New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Egy kicsi off:
Az NFC West csevegőben járva találta, hogy divízió-fantasy ligát szerveznek. Minden csapattól 4 fan, így jön össze a tizenhatos létszám. Ez szerintem jó ötlet, és a mi divíziónk is csinálhatna ilyet. Gabo már támogatja, most érdekelne, tőletek ki lenne benne? 😊berger90
részemről egy csapatot még elbírok 😉
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 892
Egy kicsi off:
Az NFC West csevegőben járva találta, hogy divízió-fantasy ligát szerveznek. Minden csapattól 4 fan, így jön össze a tizenhatos létszám. Ez szerintem jó ötlet, és a mi divíziónk is csinálhatna ilyet. Gabo már támogatja, most érdekelne, tőletek ki lenne benne? 😊

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, már Payton sem a régi (bár, inkább tényleg ne legyen súlyos 😊 )

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Saints linebacker Martez Wilson will miss 2-4 weeks after sustaining a left elbow injury, according to a league source. Wilson will miss some crucial time in training camp as the new 3-4 defensive scheme is still being installed, but he should be back for Week 1 judging by the timetable.

Ez talán még a kevésbé rossz verzió...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ohh, ez nem jó hír.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
 www.nationalfootballpost.com/Saints-linebacker-Wilson-injures-elbow.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
Martez Wilson könyöke megsérült, Payton szerint nem súlyos...empty taxi
Picsába 😮 Az régen rossz, ha szerinte nem súlyos 😕
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
 www.nationalfootballpost.com/Saints-linebacker-Wilson-injures-elbow.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
Martez Wilson könyöke megsérült, Payton szerint nem súlyos...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Minden bizonnyal Loomis meg fogja oldani, Graham többször nyilatkozta, hogy nem akar menni sehova. Meg fogja kapni a pénzét, ahogy megkapta Colston is, hasonló katyvaszban.Gyurma Pappa
“I’m a humble kid from very humble beginnings and I feel blessed to be in the situation that I am in,” Graham said. ”All I’m going to do is go out here and play football. I know that’s what I’m best at and I know the rest will just take care of itself.”

A PFT azon siránkozik, hogy azért nem fog nagy pénzt keresni, mert nem hőzöng. Colston kb. egy percet nem hőzöngött, mégis megkapta amennyit ér. Miért lenne ez másképp most?

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja nyugodtan, nem kötekvésből szánom, bár lehet, hogy nektek úgy jön le, hogy mindig csak azért járok ide, pedig mi sem áll távolabb, még bírom is a csapatot 😀
Ettől függetlenül Graham-témában lehet, hogy kicsit többször fejtettem már ki a véleményem a kelleténél, sorry 😊
Meg örülünk is rendesen, ha olcsóbban sikerült őt megtartani, mint bárki másnak bárkit a posztján 😊
Igaz, Herni miatt alapból bukós a két tavalyi contract :/
Ja, és a bánatba már, hogy amikor szerkeszteni akarok, mindig ez a hülye szívecske van ott elsőként, ahol megszoktam, és azt nyomogatom állandóan 😛

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Nincs ezzel semmi gond. Csak HA Gronko visszatér, és HA Gronko olyan jó lesz, mint volt. De nem etetlek tovább, have fun.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ez relatív, szerintem nem, de ha visszatér Gronko, akkor meg biztos, hogy nem. És ezek után fog többet keresni mindenkinél 😊
Mondjuk, ha egészséges marad nálatok végig, az nem hátrány 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
De nagyot fogok röhögni, ha tényleg az övé lesz a legnagyobb TE-fizetés 😀😀Wyatt
Mivel jelenleg ő a legjobb, így nem értem, hogy miért is.

Minden bizonnyal Loomis meg fogja oldani, Graham többször nyilatkozta, hogy nem akar menni sehova. Meg fogja kapni a pénzét, ahogy megkapta Colston is, hasonló katyvaszban.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De nagyot fogok röhögni, ha tényleg az övé lesz a legnagyobb TE-fizetés 😀😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
 www.nola.com/saints/index.ssf/2013/07/jimmy_graham_isnt_demanding_ne.html

Graham esélyes h a 2014-es szezont már az NFL legjobban fizetett TE-jeként kezdi meg, újabb cap challenge Mr. Loomis!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Colston PUP listán, Harper nem. Az első meg sem lepődök, a másodiknak (de csúnya vagyok) nagyon nem örülök.

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
megújult a honlap.

 www.neworleanssaints.comlol
Fú hát ez a fejléc elég tré lett. Oldalt jók a képek csak én valami sötétebb háttérre raktam volna. Pedig a fekete-arany színekből csodás dolgokat lehet kihozni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
uj honlap. vicces. webdizajnernek kellett volna mennem %/

Ellis pedig a legalja. Kap egy lehetoseget, hogy keressen meg nemi penzt, de olustasága inkabb visszavonul 28 evesen.
Az az igazán szomoru az egeszben, hogy az elmult 2 évben abszolut ez a hozzaallas jellemezte a palyan, megis kezdo volt szinte az osszes meccsen. Utobbi nem rola, hanem a DC-krol allit ki bizonyitvanyt.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ellis... Furcsa. Nem tudom mi állhatott mögötte. Pedig ott volt az új lehetőség. Sok szerencsét neki!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Hmm... érdekes. Viszont egy esetleges IR kb Harper végét jelenti nálunk.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Butler/Harper/Robinson PUP listán...utóbbiakról nem nagyon hallottam. Vacarro-t várjuk a kezdőbe!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött egy ex-jaguár/cowboy a CB/S Akwasi Owusu-Ansah, Ryan Steednek kellett mennie miatta.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
megújult a honlap.

 www.neworleanssaints.comlol
fantasztikus újítás!
én inkább némi ráncfelvarrásnak mondanám, bár nem nyálaztam végig minden linket....
😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
megújult a honlap.

 www.neworleanssaints.com

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 www.youtube.com/channel/UCyn8VZFm7AOsOkdg7_Si1tQ/feed?view_as=public
Van már youtube csatornánk is. Egyelőre még kezdetleges (1 videó van még fent) , de ez majd bővűlni fog.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Na jó, de 1.50-nél miért van benne a Sanchez féle butt fumble? 😊BB
Gondolom megakarták mutatni a Jets tavalyi szezon legnagyobb játékát..😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/