Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dennis Allen tegnap sikeresen megérkezett este a városba, rengeteg cikk jelent meg róla már, könnyen elképzelhető, hogy a délutáni találkozás végére ki is nevezik, körülbelül a konferencaidöntők között. Ha esetleg nem ő lenne, akkor a még versenyben lévő csapatokból 3 ember is szóba jöhet állítólag, a már sokat emlegetett Trgovac (Packers védőfaledző), Bob Babich (Bears LB-edző), Mike Pettine (Jets DC - vajon miért hagyná ott a liga egyik legjobb védelmét egy másikért...).

Szerény véleményem szerint Dennis Allen lesz estére, legkésőbb holnapra a koordinátorunk.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Oline elemzés by me. Dline-ről is lesz egy, a többiről nem.

Jason Peters:

13 (13) meccs: 7 szabálytalanság, 2 sack

A falunk vitathatatlanul legjobb játékosa. A szezon elején se játszott rosszul, de amit az idény második felében bemutatott az sztem All-Pro szint. Néha kapott segítséget blokkoknál, meg lehet mondani, hogy nem is a vak oldalt védi, de az ellenfél legjobb DE-it szinte mindig leszedte a pályáról. Valamint futásblokkolásban is bőven átlag felett van. Az idei játéka után már senkiben sem merül fel, hogy nem érte meg a draftpick-ekeket 2 éve.

Todd Herremans:

15 (15) meccs: 6 szabálytalanság, 3,5 sack

A szabálytalanság soknak tűnhet, de ha jól emlékszem, akkor volt egy olyan meccs, ahol 3x ítéltek ellene és egész szezonra lebontva így már nem annyira rossz a helyzet. Volt a szezonban pár rosszabb, fent-és-lent meccse, de összességében sztem így is jobban játszott, mint tavaly. Közre játszhatott ebben az is, hogy az idei szezonban végig egészséges volt. Futásblokkolásban jó, passzvédekezésben gyengébb, de azért közel sem rossz. Csakúgy, mint Peters-é az Ő helye is megkérdőjelezhetetlen és mind a ketten még aránylag fiatalok.

Mike McGlynn:

16 (14) meccs: 3 szabálytalanság, 4,5 sack

Ahhoz képest, hogy tavaly egy meccset se játszott, valamint azelőtt is csak 3-at, az idén eléggé belehúzott. Megérte a feleséggel gyakorolni a snapeket az offseasonban , mert nem emlékszek egyetlen egy rossz snapre sem, pedig elég sokat játszottunk shotgunból. A szezon első felében nagyon jól teljesített, de az utolsó 5, 6 meccsre eléggé szétesett a játéka. Futásblokkolásban jó, a passzvédekezésén még lenne mit javítani.

Max Jean-Gilles:

13 (10) meccs: 2 szabálytalanság, 0 sack

Nem vagyok vmi nagy MJG-fan, de az számomra is bebizonyosodott, hogy az idén Ő volt a legjobb RG-nk. Ellenben ez még mindig kevés volt. A 0 sack ellenére azért passzblokkban nem vmi erős. (sőt). Annyira nem jó játékos, hogy remek játékot tudjon nyújtani úgy, hogy mellette közel sem játszanak olyan szinten. És nálunk ez volt a helyzet. Inkább rossz szezonja volt, mint jó.

Winston Justice:

13 (13) meccs: 6 szabálytalanság, 7 engedett sack

CSALÓDÁS. Tavaly is hasonló sack-számai voltak (6), de akkor alig engedett nyomást. Idén ez a sack-szám hízelgő rá nézve. Egyetlen pozitívum vele kapcsolatban, hogy Matthews rajta keresztül döngölte földbe Kolb-ot. Tavaly elég jól játszott, úgy voltam vele, hogy az offseason alatt csak fejlődni fog, miért játszana rosszabbul. Hát nem tudom, hogy miért de idén ritka szarul játszott. Futásblokkolásban is nagyon gyenge. PO-ban le lett cserélve. Ja és a szezon csúcspontja, azt hiszem a Vikings elleni meccsen volt. 2 play alatt 3 szabálytalanság. CSALÓDÁS.

King Dunlap:

14 (5) meccs: 5 szabálytalanság, 6,5 sack

6,5 sack??? Nagyon nem tűnt ilyen soknak. Peters-t és Justice-ot is jól pótolta szezon közben. (Igaz azért sok segítséget kapott Celek-től). Futásblokkolásban még mindig gyenge. A magassága pedig inkább hátránynak tűnik, mint előnynek. Idén backup-nak nem volt rossz. Biztató szezont zárt. Biztatót úgy értem, hogy a cserepadon megragadhat.

