New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Nos. Akkor kéne egy OLB. Legalább egy, ugyebár. Annyira nem fognak kapkodni az állás iránt :-/

Smith sajnálom, nagyon szerettem (nem véletlenül játszottam 91-es mezben, mondjuk ILB-t, de ez most mindegy 😀), de tény hogy eljárt felette az idő. Voltak jó évei (2006, 2009), de sajnos több volt a felejthető, főleg az utolsó 2. Grant elküldése után úgy sejtettem, hogy meg vannak számláva a napjai arany-feketében, de elég sokáig kellett elszámolni. Sajnálom, újabb első körös DL embertől kell búcsút vennünk.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Smith IR, ez sztem megmentette attól, hogy országvilág előtt rommá égjen, mint OLB.gabokocka
Basszus, máskor vigyázok, hogy miért is fohászkodom xD
najó, ez szemétség volt. nem az ő hibája, hogy akár punterként is kipróbálnánk, csak hogy a kereten tartsuk. Ő az egyetlen játékosunk, aki már a Payton-korszak előtt is itt volt, nem lehetetlen, hogy tegnap láttuk utoljára Saints-mezben :-/


Ha biztosítási ügynök lennék, és egy Saints OLB keresne fel mostanában, akkor kérdezés nélkül menekülnék az üzlet elöl
Butler: ACL
Wilson: 1 hónap
Galette: (eddig) egy hónap
Smith: szezon

több mint 11 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
ata: nem hiszem, hogy akár te vagy gyurma rettentenének el embereket a kommenteléstől. van pár olyan régi fórumozó aki nagyon magas lóról szól hozzá az olyanokhoz, akik az ő szintjüknek bagatel kérdést tesznek fel. ez már inkább elrettentő.... 😊

fattyú, lehet h a sport tv-n, mert lesz 7 órás közvetítés is, és sanszosan a mi meccsünk lehet a legérdekesebb.... 😊 ( esetleg a bengals - bears, vagy a vikes - lions köphet bele a levesbe... 😀 )peach
Az igazán jó lenne, bár a sport Tv-én még nem láttam semmi beharangozót, pedig már két hét sincs hátra 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 257 — Keep pounding
Smith IR, ez sztem megmentette attól, hogy országvilág előtt rommá égjen, mint OLB.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
ata: nem hiszem, hogy akár te vagy gyurma rettentenének el embereket a kommenteléstől. van pár olyan régi fórumozó aki nagyon magas lóról szól hozzá az olyanokhoz, akik az ő szintjüknek bagatel kérdést tesznek fel. ez már inkább elrettentő.... 😊

fattyú, lehet h a sport tv-n, mert lesz 7 órás közvetítés is, és sanszosan a mi meccsünk lehet a legérdekesebb.... 😊 ( esetleg a bengals - bears, vagy a vikes - lions köphet bele a levesbe... 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Na, elérte a célját a felhívás. 😀 Üdv az újaknak! 😊

Talán az is a baj, hogy néhányan rátelepszünk a topicra a magunk magabiztos nagypofájú stílusában, más szurkoló pedig megnyikkanni se mer :-/ atapapa
Ebben biztos valami, de, tényleg pont tőletek lehet a legtöbbet tanulni. Korábban is írtam már, hogy én (gondolom nem vagyok egyedül) nagyon szeretem az itteni "szakmázgatásokat"! 😊

Úgy látszik Ingramre is lehet mostmár jobban számítani screeneknél. Istenem az a Pierre TD. Gyönyörű volt! 😊 Lewis számomra egy kicsit csalódás eddig. Bár ahogy írtad Ata az eredménykövetőben, még a kezdő védelem nem is állt fel. Most meg teljesen felforgatva ment a D#.
több mint 11 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Sziasztok! Ma regisztráltam, és örömmel csatlakozom a Magyar Saints rajongók -remélhetőleg-népes táborához.
Bízom benne hogy idén jobban megy majd a csapatnak,és a védelem is feljavul a támadósor szintjére!
Az előszezon minden esetre biztatóan indul, a hangulat is jobb mint tavaly volt, és néhány új emberke is jól mozog a pályán.

