New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Akkor a kérdés eldőlt, nem 3-4-re álltunk át 😀
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 774 — 258. §
Esetleg kitaláljuk a 3-3-5-ös védelmet, ez lesz az alapfelállás 😀Tocy
College volt már rá példa h egy csapatnak ez legyen az alaprendszer és az NFL-ben is nem egy csapatnál ilyen a nickel package.empty taxi
Nickel package lehet, de alapfelállásnak nem hiszem.Tocy
az Arizona Wildcats-nél a 3-3-5 az alap


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Esetleg kitaláljuk a 3-3-5-ös védelmet, ez lesz az alapfelállás 😀Tocy
College volt már rá példa h egy csapatnak ez legyen az alaprendszer és az NFL-ben is nem egy csapatnál ilyen a nickel package.empty taxi
Nickel package lehet, de alapfelállásnak nem hiszem.Tocy
Egyetértünk, csupán arra céloztam h ezt már nem kell kitalálni ugyanis létezik 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Esetleg kitaláljuk a 3-3-5-ös védelmet, ez lesz az alapfelállás 😀Tocy
College volt már rá példa h egy csapatnak ez legyen az alaprendszer és az NFL-ben is nem egy csapatnál ilyen a nickel package.empty taxi
Nickel package lehet, de alapfelállásnak nem hiszem.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Esetleg kitaláljuk a 3-3-5-ös védelmet, ez lesz az alapfelállás 😀Tocy
College volt már rá példa h egy csapatnak ez legyen az alaprendszer és az NFL-ben is nem egy csapatnál ilyen a nickel package.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Komolyan mondom, szarul aludtam. Többször felriadva nyúltam a teló után nézni a híreket, jött-e valaki... az elvakult fanatizmus új szintje lehet ez már

korábban is írtam, hogy tuti hozunk még valakit kintről olb-nek. hill helye csak erre szolgálhat. adam77
Csak Payton alatt szvsz mindig volt legalább 3TE, volt olyan, amikor 4 is. Hill személy érthetetlen, de oda vagy 6. WR-nek "kell" valaki.


Cadet lesz a mindenes visszahordó? Nem hittem volna, hogy Roby és Parker egyszerre megy...ebből mi lesz :-/
A jelenlegi rostert nézve azon se csodálkoznék, ha a vártnál több lenne a 3 safety-s felállás, de ez így akkor se gömbölyű.
Végül Chase Thomasnak a Raiders roster-ben sem sikerült megkapaszkodnia. úgy látszik nem volt képes szintet lépni a srác egyenlőre.clbass
Igen, úgy nézett ki hogy Parker és Roby között rosterhely fog eldőlni, ez is meglepetés.
Martin viszont rosteren maradt a Clevelandben.



3 OLB, de 6 ILB? Szerintem közülük is kitehetünk még egyet, ha találunk valakit a mások által kirúgott OLB-k közül. Oké, Herring-Humber majd játszanak ST-ben is, de csak ezért Robyt sem tartottuk meg. Hill meg tuti, hogy ezért van itt, ha nem, akkor erős anyagot szedhetnek a vezetőink. Aki meglepett még, az Olsen, ő O-line depth és FB is volt, jelenleg van 3 guardunk, ebből egy rookie. Nagyon bízhatunk Evans-Grubbs egészségében...
Tocy
Aha, a 6 ILB szúr szemet még. Olsent lejátszotta Lelito, így ő nem annyira meglepi, én is őt jósoltam végleges rosterre.
Az egy csereG már lassan szokássá válik nálunk.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
3 OLB, de 6 ILB? Szerintem közülük is kitehetünk még egyet, ha találunk valakit a mások által kirúgott OLB-k közül. Oké, Herring-Humber majd játszanak ST-ben is, de csak ezért Robyt sem tartottuk meg. Hill meg tuti, hogy ezért van itt, ha nem, akkor erős anyagot szedhetnek a vezetőink. Aki meglepett még, az Olsen, ő O-line depth és FB is volt, jelenleg van 3 guardunk, ebből egy rookie. Nagyon bízhatunk Evans-Grubbs egészségében...

