New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A nagy csend utáni infoáradatban meg is feledkezte Eric Martinról. Játszott egyáltalán, vagy ő is sérült?clbass
7 snap, 1 QB hit


Saints announced they signed former Cowboys WR Patrick Crayton.
ennyi elkapóval a rosteren mégis minek?lol
Ugyanannyi WR maradt, mert Brent Leonard lett kirúgva helyette.
Esélytelen hogy rosteren maradjon, de ő már Payton alatt játszott a Dallas-ban. Talán Seannal haverok és most kap pár centet, meg lehetőséget hogy ha a szezon során valahol sérülés miatt ember kell, akkor könnyebben kerüljön képbe

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Lehet tudnak már valamit amit mi nem...


A nagy csend utáni infoáradatban meg is feledkezte Eric Martinról. Játszott egyáltalán, vagy ő is sérült?clbass
Játszott, igen. Jó pár snapet kapott ahogy emlékszek.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ezt most nem értem...

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 231 — playoffs???
ez már gyakorlatilag is WR Corps lesz 😀



több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Saints announced they signed former Cowboys WR Patrick Crayton.

ennyi elkapóval a rosteren mégis minek?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
A nagy csend utáni infoáradatban meg is feledkezte Eric Martinról. Játszott egyáltalán, vagy ő is sérült?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A pff cikk megerősít abban, amit eddig is halálosan komolyan gondoltam: Jordantől óriási évet várok, és nagyon remélem, hogy igazam lesz. Futás ellen eddig is állat volt, de most igazán sokat várok tőle. Jajj csak kezdődne már a rendes idény, nagyon nehezen viselem az előszezont, talán még rosszabbul, mint az teljes csendet 😊Gyurma Pappa
A liga egyik legjobb 34-es endje lesz. Ha Watt/Smith szintjén nem is fog teljesíteni, de rögtön utánuk lehet majd említeni a nevét. Ezt csak valami sérülés veheti el tőle szerintem.

Érdekes volt a meccs abból a szempontból, hogy a KC OL gyakran szakadt be a DL nyomásától, sokkal gyakrabban, mint ahogyan azt a 34-es védelmek általában megoldják, viszont az OLB-k nem brillíroztak, még ha Smith lecserélésével onnan is jött néha nyomás.
De nem akarom túllihegni, csak a cserék ellen játszottak a cserék.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
A pff cikk megerősít abban, amit eddig is halálosan komolyan gondoltam: Jordantől óriási évet várok, és nagyon remélem, hogy igazam lesz. Futás ellen eddig is állat volt, de most igazán sokat várok tőle. Jajj csak kezdődne már a rendes idény, nagyon nehezen viselem az előszezont, talán még rosszabbul, mint az teljes csendet 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Szerintem Toont nem engedjük ki a keretből, hogy a PS-ből bárki felmarhassa, legfeljebb kamu IR lesz belőle.
Stills helye is biztos, amikor kérdezték Paytont, hogy most miért Stills volt a 3. WR, annyit mondott, hogy "elhihetik hogy nem kő-papír-ollóval döntöttük el". Vagyis eléggé megdolgozott érte az edzéseken. Az egyetlen hadra fogható mélységi célpont, nincs mese.
Tanner és Parker között inog a dolog nálam. Parker javára szól, hogy volt már egy NFL-szezon, ahol 500 yard felett zárt, de nem tudom hogy ezt mennyire kell komolyan venni. Én Tannert már tavaly is rosteren tartottam volna, és idén ugyanazt mutatja eddig, amiért tavaly ezt gondoltam.

A pff a meccsről
 www.profootballfocus.com/blog/2013/08/11/refo-chiefs-saints-preseason-week-1/
Esküszöm, nem én írtam 😀 Armstead passzra korrekt, futásnál voltak gondjai.

Kicsit meglep hogy Tyrunn Walkert mérték legjobbnak (bár tudjátok, hogy az egyik kedvencem), nekem Foster kicsit jobbnak tűnt a sok snaphez jutó DL-emberek közül.