Hajrá Szentek!
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én ugyan írogatok néha, de inkább én is a főkolomposok szavait iszom 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A bowl.hu eddigi 1000 csapatot választó felhasználójából 61 a Szenteket jelölte meg kedvencként, ehhez képes elég belterjesek vagyunk itt a topicban.
Fiúk-lányok, gyertek elő az illegalitásból, ne csak olvassatok, írjatok is 🏈atapapa
Én pl minden hozzászólást elolvasok itt, de nem vagyok olyan szinten hogy bele is szóljak a szakmai dolgokba.Matthew99
Nos, lehet hogy pont ez a baj. Elvégre ez egy szurkolói fórum elsősorban és nem stratégia vagy valami hasonló topic.
Talán az is a baj, hogy néhányan rátelepszünk a topicra a magunk magabiztos nagypofájú stílusában, más szurkoló pedig megnyikkanni se mer :-/

Fiúk-lányok, gyertek elő az illegalitásból, ne csak olvassatok, írjatok is 🏈atapapa
Én is csak olvasgattam eddig, itt a fórumban. 😀
Fattyu
Üdv a fedélzeten (Y)

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Helló Srácok segítsetek.Mit kell tudni Kenny stills-ről Final roster?..BIG DADDY
final roster? kb kezdőért megy...no3 per pillclbass
ha Colston nem lesz 100%-os, akkor Moore-Stills-Toon hármas is kiváló, Graham-Sproles-PT mellé. Ja igen: Ingram screen passzt kapott el 29 yardért o_o

több mint 11 éve
BIG DADDY New York Giants 140 — laszlo.blaskovics@hotmail.com
Helló Srácok segítsetek.Mit kell tudni Kenny stills-ről Final roster?..BIG DADDY
final roster? kb kezdőért megy...no3 per pillclbass
Köszi

Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence

The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Helló Srácok segítsetek.Mit kell tudni Kenny stills-ről Final roster?..BIG DADDY
final roster? kb kezdőért megy...no3 per pill
több mint 11 éve
BIG DADDY New York Giants 140 — laszlo.blaskovics@hotmail.com
Helló Srácok segítsetek.Mit kell tudni Kenny stills-ről Final roster?..

Azok az igazi hősök akik törött bordával,betört orral,ezer sebből vérezve visszamennek a pályára és csak azt hallják, hogy Fourth down.I love defence

The sky is blue, the ocean is blue and my heart is blue too. Go Giants.
több mint 11 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
Valahogy elképzelem a drukkertársaim arckifejezéseit abban a pillanatban, amikor Smith bácsi lesántikált a pályáról. 😕)krixtofer
Mit röhögtem, amikor a kommentátor felkiáltott hogy ez micsoda veszteség a Saints-nek 😀

A bowl.hu eddigi 1000 csapatot választó felhasználójából 61 a Szenteket jelölte meg kedvencként, ehhez képes elég belterjesek vagyunk itt a topicban.
Fiúk-lányok, gyertek elő az illegalitásból, ne csak olvassatok, írjatok is 🏈atapapa
Én is csak olvasgattam eddig, itt a fórumban. 😀
Tegnap sikerült megnéznem a meccset.
Hátttt....
Az Offense, hozta amit ilyenkor tudhat. Eléggé mély a merítési lehetőség, és a csere irányítóink is jól mozogtak, bár remélem nem lesz rájuk szükség 😀
A D pedig mutatott biztató jeleket, főleg a redzone védekezésben, viszont előtte nagyon átjöttek rajtunk néhányszor, nyeltük a yardokat rendesen.
Ez még az előszezon, az első igazi megmérettetés az Atlanta ellen lesz.
Akkor láthatjuk meg mire lesz jó ez a szezon 😀

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
A bowl.hu eddigi 1000 csapatot választó felhasználójából 61 a Szenteket jelölte meg kedvencként, ehhez képes elég belterjesek vagyunk itt a topicban.
Fiúk-lányok, gyertek elő az illegalitásból, ne csak olvassatok, írjatok is 🏈atapapa
Én pl minden hozzászólást elolvasok itt, de nem vagyok olyan szinten hogy bele is szóljak a szakmai dolgokba. Megmaradok mezei szurkolónak és aláírás készítőnek itt nálatok.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Valahogy elképzelem a drukkertársaim arckifejezéseit abban a pillanatban, amikor Smith bácsi lesántikált a pályáról. 😕)krixtofer
Mit röhögtem, amikor a kommentátor felkiáltott hogy ez micsoda veszteség a Saints-nek 😀

