NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dungy-n gondolkodtam, hogy beírjam, mint egyik személyes kedvencem, de esélytelen sajnos, ő vagy HC lesz, vagy Vick-mentor 😊

Idei pickein itt összeírva, illetve egy kis elmélkedés, milyen komp pick járhat, kiért, hányadik kör, miért is kapjuk. Egyedi, kérdezz-felelek formában: http://philly.blog.hu/2011/01/19/draft_valasztasi_jogok
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondok egy "komolyat"!

Én tudom, hogy mi történt! Reid, még mielőtt elment volna nyaralni, beugrott Tony Dungy-hoz és leüvöltötte a fejét:

Andy: "Ide figyelj Tony! Elegem lett a Philly szurkolókból, már tervbe vettem hogy elküldöm McNabb-et, ami sikerült is és azt vártam, hogy az építkezés jegyében majd jöhet egy-két nyugis év. Kolb lealibizik nekünk három 8-8-as szezont, én meg feltöltődök, összeszedek pár használható arcot, aztán újra nekiugrunk ennek a Playoff biznisznek. Erre jössz Te, meg a börtönviselt haverod és bepróbálkoztok, jössz a hülye "mindenki megérdemel még egy esélyt" szövegeddel, csak mert tudod, hogy a fiaim is ülnek, én meg befogadom ezt a gyereket. Az első év még rendben is volt, de aztán jött az az idióta Matthews, és nézd mi lett! Bejutottunk a rájátszásba, sőt, a gyerekből majdnem MVP lett! Most mi a szart csinálok? McNabb-et még el tudtam küldeni, utálták, mert nem nyert SB-t, pedig azt ezek szerint az idióták szerint bárki meg tudja csinálni. De most ezzel a Vick gyerekkel mit csináljak? El nem küldhetem! Most megint Playoff esélyesek lettünk évekre előre! De védelem nélkül ez nem fog menni! Márpedig védelmünk nincs! És tudod ki fog ezen változtatni?"

Tony: "Nem, Andy. Fogalmam sincs." - itt jelentőségteljesen beleszürcsöl a forrócsokijába, amit egy Payton Manning-fej alakú bögréből iszik - "Kicsoda?"

Andy: "Hát Te, bazdmeg, Tony! Te! Visszajössz és megeszed, amit nekünk főztél! Mi leszünk az NFL Stan és Pan-ja, úgyhogy kezdj el csomagolni! Most elmegyek nyaralni. Megvárjuk, amíg Phillyben mindenki anyázik, hogy miért akkor áztatom a zsíros seggemet, amikor DC kellene, aztán hazaérek és bejelentjük a nagy hírt és mindenki engem fog imádni."

Tony: "És mi lesz, ha azt mondom, hogy nem?"

Andy: "Akkor megmondom a Colts szurkolóknak, Jim Caldwell egy lúzer."

Tony: "Ezt mndenki tudja, Andy..."

Andy: "Igen, de megmondom, hogy te is tudtad, amikor ráhagytad a csapatot és nem szóltál senkinek, hogy ennek nem lesz jó vége."

Tony: "Na jó, meggyőztél, legyen egy öt éves szerződés, szólok Laurennek, hogy csomagoljon egy szendvicset neked."

Andy: "Legyen kettő..."

Tony: "Oké, szólj ha hazaértél, aztán utazom és bejelentjük..."

Na nekem ez a forgatókönyv megfelelne😊somebody08
Ez hatalmas és erre már én is gondoltam de ilyen jól eszembe se jutott megfogalmazni 😀 😀 😀 El tudnád ezt juttatni Reidnek meg Dungy-nak hátha összejön a végén még PM is idejönne firss levegőért meg egy újabb gyűrűért de csak miután Vickkel is nyertünk már egyet és Indyben végképp kikopott alóla a csapat :cool:
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Mondok egy "komolyat"!

