF-ünket: kevés futás mindkét oldalon, és az a két védelem közötti különbség el is döntötte a meccset. Ha egy D ennyire rámegy, hogy kivegye Lynchet, a nem túl acélos, ámbátor lelkes és fegyelmezett Seattle elkapók lehozzák a meccset. Nagyot csalódtam Foxban, azt hittem hogy tanulni fog a mi hibáinkból, és legalább szorosra teszi, mert az irányban nem voltak kétségeim, hogy a Seahawks jelenleg jobb csapat, Peyton ide vagy oda.

És látod Tocy, mire megy egy Decker-Thomas páros? 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ez az este azt hiszem kicsit más megvilágításba helyezte az utolsó meccsünket.atapapa
Ugyanezen gondolkodtam, hogy mennyire sokat számít, hogy az elmúlt években mit beleöltünk a D-be. És ha Evans nem szenved sérülésektől illetve Moore-Colston páros képes 90% közelében teljesíteni... de nincs ha.Gyurma Pappa
Inkább gondoltam arra, hogy a Denver közel olyan bátor passzjátékot játszott, mint mi tettük a SEA ellen. Bár nem is a PO-ra emlékeztetett ez a legjobban (ott azért borzalom volt az időjárás nagyrészt), hanem az MNF-re.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Ez az este azt hiszem kicsit más megvilágításba helyezte az utolsó meccsünket.atapapa
Ugyanezen gondolkodtam, hogy mennyire sokat számít, hogy az elmúlt években mit beleöltünk a D-be. És ha Evans nem szenved sérülésektől illetve Moore-Colston páros képes 90% közelében teljesíteni... de nincs ha.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ez az este azt hiszem kicsit más megvilágításba helyezte az utolsó meccsünket.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Breesné állapotos ismét :p De most már nagyon lányt akarnak.

Gleason szerepelni fog a Microsoft SB-reklámban

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
A végén érdemes megnézni, ahogy Jimmy lepacsizik Vernon Davis-szel, látszik hogy mennyire utálják egymást ezek a játékosok, ja 😊 (Egyébként nem esett róla sokat szó, de ide vág: Tony búcsújával kapcsolatban többször előkerült, hogy Jimmy mennyire felnéz rá, és mennyire tisztel, és ami érdekes, hogy ez kölcsönös, sőt az öreg tanácsokkal látta el fiatalabb pályatársát, és nagyon sok sikert kívánt neki. Rivaly, pörög ezerrel)Gyurma Pappa
Tony nem igazi Falcon :p
De tényleg, az ilyen rivalizálásokat nem a kenyérre kenhető role modellek alapozzák meg, pl. Harper és Steve Smith nem fog (őszintén)egymással bájcsevegni soha.

Sajnos Morten Andersen most nem lett HoF, de már azt is nagy eredményke tartom, hogy eddig eljutott.
Atlantában él, de amikor olyasmiről volt szó, hogy melyik csapat mezét viselve lenne Cantonban, egyértelműen mellettünk foglalt állást, azt mondta, hogy NOLA-ban a foci olyan mint a vallás.
Viszont egy New Orleans-ban született játékos ma bebocsátást nyert a HoF kapuján (Aeneas Williams)

Vaccaro pedig harmadik lett az "újoncvédő" szavazáson. Ezt a draft után aláírtam volna előre.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó


iktriad belinkelte a viccekbe, iderakom, mert két játékosunk is ott van. A végén érdemes megnézni, ahogy Jimmy lepacsizik Vernon Davis-szel, látszik hogy mennyire utálják egymást ezek a játékosok, ja 😊 (Egyébként nem esett róla sokat szó, de ide vág: Tony búcsújával kapcsolatban többször előkerült, hogy Jimmy mennyire felnéz rá, és mennyire tisztel, és ami érdekes, hogy ez kölcsönös, sőt az öreg tanácsokkal látta el fiatalabb pályatársát, és nagyon sok sikert kívánt neki. Rivaly, pörög ezerrel)

