New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
G. Romeus-sal mivan??
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Valahogy úgy, szóval kb. ennyire jelent bármit is az, hogy szerintem már annak is örülhetünk idén, ha nem gyengülünk jelentősen.atapapa
Legnagyobb tisztelettel mondom, hogy a véleményed számomra mindig worst case scenario 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ez egy jó szezon lesz, nyugalom. Jósolok:

Breesnek lesz egy Bradyhez mérhető szerződése, de Loomisos formában, sok olyan tétellel, ami veri szét a capet. 15 milliós cap terhelést várok ettől.
Colston: szerintem White szintű szerződésre számíthat. Nem tesz jót neki, hogy van Henderson viszonylag olcsón, Meach is meg fog egyezni (szerintem ő lesz az egyik első), ő nem hiszem hogy máshol akar 3. számú elkapó lenni. Akár mit is sugallt a "Saints közeli forrás" (a.k.a. az ügynöke) a nfl.com-om, Colston sem hülye. Aki olvasott róla, vagy hallotta beszélni, az tudja, hogy egy elég komolyan zárkózott egyéniség, nem hiszem hogy szívesen menne. Ahol van esélye mondjuk komolyabb eredményre, ott nem fogják megfizetni, mert más is van ott. (Vicces, de igazán egy olyan helyet tudok mondani különösebb utána nézés nélkül, ahol kellene is és meg is tudnák fizetni: Frisco 😊 ) Saccolok egy azért komoly szerződést, 4-6 milliós cap terheléssel, sok-sok bónusszal. (Nagyon-nagy kedvencem Colston, de őszintén: ha el is megy, akár Mechben vagy Hendersonban is benne lehet egy 1000 yardos idény. Ezért nem fogjuk túlfizetni. Viszont ő olyan dolgokat is megold, amiket a másik kettő nem. Ezért fogjuk megfizetni. Ha Moore nem lenne annyira injury prone, mint amennyire az, akkor kb. semennyire nem lennénk arra rászorulva, hogy nagyon megfizessük...)
Meachem: közepes szerződés, de hosszú távra, ahogy egy 3. számú WR-hez illik. 2-3 millás cap terhelésnél többre nem számítok.
Dunbar: igen, ő is FA lesz. Kapni fog egy 3 éves szerződés, 1-2 millás terheléssel. Itt számítok elég sok bónuszra, nagyon jó évet futott, de szerintem nem fog elmenni, Vilma miatt sem.
Porter: ha beleesik abba a hibába, hogy ő most akkor húú de nagy szerződést akar: viszlát, majd a Skins kifizeti neki. Nagyon szar éve volt, a tavalyi szintén közepes volt. Igazából még mindig 2009-ből akar megélni. Ha marad 1-1,5 millánál többre nem számíthat. Lehet, hogy szeretne Greer szintű szerződést, de nem fog kapni, de azért PatRobnál többet fog keresni, kb. annyira számíthat, mint Jenkins. Mondjuk én szívem szerint, ennyit sem adnék meg neki, de a kérdés, hogy mennyire akarja majd az új DC bevetni Patricket.
Nicks: tag lesz. A Cowboysos pletyka nem érdekel, ott van más gond is. Lehet, hogy JJ túlfizetné, de annyit nem fog adni, amit ne tudnánk matchelni. A biztonság kedvéért tagelni fogjuk, és majd jövőre megegyezünk vele. Ha még sem ez lesz, akkor számítok egy Evans szintű szerződésre, 6-8 millás cap terheléssel.
Két nagy kérdés marad: Rogers és Franklin. Rogers NT-ként használható lenne, Franklin nem egy sack gyár, de 3-4-es DE-nek jó is lenne, akár Ellis is. Szerintem Franklinért nem fogjuk összetörni magunkat, Rogers más kérdés.

2.27, 3.27, 4.27, 5.27, 6.7 (from WAS), 6.27, 7.27

Ezek a draft pickjeink. (Bushért még jönni fog egy szerintem 4. kör talán). Tippem, hogy a 2.-3. kör ILB és (0-)1-2 tech DT lesz, sorrend tetszőleges. Na, ezek után kérdés, hogy mit akarunk Rogerstől. Én személy szerint megkérném, hogy távozzon, vagy kapna valami vicces fizut.

