NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Akkor azt hiszem kilátásba helyezhetünk egy esetleges feltrade-t is egy CB-ért? Vélemény?Gyurma Pappa
Elég sok időt elpazaroltam a videók nézésével, és azt hiszem hogy megfelelő corner lesz 27-nél is bent.
Kb. van 4 konszenzusos topCB, ebből a csoportból bármelyiket szívesen látnám nálunk.
Bár még mindig úgy vagyok vele, hogy ne újonc cornerrel kelljen kiállni, ezt oldjuk meg FA-ről és jöjjön WR, de a draft se lenne rossz.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d813ec7f7/WK-8-Can-t-Miss-Play-Greer-INT-return

Ha esetleg valaki elfelejtette volna 😊

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
azért nekem hiányozni fog mind a négy játékos, elég nagy csapat ikonok voltak

......
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Akkor azt hiszem kilátásba helyezhetünk egy esetleges feltrade-t is egy CB-ért? Vélemény?

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Hivatalos
 www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/New-Orleans-Saints-part-ways-with-Jabari-Greer-Roman-Harper-Will-Smith-and-Jonathan-Vilma/d876ddef-f03f-43bd-8732-e50f25525f9a

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Ősz Harper a győzelmi formában Brees mögé állt a térdeléseknél.
atapapa
Kivéve, ha büntiben volt 😀😀

Nem véletlen, hogy 91-es mezben játszottam egyébként, és ugye a mez szám lemoshatatlan rólam szó szerint és átvitt értelemben is, így különösen nehéz a szívem egyik oldala. Én is követeltem a távozásukat, persze amikor megtörténik az más.

PFT szerint Greer is lapátra fog kerülni.

Na ő igazán fájna.atapapa
És 2009 óta akarok Greer mezt venni, és még nem tettem meg, úgy hogy most ha már itt ragadtam melózni a gép előtt, keresek is egyet, mielőtt nagyon felmegy az ára 😕

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
PFT szerint Greer is lapátra fog kerülni.

Na ő igazán fájna.

több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Sajnálom valahol, két emblematikus figurája volt a SB győztes Saintsnek és az azt megelőző éveknek is. De menni kell, akkor menni kell, ez az üzleti oldal, és amíg ilyen lesz a cap rendszer, addig ez így is marad.Gyurma Pappa
Nem csak pénzkérdés a dolog, a teljesítmény sem volt elég szerintem ahhoz, hogy egyáltalán elgondolkodhassunk azon, hogy megtartsuk őket. Én is sajnálom, de ez egy ilyen világ, Hartley is így járt.

2) Nem hiszem hogy húzunk "normál" draft körben RB-t, de tény hogy jó lenne kipróbálni pár UDFA-t, mert bizony Sproles és Thomas egyre öregebb lesz, Ingram pedig egyszerűen nem elég konzisztens...Gyurma Pappa
Robinson, Robinson, Robinson 😊 Azért mellé tényleg jöhetne valaki, UDFA tekintetében azért azt gondolom nem nagyon nyúlunk mellé.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Sajnálom valahol, két emblematikus figurája volt a SB győztes Saintsnek és az azt megelőző éveknek is.Gyurma Pappa
Nos, én már évek óta követeltem ennek a két tolvajnak a kirúgását, de most azért sok emlék feltört bennem. Fresh Prince, akinek sacktáncát Kap lenyúlta, vagy amikor Ősz Harper a győzelmi formában Brees mögé állt a térdeléseknél.

Sok sikert nekik a továbbiakban, én csak a szépre fogok emlékezni. Volt abból is bőven.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Sajnálom valahol, két emblematikus figurája volt a SB győztes Saintsnek és az azt megelőző éveknek is. De menni kell, akkor menni kell, ez az üzleti oldal, és amíg ilyen lesz a cap rendszer, addig ez így is marad.

De nézzünk előre 😊 Höriféle mock draft két dologra világított rá nálam: 1) Höri kvázi megdicsérte Armsteadet, talán az első olyan mock draft volt, ahol RT-t jósoltak, és ebben bizony lehet ráció, szerintem Strief nem lesz Saint jövőre. 2) Nem hiszem hogy húzunk "normál" draft körben RB-t, de tény hogy jó lenne kipróbálni pár UDFA-t, mert bizony Sproles és Thomas egyre öregebb lesz, Ingram pedig egyszerűen nem elég konzisztens...

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Will Smith-t ki is rúgtuk 😊 Vagy még nem?Tocy
Majdnem

Ééés ezzel kb. beértünk sapi alá 😀Gyurma Pappa
És majdnem 😊

Hivatalosnak nem hivatalos, de állítólag már értesítettük.

A sapka alatt még nem vagyunk a 91-es kirúgásával, viszont Harper most búcsúzkodik a twitteren, vele együtt már ott leszünk.atapapa
Fb-on is, szóval szerintem vehetjük hivatalosnak

......
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Will Smith-t ki is rúgtuk 😊 Vagy még nem?Tocy
Majdnem

Ééés ezzel kb. beértünk sapi alá 😀Gyurma Pappa
És majdnem 😊

Hivatalosnak nem hivatalos, de állítólag már értesítettük.

