NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Mostanában rendelne valaki cuccokat Amerikából? (tudom hogy volt erre topik, de persze nem találom 😕 )Gyurma Pappa
Ha nem én bonyolítom, benne vagyokhajdu
márciusban én is (a legelején)
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Delmas FA lett. Detroitból kitették.

hajdu: alakul a kép, március elején érkezem 😀 üveggel 😀



több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Trevin Wade-el kapcsolatosan találtam egy kis rövid összeállítást . Nem rossz a srác . Ryan keze alatt még fejlődhet.
h.tamas87
Ha draftolunk ide valakit, akkor 5. CB lesz, annak bőven jó, fejlődhet, jövőre PatRob lejár, léphet előre.
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mostanában rendelne valaki cuccokat Amerikából? (tudom hogy volt erre topik, de persze nem találom 😕 )Gyurma Pappa
Ha nem én bonyolítom, benne vagyok
több mint 10 éve
h.tamas87 New Orleans Saints 7
Trevin Wade-el kapcsolatosan találtam egy kis rövid összeállítást . Nem rossz a srác . Ryan keze alatt még fejlődhet.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Mostanában rendelne valaki cuccokat Amerikából? (tudom hogy volt erre topik, de persze nem találom 😕 )

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jvcet3eqye1um8uunnuc
QB factions: From elite to unknown, and everything in between
Yes, Tony Gonzalez's Matt Ryan commentary stirred the great quarterback debate yet again. Adam Schein establishes, once and for all, who is "elite" -- and how we should view the *other* QBs.


érdekes cikk, miszerint csak Brady, Manning és Rodgers elit qb-k. Brees Big Ben-nel van egy szinten. oké..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Nem hiszem, hogy S. Grahammel kezdenénk a szezont, amint találunk valakit kivágjuk, szerintem.
Wade viszont elég bíztató volt, örülök neki.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Delmas?
Tudnék neki örülni........Kájzerszóze
Honnét? Vagy csak ötlet? 😊
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 234 — playoffs???
Delmas?
Tudnék neki örülni........



több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Rossz hír: Shayne Graham maradt egy évre, nem igazán értem, hogy miért.

Harris is maradt egy évre, ez várható és számomra jó döntés volt.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ezt a Sharper dolgot nem akarom elhinni... :-/

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A hírek szerint egy éves szerződést kötöttünk Trevin Wade-del. Ő már a második idei peremember, akit visszaigazolunk a jövő szezonra. Érdekes mindenesetre, sokat nem mutatott, de Ryan kedveli, viszonylag sok lehetőséget adott neki a sérülések után. Csere CB-nek, NB-nek, ST-játékosnak elférhet.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Ja, ezek alapvetőek, meg Loftonnak van olyan szerződése, ami minden évben átalakításért kiált, pl. az alapfizetése 1millió idén, de visz 5milliót a sapiból a bónuszok miatt.

Erre az évre Brees után a második és harmadik legtöbb pénzt a sapkából Evans és Grubbs foglalja el, összesen 20 milliót, de nem tudom maradt-e még mozgástér az elmúlt évek machinációi után átstrukturálni náluk bármit is

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tocy, persze, lesz még itt mit vágni, de jelenleg semmivel se vagyunk rosszabb helyzetben, mint voltunk 1 vagy 2 éve ilyenkor. Talán csak az lehet a gond, hogy a sok szerződésátalakítás miatt már nincs annyi mozgástér további dollárokat keresni.

atapapa
Brees, Bunkley, Moore, ha nagyon kell a hely, akkor Sproles, talán még Colston, mással nem igazán lehet szerintem játszani, legalábbis pénzt csökkenteni biztos nem. Mondjuk azt Breesnél sem lehet...
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Tocy, persze, lesz még itt mit vágni, de jelenleg semmivel se vagyunk rosszabb helyzetben, mint voltunk 1 vagy 2 éve ilyenkor. Talán csak az lehet a gond, hogy a sok szerződésátalakítás miatt már nincs annyi mozgástér további dollárokat keresni.

Este még azon gondolkodtam, hogy ezzel a harakirivel a kezdő SB-védelemből már nincs rosteren senki...
Ki más, mint Greer viselte a legrokonszenvesebben a hírt a közvélemény előtt. Azt is elmondta, hogy függetlenül attól, hogy fog-e még profi focistaként lehetőséget kapni máshol, ő NOLA-ban akar maradni a családjával a "civil" életben.atapapa
Nekem meg ma reggel villant be.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Tocy, persze, lesz még itt mit vágni, de jelenleg semmivel se vagyunk rosszabb helyzetben, mint voltunk 1 vagy 2 éve ilyenkor. Talán csak az lehet a gond, hogy a sok szerződésátalakítás miatt már nincs annyi mozgástér további dollárokat keresni.