Az jó, hogy nem engedtük el a WR-eket/RB-ket, de ez így finoman szólva sem oké.

Esetleg kitaláljuk a 3-3-5-ös védelmet, ez lesz az alapfelállás 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ez nem lehet a végleges roster. Értelmetlen a D így. Vagy lehet, hogy Harper OLB lesz? Nem tudom mit akarnak ezzel most, de alig egy héttel az év egyik legfontosabb meccse előtt, kicsit aggasztó ez így.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Hát itt most leesett az állam o_o Nem látom a célt, de hogy ez még nem a végleges roster abban biztos vagyok. Tuti jön még ide OLB, mert ez az anyag még 4-3 DE-nek is karcos lenne. Cadet lesz a mindenes visszahordó? Nem hittem volna, hogy Roby és Parker egyszerre megy...ebből mi lesz :-/
A jelenlegi rostert nézve azon se csodálkoznék, ha a vártnál több lenne a 3 safety-s felállás, de ez így akkor se gömbölyű.
Végül Chase Thomasnak a Raiders roster-ben sem sikerült megkapaszkodnia. úgy látszik nem volt képes szintet lépni a srác egyenlőre.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Nincs itt semmi cselezés. Hill lesz a 3. számú OLB 😀
több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 635
korábban is írtam, hogy tuti hozunk még valakit kintről olb-nek. hill helye csak erre szolgálhat. mondjuk elkapóban is elég karcsúk vagyunk a tradíciókhoz képest..

ja bocs! futó csapat leszünk asszem
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
rostert elnézve, lehet ezzel a 3-4 váltással csak cseleztünk 😊 ez a hill, ez kicsoda?adam77
Egy elkapó TE, ennek megfelelően egy darab elkapása se volt az előszezoni meccseken 😉 kb. utolsó volt a DC-n a TE-k közül. Teljes talány, hogy mi a cél vele.

Nem csodálkoznék, ha OLB-re felszednénk valakit vagy cserélnénk még. Sőt, azon csodálkoznék, ha nem történne semmi, mert ez így botrány.

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 635
rostert elnézve, lehet ezzel a 3-4 váltással csak cseleztünk 😊 ez a hill, ez kicsoda?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Wow, kivágtuk Ricardsont és Rufust is @)
Nagyon bízhatunk abban, hogy Galette meg Wilson az átpihent előszezon után rögtön a topon lesz.
A hivatalos depth charton jelenleg 2 OLB van összesen 😀 Szerintem az NFL még nem látott olyan 34 rostert, ahol 2 OLB szerepelt
Még Haralson sincs ott, itt valami bűzlik

Cadet és Robinson is maradt. A 6WR/5RB/3TE-s "felállás" az elkapókon bukott, 5 WR maradt.
Viszont 10 DB lett megtartva, 5 CB és 5 S.

Összesen 6 UDFA fogott talajt nálunk
Kevin Reddick, Khiry Robinson, Glenn Foster, Josh Hill, Tim Lelito, Rod Sweeting

Minden megtartott játékos közül Josh Hill a legnagyobb meglepetés számomra. A nevét se nagyon lehetett hallani az előszezonban

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
És hogy miért kell Robinsonnak rosterhelyet adni

Where do they find these guys?
In yet another case of the Saints finding a late round or undrafted gem at running back, Khiry Robinson continued his fine preseason display as he received his highest workload of the preseason. He gained 5.3 YPC on his 22 carries while forcing six missed tackles. That brings his total to 24 total forced missed tackles this preseason, the highest number of any running back, also tying him for the league-lead in our Elusive Rating.
 www.profootballfocus.com/blog/2013/08/31/refo-no-mia-preseason-wk-4/

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Kitette, persze, nem hozta az eredményt, de nézzük már meg ki és mennyit dobott neki SD-ben.hajdu
Részben erre utaltam burkoltan azzal, hogy nem mutatsz olyan ex-Szentet, akinek nagyon bejött volna a váltás. A királycsinálók maradtak itt.

