New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Szülinapomin sb győzelmet ünnepelni felbecsülhetetlen 😀
köszi srácok
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Grat,akkor ti vagytok újra a préda!!! 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 635 — No one likes us, cause no one like us
Gratulálok a győzelemhez srácok!

Remélem jövőre kemény feladat elé állítjuk a regnáló bajnokot 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. félidő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Most néztem a SportTV-s közvetítés ismétléseit és a délutániból és az estiből is lemaradt az első negyed véletlen? :rolleyes: :cool:BigRoby.hu
Le, pedig én is szerettem volna visszanézni az egészet, de hát nem jött össze 😊 Pár napon belül biztos fent lesz neten, majd legfeljebb letöltöm és visszanézem úgy 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Ezt érdemes átfutni, különösen az utolsó bekezdést:

http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/06/Super_Bowl_XLVI_Eli__Tom_20/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Most néztem a SportTV-s közvetítés ismétléseit és a délutániból és az estiből is lemaradt az első negyed véletlen? :rolleyes: :cool:BigRoby.hu
ja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Most néztem a SportTV-s közvetítés ismétléseit és a délutániból és az estiből is lemaradt az első negyed véletlen? :rolleyes: :cool:

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratula a Giants fanoknak,jó meccs volt!!!

Én Packers drukker vagyok,de ezt a bowl a Giants-nek kellett nyernie!

Apropó,a sógoromnak van egy Mario Manningham személyesen dedikált meze (hitelesített) amit eladna nem tudom érdekel e vkit?árat nem tudok biztosan, kb 200$
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Most jutottam csak géphez , reggel nem volt erőm már írni
csak ledőltem és hagytam hogy átjárjon ez a rohadt jó érzés!!

Fantasztikus volt a csapat , pedig hányszor temettük már magunkat te jó ég!
Az tényleg hihetetlen hogy az alapszakaszban minden "kifelé pattant" a Po-ban meg befelé de hát tettünk érte bőven!Óriási köszönet jár a Friscónak is eltakarította a NO-t azért....

Ami meg tényleg a legszebb hogy igazi CSAPAT formálódik itt a fórumon is , egyszerűen fantasztikus volt a tegnapi ( és az összes KÖZÖS meccsnézés)
hangulata!Nyilván jönnek még nehezebb idők is de úgy gondolom ezek az élmények majd átsegítenek rajta!Nagyon-nagyon jó lenne ha jövőre legalább 1x MINDENKI eltudna jönni majd !( szállást már fogok tudni biztosítani) Majd időben elkezdjük szervezni!!

Tyler Palkóért bejelentkezem! 😉
Aki meg Elit fikázza ezek után az szánalomgyár....
egyelőre ennyi mert még mindig nem tudok nyugodtan gondolkodni.... 😊

nem tudom lehetséges -e de ha valaki összetudá rakni Eli idei GW drivejait egy videóban az nagyon komoly lenne!!!
több mint 12 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Köszi szépen az infot 😊

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mennyi volt Manning passer rating-je a meccsen? Hiába keresem, sehol nem találom. :/dani2594
Tényleg: Mennyire volt borzalmas a Sport TV-s közvetítés. Leszedhetem vagy maradjak az amerikainál?salander
A megszokotthoz képest egész jó volt. Kivételesen nem kellett "zsófika" smseit hallgatnunk, és nem beszéltek sok baromságot se 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mennyi volt Manning passer rating-je a meccsen? Hiába keresem, sehol nem találom. :/dani2594
103.75

Tényleg: Mennyire volt borzalmas a Sport TV-s közvetítés. Leszedhetem vagy maradjak az amerikainál?salander
Amennyire emlékszem korrekt volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
catattack 3 520
Gratula skacok!
Nincs igazság, ha nem ti nyertetek volna! 😂
Viszonylag nektek szurkoltam a PO-ban, viszont a 4. negyedben már majd kiugrott a szívem!
Csak ezért néztem be..
Na szevasztok!
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mennyi volt Manning passer rating-je a meccsen? Hiába keresem, sehol nem találom. :/dani2594
103,7

http://www.footballdb.com/boxscore/2012020501

Imádom ezt az oldalt, ha valaki hasonlóan szereti visszanézni évekre visszamenően a dolgokat itt megteheti 😀

