New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Közben kitettük Jason Smith-t, neki sem volt túl hosszú szezonja.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ki lesz rosteren közülük, illetve ki kaphat aktív szerepet szerintetek?
Foster, Rufus Johnson, Eric Martin, Nelson, Reddick, Jay Richardson, Sweeting?
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Chase Thomas-t már be is húzta a Raiders 😕
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Chase-nek nagyon örültünk a behúzásakor, de nem volt egy combos nyara. Többen lejátszották a fiatalok közül (Rufus, Eric), a raiders ellen pedig pályára sem lépett. Így nem meglepetés csak csalódás 😕clbass
Az :-8

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Breastont mikor a Chiefs kivágta, azt mondták a térde kész van. Ezért is nem igazolta le senki jó ideig. ÉN bíztam benne, hogy ez csak félig igaz, kifogás, de lehet nem az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
A vártnál korábban kezdődött...a távozók:
WRs Patrick Crayton and Steve Breaston, LB Chase Thomas, CB AJ Davis (injured), CB Dion Turner, G Ricky Henry, WR Jarred Fayson, Coleman pedig IR
Toon és Stills szereplésével wárható volt a wr szórás, de azért meglepett, hogy Breaston kb esélyt sem kapott. Chase-nek nagyon örültünk a behúzásakor, de nem volt egy combos nyara. Többen lejátszották a fiatalok közül (Rufus, Eric), a raiders ellen pedig pályára sem lépett. Így nem meglepetés csak csalódás 😕
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Snapeket megnéztem azóta köszi, csak reménykedtem benne, ha már az edzésen ennyire aprít, több szerepet kap, de úgy látszik Fosternek több a sansza 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Na Foster örömteli, hogy a brutális számai mellett a pályán sem rossz, de mi a helyzet az eddig itt agyondicsért Martinnal?Wyatt
8 snap, 0 feljegyezni való. Chase Thomas pedig még snapet se kapott 😕

Repült Wallace, lehet tovább drukkolni Ryan Griffinnek, már a draft előtt mondtam, hogy van jövője az nfl-ben a srácnakjjncaa
Ha nem lesz QB-poszton sérülés, akkor szerintem a PS jut neki idén.

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
Repült Wallace, lehet tovább drukkolni Ryan Griffinnek, már a draft előtt mondtam, hogy van jövője az nfl-ben a srácnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ingram lefogyott, vagy érzéki csalódás?Gyurma Pappa
Fene tudja, lehet. Őt komolyan túlértékelte, hogy a Bama támadófala kb. fél évtizede dominálja az NCAA-t, plusz a 2011-es draft nem bővelkedett nagy futóígéretekben, ő meg azért csak begyűjtött egy Heismant.

Robinson a harmadosztályban játszott, ahonnan nehéz dobbantani az NFL-be a drafton, ha a jó statok mellett nem produkálsz kiemelkedően a felmérőkön. Állítólag 4,71-es 40 yardja van, aminél volt idén 25 jobb a combine-on. Viszont (szintén állítólag) a 10 yardja 1,54, ami top 10 lett volna ugyanott.
Armstead a másodosztályból úgy lett harmadik körös, hogy a kiváló teljesítménye mellett minden idők egyik legjobb felmérőjét produkálta az OT-k között.

Robinson különben is olyan elemekben kiemelkedő, amit nem lehet mérni. Jól látja meg a lyukakat, türelmesen, lassan megy be a résbe és gyorsan sprintel ki onnan. Nem esik el az első kontaktban, páratlan egyensúlyérzékével sorra kreálja az ellenfél kihagyott szereléseit.
Ezt persze megcsinálja még pár ember a másod- meg harmadosztályban, csak a szuperatletikus NFL-be érve, hirtelen 3-4 kategóriát feljebb lépve már nem működik. Úgy fest, hogy Robinsonnál igen.atapapa
Gondolom egyedül vagyok vele, de én Ingramtől nagy évet várok, tavaly a szezon második felére összeszedte magát, idén contract year, talán beérett, szerintem beváltja az első körét. Legalábbis remélem.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ingram lefogyott, vagy érzéki csalódás?Gyurma Pappa
Fene tudja, lehet. Őt komolyan túlértékelte, hogy a Bama támadófala kb. fél évtizede dominálja az NCAA-t, plusz a 2011-es draft nem bővelkedett nagy futóígéretekben, ő meg azért csak begyűjtött egy Heismant.

Robinson a harmadosztályban játszott, ahonnan nehéz dobbantani az NFL-be a drafton, ha a jó statok mellett nem produkálsz kiemelkedően a felmérőkön. Állítólag 4,71-es 40 yardja van, aminél volt idén 25 jobb a combine-on. Viszont (szintén állítólag) a 10 yardja 1,54, ami top 10 lett volna ugyanott.
Armstead a másodosztályból úgy lett harmadik körös, hogy a kiváló teljesítménye mellett minden idők egyik legjobb felmérőjét produkálta az OT-k között.

