New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Namath: Tebow couldn't be Jets' No. 1Gogo
True story.Beki
eretnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Namath: Tebow couldn't be Jets' No. 1Gogo
True story.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Namath: Tebow couldn't be Jets' No. 1

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Revis kihagyhatja a Steelers elleni meccset.Beki
Nfl.comon azt irják játszani fog.Wester
ja, lenyilatkozta, hogy hiába verték fejbe, nincs memóriazavara és memóriazavara sincsen.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megnézve a meccset, simán lerendeztétek a Billst. Pontosabban a Bills lerendezte önmagát. 😊

Viszont abból, amire igazán kíváncsi voltam - a Sparano féle "mit kezdjünk Tebow"-al dolog -, abból lényegében semmit nem láttam. Szóval valószínűleg a következő meccset is meg fogom nézni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Surprising move: #Jets waive WR Patrick Turner.

Nah erre nem számítottam. :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
#JetsStats: On Sunday, Jeremy Kerley became the 1st player in Jets history with a punt return TD & a receiving TD in the same game.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Revis kihagyhatja a Steelers elleni meccset.Beki
Nfl.comon azt irják játszani fog.Wester
Mindegy a Steelersnek esélye sem lesz. 😊
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Revis kihagyhatja a Steelers elleni meccset.Beki
Nfl.comon azt irják játszani fog.

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Revis kihagyhatja a Steelers elleni meccset.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Megmondtam, simán nyertünk 😊

Azért nem lesz mindig szemben egy rookie CB, nem sikerül mindig ilyen gyorsan ekkora előnyre szert tenni... Látni fogjuk még azt a beharangozott ground-and-pound offense-t.
Mikor kiderült, hogy a WR-ek élnek a lehetőségekkel, Kellert pihentették. De a következő meccsen Hill-t már figyelni fogják, akkor jól jön egy TE.civilmanu
Jó baszod, te mindig megmondod, aztán, ha tacsakra szopatják a csapatot, akkor meg csend, aztán a kövi héten megint jön a simán nyerünk 😀Wyatt
Ha simán nem is, de ha a Steelers ismét ilyen gyenge játékot mutat, akkor sima win is lehet. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megmondtam, simán nyertünk 😊

Azért nem lesz mindig szemben egy rookie CB, nem sikerül mindig ilyen gyorsan ekkora előnyre szert tenni... Látni fogjuk még azt a beharangozott ground-and-pound offense-t.
Mikor kiderült, hogy a WR-ek élnek a lehetőségekkel, Kellert pihentették. De a következő meccsen Hill-t már figyelni fogják, akkor jól jön egy TE.civilmanu
Jó baszod, te mindig megmondod, aztán, ha tacsakra szopatják a csapatot, akkor meg csend, aztán a kövi héten megint jön a simán nyerünk 😀

több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Megmondtam, simán nyertünk 😊

Azért nem lesz mindig szemben egy rookie CB, nem sikerül mindig ilyen gyorsan ekkora előnyre szert tenni... Látni fogjuk még azt a beharangozott ground-and-pound offense-t.
Mikor kiderült, hogy a WR-ek élnek a lehetőségekkel, Kellert pihentették. De a következő meccsen Hill-t már figyelni fogják, akkor jól jön egy TE.

Go Jets!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Negatívumok részbe 😛
Volt egy kis feszkó a meccsen
 www.nepatriotslife.com/2012/09/video-jets-fan-punched-woman-at-bills.html

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bills-Jets 28-48

Pozitívumok:
Sanchez: 266y 3 TD, 1 INT magabiztos játék, pontos passzok, de az INT-nél bemutatta korábbi ismét, hogy rossz döntésekre még mindig képes.

Greene: 94 futott yard, 1 TD, nagy szükség lesz rá, hogy az összes meccsen tartsa a formáját.

Hill, Holmes és Kerley: A Rex Ryan által a preseasonban kritizált Kerley odatette magát nagyon. 4 elkapásból 45yard ebből 1 TD és egy 68 yardos punt return TD.
Holmes ugyan TD elkapást nem jegyzett, de 4 elkapásból 68 yard nagyon jó teljesítmény.
Itt van az a Stephen Hill, aki a preseasonban rengeteg labdát droppolt, rosszul futotta a rouetokat, erre tegnap 5 elkapásból 89 yarddal zárt, ebből 2 TD, impressive bemutatkozás a rookie WR-től.

Landry, Revis, Harris és Cromartie:
Landry ugyan megállíthatta volna Spillert a futott TD-nél, de 6 tackle és 1 FF jó teljesítmény a sérüléséből visszatérő safetytől.
Revis ismét nagyott játszott 4tackle, 3-nál asszisztált, 1 INT.
Cromartie pedig 1 INT ret TD-t szerzett.

OL: Sanchezt egyszer sem tudták sackelni, szép munkát végeztek a támadó fal tagjai.

Negatívumok:
Keller: a TE 1 elkapást jegyzett 7 yardért, lehet ebben a sérülése is közrejátszott.

DL: Coples 1 tackle, Wilkerson 1 asszisztált tackle, Ellis 1 tackle. Kicsit többet vártam volna főleg Wilkersontól.


Sok futott yard: 195 futott yardot engedélyezett a defense, ami kegyetlenül sok.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Gratulálok, teljesen megérdemelt győzelem.
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eric Smith és Sione Pouha, ahogy az várható volt inactive a mai meccset tekintve.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eric Smith és Sione Pouha immáron fix, hogy nem játszanak.
Keller valszeg játszani fog, de sérülten, kérdéses DeVito játéka is.
Így a Wilkerson-Coples duóra nagy feladat hárul rögtön az első meccsen, hogy tartsák a frontot a DL-ben.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Landry tegnap nem edzett, de pályára fog lépni a Bills ellen. Moore, Keller, DeVito és Pouha is limitáltan edzett.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Itt nem az a lényeg, hogy mennyi futást kap Connor, hanem ha ő pályán van, akkor futójáték fog következni, erre könnyebben állnak fel a védelmekWyatt
Nem feltétlenül, mert segíthet akár pass protectionben is, ha az OL-nek gondja lenne+ha Conner mellett Powell, vagy McKnight van fenn, akkor nincs garancia, hogy futójáték jön, de Greene is azért használható passzoknál.
Ill. ha a Conner+Greene FB+RB páros lenne is fenn, attól még passzjáték lehet, hiszen 2 WR+TE is van fenn jó eséllyel a pályán. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az inkább problémás sztem, h az új trenddel nem törődve, itt a Connor-Green FB-RB páros egyáltalán nem eleme a passzjátéknak, egyértelműen run-only játékosok, emiatt pedig olvasható az O. (Pl a Steelersben a FB Will Johnson FBhez mérten jó elkapó, 4.5öt tud 40en és mellé Batch, Mendenhall és Dwyer is kifejezetten jó elkapó RB, erre épül az új screen-csomagunk, amivel egyrészt a tulaj Rooney futásorientált elképzeléseinek is eleget tesz az OC, hiszen lehet belőle futni, de egyben a passzjáték alapja is lehet a felállás. De Hernandez is áll fel FBnek a Patsben, nem véletlenül, idén ráadásul a Tampa ellen már sokkal jobban blokkolt mint tavaly. Vagy a Bears se véletlenül draftolta a FB/TE Rodriguezt a 4. körben.). Én Bilal Powellnek ezért is szorítok, mert ő kifejezetten jó elkapó RB, aki all-down RB is lehetne sztem (legalábbis a Louisville-ben még ilyennek láttam). Kár hogy egy kicsit sérülékeny.Robilluma
Conner a feladatát jól megoldja, de nem hiszem, hogy sok futást kap majd, max goal line szituknál. Greene az előző szezonban is kapott pár labdát, bár egyértelműen Tomlinson volt a passzoknál többet használva. Greene inkább power RB.
Ryan éppen a héten mondta el, hogy Powellt azért draftoltuk, hogy Tomlinsont helyettesítse és nem árulta el, hogy McKnight vagy ő lesz a 2nd RB.Beki
Itt nem az a lényeg, hogy mennyi futást kap Connor, hanem ha ő pályán van, akkor futójáték fog következni, erre könnyebben állnak fel a védelmek

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rex Ryan nagy zsugás tuti ki van főzve a recept neki a szezonra!!!ThundersNFL
Nagy zsugás, de ha nem jönnek össze a dolgok, akkor a fején található mikrofon+füles kombós cucc már repül is a föld felé. 😀
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Rex Ryan nagy zsugás tuti ki van főzve a recept neki a szezonra!!!
Jetset mindig komolyan kell venni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem annyi jött le a Jets preseasonből az O-val kapcsolatban, hogy Hunterrel nem működik az OL (és a teljes O), de erre szerencsére reagáltak és jön majd Howard RT-be. A Panthers ellen Charlie Johnsonnak momentuma sem nagyon volt vele szemben. Ha pedig nem borul a pass protection egy árva LDE/LOLB vs Hunter párharc/alázás miatt, akkor nem borul a tavalyihoz hasonlóan a futás-passz (Jets-nél igencsak) kényes egyensúlya.Robilluma
Szerencsére Hunter időben el lett távolítva a csapatból, hiszen már a közönség is kikezdte a Giants ellen, ha jól emlékszem 3 sacket is engedett. Howarddal nem lesz gond+ott van még Smith és Ducasse is, bár utóbbi OG-n játsszon inkább. Remélem Ferguson LT-ben is összekapja magát, mert ő is szép számú sacket engedélyezett az előző szezonban.