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mennyi volt Manning passer rating-je a meccsen? Hiába keresem, sehol nem találom. :/dani2594
103.75

Tényleg: Mennyire volt borzalmas a Sport TV-s közvetítés. Leszedhetem vagy maradjak az amerikainál?
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mennyi volt Manning passer rating-je a meccsen? Hiába keresem, sehol nem találom. :/dani2594
103,8
http://sports.yahoo.com/nfl/boxscore;_ylt=AiOUicHWYQ57eTh6Vzo818n2zr8F?gid=20120205017
több mint 12 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mennyi volt Manning passer rating-je a meccsen? Hiába keresem, sehol nem találom. :/

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Én ültem mögötted 😀😀 Am grat a könyvhöz 😀Gaba93
Nahát! Fogalmam sem volt (lehetett).
Köszi!
Akkor jövőre ugyanott. 😊

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Bíztosíthatok mindenkit, hogy amíg el nem földelnek a Patriotsért fog dobogni a szívem!ThundersNFL
Akkor örülök.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 680 — !SuPeR6BoWL!
Számomra világos.
Van olyan Pats-drukker, aki ha történetesen azt olvasná holnap a világsajtóban, hogy Tom Bradyről kiderült, gimnazista korában az unokahúgának a sógora mit-tudom-én mit csinált, akkor attól a pillanattól az addig imádott QB-t, sőt, magát az egész klubot megutálná és elfordulna tőle. Mit tegyünk, vannak ilyen gondolkodású emberek.wmitty
Csak éppen Én nem tartozom közéjük ha bármi is kiderülne amit leírtál.
2006 AFC döntő óta követem jobban az egész Showt és akkor lettem Pats drukker... Azóta simán válthattam volna mondjuk a majdnem hibátlan szezon miatt de nem tettem...
Bíztosíthatok mindenkit, hogy amíg el nem földelnek a Patriotsért fog dobogni a szívem!ThundersNFL
vedd már ki a szádból a lábad.noel
:/ :/ :/

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
NEW YORK GIANTS

Teljes jogú szabadügynök (21)

QB David Carr, WR Michael Clayton, WR Domenik Hixon, WR Mario Manningham, WR Devin Thomas, OT Stacy Andrews, OT Kareem McKenzie, OT Tony Ugoh, DE Dave Tollefson, DT Rocky Bernard, DT Jimmy Kennedy, LB Chase Blackburn, LB Jonathan Goff, CB Will Blackmon, CB Michael Coe, CB Aaron Ross, CB Terrell Thomas, CB Justin Tryon, S Deon Grant, S Derrick Martin, P Steve Weatherford

Korlátozott jogú szabadügynök (1)

CB Bruce Johnson

Exkluzív jogú szabadügynök (2)

TE Jake Ballard, TE Bear PascoeBigRoby.hu
Ezek közül fontos lenne MM-et, Tollefsont, Blackburnt, Weatherfordot és TT-t megtartani. Jó lenne, ha olcsón McKenzie, Goff és Grant is maradna, de nem égető kérdés. A két TE is eléggé kellene, de én tartom, hogy inkább egy korai körös draft kellene. Esetleg még Andrews, Bernard is kellhetne, de inkább fiatalítás.

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
FROM TWITTER
Obama we cant wait too see you!!!
@PrinceAmukamara Prince Amukamara
:cool: Mekkora már, hogy a Redskins oda-vissza vert minket és most megyünk a fővárosba fogadni a gratulációkat :cool:
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a Giants szurkolóknak a SB győzelemhez!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Kicsit késon de.....GRATULA!!!! 😀 😀 😀 😀