New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Yasinksas rögtön neki is állt elemezni az emberanyagot

Cornerbacks Jabari Greer and Patrick Robinson probably can fit the Spagnuolo profile, but Tracy Porter, who can be a free agent, might not. Free safety Malcolm Jenkins has the potential to be a playmaker, but strong safety Roman Harper, who blitzed a lot under Williams, might not be a great fit because he’s not particularly strong in coverage.
Up front, the Saints will have to generate more of a pass rush. Will Smith is the team’s top defensive end, but he’ll turn 31 in July and is not coming off a good season. The Saints may look at Smith’s high cap figure and realize they can free up $6 million by cutting him. Cameron Jordan was a first-round pick in 2011 and showed he can play the run, but isn’t yet a prolific pass rusher. Defensive tackle Sedrick Ellis can generate some push in the middle, but the Saints likely will have to add at least one strong pass rusher on the front four.
There also could be change at linebacker, but that probably was coming no matter what. Middle linebacker Jonathan Vilma showed some signs of age last season and outside linebacker Scott Shanle turned 32 in November.


Azt hülyeségnek tartom hogy Porter nem lenne alkalmas Spagnuolo alá, viszont Harper tényleg érdekes kérdéseket fog felvetni. GW rendszerébe tökéletes volt, viszont SS nem fog annyi S-blitzet hívni, talán a boxba is kevesebbszer fogja feltolni, coverage-ban meg sehol sincs. Sajnos Harpert nehéz lenne GW után küldeni cserével a még 3 éves, 16 milliót garantáló szerződésével.
A front4 különösen fontos csapatrész SS-nél, és itt nem lesz a keze alatt Straham meg Osi.
Shanle sorsára különösen kíváncsi vagyok. Mit is írtam a nyáron?
Shanle a Rams felé kacsingat. Sok sikert neki.atapapa
Bakker, összesen egy csapat érdeklődött iránta, a Spagnuolo vezette Rams 😀

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Szupi :cool:
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Na, végre! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
"Steve Spagnuolo has agreed to join the New Orleans Saints as new defensive coordinator."
deacon75
\o/ \o/

amikor legutóbb DC váltás volt, akkor

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
mázlisták
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
"Steve Spagnuolo has agreed to join the New Orleans Saints as new defensive coordinator."
deacon75

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
öröm és bódottá 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"Steve Spagnuolo has agreed to join the New Orleans Saints as new defensive coordinator."
ez volt már?

Egy ember van jobb Williamsnél.. és az Spagnuolo.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
"Former New Orleans Saints secondary coach Tony Oden leaves for same job with Jacksonville Jaguars"
Saints now have 3 positions to fill on the staff: Defensive coordinator; WR coach; & DBs coach. Plus Pete Carmichael Jr. still interviewing
Na, mostmár jöhetne is vki....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
http://www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/65-Players-Granted-Special-Eligibility-for-2012-NFL-Draft/a6854c14-f951-44d8-8228-64e9f92f15f2
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Hívjuk meg "A Kávéházba"?????? 😂zemanla
sikerünk lenne
Az mit jelent, hogy fizet még neki?? Ha idejön, akkor még a Rams fizet neki, egy meghatározott ideig?krixtofer
Attól függetlenül fizet neki a Rams, hogy idejön-e vagy lógatja a lábát (ha jól tudom).

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
"No word yet on Steve Spagnuolo, New Orleans Saints deal"
?????zemanla
én se tudom meddig tökölnek még.
Paytont le kell itatni, anno is részegen engedte át a fizetése egy részét GW-nek.
Vagy talán erre sincs szükség, a Rams állítólag még egy ideig fizet némi pénzt SS-nek.atapapa
Az mit jelent, hogy fizet még neki?? Ha idejön, akkor még a Rams fizet neki, egy meghatározott ideig?
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
"No word yet on Steve Spagnuolo, New Orleans Saints deal"
?????zemanla
én se tudom meddig tökölnek még.
Paytont le kell itatni, anno is részegen engedte át a fizetése egy részét GW-nek.
Vagy talán erre sincs szükség, a Rams állítólag még egy ideig fizet némi pénzt SS-nek.atapapa
Hívjuk meg "A Kávéházba"?????? 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
"No word yet on Steve Spagnuolo, New Orleans Saints deal"
?????zemanla
én se tudom meddig tökölnek még.
Paytont le kell itatni, anno is részegen engedte át a fizetése egy részét GW-nek.
Vagy talán erre sincs szükség, a Rams állítólag még egy ideig fizet némi pénzt SS-nek.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
"No word yet on Steve Spagnuolo, New Orleans Saints deal"
?????