A bowl.hu eddigi 1000 csapatot választó felhasználójából 61 a Szenteket jelölte meg kedvencként, ehhez képest elég belterjesek vagyunk itt a topicban.
Fiúk-lányok, gyertek elő az illegalitásból, ne csak olvassatok, írjatok is 🏈

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na, ez a meccs egy kicsit azért kijózanító volt a védelmet tekintve, a két sacket leszámítva nem volt érdemi nyomás Schaubon, és egy mobilisabb irányító Fosterét pl lehet, hogy meg is oldott volna. A secondarynkben bíztam a leginkább, de Lewis eddig nem jött be, Harper pedig borzasztó. Galette és Wilson visszatérésével azért remélem fogunk javulni. Az offense tetszett, amikor alap playeket játszottunk, azok ültek végig, amikor variáltunk és próbálgattunk, azok nagyon nem. A fal az első 5 passzplayből 3x azonnal beszakadt, ezen kellene kicsit azért javítani. A változatosság kedvéért most Tanner kapott el két TD-t, csak hogy ne lehessen szívfájdalom nélkül kitenni senkit sem 😀 Ugyanez igaz Cadetre, tavaly nagyon jó volt az offszezonban, bekövetelte mindenki a keretbe, a szezonban aztán nem kapott kb semmi lehetőséget, most Robinson volt eddig nagyon jó, na mondom akkor Cadet helyett ki lehetne próbálni őt, erre tegnap fordult a kocka... 😀
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Valahogy elképzelem a drukkertársaim arckifejezéseit abban a pillanatban, amikor Smith bácsi lesántikált a pályáról. 😕)
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Foster csinált 4 sacket 3 év NCAA alatt. Pont annyit, mint 2 és fél előszezoni meccsen az NFL-ben.
Payton mesélt arról, hogy eredetileg a KC-hez ígérkezett el, de a draft utáni első órában háromszor is beszélt vele telefonfon hogy hozzánk csábítsa.

Azt továbbra se értem, hogy mi Ryan célja azzal az alapfelállással, amikor a 3 DL-ember mellé 2 270 fontos "OLB"-t tesz, semmi dinamizmus nem volt a szélről.

Vártam ezt a meccset, mert eddig nem tesztelték a kezdő védelmünk cornereit. Most ez be lett pótolva :-8

A legnagyobb borzalom a kezdő D-ben változatlan, továbbra is a Jenkins-Harper duó a vezető ballaszt.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Mondjuk ő a cserék ellen villogott már inkább, de ettől még vezeti grade-ben is a 3–4-es endek listáját, ami akkor sem rossz 😊Wyatt
Az oldal alján már írtam, hogy a cserék ellen játszott, ami miatt nehéz őt értékelni. Így is sokat ismétlem magamat 😊


Szerintem teljesen jó elemzés lett, csak annyit tennék hozzá, hogy Payton február óta hangsúlyozza: többet kell majd futnunk, szerinte az egyensúlytalan támadójáték is hozzájárult ahhoz, hogy kevésbé volt hatékony ez a csapatrész.
De ha a védelmed az NFL történetének egyik legrosszabbja, akkor jellemzően passzolni kell, hogy meccsben legyél.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Azért a Szenteket 20., 21. helyre rangsorolni ... Én kérek elnézést! :-/leeon83
De top10-be se nagyon férhetnénk, pedig 8. helyen is jártunk valakinél...
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Azért a Szenteket 20., 21. helyre rangsorolni ... Én kérek elnézést! :-/
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
https://bowl.hu/images/cache/uploads/48a7e7a3dcf0130b64629876820ba20f.jpg
14. New Orleans Saints | Bowl.hu
Sean Payton visszatér és vele együtt a győzelmek is?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ő a cserék ellen villogott már inkább, de ettől még vezeti grade-ben is a 3–4-es endek listáját, ami akkor sem rossz 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ki lesz rosteren közülük, illetve ki kaphat aktív szerepet szerintetek?
Foster, Rufus Johnson, Eric Martin, Nelson, Reddick, Jay Richardson, Sweeting?Tocy
Szerinted? 😉
New Orleans Saints: One part of the transition to the 3-4 that has gone very well is the interior pass rush. Glenn Foster and Cameron Jordan have the two highest Pass Rushing Productivities for 3-4 ends with at least 15 rushes, at 19.2 and 16.9.

Én még megvárom a Texans ellenit, majd utána írok egy saját 53-as keretet indokolással.