Meachemet kitette a Chargers.
Eddig nem sok olyan játékost engedtünk el a Payton-korszakban, aki az új állomáshelyén hozta a nálunk megszokott szintet.atapapa
Jól emlékszem, nem is tettünk ajánlatot Meachnek annak idején?Gyurma Pappa
Azt hiszem nem, nem is volt realitása Brees, Colston és Nicks (Grubbs) mellett-mögött.

Nekem pl. nem is hiányoznak.hajdu
Hiányérzet bennem sincs, de tetszik ez a mini tradíció, ami a tippjátékkal kialakult, és egy újabb szint lenne, ha más szurkolók is beszállnának a mi csapatunkkal kapcsolatos jósolgatásba.
Mindegy, már így is nagyon túl van beszélve a téma, marginális kérdés.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Meachemet kitette a Chargers.
Eddig nem sok olyan játékost engedtünk el a Payton-korszakban, aki az új állomáshelyén hozta a nálunk megszokott szintet.atapapa
Jól emlékszem, nem is tettünk ajánlatot Meachnek annak idején?

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Lance Moore meg ma töltötte be a 30. életévét. Mindenki öregszik.

Remélem holnap lesz mivel megünnepelni. 😀EasyGhost
Basszus, már ki vagyok éhezve, de még 1 hét, már teljesen abba a hitben voltam hogy lesznek meccsek hétvégén. 😕EasyGhost
lesznek (voltak, vannak) 😀 csak másik ligában, de érdemes nézni, egyébként

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Lance Moore meg ma töltötte be a 30. életévét. Mindenki öregszik.

Remélem holnap lesz mivel megünnepelni. 😀EasyGhost
Basszus, már ki vagyok éhezve, de még 1 hét, már teljesen abba a hitben voltam hogy lesznek meccsek hétvégén. 😕
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ha itt tippelnek, Saints cuccot kapjanak. Szeretném shawnkát Saints sapkában látni 😀 Tuti háttérkép 😛Gyurma Pappa
jó poén 😊 de ha bármilyen idegen szurkoló lenyomja a Saints-sereget tippjátékban, az megérdemli, hogy mi pénzeljünk egy neki kedves relikviát
(bár ez csak nagyon feltételes mód, egyáltalán nem is vett még részt más csapat szurkolója a 4 év alatt a dologban)atapapa
Nekem pl. nem is hiányoznak.
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Saints Tippverseny:  bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/new_orleans_saints?oldal=0#850771atapapa
Kitette, persze, nem hozta az eredményt, de nézzük már meg ki és mennyit dobott neki SD-ben.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Csorognak a hírek a kirúgásokról.
Tanner-haverom állítólag megcsípte a rostert, Robytól pedig elköszöntünk.

Meachemet kitette a Chargers.
Eddig nem sok olyan játékost engedtünk el a Payton-korszakban, aki az új állomáshelyén hozta a nálunk megszokott szintet.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ha itt tippelnek, Saints cuccot kapjanak. Szeretném shawnkát Saints sapkában látni 😀 Tuti háttérkép 😛Gyurma Pappa
jó poén 😊 de ha bármilyen idegen szurkoló lenyomja a Saints-sereget tippjátékban, az megérdemli, hogy mi pénzeljünk egy neki kedves relikviát
(bár ez csak nagyon feltételes mód, egyáltalán nem is vett még részt más csapat szurkolója a 4 év alatt a dologban)

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Lance Moore meg ma töltötte be a 30. életévét. Mindenki öregszik.

Remélem holnap lesz mivel megünnepelni. 😀
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan