New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Shanle beszólt Williams-nek

When you run the type of defenses we ran with Gregg in the division, you start to get teams that understand what you’re doing and all start to scheme you the same way. ... After a while, it starts to get tough to play defense when you feel like teams are (ready) week in and week out when you blitz so much.


Először is: igaza van. Másodszor: ez nem annyira kedves azok után, hogy Williams szinte soha nem kritizálta a sajtó nyilvánossága előtt a játékosai teljesítményét, pedig bőven lett volna rá alkalma.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Mint írtam korábban, én nélkülünk minden évben Giants-Ravens döntőt néznék, amihez nem sok kellett most. De ha a Friscó nyert volna, azzal se lett volna problémám. Ahogy céloztam rá a meccsünk után, olyan nincs, hogy egy döntős álmokat dédelgető csapat védekezésben ne tudja megfogni a Gore-Davis párost, és az éjjel se szólt ennél többről a 49 támadójátéka.atapapa
Bevallom őszintén, hogy én is alapvetően inkább a Giants felé húznék, viszont annyira emlékeztet JH alakítása a Katrina utáni Payton alakításra, hogy egyszerűen muszáj volt neki szurkolnom. Mindig is túl fogom értékelni a HC-kat, mert személyes tapasztalatom van benne, hogy mennyit számít (én nem voltam jó HC).

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Mint írtam korábban, én nélkülünk minden évben Giants-Ravens döntőt néznék, amihez nem sok kellett most. De ha a Friscó nyert volna, azzal se lett volna problémám. Ahogy céloztam rá a meccsünk után, olyan nincs, hogy egy döntős álmokat dédelgető csapat védekezésben ne tudja megfogni a Gore-Davis párost, és az éjjel se szólt ennél többről a 49 támadójátéka.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
ide írom:

Tényleg a 49ersnek (Jim Harbaughnak) szurkoltam, de van abban valami égi igazságtétel, hogy két special team hibán ment el a meccs...

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
"Egy tegnapi nyilatkozatában Drew Brees kifejtette, hogy megdöbbenne ha nem sikerülne megállapodni a New Orleans Saintsel. Korábbi hírek szerint évi 18 millió dolláros szerződésben gondolkodnak. Maradásának egyetlen akadálya a fizetési sapka lehet csak. A most lejáró hat éves szerződése alapján 60 milliót keresett. Így látszik, hogy az egy évre jutó 10 milliót kellene majdnem megduplázni." én is megdöbbennék 😊)

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
http://www.thejimmygraham.com/ Jimmy új honlapjaKiss
Nagyon stílusos, nekem bejön és a highlights videó is nagyon jó.
Ahogy a 49ers ellen a 2. TD-jét megszerezve fejjel nekimegy a kapu szivacsos részének... Óriási, mintha csak Materazzi-t látta volna maga előtt... 😂 😂 😂 😀 😀
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.thejimmygraham.com/ Jimmy új honlapja

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Lehet, hogy szarok a védelemmel foglalkozó edzők. Nem kell hörögni, emberileg gondolom.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A közelgő FA- és draftidőszak alkalmából csináltam egy gondolatébresztő felsorolást
atapapa
Még ha tisztában is voltam a helyzettel, azért elég megdöbbentő ezt így egyben látni. Valakinek nagyon jó szeme van a stábban (nem hiszem h ez csak SP érdeme) megtalálni a csiszolatlan O gyémántokat...Lehetne már a D-ben is egy-két ilyen (bár Galette,Dunbar,Casillas,Wilson már erre hajaznak)clbass
Mielőtt gyorsan túlmisztifikálod a Saints stábot, a liga jelentős százaléka UDFA-ként lett sztár. Most hirtelen pontos adatot nem találok, de minden csapatra jellemző (érdemes megnézni tavalyi Green Bay rostert). Persze, ettől függetlenül itt is ki kell szűrni a tehetségeket, amiért jár a plusz pont a scouting stábnak.Deny
Clb se azt mondta, hogy mennyire királyiak vagyunk összességében, csak az O-t emelte ki, ami szerintem is eléggé egyedülálló így: 16 játékosból 10 a 4. kör-UDFA vonalon mozgott és ez az O írta át idén a rekordok könyvét jó nagy mélységben.
(A most "ledöntött" The Greatest Show on Turfben is voltak hátsó körös emberek a kezdőben, de pl. volt 3 ember ilyen draftcetlivel a nyakában: 1/1, 1/2, 1/6)


De nem a vagánykodás volt a célom ennek a bemutatásával, sokkal inkább annak prezentálása, hogy milyen őrületes energiákat fektetünk folyamatosan a védelembe az O rovására, és mégse tudja felvenni a versenyt a D azzal a csapatésszel.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A közelgő FA- és draftidőszak alkalmából csináltam egy gondolatébresztő felsorolást
atapapa
Még ha tisztában is voltam a helyzettel, azért elég megdöbbentő ezt így egyben látni. Valakinek nagyon jó szeme van a stábban (nem hiszem h ez csak SP érdeme) megtalálni a csiszolatlan O gyémántokat...Lehetne már a D-ben is egy-két ilyen (bár Galette,Dunbar,Casillas,Wilson már erre hajaznak)clbass
Mielőtt gyorsan túlmisztifikálod a Saints stábot, a liga jelentős százaléka UDFA-ként lett sztár. Most hirtelen pontos adatot nem találok, de minden csapatra jellemző (érdemes megnézni tavalyi Green Bay rostert). Persze, ettől függetlenül itt is ki kell szűrni a tehetségeket, amiért jár a plusz pont a scouting stábnak.
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
A közelgő FA- és draftidőszak alkalmából csináltam egy gondolatébresztő felsorolást
atapapa
Még ha tisztában is voltam a helyzettel, azért elég megdöbbentő ezt így egyben látni. Valakinek nagyon jó szeme van a stábban (nem hiszem h ez csak SP érdeme) megtalálni a csiszolatlan O gyémántokat...Lehetne már a D-ben is egy-két ilyen (bár Galette,Dunbar,Casillas,Wilson már erre hajaznak)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A közelgő FA- és draftidőszak alkalmából csináltam egy gondolatébresztő felsorolást
Támadók
Brees 2. kör, (FA-ként szerezve)
Thomas UDFA
Sproles 4. kör (FA-ként szerezve)
Ingram, 1. kör
Ivory UDFA

Colston 7. kör
Moore UDFA
Henderson 2. kör
Meachem 1. kör
Arrington 7. kör
Graham 3. kör

Strief 7. kör
Evans 4. kör
Puente UDFA
Nicks 5. kör
Bushrod 4. kör


Védelem
Smith 1. kör,
Ellis 1. kör
Rogers 2. kör (FA-ként szerezve)
Franklin 5. kör (FA-ként szerezve)
Jordan 1. kör

Vilma 1. kör, (cserével szerezve)
Dunbar UDFA
Shanle 7. kör (FA-ként szerezve)

Jenkins 1. kör
Harper 2. kör
Greer UDFA (FA-ként szerezve)
Porter 2. kör
Robinson 1. kör

A szignifikánsabb szerepet kapó támadók közül tízen leghamarabb a 4. körben keltek el és csak öten voltak első, illetve második körösek, vagy érkeztek FA-ről (utóbbit egy tekintet alá vettem azzal, mintha a játékost az elején draftoltuk volna, bár Brees vagy Shanle leigazolása nem említhető egy lapon, a kiadások miatt sem)

A védelem magját képező játékosok közül ötöt az első körben választottunk, kettőt a másodikban, tehát e 13 emberből összesen 7 érkezett az első két körben!! (plusz Vilma és Rogers) A D-ből egyedül Dunbarról mondható el, hogy a semmiből lett kezdő nálunk.