Én tudom, hogy mi történt! Reid, még mielőtt elment volna nyaralni, beugrott Tony Dungy-hoz és leüvöltötte a fejét:

Andy: "Ide figyelj Tony! Elegem lett a Philly szurkolókból, már tervbe vettem hogy elküldöm McNabb-et, ami sikerült is és azt vártam, hogy az építkezés jegyében majd jöhet egy-két nyugis év. Kolb lealibizik nekünk három 8-8-as szezont, én meg feltöltődök, összeszedek pár használható arcot, aztán újra nekiugrunk ennek a Playoff biznisznek. Erre jössz Te, meg a börtönviselt haverod és bepróbálkoztok, jössz a hülye "mindenki megérdemel még egy esélyt" szövegeddel, csak mert tudod, hogy a fiaim is ülnek, én meg befogadom ezt a gyereket. Az első év még rendben is volt, de aztán jött az az idióta Matthews, és nézd mi lett! Bejutottunk a rájátszásba, sőt, a gyerekből majdnem MVP lett! Most mi a szart csinálok? McNabb-et még el tudtam küldeni, utálták, mert nem nyert SB-t, pedig azt ezek szerint az idióták szerint bárki meg tudja csinálni. De most ezzel a Vick gyerekkel mit csináljak? El nem küldhetem! Most megint Playoff esélyesek lettünk évekre előre! De védelem nélkül ez nem fog menni! Márpedig védelmünk nincs! És tudod ki fog ezen változtatni?"

Tony: "Nem, Andy. Fogalmam sincs." - itt jelentőségteljesen beleszürcsöl a forrócsokijába, amit egy Payton Manning-fej alakú bögréből iszik - "Kicsoda?"

Andy: "Hát Te, bazdmeg, Tony! Te! Visszajössz és megeszed, amit nekünk főztél! Mi leszünk az NFL Stan és Pan-ja, úgyhogy kezdj el csomagolni! Most elmegyek nyaralni. Megvárjuk, amíg Phillyben mindenki anyázik, hogy miért akkor áztatom a zsíros seggemet, amikor DC kellene, aztán hazaérek és bejelentjük a nagy hírt és mindenki engem fog imádni."

Tony: "És mi lesz, ha azt mondom, hogy nem?"

Andy: "Akkor megmondom a Colts szurkolóknak, Jim Caldwell egy lúzer."

Tony: "Ezt mndenki tudja, Andy..."

Andy: "Igen, de megmondom, hogy te is tudtad, amikor ráhagytad a csapatot és nem szóltál senkinek, hogy ennek nem lesz jó vége."

Tony: "Na jó, meggyőztél, legyen egy öt éves szerződés, szólok Laurennek, hogy csomagoljon egy szendvicset neked."

Andy: "Legyen kettő..."

Tony: "Oké, szólj ha hazaértél, aztán utazom és bejelentjük..."

Na nekem ez a forgatókönyv megfelelne😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
E szerint Jauron ma-holnap Clevelandbe repül:
http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/Jauron_reportedly_in_Cleveland.html
Az első komment jó. 😀Bébé
Most már lassan tényleg csak Reid hiányzik onnan meg mondjuk Lurie mi meg itt maradunk szegény Eagles drukkerek, csak arra várnak, hogy Reid szerződése lejárjon. Na jó befejezem az összeesküvés elméleteket de tényleg kezd sok lenni a két cspat FO s egyéb kötődése. Aztán kitudja lehet belülről próbáljuk megtörni a másik Pennsyl..-i csapat hegemóniáját a csoporton belül 😊 S még én fejezem be az összeesküvés elméleteket 😛