Itt van Foster (74) összes snapjéről egy összefoglaló

Megjegyzem hogy májusban néztem róla egyetemi összefoglalót, ott nem csinált ennyi jó megmozdulást több meccs alatt. Most valaki a félelmetes atletikussága mellé vagy megtanította játszani pár hónap alatt, vagy ennyire szabad komolyan venni az előszezoni teljesítményeket.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Moore, Colston biztos
Stills, Toon, Tanner, Parkeratapapa
Nehéz ügy, de szerintem Stills-Tanner-Parker hármasból valaki nem lesz a rosteren szeptember elején, és nem tartom kizártnak, hogy Toon is még pihen egy évet PS-ben. Ha Colston 100%-os, nem látom értelmét, hogy miért legyen rosteren. Ha Colston csak 80%-os, még akkor sem (tudjuk, hogy az első 2-3 meccsen amúgy is akadozni szokott). Ha Colston ez alatt van, akkor meg bajban lehetünk. Persze Toon robbanthat akkorát, mint annak idején Colston, de egyelőre jobban szeretném ezt nem próbálgatni...

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez a Parker-gyerek nagyon kellemes meglepetés volt, nem nagyon láttam eddig. Colston-Moore-Toon-Stills-Parker-Tanner-Breaston WR corp? Ebből kettőnek kb ki kell esni, de vajon ki?...Ja és az offense másik kellemes problémája az Ingram-Thomas-Sproles-Cadet-Robinson futóegység, akik öten megint csak sokan lennének 😀 Több futójáték kellene idén, de itt van ennyi fiatal és tehetséges elkapó, plusz most már simán bármikor felállhatunk két TE-del, a vakoldali T probléma lesz érdekes, de Armstead jobb, mint vártam, szerintem 5-6. fordulóban már kezdő lesz. A védelemben Smith-t én sem értem, nevetséges, de ott is vannak meglepetésemberek, összességében azért viszonylag bizakodó vagyok a csapatot illetően, csak ne aludjunk úgy be, mint tavaly, Szóval engem feldobott az első meccs, a sérültek ellenére is tetszik a brigád, sok a lehetőség, nem az öregek és az állóvíz van, hanem fiatalok nagy potenciállal mindkét oldalon, újra van edzőnk, kezdődjön már 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Értelek.
Jelenleg Brown tűnik a legjobb LT-nek, csak ő ugye minden szezonban lesérült eddig, szóval jó lesz figyelnünk Armsteadre.

Szinte biztos, hogy kénytelenek leszünk kitenni legalább egy hasznos WR-t a szezon előtt.
Moore, Colston biztos
Stills, Toon, Tanner, Parker, mindegyik megérdemelné a 6. rosterhelyet, de ott van Roby is, aki ST-alapember évek óta. Nem vagyok biztos abban, hogy őt kivágnánk azért, hogy egy fiatal tehetséget megtartsunk.
És akkor még nem beszéltünk Breastonról, aki egészségesen simán ér alsó hangon egy negyedik-ötödik WR posztot bármelyik csapatban.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Egyedül Smith-t akartam komolyan kritizálni (ő megérdemli, és nem is értem az egészet 😕 ). Armstead teljesen jó volt. annyit szerettem volna kihozni, hogy azért bízom Brown egészségében amíg Armstead összeszed egy kis tapasztalatot. Stills-t pedig én is 3. wr-nek várom. Tanner-rel lehet versenyben, esetleg még Parker is bejelentkezhet, de a sebessége miatt Stills tűnik favoritnak. Toon-t azért nem veszem ide mert az ő szerepköre gyakorlatilag Colston szerepköre. Amikor Colston pihen (ne adj isten sérült) képesnek tűnik betölteni a helyét. Az, hogy egyszerre ketten a pályán legyenek a két jóképességű TE mellett arra max a redzone szituációknál látok esélyt.
Smith helyzetére meg teljesen ki vagyok akadva 😕 Rendben, hogy leader, meg ikon, meg ki tudja még mi, és több kezdőnek szánt OLB (3) egészsége is rakoncátlankodik, de remélem nem lesz olyan balga a vezetés, hogy meccseket hagynak úszni miatta.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
- Armstead azért néha még elveszetten mozgott.
- Stills-nek még kezdőbe is kerülhetne, de ettől több fog kelleni. drop, fumble, OPI...a többi fiatal fölé nőtt.
- A két kezdő OLB-nél csak a két kezdő S idegesített jobban...szvsz sokat fog még változni a felállás
- Smith-t meg mielőbb el kell felejteni. Lassú, és alkalmatlan OLB-nek. nem ér oda a QB-hez, amikor kikerüli az RB azt rossz nézni, és a cover képességeket még nem is láttam. Akkor már inkább a fiatalok, még ha nincsenek is készen.
clbass
Miután megnéznem a meccset, gyorsan végigpörgettem úgy, hogy csak a támadóplayeket figyeltem Armsteadre fókuszálva, és szerintem elég jó volt, főleg pass protectionben. De ez tényleg nem sokat jelent, az egész cserefal több időt hagyott az irányítóknak, mint a kezdők Brees-nek. És egyik cserefalemberünk se jobb a kezdőknél.