Csak ezt a felsorolást nézve ember nem mondja meg, hogy a "zöldek" döntögettek NFL-rekordokat, piroskáék meg leragadtak a középszerben.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.youtube.com/watch?v=IRMioyyFtVkkrixtofer
Thomas egy állat, kaphatna egy kicsit több figyelmetlol
Az, és főleg amit idén mutatott, azok a lefordulások, ahogy a tackel-böl kijön, brutális!!! Személyes kedvenc! 😛 😀krixtofer
nekem az tetszett mikor eredménykövetőn 1-1 ilyen lefordulás után az ellenfél szurkolói szidták a védőket hogy áhh hogy lehetnek ilyen bénák...arra nem is gondolva h Thomas,Sproles ilyen klasszis :rolleyes:

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
http://www.youtube.com/watch?v=IRMioyyFtVkkrixtofer
Thomas egy állat, kaphatna egy kicsit több figyelmetlol
Az, és főleg amit idén mutatott, azok a lefordulások, ahogy a tackel-böl kijön, brutális!!! Személyes kedvenc! 😛 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
http://www.youtube.com/watch?v=IRMioyyFtVkkrixtofer
Thomas egy állat, kaphatna egy kicsit több figyelmet

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
http://www.youtube.com/watch?v=IRMioyyFtVk
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
... mi voltunk az első csapat, amelyben nem volt fekete LB 😀
atapapa
Már ha Fujita fehér😊deacon75
pedig az 😊 Fehér, csak japánok fogadták örökbe, innen a név is. Mikor nálunk játszott és éppen minket hívtak amerika csapatának, akkor ő ezt frappánsan úgy fogalmazta meg, hogy a Saints Amerika adoptált csapata 😊

Brees nem csak a pályán termékeny, a nyárra várják a harmadik gyereket.atapapa
Valamikor a bye week környékén készülhetett 😀

(Laza kapcsolat, de mi is akkorra várjuk 😊 )Gyurma Pappa
mire nem jó a bye week?! 😀
Gratula




New Orleans Saints quarterback Drew Brees honored with three NFLPA awards
New Orleans Saints quarterback won three awards at the 2012 NFL Players Association's PULSE Awards on Friday in Los Angeles, including the prestigious Byron "Whizzer" White Award. That award is presented annually to the player who serves his team, community and country in the spirit of the late Supreme Court Justice.

Brees also received the Fan's Choice Heart of the Game award, based on online voting. And he also received one of the annual "JB" awards for community service, named for CBS Sports announcer James Brown.

A Byron "Whizzer" White NFL Man of the Year díjat elég régen kapta utoljára Saints-játékos, még az öreg Manning 1977-ben.

több mint 12 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Brees nem csak a pályán termékeny, a nyárra várják a harmadik gyereket.atapapa
Hát behaltam ezen... 😀 😀 😂 😂 😂 😂krixtofer
A termelt yardok után most a gyerekek...
Vajon ebben mi az NFL rekord?😀
Cromartie-nak 9 kölyke van, 8 nőtől...bele kell húznia Drewnak
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
(Laza kapcsolat, de mi is akkorra várjuk 😊 )Gyurma Pappa
Én is gratulálok nektek!
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
(Laza kapcsolat, de mi is akkorra várjuk 😊 )Gyurma Pappa
Gratulálok!! 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Brees nem csak a pályán termékeny, a nyárra várják a harmadik gyereket.atapapa
Valamikor a bye week környékén készülhetett 😀

(Laza kapcsolat, de mi is akkorra várjuk 😊 )

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
... mi voltunk az első csapat, amelyben nem volt fekete LB 😀
atapapa
Már ha Fujita fehér😊
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Brees nem csak a pályán termékeny, a nyárra várják a harmadik gyereket.atapapa
Hát behaltam ezen... 😀 😀 😂 😂 😂 😂
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ok, Shanlet nem védem többet. De Simoneau sokkal nagyobb ciki volt az idejében.deacon75
Régi szép idők, jó öreg Snow patrol. Szvsz a polgárjogi küzdelmek kiteljesedése óta mi voltunk az első csapat, amelyben nem volt fekete LB 😀



Brees nem csak a pályán termékeny, a nyárra várják a harmadik gyereket.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ok, Shanlet nem védem többet. De Simoneau sokkal nagyobb ciki volt az idejében.deacon75
😀 😀 😀

Most hogy mondod, már el is kezdtem szeretni Shanle-t 😀