Amúgy félek ez a DC mizéria jobban megvisel majd minket mint a tavalyi QB mizéria. Egy új QBt sem egyszerű beépíteni egy rendszerbe még akkor sem ha nem egészen új de egy új edzővel védelmet összerakni, összehangolni hááát.... eltelik lehet egy két idény. Ezért is hagytam volna még egy idényt SMcD-nek de hát már mindegy. Itt érződik JJ hiánya és bár nem kívánom a Steel is könnyen hasonlóan járhat mikor Dick leteszi a lantot. Nem véletlenül marasztalták ha szerencséjük van neki jobban sikerül az utódját megtalálni kinevelni. Szóval bár még messze van és a jövő évi sorsolásunk valamivel könnyebnek tűnik mint az idei első blikkre lehet némi böjt vár ránk a PO-t illetően. De ne legyen igazam!
S még egyszer köszi azt a rengeteg munkát, amit blogon végeztek sajnálom, hogy angol s szakmai tudásom hiánya miatt nem tudok hozzátenni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Trgovac szerintem is csak faledzőnek lenne az igazi, de úgy nem fogja elhagyni Green Bayt, mert mér tenné?
Menjen-maradjon is folytatódik majd, csak ugye annak az alapja külföldi oldal, és elkapók óta nem írtak semmit, azóta a DC dolog fut ott is.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
E szerint Jauron ma-holnap Clevelandbe repül:
http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/Jauron_reportedly_in_Cleveland.html
Az első komment jó. 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Mennyi esélyt láttok arra, hogy valakit elhozzunk a maradék négy csapat alacsonyabb edzői beosztással rendelkező edzői közül (lásd Mike Trgovac)? Ha azt vesszük, hogy Reid csak a jövőhéten jön haza a seggáztatásból, akkor addigra már lesz két új kiesőnk és velük már lehet tárgyalni. Az a bj, hogy én a Packersnek szurkolok a maradék négyből, de jól jönne, ha kiesnének és valakit tudnánk onnan újítani (D-line, LB, DB edzőt, tök mindegy, csak benne legyen a Packers vér😊.somebody08
Van rá esély mivel gyakran előfordul, hogy sikeres szezon után távoznak a csapatrész coach-ok.
Trgo-ról már írtam hogy nem igazán szeretném coordinatornak. Carolinai tevékenysége eléggé ingadozó volt, utolsó 2 éve elég rossz volt, viszont előtte voltak top10-es védelmei. D-line coach-nak meg nem jönne szvsz, mert a Packersben is az.
Akkor inkább legyen Greene a LB coach. De azt se bánnám ha Trgo jönne és rám cáfolna 😊


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Én már úgy vagyok vele, hogy fogalmam nincs. Több név is szóba került, de sok konkrétumot nem lehet találni. Andy mondjuk lehet, hogy a Super Bowl utánig vár mert már van is egy kiszemeltje. Nem igazán tudom, de nagyon remélem hogy jó döntést sikerül hozni.Shawn84
Csak az a baj, hogy közbe lemegy a 2 fő college "all-star gála".
Pedig nem lenne hátrány, ha vmelyiken már ott lenne a DC-nk.
Igaz Andy-ék tavaly is kihagyták a Senior Bowl első napjait. (a légi-közlekedéssel volt vmi)

Ha már posztcoach jön, akkor DL, vagy LB coach legyen a DC-nk. Ezek a posztok tele vannak nálunk fiatal, jó fizikai adottságokkal rendelkező játékosokkal.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Mennyi esélyt láttok arra, hogy valakit elhozzunk a maradék négy csapat alacsonyabb edzői beosztással rendelkező edzői közül (lásd Mike Trgovac)? Ha azt vesszük, hogy Reid csak a jövőhéten jön haza a seggáztatásból, akkor addigra már lesz két új kiesőnk és velük már lehet tárgyalni. Az a bj, hogy én a Packersnek szurkolok a maradék négyből, de jól jönne, ha kiesnének és valakit tudnánk onnan újítani (D-line, LB, DB edzőt, tök mindegy, csak benne legyen a Packers vér😊.somebody08
Sztem már rég megegyeztek csak megvárják míg Reid visszajön a pihenésből.(az se véletlen,hogy nem olvashatunk mostanában Jauronról,hogy ide vagy oda készülne interjúra 😉 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Mennyi esélyt láttok arra, hogy valakit elhozzunk a maradék négy csapat alacsonyabb edzői beosztással rendelkező edzői közül (lásd Mike Trgovac)? Ha azt vesszük, hogy Reid csak a jövőhéten jön haza a seggáztatásból, akkor addigra már lesz két új kiesőnk és velük már lehet tárgyalni. Az a bj, hogy én a Packersnek szurkolok a maradék négyből, de jól jönne, ha kiesnének és valakit tudnánk onnan újítani (D-line, LB, DB edzőt, tök mindegy, csak benne legyen a Packers vér😊.somebody08
Én már úgy vagyok vele, hogy fogalmam nincs. Több név is szóba került, de sok konkrétumot nem lehet találni. Andy mondjuk lehet, hogy a Super Bowl utánig vár mert már van is egy kiszemeltje. Nem igazán tudom, de nagyon remélem hogy jó döntést sikerül hozni.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Mennyi esélyt láttok arra, hogy valakit elhozzunk a maradék négy csapat alacsonyabb edzői beosztással rendelkező edzői közül (lásd Mike Trgovac)? Ha azt vesszük, hogy Reid csak a jövőhéten jön haza a seggáztatásból, akkor addigra már lesz két új kiesőnk és velük már lehet tárgyalni. Az a bj, hogy én a Packersnek szurkolok a maradék négyből, de jól jönne, ha kiesnének és valakit tudnánk onnan újítani (D-line, LB, DB edzőt, tök mindegy, csak benne legyen a Packers vér😊.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nah a draft pickjeink. Én rosszul tudtam múltkor, de ez most biztosnak tűnik:
1/23
2/22
3/21
4/7
4/23
5/18
5/22
6/21
7/23

