NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazi Andy Reid:
2011. jan. 10. : Asked flatly if McDermott would return as defensive coordinator for the Eagles, And Reid replied: “Yeah.”
2011. jan. 15. : Eagles fire Sean McDermottBleedingGreen
Bárcsak legalább annyira bejönne, hogy segget csinált a szájából, mint Kolb ügyben...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Akkor kik jöhetnek szóba DC-nek? Nem vagyok 3-4 ellen. Maddenben mindig azt tolom. 😀
Nem vagyok otthon edző témában szal nekem csak Sing és Jauron ugrott be így kapásból.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Éreztem, hogy fel kell jönnöm a netre mielőtt lefekszem.
Én még neki adtam volna ezt az évet. Érthető döntés, csak kedveltem McDermott-ot és ezért sajnálom.
Hát akkor nagy eséllyel Jauron lesz a mi emberünk.Bébé
twittert már elárasztotta a dolog, hogy jó lesz-e Jauron erre vagy nem. Eddig kb 60-40 arra, hogy ne ő legyen.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó meggyőztetek 😊 Csak még mindig nehezen tudom fefogni, hogy JJ örökségét ennyire nem lehetett átvenni még akkor is ha a játékosanyag gyengébb volt talán.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Éreztem, hogy fel kell jönnöm a netre mielőtt lefekszem.
Én még neki adtam volna ezt az évet. Érthető döntés, csak kedveltem McDermott-ot és ezért sajnálom.
Hát akkor nagy eséllyel Jauron lesz a mi emberünk.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ráadásul pont a legutóbbi meccsen inkább az O volt a felelős a vereségért bár az elején a D is bealudt de aztán ők felerősödtek nem tudom..., hosszú emésztés lesz legalább addig míg a következő szezonban nem bizonyít a D igaz ők nálam jobban értenek hozzá. Inkább ahogy ez alakult az zavar.dande
Redzone D# akkor is szar volt,ahogy az utóbbi 2 évben végig,a pozíciók 77%-ából TD-t kaptunk,nem meglepő annyira a menesztése,mert ez egy vicc volt,amit műveltünk 20 yardon belül,ezt a többi nem tudta feledtetni.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Igazi Andy Reid:
2011. jan. 10. : Asked flatly if McDermott would return as defensive coordinator for the Eagles, And Reid replied: “Yeah.”
2011. jan. 15. : Eagles fire Sean McDermott


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Nem kell ennyire fétisnek tekinteni a 3-4-et, a 4-3 lehet ugyanilyen hatékony csak jól kéne csinálni.
McDermott meg belebukott az elmúlt 20 év legrosszabb RZ defensébe.BleedingGreen
Nagyjából ez lehet a háttérben és jogos.Most jutott eszembe,hogy a szezon előtt milyen fogadalmai voltak.(érdemes visszakeresni).Én is adtam vna neki még 1 évet az építésre,de lehet jobb most egy nagyobb változtatás.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ráadásul pont a legutóbbi meccsen inkább az O volt a felelős a vereségért bár az elején a D is bealudt de aztán ők felerősödtek nem tudom...,.dande
Nem egy meccs miatt lett elküldve......
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ráadásul pont a legutóbbi meccsen inkább az O volt a felelős a vereségért bár az elején a D is bealudt de aztán ők felerősödtek nem tudom..., hosszú emésztés lesz legalább addig míg a következő szezonban nem bizonyít a D igaz ők nálam jobban értenek hozzá. Inkább ahogy ez alakult az zavar.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tudom, hogy lehetsz sikeres 3-4-gyel és 4-3-mal is, ez csak egyénileg jobban kedvelem. 😊

dande, nincs ott semmi ok, egyszerűen kell a változtatás, mert ritka szar volt a védelmünk.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Nem kell ennyire fétisnek tekinteni a 3-4-et, a 4-3 lehet ugyanilyen hatékony csak jól kéne csinálni.
McDermott meg belebukott az elmúlt 20 év legrosszabb RZ defensébe.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
mcdermott kirúgvaHöri
Beelőzzük a Brownst Jauron-értBleedingGreen
Pozitív szemlélet.Tetszik!......A döntés kevésbé.Még emésztem...............


