New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Inkább DeVito játszhat így többet, Wilkerson helyén. Fura lenne, ha egy másodéves játékos posztjára érkezne egy újonc.DoM
DeVito mondjuk az elmúlt évben a PFF szerint kurva jó volt, de még így sem feltétlen úgy gondoltam, hogy egy az egyben Wilkerson helyett, hanem, hogy nem lesz előtte már két kezdő, csak egy (szerintem DeVito nem a padon kezdett volna, ha mindenki egészséges, hanem Coples állt volna be eleinte onnan gyakrabban)Wyatt
Na, oké.

Nálam Pace/Maybin - Wilkerson - Pouha - Coples a kezdő DL. DeVito meg erős rotáció.DoM
Ja értem, nálam még a 3–4-es front volt képben DeVitóval, Pouhával, Wilkersonnal, OLB-ben Pace-szel meg Maybinnel

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Gondolom nem így szerettétek volna, hogy Coples hamar kezdjen...
Jets DT Muhammad Wilkerson escaped serious injury when car flipped early Saturday morning after striking another on Garden St. Pkway #ESPNWyatt
Inkább DeVito játszhat így többet, Wilkerson helyén. Fura lenne, ha egy másodéves játékos posztjára érkezne egy újonc.DoM
DeVito mondjuk az elmúlt évben a PFF szerint kurva jó volt, de még így sem feltétlen úgy gondoltam, hogy egy az egyben Wilkerson helyett, hanem, hogy nem lesz előtte már két kezdő, csak egy (szerintem DeVito nem a padon kezdett volna, ha mindenki egészséges, hanem Coples állt volna be eleinte onnan gyakrabban)Wyatt
Na, oké.

Nálam Pace/Maybin - Wilkerson - Pouha - Coples a kezdő DL. DeVito meg erős rotáció.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolom nem így szerettétek volna, hogy Coples hamar kezdjen...
Jets DT Muhammad Wilkerson escaped serious injury when car flipped early Saturday morning after striking another on Garden St. Pkway #ESPNWyatt
Inkább DeVito játszhat így többet, Wilkerson helyén. Fura lenne, ha egy másodéves játékos posztjára érkezne egy újonc.DoM
DeVito mondjuk az elmúlt évben a PFF szerint kurva jó volt, de még így sem feltétlen úgy gondoltam, hogy egy az egyben Wilkerson helyett, hanem, hogy nem lesz előtte már két kezdő, csak egy (szerintem DeVito nem a padon kezdett volna, ha mindenki egészséges, hanem Coples állt volna be eleinte onnan gyakrabban)

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Gondolom nem így szerettétek volna, hogy Coples hamar kezdjen...
Jets DT Muhammad Wilkerson escaped serious injury when car flipped early Saturday morning after striking another on Garden St. Pkway #ESPNWyatt
Inkább DeVito játszhat így többet, Wilkerson helyén. Fura lenne, ha egy másodéves játékos posztjára érkezne egy újonc.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolom nem így szerettétek volna, hogy Coples hamar kezdjen...
Jets DT Muhammad Wilkerson escaped serious injury when car flipped early Saturday morning after striking another on Garden St. Pkway #ESPN

több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
nem tudom volt-e már, de gondoltam beteszem

http://www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/21845/why-tebow-should-work-with-the-new-york-jets

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Schefter facebookjáról: Darrelle Revis might hold out of training camp for a new contract.
http://espn.go.com/blog/new-york/jets/post/_/id/12695/revis-contract-issue-here-we-go-again

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
aláírt Stephon Heyer és Ray Willis. Élesedik a helyzet az RT helyéértHöri
Nem is árt, idegeskedjen csak Hunter a helyéért. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
aláírt Stephon Heyer és Ray Willis. Élesedik a helyzet az RT helyéért