Egy max kettő 7. körös compensatory pickre lehet számítani.
Nem olyan jó pick-ek, mint amilyenek a Pats-nek vannak, de azért ez sem rossz.Bébé
Ha legalább olyan jól jövünk ki belőle mint a tavalyiból akkor már okés. De biztos hogy idén kevesebbet fogunk húzni és lesz feltrade is.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nah a draft pickjeink. Én rosszul tudtam múltkor, de ez most biztosnak tűnik:
1/23
2/22
3/21
4/7
4/23
5/18
5/22
6/21
7/23

Egy max kettő 7. körös compensatory pickre lehet számítani.
Nem olyan jó pick-ek, mint amilyenek a Pats-nek vannak, de azért ez sem rossz.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Mora pedig erősen tart Denverbe.Bébé
Hála Istennek, remélem alá is ír, nagyon nem hiszek abban, hogy ő váltaná meg a világot nálunk. Eléggé szarba kerültünk így, hogy bejutottunk a rájátszásba, aztán mégis edzőt váltottunk, mert gyakorlatilag minden épkézláb edzőt elvittek, kivéve talán Jauron-t. Én rá szavazok, de ez is csak ilyen nincs ló, jó a póni is elv.somebody08
Én is Jauronra teszek. De ötletem nekem sincs kit lehetne még.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Mora pedig erősen tart Denverbe.Bébé
Hála Istennek, remélem alá is ír, nagyon nem hiszek abban, hogy ő váltaná meg a világot nálunk. Eléggé szarba kerültünk így, hogy bejutottunk a rájátszásba, aztán mégis edzőt váltottunk, mert gyakorlatilag minden épkézláb edzőt elvittek, kivéve talán Jauron-t. Én rá szavazok, de ez is csak ilyen nincs ló, jó a póni is elv.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Statok alapján a JJ-s (2004-2008) és McDermott-os D#-ek összehasonlítása:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/How_McDermotts_defenses_stacked_up.html
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Final_look_How_McDermott_measured_up.html
Statisztikailag (meg talán úgy összességében is) nem volt nagy baj a McDermott féle D#-el, ""csak"" az a fránya RZ és ebből kifolyólag a kapott pontok.
Egyszer jó lenne megnézni egy vidit az összes benyelt passzTD-inkről/RZ TD-inkről egy vidit.

Mora pedig erősen tart Denverbe.
több mint 13 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
JJ zseni volt,nagyon tapasztalt,volt egy csak rá jellező védelmi stílus,amit az eagles kapcsán mindig emlegettek is,a híres Jim Johnson-féle D,amióta nincs a védelmünk egyre mélyebbe csúszik.Évekig is eltarthat míg újra elit D leszünk,Főleg redzone D,engedett pomntok katasztrófa volt.Hiányzik JJ!!!!!!!!!!!Mi lesz a védelmünkkel!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Egy hosszabb, napok óta íródó védelmi változásokról szóló cikk: http://philly.blog.hu/2011/01/18/hogyan_tovabb_a_vedelemben Van benne minden, Eagles DC mentalitás, korábbiakról pár szó, rövid McDermott értékelés, ki lehet következő edző, ők kik, pár meglepetés név, mit kéne változtatni, videó, szóval minden. Laza 5 oldal, tehát ha ráérsz vágj bele, mert szerintem érdemes egybe olvasni 😊deny79
Meg vagyok tisztelve. 😀 😉

Ez szerintem érzékelteti, hogy JJ mekkora munkát végzett nálunk:
2000-2007 között:
-sacks: 342 (1st in NFL (t))
-3rd down: 34.3% (2nd)
-RZ %: 43.0% (2nd)
-Points allowed: 17.6 (4th)

A Johnson coaching tree se gyenge: John Harbaugh (HC-Ravens), Ron Rivera (HC-Panthers), Steve Spagnuolo (HC-Rams), Sean McDermott (DC-Panthers)
Úgy tűnik McDermott elküldésével végleg véget ért a Jim Johnson korszak, most, ha maradunk is 4-3-ban akkor is filozófia váltás lesz szerintem. Csak azt sajnálom, hogy a Jim által kinevelt remek edzők közül végül egyik sem kötött ki nálunk (legalábbis jelenleg, de azért remélem hogy a jövőben még valamelyikük visszatér a sasfészekbe).