Szerintem Smithtől nyugodtan búcsúzhat mindenki, vagy legalábbis ha nem marad 2-3 misiért.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d8261ec09/Sound-FX-Saints-vs-49ers?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ata: ugorj át a Falcons topikba, és kérdezd meg, hogy nincsenek-e gondok 😀
Gyurma Pappa
Ott is van pár kulcs FA, de hogy a legjobb 3 játékosuk nem fog annyit keresni, mint az itteni trió, az hétszentség. Persze mindenkinek a saját baja a legnagyobb gond.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2dKHdAwB9Ho Brees 😊Kiss
ennél jobb zanzája nem is lehetne Brees szezonjának

Kizártnak tartom, hogy komolyabb FA érkezzen, kivéve ha Nicks vagy Colston nem marad.
Aztán 2009 elején is ezt gondoltam és mégis ki tudtuk fizetni Greert.atapapa
Aztán mégsem volt olyan sz@r szezon... ha jól emlékszek.zemanla
Valahogy úgy, szóval kb. ennyire jelent bármit is az, hogy szerintem már annak is örülhetünk idén, ha nem gyengülünk jelentősen.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ata: ugorj át a Falcons topikba, és kérdezd meg, hogy nincsenek-e gondok 😀
Gyurma Pappa
Ott is van pár kulcs FA, de hogy a legjobb 3 játékosuk nem fog annyit keresni, mint az itteni trió, az hétszentség. Persze mindenkinek a saját baja a legnagyobb gond.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2dKHdAwB9Ho Brees 😊Kiss
ennél jobb zanzája nem is lehetne Brees szezonjának

Kizártnak tartom, hogy komolyabb FA érkezzen, kivéve ha Nicks vagy Colston nem marad.
Aztán 2009 elején is ezt gondoltam és mégis ki tudtuk fizetni Greert.atapapa
Aztán mégsem volt olyan sz@r szezon... ha jól emlékszek.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ata: ugorj át a Falcons topikba, és kérdezd meg, hogy nincsenek-e gondok 😀
Gyurma Pappa
Ott is van pár kulcs FA, de hogy a legjobb 3 játékosuk nem fog annyit keresni, mint az itteni trió, az hétszentség. Persze mindenkinek a saját baja a legnagyobb gond.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2dKHdAwB9Ho Brees 😊Kiss
ennél jobb zanzája nem is lehetne Brees szezonjának

Kizártnak tartom, hogy komolyabb FA érkezzen, kivéve ha Nicks vagy Colston nem marad.
Aztán 2009 elején is ezt gondoltam és mégis ki tudtuk fizetni Greert.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2dKHdAwB9Ho Brees 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Komolyan: szerintem kijövünk a capből, de igazolni nem nagyon fogunk 😊Gyurma Pappa
Ez mit jelent? FA-n nem leszünk aktívak?
Drafton a 7. körben is tudunk csiszolatlan gyémántot találni... 😊zemanla
Azt. Azért a 7. kör és az UDFA erősen gambling... Loomis mondjuk ebben jó, és szerintem csal is egy kicsit 😊Gyurma Pappa
Hmmmmm.... :/
Akkor miben bízhatunk? Maradnak (fizetünk, mint a katonatiszt), aki kell, megy, aki nem??

DC ügyben nem látok semmi hírt. Te sem?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Komolyan: szerintem kijövünk a capből, de igazolni nem nagyon fogunk 😊Gyurma Pappa
Ez mit jelent? FA-n nem leszünk aktívak?
Drafton a 7. körben is tudunk csiszolatlan gyémántot találni... 😊zemanla
Azt. Azért a 7. kör és az UDFA erősen gambling... Loomis mondjuk ebben jó, és szerintem csal is egy kicsit 😊

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Komolyan: szerintem kijövünk a capből, de igazolni nem nagyon fogunk 😊Gyurma Pappa
Ez mit jelent? FA-n nem leszünk aktívak?
Drafton a 7. körben is tudunk csiszolatlan gyémántot találni... 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/30561/2012-nfc-south-salary-cap-update

Itt van pontosan.

Ata: ugorj át a Falcons topikba, és kérdezd meg, hogy nincsenek-e gondok 😀

Szerény saccolásom cap terhelésre: 35 millió lenne, ha én csinálnám, de Loomisnál simán el tudom képzelni, hogy 25 lesz. Na adjuk hozzá, hogy ha igazam lesz, és mondjuk Smith megy, akkor ott már azért alakul egy kis lóvé, Vilmánál át kell alakítani a szerződést egy kicsit. Szerintem Brees sem lesz maga ellensége, és együtt fog működni úgy a csapattal, hogy az ő szerződése minél többet hagyjon a zsákban.

Mellékesen jegyzem meg: kétlem, hogy ne lenne kész Brees szerződésének egy olyan verziója, ami tényleg mindenkinek jó...

Komolyan: szerintem kijövünk a capből, de igazolni nem nagyon fogunk 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Payton ma elárulta, hogy nem ő akart megválni Williamstól, az GW döntése volt, ő megtartotta volna.

Durva hogy nekünk van a legtöbb pénzünk a div-ben 😊atapapa
Ez biztos? Mert szezon során végig a Chiefs-Buccs páros volt liga szerte a legjobb helyzetben lévő, persze, nálatok most sok felszabadul, de ennyi?Deny
The Tampa Bay Buccaneers are third at $97.024 million, but there could be some escalators that haven’t kicked in yet and could push the number higher.
The New Orleans Saints are last in the division at $95 million.