Robinson különben is olyan elemekben kiemelkedő, amit nem lehet mérni. Jól látja meg a lyukakat, türelmesen, lassan megy be a résbe és gyorsan sprintel ki onnan. Nem esik el az első kontaktban, páratlan egyensúlyérzékével sorra kreálja az ellenfél kihagyott szereléseit.
Ezt persze megcsinálja még pár ember a másod- meg harmadosztályban, csak a szuperatletikus NFL-be érve, hirtelen 3-4 kategóriát feljebb lépve már nem működik. Úgy fest, hogy Robinsonnál igen.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Foster örömteli, hogy a brutális számai mellett a pályán sem rossz, de mi a helyzet az eddig itt agyondicsért Martinnal?

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ingram lefogyott, vagy érzéki csalódás? Egyébként neki a következő éve lesz a karrier év, ha jól nézem, nagyon sokat idén már azért nem hibázhat. Robinson egyébként miért lett UDFA?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Mondjuk engem nagyon meglepett, hogy a "rendes" offense egy egész félidőt fent volt.krixtofer
Ez bevett dolog, az előszezon 2. és 3. meccsén kapnak ennyit a kezdők általában. A 4. meccsen viszont a legtöbbször nem is játszanak már.



Ez a Foster gyerek nem ártana, ha rosteren maradna azért. 2 meccs, 3 sack, 1 FF. Tocy
Valami őrület hogy milyen mozgékony a termetéhez képest. Imádnám, ha nem vágnánk ki, de a cserék ellen játszott mind a kétszer, ami gyakran megnehezíti a korrekt értékelést. Jó lenne, ha a 3. meccsen pár poszton felkavarná az edzői kar a dolgokat, és olyan játékosok, mint Robinson, Foster, Dagadt Jenkins vagy Parker a kezdők mellett kaphatnának valamennyi lehetőséget.


Bárkivel szívesen fogadok abban, hogy Robinsonból pro bowler lesz legalább egyszer a karrierje során. Talán elhamarkodott, de szerintem már most a 3. legjobb backünk Sproles és Pierre mögött.atapapa
Tavaly sem nagyon volt 4 back nevezve meccsekre ( max úgy, hogy Cadet csak ST-ben játszott ), Robinson miatt kihagynád Ingramet?Tocy
Ki. Nálam Pierre mellett ő a legkomplettebb RB a keretben, csak nem annyira sérülékeny és gyorsabb.
De mindegy mit gondolok, az első körben választott Ingram szerintem idén is sokat lesz foglalkoztatva. Robinson kereten marad, aztán ha sérülés lesz (Pierre-t ismerve lesz), akkor ő is odafér.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Pár gondolatdarab
Hicks egy állat, egy zsebradír. Szkeptikus voltam, amikor lehetséges NT-ként emlegették, de még onnan is tarthatatlan. Még az első bekapott TD-nél is csak a derekát ölelgetve tudta tartani az ellenfél (nem, most nem bírózom 😊)
Ezt rögtön megkontrázom azzal, hogy ez a Raiders OL annyira szégyenteljese produkciót csinált, ami minden reális értékelés lehetőségét beszűkíti. Ha Will Smith rosteren marad, nekik köszönheti majd, kb. háromszor mehetett teljesen blokkolatlanul az irányítóra, de Harpert egy "belső" blitznél is ignorálták, pedig kb. a LOS-ról indult, egyszerűen nem hitték el, hogy nem kamuból áll ott.
Stills gondoskodni fog arról, hogy Morgan nevét elfelejtsük novemberre.
Armstead nagyon rossz volt 😕
Payton kicsit rozsdás még, harmadik és sokra kétszer is playactiont hívott, még a takarítónéni se hitte el. Viszont az tetszett, hogy Sproles-t nem csak passzokkal vagy toss futásokkal foglalkoztattuk, hanem tackle között is menetelt, kevésbé lesz kiszámítható így a jelenléte a pályán.
Reddick sok lehetőséget kapott és nem volt elveszve, a safetyt pedig ő alapozta meg, amikor a B gapen áttört és kénytelen volt meghátrálni az RB.


Bárkivel szívesen fogadok abban, hogy Robinsonból pro bowler lesz legalább egyszer a karrierje során. Talán elhamarkodott, de szerintem már most a 3. legjobb backünk Sproles és Pierre mögött.atapapa
Tavaly sem nagyon volt 4 back nevezve meccsekre ( max úgy, hogy Cadet csak ST-ben játszott ), Robinson miatt kihagynád Ingramet?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Pár gondolatdarab
Hicks egy állat, egy zsebradír. Szkeptikus voltam, amikor lehetséges NT-ként emlegették, de még onnan is tarthatatlan. Még az első bekapott TD-nél is csak a derekát ölelgetve tudta tartani az ellenfél (nem, most nem bírózom 😊)
Ezt rögtön megkontrázom azzal, hogy ez a Raiders OL annyira szégyenteljese produkciót csinált, ami minden reális értékelés lehetőségét beszűkíti. Ha Will Smith rosteren marad, nekik köszönheti majd, kb. háromszor mehetett teljesen blokkolatlanul az irányítóra, de Harpert egy "belső" blitznél is ignorálták, pedig kb. a LOS-ról indult, egyszerűen nem hitték el, hogy nem kamuból áll ott.
Stills gondoskodni fog arról, hogy Morgan nevét elfelejtsük novemberre.
Armstead nagyon rossz volt 😕
Payton kicsit rozsdás még, harmadik és sokra kétszer is playactiont hívott, még a takarítónéni se hitte el. Viszont az tetszett, hogy Sproles-t nem csak passzokkal vagy toss futásokkal foglalkoztattuk, hanem tackle között is menetelt, kevésbé lesz kiszámítható így a jelenléte a pályán.
Reddick sok lehetőséget kapott és nem volt elveszve, a safetyt pedig ő alapozta meg, amikor a B gapen áttört és kénytelen volt meghátrálni az RB.