Trgovac D-line edzőnek jöjjön, DC-nek ne.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy hosszabb, napok óta íródó védelmi változásokról szóló cikk: http://philly.blog.hu/2011/01/18/hogyan_tovabb_a_vedelemben Van benne minden, Eagles DC mentalitás, korábbiakról pár szó, rövid McDermott értékelés, ki lehet következő edző, ők kik, pár meglepetés név, mit kéne változtatni, videó, szóval minden. Laza 5 oldal, tehát ha ráérsz vágj bele, mert szerintem érdemes egybe olvasni 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pro Football Weekly megnevezte év díjazottait: comeback: Vick, All-Pro: Asante, asst coach of the year: Mornhinweg.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
A DC ügyetekben: elég sokszor láttam Mora defenset. Egy a kulcs nála ahhoz h jó legyen a D: imádja 4 man rusht ha ez elég a komoly nyomáshoz akk kánaán 1ébként komoly baj van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McDermott lett a Panthers DC. Nem volt sokáig munkanélküli.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Ezen elmélkedek én is. Keresgéltem is, találtam még pár hasonló cikket, mindenhol Trent-et emelik ki, de hozzátéve, maximálisan hajtott, csak nem igazán tetszett neki a rendszer. Illetve néhol Mikell neve is felmerült, mint aki nem volt teljes mértékben kibékülve a stratégiával. És azért ők ketten elég fontosak szerintem mentálisan a csapatrész számára. Két rutinos, harcedzett róka, akire fel lehet nézni.
Illetve számomra ez is azt bizonyítja, hogy egy DC vigye tovább valamilyen szinten mentora munkáját, főleg ha ugyanazzal a játékosanyaggal kell dolgoznia, de újat is sokat kell hozzá adnia. (Mert így mit láthatott Trent, ez ugyanaz szinte mint JJ idején, csak ott jobban ment.) Ettől az az NFL, ami, folyamatosan változó, fejlődő liga. Lehet megvoltak Sean ötletei, csak nem vállalta be, vagy más játékos típus kellene hozzá, de akkor meg mondjuk érthetetlen a draft... Érdekes dolog ez az egész, én mindenesetre adtam volna neki egy utolsó évet, de így, hogy mennie kellett, akkor jogosan jön a nagy tisztítás védelemben. És ebbe nem csak edzők fognak bele esni, szerintem...deny79
Szerintem sokat fog profitálni az itteni tapasztalataiból. Kicsit nehéz helyzetben volt a kinevezésénél, mivel az idősebb játékosokat már régóta ismerte és eddig azért nem volt ennyire föléjük rendelve. DB és LB edzőként kevesebb emberrel kellett foglalkoznia és szerintem inkább baráti viszonyban volt a játékosokkal. DC-ként már sokkal inkább a tekintély emberének kellett lennie, akinek a szavában, utasításaiban feltétlenül hinni kell a játékosoknak.
Szerintem ezt a váltást mind a két oldal nehezen viselte. Az idősebb játékosok kicsit nehezen fogadták el nagyfőnöknek Sean-t, akit már régóta ismertek, de sose volt így föléjük rendelve, így kételyek is könnyebben fogalmazódtak meg vele kapcsolatban. Ők JJ-hez voltak szokva akinek a szavában kétely nélkül hittek és már csak a kora, tapasztalata miatt is tiszteltek. JJ-ért szerintem bármelyik játékosa tűzbe ment volna, McD-nél ezt én nem éreztem. Persze Sean nem utánozhatta volna JJ-t, mert akkor nevetségessé vált volna, de szerintem lehetett volna szigorúbb, kevésbé player's coach, mert a fiúk JJ alatt a szigorúsághoz szoktak.
Most tiszta lappal indulhat egy másik csapatnál, ahol nincs múltja, talán ez segíteni fogja, hogy megszerezze a kellő tekintélyt.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Hát remélem jó irányba indulunk el és mint a példák mutatják hiába van jó O szükség van egy erős stabil D-re mert nem jutunk előrébb. Azért az egy kicsit talán emeli a csapatunk értékét, hogy nem sok csapattól kaptunk ki de abból kettő ott van az NFC döntőjében. Talán mégsem voltunk olyan rosszak a sok nehézség ellenére. Azt nem mondom ki milyen döntőt remélek mert amit eddig kimondtam nem nagyon jött be de annyit elárulhatok, hogy sárga törülközők és sajtok vannak előttem 😛 (pedig nem is ittam 😊 )
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://www.philly.com/inquirer/sports/20110117_Clock_was_ticking_on_McDermott_since_2009.html
A cikk szerint úgy tűnik néhány játékos nem igazán kedvelte McDermott rendszerét, T.Cole pl nem szerette a sok zone blitzet, ahol coverage-be kellett mennie. (Mondjuk JJ ugyanezt játszotta ott is sok volt a ZB) Állítólag Reid-del való megbeszélések során is kritizálta több játékos McD-t. Állítólag Cole volt a főkolompos.
Ha ez igaz akkor ez arra utal, hogy McDermott nem igazán tudott minden játékost maga mellé állítani és elhitetni velük hogy a rendszere működhet.
Azt nem feltételezem, hogy a játékosok direkt játszottak volna rosszabbul, hiszen a komoly tétekért játszott a csapat. De azt már igen, hogy egyesek nem érezték magukénak a McD-féle védelmet, és ez azért kihat a teljesítményre.BleedingGreen
Ezen elmélkedek én is. Keresgéltem is, találtam még pár hasonló cikket, mindenhol Trent-et emelik ki, de hozzátéve, maximálisan hajtott, csak nem igazán tetszett neki a rendszer. Illetve néhol Mikell neve is felmerült, mint aki nem volt teljes mértékben kibékülve a stratégiával. És azért ők ketten elég fontosak szerintem mentálisan a csapatrész számára. Két rutinos, harcedzett róka, akire fel lehet nézni.
Illetve számomra ez is azt bizonyítja, hogy egy DC vigye tovább valamilyen szinten mentora munkáját, főleg ha ugyanazzal a játékosanyaggal kell dolgoznia, de újat is sokat kell hozzá adnia. (Mert így mit láthatott Trent, ez ugyanaz szinte mint JJ idején, csak ott jobban ment.) Ettől az az NFL, ami, folyamatosan változó, fejlődő liga. Lehet megvoltak Sean ötletei, csak nem vállalta be, vagy más játékos típus kellene hozzá, de akkor meg mondjuk érthetetlen a draft... Érdekes dolog ez az egész, én mindenesetre adtam volna neki egy utolsó évet, de így, hogy mennie kellett, akkor jogosan jön a nagy tisztítás védelemben. És ebbe nem csak edzők fognak bele esni, szerintem...