Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
A főoldali cikkben olvasom, hogy CB-t jósol az írója nekünk első húzásra. Hááát nem is tudom, szerintem jobban járnánk, ha trade-elnénk valakit, az oly divatos Aso-t pl, ami persze rettenet nehéz lesz, de nem lehetetlen. Első körben pedig az O-line-ba húznék legszívesebben. Azt, hogy kit, azt nem tudom, mert nem követtem a College futballt, de majd arra mond valami szaki valakit...

Haynesworth meg ne jöjjön ide, van nekünk alapanyagunk, ő meg úgyis iszonyat sok léért jönne, de legalábbis annyiért, amit inkább máshová, pl CB posztra költhetnénk, ami ezerszer fontosabb most.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A legnagyobb hülyeség lenne idehozni Big Al-t. Szvsz van itt DT alapanyag, csak ki kell hozni belőlük a maximumot. A rendszer szar volt valljuk be, de a nevekkel nem hiszem hogy gond lett volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Wahsburnnel óriásit húztatok - ráadásul azt olvastam a tennesseanen, hogy Jason Babin is elmegy utána hozzátok, ha Washburn elhívja. Babin ugyan 2009-ben nem volt jó nálatok, de az öreg kihozta belőle az állatot, 12,5 sack, 2 FF, 58 tackle és Pro Bowl-szereplés
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Dennis Allen 38 éves
2006-2007: Dline edző a Szenteknél
2008-2010: DB edző a Szenteknél
Passz D#: 2008: 23; 2009: 26; 2010: 4.
2008: 21 TD, 15 inti, 80,3 QB-rating
2009: 15 TD, 26 inti, 68,6 QB-rating
2010: 13 TD, 9 inti, 83,2 QB-rating
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Új név a láthatáron:
The Eagles have received permission to interview Saints DBs coach Dennis Allen for their defensive coordinator vacancy.
An up-and-comer who oversaw career seasons from safeties Roman Harper and Malcolm Jenkins in New Orleans, Allen spent one year in the NFL (1996, Bills) before beginning his coaching career. It'd still be an out-of-the-blue and potentially awkward hire for the Eagles. Allen is in his mid-30s, and they just hired 61-year-old Jim Washburn to coach the defensive line.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag sose tettünk hivatalosan ajánlatot Mora-nak egyébként!

Más: kitaláltam egy több részes, szerintem érdekes, de nem feltétlen könnyű játékot a blogra. Szeretném, ha minél többen megpróbálnátok, bár néhány kérdés megválaszolása valószínűleg utánajárással jár, de hát egy hét van rá, és csak 5 kérdés. A tárgynyeremény pedig tényleg lehetséges, de ahogyan írtam, nem merek igérni semmit, talán egy hónap múlva már biztos lesz. Hajrá: http://philly.blog.hu/2011/01/20/jatek_1_resz
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Én egyiket se szeretném, szerettem volna a hármasból. Meglepetést várok Reid-től, mert az elmúlt napokban nagyon csend van e téren. Míg DLine ment és gyorsan jött is, addig DC-ről még interjú infok sincsenek.deny79
Lehet, hogy majd Reid veszi át az egység irányítását. 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon jó hír, Jim Mora állítólag nem szeretne sem Denverben, sem Phillyben DC lenni. Nem érzi állítólag fittnek hozzá magát, vagy mi.deny79
Pedig Őt még úgy ahogy el tudtam volna viselni. Jauron nagyon nem szeretném. A Cards DC-je meg egyenesen vicc lenne számomra.Bébé
Én egyiket se szeretném, szerettem volna a hármasból. Meglepetést várok Reid-től, mert az elmúlt napokban nagyon csend van e téren. Míg DLine ment és gyorsan jött is, addig DC-ről még interjú infok sincsenek.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nagyon jó hír, Jim Mora állítólag nem szeretne sem Denverben, sem Phillyben DC lenni. Nem érzi állítólag fittnek hozzá magát, vagy mi.deny79
Pedig Őt még úgy ahogy el tudtam volna viselni. Jauron nagyon nem szeretném. A Cards DC-je meg egyenesen vicc lenne számomra.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon jó hír, Jim Mora állítólag nem szeretne sem Denverben, sem Phillyben DC lenni. Nem érzi állítólag fittnek hozzá magát, vagy mi.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Többi posztedzőkkel, hogy álltok?
O# terén sztem nincsen gond. OL kérdéses lenne, de vakoldali fal nélkül nehéz az edző dolga.
Igaz az edző pedig azért van, hogy jobbá tegye a játékosokat, de sztem Castillo helye biztos.
WR, TE, RB-nél nem látok rá okot. RB-nél külön öröm, Staley ittléte. Biztos, hogy nagyon sokat segített Shady-nek.

Jauron-t posztedzőnek megtartanám, ha esetleg nem kapna Cleveland-ben munkát és beérné az itteni pozíciójával.
LB coach-ot cutolnám, de erre nem sok esélyt látok.Bébé
Támadósorban nem változtatnék, mert Castillo egysége tényleg fos volt, de szerintem nem miatta. Meg mellette szól, hogy Reid nagy spanja állítólag. LB edzőt mondtam én is, hogy küldeném el, de nem lesz, akkor megtettük volna már. Itt csak az a kérdés szerintem, Jauron megy-e csapaton belül vagy máshova, helyére kijönne, vagy ha marad, ki lesz DC.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Többi posztedzőkkel, hogy álltok?
O# terén sztem nincsen gond. OL kérdéses lenne, de vakoldali fal nélkül nehéz az edző dolga.
Igaz az edző pedig azért van, hogy jobbá tegye a játékosokat, de sztem Castillo helye biztos.
WR, TE, RB-nél nem látok rá okot. RB-nél külön öröm, Staley ittléte. Biztos, hogy nagyon sokat segített Shady-nek.

Jauron-t posztedzőnek megtartanám, ha esetleg nem kapna Cleveland-ben munkát és beérné az itteni pozíciójával.
LB coach-ot cutolnám, de erre nem sok esélyt látok.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Egy vidi az új DL coach-unkról:
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d814d61cc/NFL-Films-Presents-Opposites-attract

Graham a PFF All-Rookie csapatában:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/19/the-profootballfocus-com-all-rookie-team/
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jim bemutatása, főleg a 12 Titans-nél eltöltött évre koncentrálva. Gyorsan készült, szóval hiba lehet benne. Az ő és Reid első nyilatkozata is benne van: http://philly.blog.hu/2011/01/19/jim_washburn_az_uj_vedofal_edzo
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
A táblázatban az Eagles Dlinemen-jei által elért sack-ek száma éves bontásban:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Washburns_resume_the_Eagles_D-line.html
A Titans-é 39,5 átlagolt évente ezen időszak alatt.
Kíváncsi leszek, hogy Teo-ból mit fog kihozni.Bébé
Te'o-ból kihozza az Állatot!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
A táblázatban az Eagles Dlinemen-jei által elért sack-ek száma éves bontásban:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Washburns_resume_the_Eagles_D-line.html
A Titans-é 39,5 átlagolt évente ezen időszak alatt.
Kíváncsi leszek, hogy Teo-ból mit fog kihozni.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Big Al megszerzése szerintem csak kacsa. Rohadtul drága lenne még Free Agentként is. CS pozt meg fontosabb. Viszont ha a mégis jönne egy DT akkor Bunkley lehet megy?Shawn84
Olcsón megérné Al, egyébként nem. Olcsón meg nem fog jönni.

Ha átváltunk 1-gap-ra lehet, hogy marad Bunkley és más megy. Egyetemen ebben a rendszerben elég jó volt. Dixon is veszélyben lenne pl, mert eddig jól kiképeztük a 2-gap NT posztra, de azt nem tudom 1-gap-ban mire lenne képes.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Big Al megszerzése szerintem csak kacsa. Rohadtul drága lenne még Free Agentként is. CB poszt meg fontosabb. Viszont ha a mégis jönne egy DT akkor Bunkley lehet megy?
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Mindenhol azt olvasom, hogy elsődleges feladat Haynesworth megszerzése egy esetleges cut esetén.Bébé
Nem lenne hülyeség ha egy zacskó szotyiért aláírna majd itt.(több helyen is lehetett olvasni,hogy szerezni akarunk DT-t)Greengo
Hát azt nem mondhatja majd, hogy nem tetszik neki a rendszer. Washburn meg majd kordában tartja az egóját. Nem olyannak tűnik nekem, akivel érdemes lenne packázni.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Washbournel szerintem fasza lesz a DL. Az alapanyag meg van hozzá. Még Lb edzőt kéne hozni, meg kérdés ugye hogy mi lesz Jauronnal meg a CB edző posztal.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Most már teljesen biztos vagyok benne, hogy megvan a DC, csak a bejelentéssel várnak míg Reid kiáztatja a valagát.Shawn84
Reid már nem áztatja annyira, ma is nyilatkozott a kinevezésről.
Mindenhol azt olvasom, hogy elsődleges feladat Haynesworth megszerzése egy esetleges cut esetén.Bébé
A legnagyobb feladat Aso megszerzése, kész, vitát le is zártam 😀
Mora nem írt alá Denverben.Shawn84
Reméljük itt se fog. Szerintem egyébként Jauron lesz kinevezve holnap-holnapután.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Mindenhol azt olvasom, hogy elsődleges feladat Haynesworth megszerzése egy esetleges cut esetén.Bébé
Nem lenne hülyeség ha egy zacskó szotyiért aláírna majd itt.(több helyen is lehetett olvasni,hogy szerezni akarunk DT-t)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Mora nem írt alá Denverben.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Mindenhol azt olvasom, hogy elsődleges feladat Haynesworth megszerzése egy esetleges cut esetén.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Most már teljesen biztos vagyok benne, hogy megvan a DC, csak a bejelentéssel várnak míg Reid kiáztatja a valagát.