New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elcseréltük Huntert Jason Smith RT-re a Ramsből. 2009 2nd overall, de bust esélyes... Ráadásul a fizuja 1.4 millóval több. Csere lesz. Huntert a nézők is kikezdték a 4. negyedben, le kellett fogni 😊civilmanu
Jelige: szart szarért 😀
Mondjuk jövőre fogtok szívni a szerződésével, de tény, Hunternél csak jobb lehet

több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Elcseréltük Huntert Jason Smith RT-re a Ramsből. 2009 2nd overall, de bust esélyes... Ráadásul a fizuja 1.4 millóval több. Csere lesz. Huntert a nézők is kikezdték a 4. negyedben, le kellett fogni 😊

Go Jets!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
gyenge ez a Jets :/ nem akarok itt vészmadár lenni, de hamar fog draftolni a Jets. szezonynitón szopás sztem otthon a Billstől.braxa88
lehet húznak 1 QB-t 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Hunter cseréje hogyan játszott RT-ben?civilmanu
Nagyon jól, Johnsonnak nem sok momentuma volt mellette.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
gyenge ez a Jets :/ nem akarok itt vészmadár lenni, de hamar fog draftolni a Jets. szezonynitón szopás sztem otthon a Billstől.
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Aggasztó, hogy 3 meccs alatt 0 TD, 7 FG a támadók "eredménye"... Nem láttam még a meccset, Hunter cseréje hogyan játszott RT-ben?

Go Jets!
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Mint én a Fradi-Kispest végén, csak rajtam nem volt ilyen idióta szerkó 😊

Go Jets!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(már megint leült a topic - már itt sem segít TT)
Komolyan nem értem, hogy miért erőlködik azzal a Jets, hogy Tebow QBként használja. RBnek hasznosabb lenne. Megint majdnem ő lett a leading rusher...

Jets fan Tebow utolsó passzánál - ki lehet találni, hogy sikeres volt-e:
több mint 12 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Nagyon kihalt a fórum, mondjuk nem csoda én is majdnem felkötöttem magam az első két meccs láttán..
Ez a Száncsíta eltakarodhatna már, ilyen lassan körülményesen és pocsékul játszani, nem tudom mit várunk évek óta katasztrófa ez az ember, ami eredményt meg elért azt is a védelemnek és a futójátékunknak köszönheti, nem magának. Nyugodjanak békében akik nem bírták és lógnak valahol..
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 045 — #NoStress
Nem december 24? 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Isten éltesse Tebowt! Ma van a szülinapja 😊burzum4ever
Mármint tegnap volt

több mint 12 éve
burzum4ever 66
Isten éltesse Tebowt! Ma van a szülinapja 😊
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Nah, viccet félretéve úgy gondoltam, hogy bízom annyira Sanchezben, hogy nem fog lebőgni és Tebow max akkor lép majd pályára kezdő QB-ként, miután a PO-ba jutás már biztos. 😀Beki
Azért közel sem fogja segíteni Sanchezt ez a hiszti Tibó körül...Asbee
Annó pont azt hozták fel mellette hogy ex USC QB-ként jól viseli majd a new yorki médiát és az ezzel járó hisztiket. Ő fejben amúgy is erős, inkább másba lehet belekötni.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nah, viccet félretéve úgy gondoltam, hogy bízom annyira Sanchezben, hogy nem fog lebőgni és Tebow max akkor lép majd pályára kezdő QB-ként, miután a PO-ba jutás már biztos. 😀Beki
Azért közel sem fogja segíteni Sanchezt ez a hiszti Tibó körül...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érdekes időpont a szerződés módosításra, de Slauson 1.3 millió helyett csak 1.05-öt kap majd idén

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Tebow gyakorolt a kezdőkkel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Kicsit sokat balhéznak a srácok egymással...

Go Jets!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/y0wmpoa74gqtysckgk0a
Tim Tebow coverage surprises New York Jets owner
The New York Jets wanted Tim Tebow because of the attention he brings. Now, Woody Johnson is "surprised" by the amount of Jets camp coverage. To which Gregg Rosenthal asks: Seriously?


Obama megmondja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
NFL Networkön is téma volt Tebow, Esiason nyilatkozata miatt is. 😀
 newyork.cbslocal.com/2012/08/06/boomer-esiasons-memo-to-jets-cut-tim-tebow/
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Zajlik az élet a Jets edzőtáborában:

"Running back Joe McKnight delivered an overhand right to cornerback D’Anton Lynn to start a huge fight, according to Manish Mehta of the New York Daily News. Lynn is an undrafted rookie who is the son of McKnight’s position coach, Jets running backs coach Anthony Lynn.
Mehta describes fight that broke out as “insane,” with 20 players involved and Jets coach Rex Ryan having to jump in to stop it.
" (Link)

"Wow. Huge fight breaks out between joe McKnight and d'anton Lynn. McKnight throws ball at Lynn. Fight Spills into media area"
"That fight was insane. After McKnight catches pass from McElroy. Lynn shoved Mcnight out of bounds. Then rumble ensued. 20 players involved " (Forrás)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerencsére nincs kitörés, ma kiderül pontosan mi is a helyzet.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Santonio lehet eltörte a bordáját a mai scrimmage meccsen. Nem irigyellek titeket.

"I don’t know if Santonio did break a rib or not, but the fact it as sticking out of his thing was prob an indicator," Ryan said. "But again, I'm sure he’ll be fine."

Holmes walked off the field with a trainer, not wearing his jersey, before the end of the scrimmage. Ryan said Holmes was hit in the ribs after a catch. The play he was injured on appears to be his final catch, for 7 yards, after which he was drilled by cornerback Antonio Cromartie.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 045 — #NoStress
Tebow mikor lesz kezdő?burzum4ever
Kb. 4.-6. hét környékétől, ahogy szokta.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tebow mikor lesz kezdő?burzum4ever
Kezdő QB remélem sosem, Wildcat formációknál pályán lesz, ill. ST-ben kap majd szerepet.
Bár fenntartom, hogy Sancho lebőgése esetén bármikor lehetőséget kaphat, de eddig a TC-k során nem mutatott semmi különlegeset.Beki
Na mondjuk TC-k során szerintem még semmikor 😀 De hát ha edzésmenő kell, akkor T-Jaxért kellett volna trade-elni

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha jól számolom 13 WR van jelenleg rosteren, ebből sztem a végső rostert, ami megéri az:
Holmes, Hill, Kerley, Schilens, Turner és esetleg Jordan White/Eron Riley.

Kerley fejlődésével nincs megelégedve Ryan, ezért néhol már Holmes játszik slotban, mellette Hill és Schilens.
Turner pedig 3. szituációs WR marad sztem és marad 4. számú WR.