Este még azon gondolkodtam, hogy ezzel a harakirivel a kezdő SB-védelemből már nincs rosteren senki...
Ki más, mint Greer viselte a legrokonszenvesebben a hírt a közvélemény előtt. Azt is elmondta, hogy függetlenül attól, hogy fog-e még profi focistaként lehetőséget kapni máshol, ő NOLA-ban akar maradni a családjával a "civil" életben.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
In Loomis We Trust 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
10 millió nem kell Jimmyre. Ha szerződést kötünk vele, akkor biztos hogy az első évek capszáma az 5 millió környékén fog járni. A tag se lesz 10 millió, hacsak nem WR-ként kell tagelni.

Biztos lesz még további mozgás, de ez a négyes szvsz azért ment most simán és gyorsan a korábbi évekhez képest, mert nem nagyon volt egyezkedés szerződés átalakításáról.
A többi, esetleg veszélyeztetett játékossal biztos megy még a tárgyalás. Kell még a hely, nem csak Jimmyre, hanem az újoncokra, meg Loomis majdnem minden évben hoz valami komolyabb ajándékot nekünk FA-ről, remélem idén se gondolja másképp.atapapa
Igen, valszeg farnehéz szerződést kap Jimmy, én mondjuk magamnak hat millió körülire lőttem be a jövő évi sapkából elfoglalt helyét. A veszélyeztetett játékosok között emlegetik Moore-t, Sprolest, Thomast és Bunkleyt is. Velük elsősorban fizetéscsökkentésről lehet szó, ahogy te is írod, plusz ott van a levegőben Brees szerződése, amit valószínűleg módosítunk. De ezeken kívül is vissza kell igazolnunk legalább Busht és Collinst, oké BDLP és Strief valszeg elköszön, de akkor kellene Haralson, kellene Harris és a Meachem-Morgan kettősből valamelyiket lehet, hogy meg kellene tartani. Oké, ezek a szerződések nem visznek el egyenként sok pénzt, de összeadva már komoly tétel. Érdeklődve figyelem...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
10 millió nem kell Jimmyre. Ha szerződést kötünk vele, akkor biztos hogy az első évek capszáma az 5 millió környékén fog járni. A tag se lesz 10 millió, hacsak nem WR-ként kell tagelni.

Biztos lesz még további mozgás, de ez a négyes szvsz azért ment most simán és gyorsan a korábbi évekhez képest, mert nem nagyon volt egyezkedés szerződés átalakításáról.
A többi, esetleg veszélyeztetett játékossal biztos megy még a tárgyalás. Kell még a hely, nem csak Jimmyre, hanem az újoncokra, meg Loomis majdnem minden évben hoz valami komolyabb ajándékot nekünk FA-ről, remélem idén se gondolja másképp.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Greer azért meglepett, a másik három nem igazán, bár én is sajnálom őket, de logikus lépésnek tűnnek. Így viszont még nagyobb need a CB, nagyon jó játékosok jönnek a draftra, de kérdés, mennyire lenne jó egy újonccal. Viszont a négy millió helyünk nem túl sok, mert kell 10 millió legalább Jimmyre, illetve még jó lenne egy-két embert visszaigazolni...meg hát ha FA-ről még akarunk valakit szerezni, az sem árt. Ha Brees szerződéséből faragunk az jó, meg még Moore-éból lehetne, aztán nem tudom. Sproles, Thomas?
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ejj, hiányozni fognak, lehet hülyén hangzik, de ez van. Főleg Vilma, ha ő nincs abban az évben a védelem is máshogy muzsikált volna a pályán, nem tudom mikor lesz ilyen football intelligenciával megáldott játékosunk megint.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Itt is vannak a mai takarítás számai: összesen 17 milliót spóroltunk, vagyis van már négymillió helyünk.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 028 — #neverpunt
Meglátjuk mi lesz FA-n.

Érdekes stat, hogy a miénk a liga legöregebb támadóegysége, viszont a 9. legfiatalabb védelme. Ez a csikó védelem ma tovább fiatalodott, mert a kereten lévő 5 30 év feletti védőből négytől most megváltunk, az ötödig harmincon felül védő pedig Coleman, aki FA.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 013 — Egyéb témák lakó
Bár még mindig úgy vagyok vele, hogy ne újonc cornerrel kelljen kiállni, ezt oldjuk meg FA-ről és jöjjön WR, de a draft se lenne rossz.atapapa
Én bízok PatRob visszatérésben, és ha ott folytatja, ahol 2012-ben abbahagyta a fejlődést, akkor szerintem érdemes CB-t húzni, mert tud egy évet kisebb teher mellett játszani. 2. körben is lesz bent megfelelő WR szerintem, és akkor húzhatunk OT-t a harmadik körben megint, ha marad Strief, ha nem.