Sokáig hozzászámolták Brees bérét is és több hónapon át 106 milliót számoltak nekünk 2012-re, pár nappal ezelőtt derült ki a turpisság.atapapa
Aha, értem akkor.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Payton ma elárulta, hogy nem ő akart megválni Williamstól, az GW döntése volt, ő megtartotta volna.

tök jól állunk ezzel a cap kérdéssel. mondjuk én 95%-osra veszem a Smith cutot vagy legalábbis szerződés átalakítástGyurma Pappa
Durva hogy nekünk van a legtöbb pénzünk a div-ben 😊atapapa
Ez biztos? Mert szezon során végig a Chiefs-Buccs páros volt liga szerte a legjobb helyzetben lévő, persze, nálatok most sok felszabadul, de ennyi?Deny
The Tampa Bay Buccaneers are third at $97.024 million, but there could be some escalators that haven’t kicked in yet and could push the number higher.
The New Orleans Saints are last in the division at $95 million.

Sokáig hozzászámolták Brees bérét is és több hónapon át 106 milliót számoltak nekünk 2012-re, pár nappal ezelőtt derült ki a turpisság.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Payton ma elárulta, hogy nem ő akart megválni Williamstól, az GW döntése volt, ő megtartotta volna.
Deny
Ezt azért gondoltuk....
Ahogy nézem, elég nagy a fluktuáció. 2-3 évnél nem nagyon maradnak tovább... (persze, biztos vannak kivételek)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Payton ma elárulta, hogy nem ő akart megválni Williamstól, az GW döntése volt, ő megtartotta volna.

tök jól állunk ezzel a cap kérdéssel. mondjuk én 95%-osra veszem a Smith cutot vagy legalábbis szerződés átalakítástGyurma Pappa
Durva hogy nekünk van a legtöbb pénzünk a div-ben 😊atapapa
Ez biztos? Mert szezon során végig a Chiefs-Buccs páros volt liga szerte a legjobb helyzetben lévő, persze, nálatok most sok felszabadul, de ennyi?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
tök jól állunk ezzel a cap kérdéssel. mondjuk én 95%-osra veszem a Smith cutot vagy legalábbis szerződés átalakítástGyurma Pappa
Durva hogy nekünk van a legtöbb pénzünk a div-ben 😊
Igaz, a többieket nem fenyegeti egy Brees-Nicks-Colston szintű pénzszivattyú. Ezek hárman elkérnek majd kb. éves átlagban 30 millát összesen (már ha mindhárom marad), amivel rögtön ki is léptünk a sapkából, hacsak Loomis nem fog ügyesen machinálni bónuszokkal, struktúrákkal.

A PS-ből elkezdtük feltölteni a rostert
The New Orleans Saints have signed defensive tackle Mitch King, cornerback Kmaal McIlwain, receiver Andy Tanner, running back Chris Taylor, offensive tackle Phil Trautwein and offensive tackle Fenuki Tupou.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
tök jól állunk ezzel a cap kérdéssel. mondjuk én 95%-osra veszem a Smith cutot vagy legalábbis szerződés átalakítást

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Üdvözlet Steve, mielőtt helyet foglalnál és egyáltalán belevágnánk a beszélgetés érdemi részébe a terveidről és az elképzeléseidről, válaszolnál egy kérdésre?
A csapatod három ponttal vezet, 40 másodperc van hátra, a labda az ellenfél 33 yardos vonalán. Az ellenfélnél egy kivétellel az összes játékos 30 passzból 110 yardot kapott el, ezek közül a leghosszabb elkapás sem eredményezett 16 yardnál többet.
És van egy játékosunk 5 elkapással, 120 yarddal, aki felé az irányító blitzelés alatt, jellemzően emberfogás mellett 28 yardos átlaggal dobta a mérkőzés addigi pontjáig a labdát.
Megosztanád velünk az elképzeléseidet arról, hogy ilyen körülmények között milyen stratégiát választva védekeznél ebben a drive-ban?atapapa
Szerintem tuti megkérdezik 😀

Komolyra fordítva: ha megkínálják a Coltstól egy HC állásra, akkor nem fog idejönni. Jelenleg a Coltsnál egy nagyon kemény win-win szitu van. Ha lemondanak Manningről, akkor ott van Luck, ha nem, akkor meg Manning. Szóval Spags helyében én tuti azt vállalnám el, nálunk azért van kockázat, ahogy ezt korábban elemeztük, azért ez a védelem annyira nem combos. És akkor jöhetne JDR 😛

Najó, abbahagyom, én tényleg örülnék, ha olyan DC-nk lenne, akit érdekel is a csapat, és nem ugródeszkának tartja.