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Drew Brees Stephen Colbertnél járt tegnap este
 www.colbertnation.com/the-colbert-report-videos/432700/january-30-2014/drew-breesiktriad

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Drew Brees Stephen Colbertnél járt tegnap este
 www.colbertnation.com/the-colbert-report-videos/432700/january-30-2014/drew-brees
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Egyébként ti láttok valaki FA-t, akit ide tudnánk hozni és értelme is lenne?Tocy
Fogalmam sincs ki lesz elérhető a piac kezdetén, de szerintem Anthony Spencer idén is célpont lehet...nem is bánnám 😉
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Egyébként ti láttok valaki FA-t, akit ide tudnánk hozni és értelme is lenne?Tocy
Hagyom, hogy Loomis meglepjen 😛

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyébként ti láttok valaki FA-t, akit ide tudnánk hozni és értelme is lenne?
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szóval szerintem Colston lehetne a 2. számú elkapó, és elé-mellé kellene egy fizikailag hasonló játékos. Toon lehetne hasonló, csak egyelőre nem éppen így látszik...Tocy
Colston ne legyen 2. számú elkapó. 2009-ben úgy lettünk bajnokok, hogy két speedster volt a rosteren (Meachem és Henderson), egy slot receiver (Moore, aki 3 meccsen ha játszott) és Colston. És akkor nem volt mellett Jimmy (Shockey és David Thomas együtt sem tették ki). 2011-ben ugyanez volt a recept, ugye ehhez jöttek a RB elkapott yardok.

Nincs szükségünk egy Thomas-Decker párosra, és nem kell még egy JJ-White szint sem. Ami kell, hogy legyen egy biztos 2.-3. read, és ne kelljen mindig checkdownra hagyatkozni, ez volt a különbség a mai játékunk és az említett évek között. Ja, meg hogy volt futás.Gyurma Pappa
Elhiszem...attól még én szeretnék 😀 2009 meg már elég régen volt, azóta Colston is idősebb lett, és a jelenlegi elkapók nincsenek olyan szinten, mint az akkoriak, csak van Jimmy. Még mindig azt mondom, hogy az agresszív védelmek ellen nehezen szabadultak el a játékosaink, pont Colstont leszámítva, ezért szeretnék egy fizikális, verekedős elkapót.
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Pont ma néztem, amióta a ligában van Colston, összesen 8 játékos kapott el nála több yardot.
És mindössze két játékos szerzett nála több elkapott TD-t: Fitz és CJ.atapapa
 bleacherreport.com/articles/1641613-why-marques-colston-is-the-nfls-most-underrated-receiver
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Szóval szerintem Colston lehetne a 2. számú elkapó, és elé-mellé kellene egy fizikailag hasonló játékos. Toon lehetne hasonló, csak egyelőre nem éppen így látszik...Tocy
Colston ne legyen 2. számú elkapó. 2009-ben úgy lettünk bajnokok, hogy két speedster volt a rosteren (Meachem és Henderson), egy slot receiver (Moore, aki 3 meccsen ha játszott) és Colston. És akkor nem volt mellett Jimmy (Shockey és David Thomas együtt sem tették ki). 2011-ben ugyanez volt a recept, ugye ehhez jöttek a RB elkapott yardok.

Nincs szükségünk egy Thomas-Decker párosra, és nem kell még egy JJ-White szint sem. Ami kell, hogy legyen egy biztos 2.-3. read, és ne kelljen mindig checkdownra hagyatkozni, ez volt a különbség a mai játékunk és az említett évek között. Ja, meg hogy volt futás.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Pont ma néztem, amióta a ligában van Colston, összesen 8 játékos kapott el nála több yardot.
És mindössze két játékos szerzett nála több elkapott TD-t: Fitz és CJ.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az égvilágon semmi bajom Colstonnal, sőt 😀 Csak úgy érzem, hogy ő az egyetlen olyan elkapónk, akire fel lehet dobni a játékszert, és eléggé irigylek egy Thomas-Decker párost, vagy egy Marshall-Jeffery párost. Egy magas, de lassú és két alacsony elkapó szerintem kevés. Más kérdés, hogy igen, Jimmy is elkapóként indul sokszor, de ő meg nem igazi WR, nem úgy vált irányt és nem olyan mozgékony.