Stillsnél az az OPI... Az irányító aluldobta, ő korrigált, a vele rohanó corner meg belebukott, miközben le is rántotta őt. Azért az esetért nem bántanám. Szerintem is inkább ideges volt, az kétségtelen hogy nagyon könnyen le tud válni az emberéről, sokkal jobban futja az útvonalakat, mint Morgan. Jó lesz a srác, szvsz 1-2 év, és hozza azt, amit Henderson a legjobb éveiben (leszámítva azt, hogy a végsebessége soha nem lesz olyan jó).

Az első drive-ban a KC nagyon jól illusztrálta, mire is számíthatunk, ha Smith lesz az OLB. Az egy dolog, hogy 0 nyomást tesz a QB-ra, de a "rá kijátszott" screenek, checkdownok rendre first downt fognak hozni, üres térben teljesen elveszett, még rosszabb, mint pass rushban. Az ilyen playeknél DE-ként kevesebb felelősség hárult rá, OLB-ként viszont alapvető fontosságú lenne, hogy tartsa a lépést a backkel.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Ahogy én láttam az első pre meccset:
+ Így hogy Gronk sérüléssel bajlódik, Hernandeznek meg egyéb dolga akadt, a Graham/Watson duó a legveszélyesebb TE páros lesz a ligában.
+ Ígéretesek a fiatal elkapók. Toon Colston 2.0, Tanner és Parker ígéretes
+ Ingram-től Richardson-ig jól mozogtak az RB-k
+ Brown megállta a helyét arra a rövid időre.
+ Az mellett, hogy kb semmi nem derült ki a kezdő védelem összetételéről és a playhívások is alapkoncepciót mutattak, jól mozgott az egység.
+ A D-line hasított végig...sok örömöt fognak okozni!

- Armstead azért néha még elveszetten mozgott.
- Stills-nek még kezdőbe is kerülhetne, de ettől több fog kelleni. drop, fumble, OPI...a többi fiatal fölé nőtt.
- A két kezdő OLB-nél csak a két kezdő S idegesített jobban...szvsz sokat fog még változni a felállás
- Smith-t meg mielőbb el kell felejteni. Lassú, és alkalmatlan OLB-nek. nem ér oda a QB-hez, amikor kikerüli az RB azt rossz nézni, és a cover képességeket még nem is láttam. Akkor már inkább a fiatalok, még ha nincsenek is készen.

u.i.: azon csak én mosolyogtam, hogy a fél offseason a 3-4 átállásról szólt, de az első D play egy classic 4-3 volt? átmenet letudva 😊
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Szegény Stills biztos lámpalázas lehetett. Toon, Tanner elég magabiztosak voltak. Parker első TD-je is szép volt. Legjobban talán az tetszett amikor egy Tanner féle elkapás után, szinte már megvolt a tackle, de ő még vagy 3-4 yardot hozott a láberejével. Vaccaro is hozta magát. Khiry Robinson meg tényleg félelmetes. Stílusban hasonlít Sproleshoz, de az ereje Ivoryé. Csak úgy kapkodja a yardokat.
Smithen meg tényleg semmi változás nem látszik...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ha februárban valaki azt mondja nekem, hogy az első előszezoni meccsen Will Smith és Jay Richardson (eredeti posztja DE, 280 font) lesz a kezdő OLB páros, nem tört volna ki belőlem a nevetés...
A kezdők drive-jai alatt a KC volt a jobb, de nem cifrázták el, Charles futásain kívül screen, PA-passz a TE-nek, checkdown, quick slant (Harperen...), checkdown, cornerre nem is dobtak ekkor talán labdát.
Nálunk Stills borzolta a kedélyeket, dropolt egy nagy playt, utána egy szép elkapás, majd fumble egy end aroundnál.