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Én ebben a témában soha nem leszek releváns, Deuce nekem a legnagyobb kedvencem ever, többek között ő tehet arról, hogy focizni kezdtem 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
az a 10 éve húzott McAllister volt. atapapa
Deuce!!!

Fénykorában azért keresztbe-kasul verte volna az összes mostani RB-ünket 😊 Najó, Sproles tök más, de klasszikus RB-ként ő sokkal jobb.

😀Gyurma Pappa
Ingramben felfedezni vélek némi hasonló potenciált, csak hát az életben nem fog itt olyan lehetőséget kapni, mint anno DM-nek jutott. Most kis túlzással 4 futó kapott annyi cipelést, mint anno Mc egyedül egy jobb évében.

Ahogy Payton fogalmazott még Ingram sérülése előtt: Markot egyetlen dolog akadályozhatja meg abban, hogy az év újonca legyen. Én.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Hmmm. Reggie Wayne, nem hangzik rosszul. Bár én azt mondom tartsák egyben a csapatot és foltozzák be a lyukakat.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
az a 10 éve húzott McAllister volt. atapapa
Deuce!!!

Fénykorában azért keresztbe-kasul verte volna az összes mostani RB-ünket 😊 Najó, Sproles tök más, de klasszikus RB-ként ő sokkal jobb.

😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Neeem, eszembe se jutna őket szidni, amúgy is összességében jól draftoló csapatnak tartom magunkat, ők is jó játékosok, helyet érdemeltek maguknak a kezdőben.
Csak egyszerűen az első körben nem tudunk belenyúlni olyan emberekbe, mint mondjuk Reggie Wayne, Pierre-Paul, Cushing, Chris Johnson, stb. (szigorúan nem top 10-ben elkelt játékosokat írtam).
Az utolsó olyan játékos, akit első körben hoztunk el és tényleg igazi sztárrá nőtte ki magát (még ha csak rövid idő is jutott neki a sérülései miatt), az a 10 éve húzott McAllister volt. Jammal Brown ugyan eljutott egyszer az All-Proig, de az ő csillogása rögtön tovaveszett, ahogy nem Brees-t kellett védenie.
Tavaly a szezon vége felé Jenkins-ről már el-elhittem, hogy ebbe a kasztba lépett, de idén kiderült hogy messze van ettől.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Egyébként szerintem Loomis ezzel is trükközik (ahogy szerintem a draft scout reportokkal, azért az valahol nem normális, hogy a legjobb játékosaink UDFA-k, 4+ körösök, erre írtam, hogy szerintem "csal")Gyurma Pappa
Ha csal is, az első körökben ez nem jön össze, Payton óta az első körben nem tudtunk egy olyan játékost se húzni, aki sztárrá nőtte volna ki magát :/
Bush az volt a USC-ben, aztán csak lefele vezetett az út, Meachem, Ellis, Jenkins, Robinson, Jordan, Ingram.... Egyik se egy playmaker.atapapa
Bush idehozásában nagy szerepe volt a $-nak, sokat segített marketingelni a csapatot, Ellis, Jenkins, Jordan needre jöttek (most nincs időm rá, de érdemes lenne megnézni, hogy az adott évben draftolt emberek közül van-e jobb az adott poszton), Meachem-t végül is bevált, bár nem első körös szint, Ingramot szerintem még ne temessük, majd ha 3. évben sem mutat semmit, akkor majd szidhatjuk.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A lényeg, hogy azért számoltam optimistábban, mert bízok Loomisban, cap terhelésre vonatkozólag, ez ugye nem egyezik meg azzal, amit ténylegesen keresni fog.
Gyurma Pappa
Így van, nem egyezik meg, lehet kevesebb is, de sajnos több is, a szerződés szerkezetétől és az adott évtől függően.
Remélem is hogy ezzel fog játszadozni Loomis, már csak azért is, mert 2 év múlva 10%-t fog nőni a sapka, jó lenne a most megkötött szerződéseket azokra az időkre vastagítva strukturálni.

