New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szurkolóként nem illik ilyet mondani, de ez a két veszteség számomra elviselhető. Stills-ben én többet látok, mint amit az ötödik kör sugall, és Morgan csak azzal szívta előle a levegőt, hogy több éve profi már. Stills feledtetni fogja. Coleman most jobb játékos még, mint Hicks, de a szezon végére talán ez már nem lesz igaz, Hicks akár dominálhat is 34-ben.atapapa
Szerintem a d front7 a RB poszt mellett pont az a hely, ahol nem kell kiesnie a kezdőnek ahhoz, hogy a tehetséges fiatal játéklehetőséget kapjon, a folyamatos rotáció miatt. A levegő elszívás inkább a skill pozícióknál jellemző (és még talán az oline-ra is).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Egyet kell értenem atával. Minden sérülés szomorú, de két fiatal tehetség előtt lett így adott a lehetőség és a nagyobb játékidő (Hicks, Stills). Remélem élnek vele! A keretszűkítések után pedig jön majd egy-két depth töltő veterán. Ott mondjuk nem ártana jól halászni a zavarosban.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Szurkolóként nem illik ilyet mondani, de ez a két veszteség számomra elviselhető. Stills-ben én többet látok, mint amit az ötödik kör sugall, és Morgan csak azzal szívta előle a levegőt, hogy több éve profi már. Stills feledtetni fogja. Coleman most jobb játékos még, mint Hicks, de a szezon végére talán ez már nem lesz igaz, Hicks akár dominálhat is 34-ben.

Persze a depth szempontjából akkor is rossz hírek ezek, ráadásul a mai edzést Galette és Lewis is idő előtt fejezte be... ahogy a tegnapit Coleman 😐
Na ilyen az, amikor optimista hozzászólást írok 8-)

Nem játszottunk egy meccset se, de lassan igazolni kell a keretbe, hogy teljes legyen a létszám meccsnapon (N)

több mint 11 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
A dallasi igazolásaink finoman szólva nem jöttek be...Tocy
Bocsi 😀 Nem is értem miért lepődsz meg ezen.. tavaly a fél csapat sérült volt, majd pont az egészségeseket engedjük el? 😀


több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezt nem hiszem el...Coleman...a rohadt életbe...Morgan még hagyján, WR-ünk van Stills, Toon, Tanner, Breaston. De jelenleg a védőfal: Hicks-Bunkley-Jordan, Johnson-Jenkins-Walker ? Veretes. A dallasi igazolásaink finoman szólva nem jöttek be...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Coleman... most komolyan? Galette is le kellett kísérni ma, egyre jobb lesz megint...

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ahogy Coleman is kihagyja az idényt... (A helyére sürgősen kell valaki, mert futás ellen még nagyobb bajban leszünk.)
Kezdődik. Már hiányoltam volna. :/
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Joe Morgan részleges meniscus és ACL szakadást szenvedett a térdében a szombati scrimmage meccsen, vége a szezonjának.... 😕

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
😀😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Jó hogy itt vagy, tavaly mi volt ez a lefagyás nála? Tudom hogy összeomlott az egész KC O, de az elmúlt években rendre legalább 50 elkapást hozott, tavaly meg az újoncszezonját is alulmúlta.atapapa
Nem a KC O omlott össze, mert Jamaal király volt (1500 yard 5.3as átlag).ulpianus
Meccsenként 13 pontos átlaggal utolsók voltatok szerzett pontban, erre nem érzem túlzásnak ezt a kifejezést használni 😊 De értelek.

Mindenesetre van nála tehetségtelenebb elkapó is a rosterünkön jelenleg, szóval jó egészséget kívánok neki innen is.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Jó hogy itt vagy, tavaly mi volt ez a lefagyás nála? Tudom hogy összeomlott az egész KC O, de az elmúlt években rendre legalább 50 elkapást hozott, tavaly meg az újoncszezonját is alulmúlta.atapapa
Nem a KC O omlott össze, mert Jamaal király volt (1500 yard 5.3as átlag). A Passzjáték omlott össze. Tragikus volt, komolyan mondom. Az egy dolog, hogy több IT dobnak mint TDt, de a többi adat is siralmas, a mutatott játék még rosszabb mint a számok. Felejtsük el gyorsan.

Próbálták Baldwint WR2nek, ha már első körben draftolták. Ezekkel a passzokkal ő is csak szenvedett. Breaston le is sérült, november közepétől nem játszott asszem az utolsó meccsig. Bár már TCben is volt sérülése, de a térde csak novemberben ment szét alaposan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Hopi...Steve Breaston, New Orleans Saints to sign contract! 1 év veteránminimum. Egyre többen pályáznak a wr roster spot-okra...remélem nem Colston sérülése komolyabb :/clbass
Nem, Morgan és Hakim is kinyúlt a szombati parádén, Morgannel kapcsolatban hosszabb ideig tartó felépülésről szóló pletykák keringenek.


Steve Breaston ugyan sérült, de kemény gyerek. Nekem nagy kedvencem. WR2 poszton nem sok jobb van nála. Egy jó QBval (khmm) életveszélyes, erről érdemes lenne Kurt Warnert megkérdezni például.ulpianus
Jó hogy itt vagy, tavaly mi volt ez a lefagyás nála? Tudom hogy összeomlott az egész KC O, de az elmúlt években rendre legalább 50 elkapást hozott, tavaly meg az újoncszezonját is alulmúlta.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Steve Breaston ugyan sérült, de kemény gyerek. Nekem nagy kedvencem. WR2 poszton nem sok jobb van nála. Egy jó QBval (khmm) életveszélyes, erről érdemes lenne Kurt Warnert megkérdezni például.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Hopi...Steve Breaston, New Orleans Saints to sign contract! 1 év veteránminimum. Egyre többen pályáznak a wr roster spot-okra...remélem nem Colston sérülése komolyabb :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Volt ma egy "edzőmeccs", néhány drive-ot toltak egymás ellen a csapatrészek, 1. számú O a 2. számú D ellen, majd fordítva, stb. Több mint 5000 néző volt kíváncsi az eseményre a helyszínen.

Eric Martin gyilkolt, kb. 2 embert vittek le a szerelései után sérülés miatt. De ez nem meglepő, a youtube-on is van pár jelenet még az NCAA-ből, egy igazi mészáros a srác. Csinált egy sacket is, meg egy fumble-t Ingramen.
Vaccarot támadta néhány balfék a napokban, hogy nagyon kemény az edzéseken, ma Morgan szenvedett sérülést akció közben miatta.
Galette volt a legjobb védő (2 sack), de Alien is zsákolt egyet:


A támadók közül Khiry Robinson úgy játszott, mint a mezének korábbi birtokosa, a 29-s Ivoryt idézte, amikor Lewis-ra kapucnit adott. Korábban már linkeltem róla videót, nagyon szorítok ennek a srácnak.