A sapka alatt még nem vagyunk a 91-es kirúgásával, viszont Harper most búcsúzkodik a twitteren, vele együtt már ott leszünk.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Will Smith-t ki is rúgtuk 😊Tocy
Ééés ezzel kb. beértünk sapi alá 😀

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Will Smith-t ki is rúgtuk 😊 Vagy még nem? Nem tudom. Mindenesetre Dawson elvileg kap egy egyéves szerződést. Depthnek elfér.
több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Per a league source, linebacker Will Smith and safety Roman Harper could both be cut, as soon as Wednesday.

Úgy látszik csak kérnem kell. 😊Gyurma Pappa
Egy SB győzelmet nem akarsz kérni, mondjuk a köv szezonra? 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Per a league source, linebacker Will Smith and safety Roman Harper could both be cut, as soon as Wednesday.

Úgy látszik csak kérnem kell. 😊

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Saints infograph

 i.imgur.com/rrzWkUI.jpg
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Nagyon bírom Vitt-et, assistant HC-ként biztos jól kiegészíti SP-t, de ha valaki 60 évesen is "csak" LB coach, annak szakmai okai lehetnek elsősorban. Azt tudjuk, hogy nem azért mert annyira jó benne, igazából 2006 óta az LB sor sosem volt igazán kiemelkedő, Vilma ösztönös zseni, az ő játéka nem Vitt érdeme. Nagyon bírnám, ha Jon edzősködne nálunk, de szerintem játszani akar. Veterán minimumért maradhat, de nem vagyok benne biztos hogy backup szeretne lenni 'Thorne mögött...

King és Florio nyomott egy kis "cicaharcot" Graham tagje ügyében: King állítja hogy, hülyeség már gondolkodni is azon, hogy Jimmy TE vagy WR, Florio citálta a CBA-t, miszerint nem. Most épp azt mondja, hogy ~30% körül volt TE játékok száma a PFF szerint, amit nem értek, mert korábban arról volt szó, hogy 51% volt ez a szám. Mindegy is, csak leírtam, mert Florio hatalmas fétise ez a szerződés 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Vilma elég intelligens fazon, kicsit szar példát hozott fel, de ettől függetlenül igaza van.

AZ SB előtt az NBC-nél volt interjún, ahol azt mondta, hogy jövőre is játszani akar, mindenekelőtt a Saints-ben.
Nem tudom ezt mennyire kéne erőltetni már, viszont az nagyon tetszene, ha nálunk kezdene el edzősködni. Vitt jó fazon, de nem hinném, hogy ő a legjobb LB-edző, akit csatasorba lehet állítani.

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 635
vilma, mint veterán, nyilatkozott egy nfl network videóban az öltözőkben tapasztalható dolgok kapcsán. rasszizmus, homoszexualitás, bullying.
 www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/0ap2000000321912/The-culture-of-the-NFL-locker-room

aztán michael sam coming outját követően felkapta a média, hogy homofób és magyaráznia kellett a bizonyítványt
 edition.cnn.com/video/data/2.0/video/bestoftv/2014/02/11/ac-vilma-and-kluwe-on-michael-sam.cnn.html

szerintem teljesen korrekt módon fogalmazta meg a kérdéssel kapcsolatos aggodalmakat. gondolom, ez a téma most igen "meleg" lesz, ha szabad ezzel így viccelni. kíváncsian várom a fejleményeket. érdekes teszt lesz a liga számára, hogy mi lesz a sorsa ennek a sam gyereknek. ki fogja draftolni? milyen lesz a fogadtatása? a hype dominál vagy a játéka?
olyat is el tudok képzelni, hogy csúszik a drafton, mert nem merik majd a kényes körítést vállalni a csapatok, de olyat is, hogy valaki a pozitív imidzs érdekében húzza be.
mindenesetre, ha valami csoda folytán vilma újra meghatározó része tudna lenni a csapatnak, annak örülnék. olyan kapitánynak tartom, akire érdemes figyelni. egy ilyen karakter mindig jó a háznál.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
... Isten ments, hogy kivágjuk Moore papát.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nem emlékszel mi volt itt tavaly?
Az utolsó utáni órában jött a hír, hogy nem raktunk ki senkit és csináltunk valami szerződésátalakítást.
Idén akkor lepődnék meg, ha a kelleténél hamarabb indulna be a fűnyíró.

Viszont én se leszek lelkes, ha végül Harpert és Smith-t nem kirúgjuk, hanem szerződéseket faragunk. És a korábbi évek tapasztalatai alapján ez nem esélytelen.atapapa
Én is tartok rettentően attól, hogy megtartjuk őket, ugye mindketten azt nyilatkozták, hogy maradni akarnak mindenképp, aggódok. Az "erősebb" lépések, pl Moore cut meg esélytelen is, ha ezeket sem lépjük meg...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Ja, emlékszem, de ettől még szomorú vagyok... 😥

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Nem emlékszel mi volt itt tavaly?
Az utolsó utáni órában jött a hír, hogy nem raktunk ki senkit és csináltunk valami szerződésátalakítást.
Idén akkor lepődnék meg, ha a kelleténél hamarabb indulna be a fűnyíró.

Viszont én se leszek lelkes, ha végül Harpert és Smith-t nem kirúgjuk, hanem szerződéseket faragunk. És a korábbi évek tapasztalatai alapján ez nem esélytelen.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Szomorú vagyok: eltelt egy hét, és Smith, Harper még mindig Saints játékosok 😕