Én eljátszottam azzal a gondolattal is, hogy Colstont elengedjük és abból a pénzből hozunk egy playmakert a védelembe, front7-be. Ilyen Lofton- meg Mario-féle senkik jutottak az eszembe 😛

Egyébként szerintem Loomis ezzel is trükközik (ahogy szerintem a draft scout reportokkal, azért az valahol nem normális, hogy a legjobb játékosaink UDFA-k, 4+ körösök, erre írtam, hogy szerintem "csal")Gyurma Pappa
Ha csal is, az első körökben ez nem jön össze, Payton óta az első körben nem tudtunk egy olyan játékost se húzni, aki sztárrá nőtte volna ki magát :/
Bush az volt a USC-ben, aztán csak lefele vezetett az út, Meachem, Ellis, Jenkins, Robinson, Jordan, Ingram.... Egyik se egy playmaker.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Nem idézlek be, mert hosszú lenne.

A lényeg, hogy azért számoltam optimistábban, mert bízok Loomisban, cap terhelésre vonatkozólag, ez ugye nem egyezik meg azzal, amit ténylegesen keresni fog.

Egyébként szerintem Loomis ezzel is trükközik (ahogy szerintem a draft scout reportokkal, azért az valahol nem normális, hogy a legjobb játékosaink UDFA-k, 4+ körösök, erre írtam, hogy szerintem "csal"), mert ha logikusan belegondolunk (könyvelő fejjel 😀), akkor ha azt mondja, hogy "csak 10 millió van a capben", akkor gondolni fogja a másik csapat, hogy "elég lesz 5 misi is", de közben meg 12 van, és 6-tal felé megyünk. De lehet, túlmisztifikálom.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ez egy jó szezon lesz, nyugalom. Jósolok:

Breesnek lesz egy Bradyhez mérhető szerződése, de Loomisos formában, sok olyan tétellel, ami veri szét a capet. 15 milliós cap terhelést várok ettől.
Colston: szerintem White szintű szerződésre számíthat. Nem tesz jót neki, hogy van Henderson viszonylag olcsón, Meach is meg fog egyezni (szerintem ő lesz az egyik első), ő nem hiszem hogy máshol akar 3. számú elkapó lenni. Akár mit is sugallt a "Saints közeli forrás" (a.k.a. az ügynöke) a nfl.com-om, Colston sem hülye. Aki olvasott róla, vagy hallotta beszélni, az tudja, hogy egy elég komolyan zárkózott egyéniség, nem hiszem hogy szívesen menne. Ahol van esélye mondjuk komolyabb eredményre, ott nem fogják megfizetni, mert más is van ott. (Vicces, de igazán egy olyan helyet tudok mondani különösebb utána nézés nélkül, ahol kellene is és meg is tudnák fizetni: Frisco 😊 ) Saccolok egy azért komoly szerződést, 4-6 milliós cap terheléssel, sok-sok bónusszal. (Nagyon-nagy kedvencem Colston, de őszintén: ha el is megy, akár Mechben vagy Hendersonban is benne lehet egy 1000 yardos idény. Ezért nem fogjuk túlfizetni. Viszont ő olyan dolgokat is megold, amiket a másik kettő nem. Ezért fogjuk megfizetni. Ha Moore nem lenne annyira injury prone, mint amennyire az, akkor kb. semennyire nem lennénk arra rászorulva, hogy nagyon megfizessük...)
Gyurma Pappa
White lassan 3 évvel ezelőtt kötötte azt a szerződést és azóta nagyon fel lett verve ennek a posztnak az ára. Fitz 8 évre majdnem 130 milliót kapott a nyáron. Nem csodálkoznék, ha valaki évi 10 milliós szerződést tenne Colston elé, amit én nem biztos hogy meccselnék. Colston stílusa elvileg túl a harmincon is hozhat produktív éveket, viszont amióta itt van, szinte minden évben műtötték valamelyik térdét a holtszezonban.
Az is érdekes adalék, hogy már az előző szerződésével is rendesen alulfizettük, még ha az egy win-win szitu volt, mivel még az évi félmilliót se tejelő újoncszerződése lejárta előtt kapta meg az új kontraktust.
Ha túl sokat kér majd, én inkább megfontolnám Reggie Wayne "haza"hozatalát.