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Üdvözlet Steve, mielőtt helyet foglalnál és egyáltalán belevágnánk a beszélgetés érdemi részébe a terveidről és az elképzeléseidről, válaszolnál egy kérdésre?
A csapatod három ponttal vezet, 40 másodperc van hátra, a labda az ellenfél 33 yardos vonalán. Az ellenfélnél egy kivétellel az összes játékos 30 passzból 110 yardot kapott el, ezek közül a leghosszabb elkapás sem eredményezett 16 yardnál többet.
És van egy játékosunk 5 elkapással, 120 yarddal, aki felé az irányító blitzelés alatt, jellemzően emberfogás mellett 28 yardos átlaggal dobta a mérkőzés addigi pontjáig a labdát.
Megosztanád velünk az elképzeléseidet arról, hogy ilyen körülmények között milyen stratégiát választva védekeznél ebben a drive-ban?atapapa
Óriási!! 😀
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Üdvözlet Steve, mielőtt helyet foglalnál és egyáltalán belevágnánk a beszélgetés érdemi részébe a terveidről és az elképzeléseidről, válaszolnál egy kérdésre?
A csapatod három ponttal vezet, 40 másodperc van hátra, a labda az ellenfél 33 yardos vonalán. Az ellenfélnél egy kivétellel az összes játékos 30 passzból 110 yardot kapott el, ezek közül a leghosszabb elkapás sem eredményezett 16 yardnál többet.
És van egy játékosunk 5 elkapással, 120 yarddal, aki felé az irányító blitzelés alatt, jellemzően emberfogás mellett 28 yardos átlaggal dobta a mérkőzés addigi pontjáig a labdát.
Megosztanád velünk az elképzeléseidet arról, hogy ilyen körülmények között milyen stratégiát választva védekeznél ebben a drive-ban?atapapa
A valaha volt legjobb 5 interjú kérdések közé!!!!!!! 😂zemanla
A jelenlegi helyzetben a legjobb kérdés. 😊
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Üdvözlet Steve, mielőtt helyet foglalnál és egyáltalán belevágnánk a beszélgetés érdemi részébe a terveidről és az elképzeléseidről, válaszolnál egy kérdésre?
A csapatod három ponttal vezet, 40 másodperc van hátra, a labda az ellenfél 33 yardos vonalán. Az ellenfélnél egy kivétellel az összes játékos 30 passzból 110 yardot kapott el, ezek közül a leghosszabb elkapás sem eredményezett 16 yardnál többet.
És van egy játékosunk 5 elkapással, 120 yarddal, aki felé az irányító blitzelés alatt, jellemzően emberfogás mellett 28 yardos átlaggal dobta a mérkőzés addigi pontjáig a labdát.
Megosztanád velünk az elképzeléseidet arról, hogy ilyen körülmények között milyen stratégiát választva védekeznél ebben a drive-ban?atapapa
A valaha volt legjobb 5 interjú kérdések közé!!!!!!! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Üdvözlet Steve, mielőtt helyet foglalnál és egyáltalán belevágnánk a beszélgetés érdemi részébe a terveidről és az elképzeléseidről, válaszolnál egy kérdésre?
A csapatod három ponttal vezet, 40 másodperc van hátra, a labda az ellenfél 33 yardos vonalán. Az ellenfélnél egy kivétellel az összes játékos 30 passzból 110 yardot kapott el, ezek közül a leghosszabb elkapás sem eredményezett 16 yardnál többet.
És van egy játékosunk 5 elkapással, 120 yarddal, aki felé az irányító blitzelés alatt, jellemzően emberfogás mellett 28 yardos átlaggal dobta a mérkőzés addigi pontjáig a labdát.
Megosztanád velünk az elképzeléseidet arról, hogy ilyen körülmények között milyen stratégiát választva védekeznél ebben a drive-ban?

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Egyébként nem hozunk össze egy közös SB nézést??? :rolleyes:
Most már higgadtan tudnánk élvezni a játékot, nem szorongva, izgulva.
Annyi jó fej van itt a fórumban, (mint már ezt többen tapasztaltuk! 😉 ) igazán jó alkalom lenne egy kis összejövetelre. Eszegetés (van aki ahhoz is ért! 😊 ), iszogatás, (ahhoz mindenki!), "szakmázgatás"....
Tudom, vannak földrajzi távolságok, de én nyitott vagyok, akár Sárospatakig is elmenni! 😂 (Pécs? Budapest?...
4 főt tudok szállítani!zemanla
Ha fel tudsz vinni füredről odáig akkor oké. Balatonfüredről 😀EasyGhost
Akkor legyen Füreden! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/17/steve-spagnuolo-to-meet-with-saints-wednesday/

úgy néz ki megvan az új DC-nklol
Csak interjú lesz, attól még persze elképzelhető.Deny
Még Colts is lehet....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