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ezt nem érzem OKnak kell valaminek lenni a háttérben mert ez így derült égből.... hacsak valóban nem Jauron felfelebuktatása a cél de nekem így akkor sem tiszta nem Reidre vall....
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hülyeségnek tartom a döntést, ezt az évet még neki adtam volna. Szívem szerint 3-4-et szeretnék, de játékosállomány nem megfelelő, így marad 4-3. Jöjjön új DC és szerezze meg Aso-t. Sok labdaszerzés helyett legyen stabil védelem.deny79
miért akarsz 3-4-et? 😊Newman
Mert jobban kedvelem 😀 Pusztán ennyi 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hülyeségnek tartom a döntést, ezt az évet még neki adtam volna. Szívem szerint 3-4-et szeretnék, de játékosállomány nem megfelelő, így marad 4-3. Jöjjön új DC és szerezze meg Aso-t. Sok labdaszerzés helyett legyen stabil védelem.deny79
miért akarsz 3-4-et? 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hülyeségnek tartom a döntést, ezt az évet még neki adtam volna. Szívem szerint 3-4-et szeretnék, de játékosállomány nem megfelelő, így marad 4-3. Jöjjön új DC és szerezze meg Aso-t. Sok labdaszerzés helyett legyen stabil védelem.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
mcdermott kirúgvaHöri
Beelőzzük a Brownst Jauron-ért


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mcdermott kirúgva

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért ACL más csapatnál is van elég, bár tény, mi sem panaszkodhatunk sajnos.

Egyébként Bébé (és még mások) kedvenc rovatának 5. része blogon: http://philly.blog.hu/2011/01/15/kerdezz_felelek_05
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
A legnagyobb gond pont a sérülés, mert a következő évben már jobban láthatnánk mi lesz belőle, de így ebből nem hiszem hogy jövőre nagyobb előrelépés lenne. ACL-ből általában nem elég egy év a teljes felépüléshez (Bradley). Remélem jövőre erre Graham rácáfol és jó idényt produkál.BleedingGreen
Pont ez a baj.Láthattuk,hogy anno McNabbnek sem volt elég 1 év a rehabra.Az ACL utáni szezon rá is ment erre.Egy védőnek sokkal nagyobb terhelést kell elviselnie...és ez idén rányomta a bélyegét Bradley játékára is.Remélem Bradley jövőre jobb teljesítményt nyújt és Graham se sérül majd rá.

szerk:nem tudom nektek feltűnt-e ,de az elmúlt pár évben ACL gyárrá növi ki magát a csapat.Lehet van erre valami statisztika,de sztem nálunk van az egy főre jutó legtöbb ACL sérülés egy csapatban.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Itt van az általam négy legszebbnek gondolt jelenet is: http://philly.blog.hu/2011/01/15/4_legjobb_jelenet
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mint írtam, írta az elsődleges szerző, negyedik kör felett én se várok picket. De itt igazából letrade ötletek voltak, az pedig már teljesen más dió. Egy második körös 15-20 helyes feltrade tőlünk egy QB needes csapat felé simán megtörténhet Kolb-bal együtt. Bár én örülnék szerintem a legjobban, ha itt maradna 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Még Goodel levelének fordítása t_ungi-tól: http://philly.blog.hu/2011/01/15/roger_goodel_nyilt_levele

Illetve egy rövidebb szöszenet pár Kolb trade ötletről. Lenne benne letrade, sima trade, minden. http://philly.blog.hu/2011/01/15/kevin_kolb_uj_allomasai_lehetnekdeny79
Hát szerintem a Vikes nem fog megindulni Kevinért...

Talán a 49ers esélyes igazán....Janek
Kolbal kapcsolatban én teljesen biztos vagyok abban, hogy 4. körnél jobb picket nem kaphatnánk érte. Viszont vele kapcsolatban azt érdemes inkább nézni, hogy ő ugye idén kaszálja a nagy lóvét a nagy semmiért. Jövőre meg úgy 1,5 milla között fog kapni.
A kérdés : Lehet ennyi pénzért jobb csereirányítót szerződtetni nála?
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Még Goodel levelének fordítása t_ungi-tól: http://philly.blog.hu/2011/01/15/roger_goodel_nyilt_levele

Illetve egy rövidebb szöszenet pár Kolb trade ötletről. Lenne benne letrade, sima trade, minden. http://philly.blog.hu/2011/01/15/kevin_kolb_uj_allomasai_lehetnekdeny79
Hát szerintem a Vikes nem fog megindulni Kevinért...

Talán a 49ers esélyes igazán....