Bárkivel szívesen fogadok abban, hogy Robinsonból pro bowler lesz legalább egyszer a karrierje során. Talán elhamarkodott, de szerintem már most a 3. legjobb backünk Sproles és Pierre mögött.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez a Foster gyerek nem ártana, ha rosteren maradna azért. 2 meccs, 3 sack, 1 FF. Robinson 22 futás, 102 yard, illetve 4 elkapás és 43 yard. Asszem nem bánkódom Ivory miatt 😀 Toon, Stills szintén jó volt, Parkert pedig külön kiemelném ismét, 2 elkapásból 30 yard, és a visszahordásai is jók voltak. A meccset teljesen nem láttam sajnos, így hosszabb elemzésekbe azért nem kezdenék, de Humber kellemes meglepetés, LB-kben nem állunk jól. Viszont ugyan volt már itt szó róla, de szerintetek mi lesz Breastonnal? A tapasztalata alapján be kellene férnie, de Toon-Stills-Parker trióból kit hagyunk ki miatta? ( persze valszeg Parker megy PS-be )
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Első félidei offense: pipa
D-line: pipa

Stills, Humber, Foster, Robinson állat volt. 😊krixtofer
Azt hittem, hogy 50-ig meg sem álltok 😊. A No1 O jelesre vizsgázott!toxique
Várható volt, hogy a csere emberekkel le fog ülni egy kicsit a meccs és nem lesz K.O. Mondjuk engem nagyon meglepett, hogy a "rendes" offense egy egész félidőt fent volt.
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
Azt hiszem kijelenthető, hogy nem fogjuk jövőre egy kicsit sem törni magunkat Vilmáért. Örülnék, ha Ray Lewishoz hasonlóan fejezné be a karrierjét 😉Gyurma Pappa
Igen, bajnoki gyűrűvel frissen 😀



több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Első félidei offense: pipa
D-line: pipa

Stills, Humber, Foster, Robinson állat volt. 😊krixtofer
Azt hittem, hogy 50-ig meg sem álltok 😊. A No1 O jelesre vizsgázott!
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Első félidei offense: pipa
D-line: pipa

Stills, Humber, Foster, Robinson állat volt. 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Payton tegnap kinyomott twitterre egy képet, és köszönetet mondott a reeboknak a fasza edzőcipőért


Kapta a savat a szurkolóktól rendesen, hogy mi ez a Falcons-cipő 😊

Mai válasza 😀
Halftime adjustment with the help of a little GOLD paint!

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Azt hiszem kijelenthető, hogy nem fogjuk jövőre egy kicsit sem törni magunkat Vilmáért. Örülnék, ha Ray Lewishoz hasonlóan fejezné be a karrierjét 😉

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Frédi nejének műtik a térdét, preseasonra out, week1-ra állítólag kész lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Az NFL rekordok könyve kigyűjtötte, milyen lehetséges rekorddöntés fűződhet a szezonban Brees nevéhez
- ha összepasszol idén is legalább 4000 yardot, Manning után a második játékos lesz az NFL történetében, aki legalább 8 szezonban elérte a 4000-t
- amennyiben idén is passzol 30 TD-t, ő lesz az első QB, akinek 6 egymást követő szezonban sikerült a 30 TD-s szezon. Jelenleg Favre áll mellette 5 ilyen szezonnal
-összesen 19 TD-t kell passzolnia, hogy Fran Tarkentont beérje az all time lista 5. helyén.
- 89 sikeres passz kell ahhoz, hogy beérje a 4. helyezett Elwayt completionben.
- ha legalább passzol 3407 yardot a szezon során, akkor 3 (köztük két HOF-tagot) is megelőz a legtöbb yardot (karrier) passzolt QB-k listáján és az 5. lesz.
- ha sikerülne neki idén is a legtöbb TD-t passzolnia, akkor ő lenne az első QB, aki ezt 5 szezonban is elmondhatta magáról (jelenleg holtversenyben áll az alábbi kispályás nevekkel: Len Dawson, Favre, Unitas, Steve Young)
- ha idén is a legtöbb yardot passzolná a QB-k közül, akkor ez lenne az ötödik ilyen szezonja, és csatlakozna az 5 ilyen szezonnal élen álló Marino és Jurgensen alkotta klubhoz. .