Szóval szerintem Colston lehetne a 2. számú elkapó, és elé-mellé kellene egy fizikailag hasonló játékos. Toon lehetne hasonló, csak egyelőre nem éppen így látszik...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
másrészt miért pont Colston helyére akarsz draftolni? Ha Paytonék annyira ragaszkodnának a szerepek szerinti drafthoz, akkor a slotba keresnének valakit a teljesen leépülő Moore helyére.
atapapa
Ezen már én is gondolkoztam Tocy, hogy mi bajod Colstonnal, aki meccseket kihagyva, sérülten is majdnem 1000 yardot hozott össze megint 😀

Nagyon remélem, hogy nem húzunk OT-t első körben, azt teljesen pazarlásnak érezném, de többen jósolják nekünk, az nfl.com-n az egyik szaki simán "cute"-nak nevezte az Armstead sztorit, ami szerintem nem állja meg a helyét, főleg látva a fejlődést.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Inkább Landry, mint Moncrief?Tocy
Nálam így a combine előtt igen. Landry jobb "csomagnak" tűnik, persze ettől még Moncrief lehet majd a jobb profi elkapó.atapapa
Talán készebb csomag, de Landry szerintem tipikus Z elkapó, amire nekünk itt van Stills. Egy tipikus X kellene, ami jelenleg Colston...Landry szerintem ehhez alacsony. Bár annyira Moncrief sem égimeszelő...Tocy
Egyrészt nem értek teljesen egyet ezzel a kiosztással, már csak azért sem, mert nálunk egy Jimmy is a snapek felét WR-ként játszotta, másrészt miért pont Colston helyére akarsz draftolni? Ha Paytonék annyira ragaszkodnának a szerepek szerinti drafthoz, akkor a slotba keresnének valakit a teljesen leépülő Moore helyére.

Szerintem az első körben az elmúlt években beválni látszó stratégiát követjük majd: "BPA" valamelyik needre. A need az elmúlt években főképpen a DL és a sec volt, a sec maradt, a DL helyett jött az elkapósor.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 www.youtube.com/watch?v=bmm_OZsJCp0 Kis Jenkins-Harper mix 😀 Hardhitterek...őket akarjuk holmi Vaccaróval meg Brooksszal pótolni? 😀

 www.youtube.com/watch?v=QwzLC31gOQY Ezek pedig a szezon szebb pillanatai, a teljesség igénye nélkül.

 www.youtube.com/watch?v=z23NV3pvrvw Meg ez is.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Gondolkodtam most este, és szerintem tényleg kellene még egy projekt RB. Robinson jó lesz, elkapni is tud, de nem hiszem, hogy hosszútávon Cadet pótolni tudná Sprolest. Ingramnak adunk még esélyt? Nagyon bízok Robinsonban, így remélem nem, neki is, nekünk is jót tenne egy trade. Egy futó csapatban vagy valahol, ahol ő ténylegesen elsőszámúként játszana, lehet jobban menne, nekünk meg jó lenne egy pick, és elnézve a WR évfolyamot, akár egy 5 kör utáni is jó lenne már.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintem Brooks annyira nem vak labdákat szerezni egyébként, nem ballhawk, de azért nem ejti el 😀 És azért vele, Vaccaróval és Bush-sal egy elég kemény safety-triónk lenne, akik sokat segíthetnek a mozgékony QB-k ellen. Galette is javul folyamatosan, Butlerben én bízok, vissza kellene igazolni Haralsont és egész korrekt lenne szerintem. Három jó safety, három jó OLB, plusz Lofton és Hawthorne, ez alapvetően elég, a sérüléseket meg nem lehet belekalkulálni. A védelem miatt nem aggódok, inkább az offense miatt, az agresszív, rövid távon is hatásos elkapó létszükséglet most, plusz meg kellene oldani a falgondjainkat is.