Meachem: közepes szerződés, de hosszú távra, ahogy egy 3. számú WR-hez illik. 2-3 millás cap terhelésnél többre nem számítok.Gyurma Pappa
Annyit én is szánnék rá, remélem beéri ennyivel.
Porter: ha beleesik abba a hibába, hogy ő most akkor húú de nagy szerződést akar: viszlát, majd a Skins kifizeti neki. Nagyon szar éve volt, a tavalyi szintén közepes volt. Igazából még mindig 2009-ből akar megélni. Ha marad 1-1,5 millánál többre nem számíthat. Lehet, hogy szeretne Greer szintű szerződést, de nem fog kapni, de azért PatRobnál többet fog keresni, kb. annyira számíthat, mint Jenkins. Mondjuk én szívem szerint, ennyit sem adnék meg neki, de a kérdés, hogy mennyire akarja majd az új DC bevetni Patricket.Gyurma Pappa
Porter twitteren tegnap nyomott egy érdekeset: The NFL is a tough business....it will humble you REAL QUICK.
És bonyolítja a helyzetet az is, hogy ő Saints-szurkoló "civilben". Kérdés, hogy mi az a különbség pénzben, amiért már elmenne. Szeretném ha maradna (persze a teljesítményével arányos pénzért), a mai NFL-ben a corner az a poszt, amelynél nem lehet elég mély a kereted.
Nicks: tag lesz. A Cowboysos pletyka nem érdekel, ott van más gond is. Lehet, hogy JJ túlfizetné, de annyit nem fog adni, amit ne tudnánk matchelni. A biztonság kedvéért tagelni fogjuk, és majd jövőre megegyezünk vele. Ha még sem ez lesz, akkor számítok egy Evans szintű szerződésre, 6-8 millás cap terheléssel.Gyurma Pappa
Ha szerződést kap, biztos hogy több pénzt fog elnyelni, mint Evans-é. Ő átlag 8 milliót kapott 2 éve, Mankins 8,5-t a nyáron, Nicks inkább lesz 9.
Ha Brees-re nem kell a tag, akkor Nicks-re ki kell használni, már csak azért is, mert az új CBA-vel olcsóbb a tag, mint korábban volt.
Két nagy kérdés marad: Rogers és Franklin. Rogers NT-ként használható lenne, Franklin nem egy sack gyár, de 3-4-es DE-nek jó is lenne, akár Ellis is. Szerintem Franklinért nem fogjuk összetörni magunkat, Rogers más kérdés.Gyurma Pappa
Franklin is jó simán 3-4 NT-nek. Azt hiszem ezt is játszott éveken át SF-ben. Nekem mind a kettő egyaránt szimpatikus, de szvsz Franklin akarja majd a nagyobb pénzt, neki még soha nem volt olyan szintű szerződése mint Rogersnek, utóbbi ugye már inkább hajlandó az anyagiakból engedni a sikerért.

Tippem, hogy a 2.-3. kör ILB és (0-)1-2 tech DT lesz, sorrend tetszőleges.Gyurma Pappa
Az elején én passrusher DE-t és OLB-t hoznék.
Ragoztuk eleget, hogy a D legnagyobb problémája a fal impotenciája passrushban, ezen elvileg a legkevésbé segítene egy újonc NT (Franklin és Rogers után). Az OLB viccesen hangzik Casillas-szal, Wilsonnal, de ha marad a 4-3, akkor kit használunk coverage-ban? Shanle-t? 😀

Valahogy úgy, szóval kb. ennyire jelent bármit is az, hogy szerintem már annak is örülhetünk idén, ha nem gyengülünk jelentősen.atapapa
Legnagyobb tisztelettel mondom, hogy a véleményed számomra mindig worst case scenario 😊Gyurma Pappa
Semmi bajom ezzel 😊 a vélemény az vélemény, a számok meg számok. Nem véletlen hoztam fel a 3 évvel ezelőttit példának, a sapkáról szóló akkori hírek szerint 0 hely volt Greer számára, mégis befért. Szerződés átstrukturálások nem voltak, így valószínűleg a számokról szól hírek voltak megalapozatlanok. Ahogyan a múlthétig is 106 milliós összfizetésről szólt az ESPN, most meg hirtelen lett 95 M.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
G. Romeus-sal mivan??krixtofer
jó kérdés. szerintem orvosi kérdés, hogy játszhat-e