Stills az első csapatban volt


BabyBrees vélhetően a szertárossal problémázik Goodell reformjaira hivatkozva a nem megfelelő sisak miatt.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 892
Egy kicsi off:
Az NFC West csevegőben járva találta, hogy divízió-fantasy ligát szerveznek. Minden csapattól 4 fan, így jön össze a tizenhatos létszám. Ez szerintem jó ötlet, és a mi divíziónk is csinálhatna ilyet. Gabo már támogatja, most érdekelne, tőletek ki lenne benne? 😊berger90
Egy plusz nekem is jöhet. Így lesz három. az mégt korrekt.hajdu
Írjatok az NFC South csevegőjébe, ott gyűlünk most.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Egy kicsi off:
Az NFC West csevegőben járva találta, hogy divízió-fantasy ligát szerveznek. Minden csapattól 4 fan, így jön össze a tizenhatos létszám. Ez szerintem jó ötlet, és a mi divíziónk is csinálhatna ilyet. Gabo már támogatja, most érdekelne, tőletek ki lenne benne? 😊berger90
Egy plusz nekem is jöhet. Így lesz három. az mégt korrekt.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ettől azt reméltem, hogy Smith-t tették a második csapatba, de nem, Smith is marad az első csapatban, csak ekkor a falba tették.... Miután állítólag leadott 10 fontot (most könnyebb, mint újoncként volt), hogy LB-lehessen. @)
Talán kipróbáljuk cornerként is, mielőtt valami felelős ember végleg belátja, hogy ez az ember zsákutca, bármennyire is lojális a csapathoz.atapapa
Nem úgy tűnik:  bigstory.ap.org/article/lighter-smith-comfortable-new-role-saints
empty taxi
Minden rossz szándék nélkül mondom, ilyen cikkből holtszezononként készül játékosonként legalább egy, van annyi tapasztalatom, hogy ne vegyem már komolyan őket. Nálunk hatványozottan igaz, hogy a sajtó felé mindenki nyájas, kedves, és zárt ajtó mögött mennek le a meccsek, így néha a semmiből jönnek a meglepő hírek.
Nemrég egy másik cikk azzal foglalkozott, hogy Smith könnyen a keretszűkítés áldozata lehet egy hónap múlva, még a roto is szemlézte az írást.
Bármi lehet még.Ha az Atlantának szorítanék, nagyon drukkolnék neki hogy alapember maradjon :p



Goodell után Roddyt is megtrollkodta egy Saints-fan 😛

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ettől azt reméltem, hogy Smith-t tették a második csapatba, de nem, Smith is marad az első csapatban, csak ekkor a falba tették.... Miután állítólag leadott 10 fontot (most könnyebb, mint újoncként volt), hogy LB-lehessen. @)
Talán kipróbáljuk cornerként is, mielőtt valami felelős ember végleg belátja, hogy ez az ember zsákutca, bármennyire is lojális a csapathoz.atapapa
Nem úgy tűnik:  bigstory.ap.org/article/lighter-smith-comfortable-new-role-saints

H ne csak negatívumokat hozzak, mint kiderült Hicks egyetemen is 3-4-ben tolta (ki a frász néz kanadai egyetemi focit?) és állítólag egy RR-éhez elég hasonló rendszerben minden poszton a védőfalban, most is úgy néz ki a DL szélén és belsejében is elő fog fordulni:  www.nola.com/saints/index.ssf/2013/07/saints_second-year_defensive_l.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Még egy Toon WR a csapatban (Tim) 😊 . Brent Leonard helyére érkezett.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy egyébként is kicsi, azért voltam kíváncsi, hogy hol találtok neki szerepet, köszi 😊

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
A másik nagyot robbantó egy UDFA-védő, de nem Thomas vagy Reddick, hanem a nebraskás Eric Martin. A srác már az eső csapattal is edzett. Ettől azt reméltem, hogy Smith-t tették a második csapatba, de nem, Smith is marad az első csapatban, csak ekkor a falba tették.... Miután állítólag leadott 10 fontot (most könnyebb, mint újoncként volt), hogy LB-lehessen. @)
Talán kipróbáljuk cornerként is, mielőtt valami felelős ember végleg belátja, hogy ez az ember zsákutca, bármennyire is lojális a csapathoz.atapapa

Melyik poszton próbálgatjátok?Wyatt
Lehet, hogy a hiba az én készülékemben van, de az összes OLB-nkre aggattak már SAM és Jack utónevet is a híradások. (szvsz jack...samnek kicsi lesz).
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A másik nagyot robbantó egy UDFA-védő, de nem Thomas vagy Reddick, hanem a nebraskás Eric Martin. A srác már az eső csapattal is edzett. Ettől azt reméltem, hogy Smith-t tették a második csapatba, de nem, Smith is marad az első csapatban, csak ekkor a falba tették.... Miután állítólag leadott 10 fontot (most könnyebb, mint újoncként volt), hogy LB-lehessen. @)
Talán kipróbáljuk cornerként is, mielőtt valami felelős ember végleg belátja, hogy ez az ember zsákutca, bármennyire is lojális a csapathoz.atapapa