Az inkább problémás sztem, h az új trenddel nem törődve, itt a Connor-Green FB-RB páros egyáltalán nem eleme a passzjátéknak, egyértelműen run-only játékosok, emiatt pedig olvasható az O. (Pl a Steelersben a FB Will Johnson FBhez mérten jó elkapó, 4.5öt tud 40en és mellé Batch, Mendenhall és Dwyer is kifejezetten jó elkapó RB, erre épül az új screen-csomagunk, amivel egyrészt a tulaj Rooney futásorientált elképzeléseinek is eleget tesz az OC, hiszen lehet belőle futni, de egyben a passzjáték alapja is lehet a felállás. De Hernandez is áll fel FBnek a Patsben, nem véletlenül, idén ráadásul a Tampa ellen már sokkal jobban blokkolt mint tavaly. Vagy a Bears se véletlenül draftolta a FB/TE Rodriguezt a 4. körben.). Én Bilal Powellnek ezért is szorítok, mert ő kifejezetten jó elkapó RB, aki all-down RB is lehetne sztem (legalábbis a Louisville-ben még ilyennek láttam). Kár hogy egy kicsit sérülékeny.
Conner a feladatát jól megoldja, de nem hiszem, hogy sok futást kap majd, max goal line szituknál. Greene az előző szezonban is kapott pár labdát, bár egyértelműen Tomlinson volt a passzoknál többet használva. Greene inkább power RB.
Ryan éppen a héten mondta el, hogy Powellt azért draftoltuk, hogy Tomlinsont helyettesítse és nem árulta el, hogy McKnight vagy ő lesz a 2nd RB.

Sanchezzel sztem nincs gond, korábban sem vele volt (elsősorban). A nulla preseason TD lényegtelen, megnéztem volna Brady-t hány TD-t passzol, ha úgy jön vele szembe JPP vagy Tuck Hunteren keresztül, mint a Jets 2. ps meccsén… A 3., fontosabb előszezon meccsen Sancho kifejezetten jó benyomást keltett (márHowarddal RTben), 18/11 volt 123 yardért, utolsó passza egy sima catch helyett Hill által felütött int lett. Na bumm.
A Tebow-package-ből még biztos nem láttunk semmit, de az alapanyag a wildcathez Tebow miatt sztem jobb, mint volt a Dolphins-ban.
Sanchezzel nincs gond, ha a futás megy, akkor a passzok döntő részét meg tudja csinálni. Ha jobban koncentrál és a time management terén tud javulni...
Tebow-packageből keveset láttunk, de az edzések folyamán kevésszer jött hír róla, hogy WC formációkat gyakoroltunk volna, de nyilván a Bills ellen jó pár WC hívás lesz, ahogy a Bills oldaláról is Smith miatt.

A WR corps még kérdéses, de Holmes és Keller rendben lesz, Hill pedig szép lassan belejön majd a routeokba, de addig is jól blokkol majd a futáshoz és szépen lefutja majd a CBket play actionből deep routeoknál. Schilenz egyelőre kakukktojás, még őt sem írnám le. Egészségesen nem rossz WR.
Holmes és Keller lesz a 2 kiemelkedő passz célpont ez fix, de egyelőre Keller játéka nem biztos a Bills ellen. Hill magas célpont és kegyetlen gyors és ahogy várható volt ő kezd WR2-ként. Ha a routeokkal nem lesz gond és nem droppol annyit, nagy fegyver lehet ő is.
Kerley slotban szintén használható lesz. Turner inkább 3th vagy 4nd downos szitu WR, Schilens sztem red zoneban lesz inkább a pályán.

A D pedig jó lesz. Wilkerson (és a teljes DL) meggyőző volt a 3. meccsen, Landry remek formában van, Revis és Cromartie is, Bart Scott NAGYON régen volt ilyen fitt (de az egész csapatra elmondható, h jó kondiban vannak), egyedül Kyle Wilson nem tetszett, őt slotba tilos betenni, mert testcselek ellen oldalirányba képtelen védekezni, inkább a vonal mellett legyen tesztelve a sebessége.
Coples-tól én nem voltam elájulva, nem az igazi még, de hát ő rookie.
Wilkersontól Ryan sokat vár ebben a szezonban, futás ellen már kegyetlen volt az előző szezonban is. DL jól működik futás ellen, passz ellen remélem hatékonyabb lesz. Landryra a héten nagyon vigyáznak edzésen, mert kell a secondarybe nagyon.
Coples pedig preseason meccsek alatt, azért pár sacket begyűjtött, de jó szezonja lesz sztem és pont miatta lesz több 4-3-as formáció a védelemben.