Érdekes, de a Coleman-Morgan IR utáni gondolatok ébredtek újra bennem a meccset nézve: a védőfal és a WR-corp nagyon rendben lesz. Jordan, Hicks, Walker, Bunkley és Jenkins jó volt, még Foster is. Ha az OLB-k tudják hozni a nyomást, akkor rendben leszünk.
Az elkapóknál Tanner, Toon, de talán még Parker is csinálhat nagy dolgokat, Watson is jó lesz. Talán 3 éve volt utoljára ilyen jó állapotban Brees arzenálja.


Ha nem történik sérülés vagy valami nagy formahanyatlás, megint 5 RB lesz az 53-ban, Cadet izmos volt, Robinson haverom meg egy állat lesz, nagyon türelmesen fut, nem esik el az első kontakttól és emberrel a nyakán is küzd a yardokért.

Will Smith lehet hogy fogyott, de úgy mozog most is, mint egy dagadt hernyó. A special team meg.... Teljes katasztrófa továbbra is.

több mint 11 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Nicsak, ott rosszalkodik nálatok Mr. Irrelevant 2010 ?!? 😊 Hajrá neki, és nektek is 😊

Simply the BEST!
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Végre mostmár látjuk a csapatot. 😊 Már nagyon hiányzott.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
mai összefoglalók megnézése után felmerült bennem, hogy a williams által mentorált titans védelem biztosan sok csámcsogásra ad majd okot a szezon során. pollard lehet az egyik főszereplő. ugyanakkor kíváncsi vagyok a liga melyik arcát mutatja majd feléjük és milyen büntiket fog osztogatni a titans irányába..adam77
Pollard egymaga okot ad a szóbeszédre, a karrierje során több sérülést okozott, mint az egész Saints Williams alatt, meg úgy kezdte a nyarat a Titansnél, hogy “Our goal is the Super Bowl, and our mission is to kill”

Bár ahogy Vaccaro szaporította nálunk edzésről edzésre a sérültek számát, lehet hogy nem lesz energiánk a szezonban Pollarddal foglalkozni :p

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 635
mai összefoglalók megnézése után felmerült bennem, hogy a williams által mentorált titans védelem biztosan sok csámcsogásra ad majd okot a szezon során. pollard lehet az egyik főszereplő. ugyanakkor kíváncsi vagyok a liga melyik arcát mutatja majd feléjük és milyen büntiket fog osztogatni a titans irányába..
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
engem meg ez 😀


- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Hmm. Nagyon megfogott ez a kép.

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
ami ennél is fontosabb, hogy a csapat kivágta a mexikói kickert, José Maltost 😕 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Szurkolóként nem illik ilyet mondani, de ez a két veszteség számomra elviselhető. Stills-ben én többet látok, mint amit az ötödik kör sugall, és Morgan csak azzal szívta előle a levegőt, hogy több éve profi már. Stills feledtetni fogja. Coleman most jobb játékos még, mint Hicks, de a szezon végére talán ez már nem lesz igaz, Hicks akár dominálhat is 34-ben.atapapa
Szerintem a d front7 a RB poszt mellett pont az a hely, ahol nem kell kiesnie a kezdőnek ahhoz, hogy a tehetséges fiatal játéklehetőséget kapjon, a folyamatos rotáció miatt.peterk2005
Lehet hogy ez a törvényszerűség máshol jelen van, nálunk nem igazán volt jellemző mostanság.
Galette tavaly harmadannyi snap mellett csinált közel ugyanannyi nyomást az irányítóra, mint Smith. Ki játszott mégis, amikor Galette egészséges volt? Smith. A legritkább esetben fordult elő, hogy Galette a pályán volt Smith helyett, inkább csak sok DE-s felállásoknál kapott lehetőséget.
De Hicks is simán jobb volt Ellis-nél tavaly, még ha nem is a 3 tech az ő igazi posztja, aztán közel feleannyi lehetőséget kapott csak.
Viszont mindkét mellőzött játékosnak vagy a tizede volt a fizetése Smith-hez vagy Ellis-hez képest.