Melyik poszton próbálgatjátok?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A PFT azon siránkozik, hogy azért nem fog nagy pénzt keresni, mert nem hőzöng. Colston kb. egy percet nem hőzöngött, mégis megkapta amennyit ér. Miért lenne ez másképp most?Gyurma Pappa
Florio nagyon rá van állva, hogy ebből a dologból történetet csináljon. Ugye az az oldal jellemzően "mandiner" alapon működik, cikkeket, értesüléseket közöl és rögtön kommentálja, nos Graham szerződésének ügyében Florio akkor is írogat egy ideje, ha egy twitteres bejegyzést se tud mellé idézni, vagyis amikor nincs napirenden az ügy.

Mindenesetre pénzügyi fronton valaminek történnie kell, mert Harper óta 5 milliónk van a sapkában. A július végi időszakokban ez nem jellemző ránk egy ideje.


Hogy az edzésekről is írjak, két pozitív meglepetés van eddig. Az egyik az, akit már tavaly is 53-as rosterbe követeltem, de kimaradt: Tanner. A gyerek az idei TC-ben is rohadtjó volt, most ismét mindent elkap. Mesélte hogy a középiskolás edzője Jerry Rice-t imádta, ezért az edzéseken nekik is téglákat kellett elkapniuk.

A másik nagyot robbantó egy UDFA-védő, de nem Thomas vagy Reddick, hanem a nebraskás Eric Martin. A srác már az eső csapattal is edzett. Ettől azt reméltem, hogy Smith-t tették a második csapatba, de nem, Smith is marad az első csapatban, csak ekkor a falba tették.... Miután állítólag leadott 10 fontot (most könnyebb, mint újoncként volt), hogy LB-lehessen. @)
Talán kipróbáljuk cornerként is, mielőtt valami felelős ember végleg belátja, hogy ez az ember zsákutca, bármennyire is lojális a csapathoz.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ahogy a héten telón a twitteren pörgettem a dolgokat, minden egyes IR-es sérülésről szóló hírnél attól remegtem, hogy ne a mi játékosunkról szóljon. Wilson még olcsón megúszta ezt az első hetes harakirit.

A hivatalos oldal egy dologban mindenképpen nagyot lépett előre: a csapattal kapcsolatos multimédiás hírszolgáltatásban a semmiből az egyik legjobb lett. Némi Pelicans-hatást vélek felfedezni, ott már eddig is rengeteg videó látott napvilágot. Most építik a Pelicans ultramodern edzőközpontját, közvetlenül a Saints mellett, és egy kalap alá szervezték a médiás dolgokat, a két csapat sajtótájékoztatónak fenntartott szobája is közvetlenül egymás mellett van.
Ahogy most olvasom, a neworleanssaints.com "senior writer" posztjára pár napja azt a John DeShaziert nevezték ki, aki tavaly még a Pelicans (Hornets) meccseit közvetítette.
Itt válik érdekessé a történet.

Ha ez a név nem ismerős itt senkinek első hallásra, azzal semmi baj, segítek.
DeShaziert volt az, aki tavaly a bounty kirobbanása után írt egy cikket a nola.comon, hogy Bensonnak mindenkit ki kell rúgnia, Loomistól Paytonig. Talán emlékeztek, hogy ekkor megrémülve írtam ide, hogy ez talán a kilövési engedély kiadását jelenti Paytonékra és tényleg ki lesznek rúgva, mert Benson lapjában egy DeShazier kaliberű újságíró ilyet nem írhat le....
Erre egy év múlva ő tesz fel nekik kérdéseket a .com nevében 😂