több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/05/29/Excited_Tebow_vs_Dirty_Sanchez/
Még egy gyöngyszem cikk! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sanchez just threw a 75-yard TD to Stephen Hill, who was wide open and sprinted easily up the sideline. #nyj
Beki
-Sanchez magabiztosnak látszott, dobásai pontosak voltak, a nap játékát ők mutatták be Hill-el, egy 80y TD keretein belülBeki
Most melyik? 😛Asbee
mert azt nem fogja senki sem elhinni, hogy két ilyen hosszú játékot tudott Száncsó megcsinálni 😀Habi
2 Jets beatwriter 2 kül. yardot írt, szóval passz. 😂
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mert azt nem fogja senki sem elhinni, hogy két ilyen hosszú játékot tudott Száncsó megcsinálni 😀Habi
Vagy 99 yardosat kell és abból nincs vita 😉 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sanchez just threw a 75-yard TD to Stephen Hill, who was wide open and sprinted easily up the sideline. #nyj
Beki
-Sanchez magabiztosnak látszott, dobásai pontosak voltak, a nap játékát ők mutatták be Hill-el, egy 80y TD keretein belülBeki
Most melyik? 😛Asbee
mert azt nem fogja senki sem elhinni, hogy két ilyen hosszú játékot tudott Száncsó megcsinálni 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sanchez just threw a 75-yard TD to Stephen Hill, who was wide open and sprinted easily up the sideline. #nyj
Beki
-Sanchez magabiztosnak látszott, dobásai pontosak voltak, a nap játékát ők mutatták be Hill-el, egy 80y TD keretein belülBeki
Most melyik? 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rövid összefoglaló a mai OTA eseményekről, amely jelen lehetett a média is:

-nem vett részt Cromartie, Landry (családi okok miatt), Holmes, Slauson, Harris közben állt ki sérülés miatt
-Nick Folk nem kapott FG rúgási lehetőséget
-Sanchez karizmai erősödtek, mely a dobások erején is látható volt állítólag
-Greene szép elkapásokat mutatott be
-Tebow 2 INT-et dobott 7 on 7 játéknál, mindkettőt Bell húzta le
-Sanchez magabiztosnak látszott, dobásai pontosak voltak, a nap játékát ők mutatták be Hill-el, egy 80y TD keretein belül
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sanchez just threw a 75-yard TD to Stephen Hill, who was wide open and sprinted easily up the sideline. #nyj

Nah ilyen játékbók akarok én sokat látni köv. szezonban. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Holnap kezdünk mi is. Kíváncsian várom a híreket az OTA 1. napjáról. 😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Januárban írtam:
"Sparano valakit magával csábíthatna... Jake Long, Marshall, Daniel Thomas, Bush, Bell, bármelyiküknek örülnék 😊"

Egy bejött...civilmanu
januárban válaszoltam is. mindegyiket megvédtem - és nyilván nem értek egyet bell távozásával, de idős volt. a kora miatt is engedtük el.
egyedül longot nem értem, hogy volt merszed beleírni a listádba 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Coples szerződtetése után úgy néz ki, hogy többet fogunk 46-os defense sémát játszani.
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Januárban írtam:
"Sparano valakit magával csábíthatna... Jake Long, Marshall, Daniel Thomas, Bush, Bell, bármelyiküknek örülnék 😊"

Egy bejött...

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Confirmed that Bell will sign 1yr, $1.4M deal with Jets. Full guarantees are $1.3M. #nyj
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Quinton Coples' deal with the Jets: 4 years for $8.8 M (with a fifth-year team option). Signing bonus: $4.8M, per source. #nyj
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah, akkor megint ott vagyunk ahol a part szakad, nincs backup NT-nk Pouha mögött, nehogy már ez legyen a prioritásunk már a köv. drafton esetleg. 😀Beki
Azért még ne küldd börtönbe! 😊 A tárgyalás még hátravan.tomi-tomi
Súlyosnak hangzik, amit tett, de az amcsi igazságszolgáltatást annyira nem ismerem, hogy mi várható a tárgyaláson. 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nah, akkor megint ott vagyunk ahol a part szakad, nincs backup NT-nk Pouha mögött, nehogy már ez legyen a prioritásunk már a köv. drafton esetleg. 😀Beki
Azért még ne küldd börtönbe! 😊 A tárgyalás még hátravan.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nah, akkor megint ott vagyunk ahol a part szakad, nincs backup NT-nk Pouha mögött, nehogy már ez legyen a prioritásunk már a köv. drafton esetleg. 😀Beki
Azért még ne küldd börtönbe! 😊 A tárgyalás még hátravan.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)