Nick Cole:

13 (7) meccs: 3 szabálytalanság, 5 sack

Nagyon kedveltem Cole-t egészen az idei szezon közepéig, végéig. A 2008-as és a 2009-es játéka is sztem elég jó volt guard poszton. De amit idén művelt... Az RG posztunk enyhén szólva nem volt erősségünk az idén, de Cole még innen is kitűnt a "jó" játékával. Nem tudom, hogy hova tűnt a régi Cole. Bár lehet, hogy én éltem álom világban és sose volt jó. 😀
Tavalyi offseason-ban nálam az egyik legfontosabb dolog volt Cole megtartása. Idén ez eléggé megváltozott.

Reggie Wells:

8 (1) meccs: 1 szabálytalanság, 0,5 sack

Szar.

Austin Howard:

1 meccs kezdőként: 0 szabálytalanság, 2 sack

Az első félidő utolsó 2 percéig elég jónak tűnt sztem a Dallas elleni meccsen. Majd gyorsan „szerzett” 2 sack-et. A második félidőben pedig fent-és-lent volt. Pár év múlva kiderül, hogy mi lesz belőle.
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Egyre gyakrabban álmodozom és mit szólnátok egy Haynesworth és Asomugha megszerzéséhez.. 😊
Komplett játékosok akikkel jövőre(ha lesz szezon 😕 ), jelentősen javulhatna a defense.

Csak eljátszottam a gondolattal! 😀Stem03
Haynesworth- el javulna? 😀
több mint 13 éve
Stem03 Philadelphia Eagles 135
Egyre gyakrabban álmodozom és mit szólnátok egy Haynesworth és Asomugha megszerzéséhez.. 😊
Komplett játékosok akikkel jövőre(ha lesz szezon 😕 ), jelentősen javulhatna a defense.

Csak eljátszottam a gondolattal! 😀

Több nap, mint kolbász... - Sipi bácsi
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
A Bears linebacker edzője Bob Babic is esélyes lehet DC- nek.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy szép, hosszú írást találtam egy külföldi oldalon. Elsősorban védelemről szól. Hogy mi nem müködött és miért idén, majd lesz szó az 1-gap rendszerről, képekkel, Washburn taktikájival, majd CB poszt, majd FA elemzés, majd ki lehetne draftról azonnal jó nekünk CB-nek, aztán még más védelmi posztokra draft figyelő előre. Illetve prospect rangsor is lesz, először nálunk. Persze, ez így egyben sok lenne, ezért napi szinten egy adag jön, első rész fenn van: http://philly.blog.hu/2011/01/23/a_vedelem_elso_resz


Más: Jeff McLane (Eagles beatwriter) szerint a DC helyzetről. 3 opció miatt várhatunk még:
1. Legalább van egy olyan edző a maradék 4 csapatban, akivel akarunk interjút.
2. Dennis Allen interjúra vártunk
3. Mora és Jauron-ból nem lett nálunk koordinátor, amin meglepődött a vezetés.

Sparano szerint (PE.com videós emberkéje, tudjátok, a kopasz) Reid már tudja kit akar, csak még mi nem. Hát sok újat ebből nem tudtunk meg. http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=23265&spadaro=1
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sean Payton mai nyilatkozott, lényege: Ez egy kis liga, nincsenek igazán titkok. Látható, hogy Dennis Allen készen áll a komolyabb feladatokra is, iszonyú sokat bír dolgozni, és nagyon tehetséges. Szeretném, ha már most esélyt kapna, de elveszíteni sem akarom. Nagyon nehéz dolog ez így.

Kicsit nekem olyan elköszönő szavaknak hangzott az Eagles interjú előtt.


Más: elemzés az elmúlt tíz év NFL győztese mennyit futatta a labdát, és mi: http://philly.blog.hu/2011/01/23/a_gyoztesek_futnak_is
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
3-4 védelem gondolatával jó volt eljátszadozni (legalábbis részemről), de ha tényleg azt akarjuk, akkor nagy változások kellenek.
Elég csak annyit mondani, hogy OLB-k lennének Cole és Graham. Ezt így jól hangzik, csak nézzük meg az elit 3-4-es OLB-ket.
Ne a tömegüket, hanem a testfelépítésüket. Majd nézzük meg Cole-ét és Graham-ét. Kb 10 font izmot mind1iknek magára kéne pakolni és a zsírból leadni. Persze ez nem megvalósíthatatlan csak sok meló (plusz új rendszer, rehab, zónázást megtanulni....)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid bácsi biztos úgy gondolta, hogy az Eagles szurkolóknak túl nyugodt szezonja volt úgyhogy megkavarta a szart. Ő már tudja mi lesz de nem jelentik be mert nagy valószínűséggel az illető még a rájátszásban érdekelt.
Egyébként Herm Edwards mint DB coach? Szerintem nem hülyeség. Úgysincs nagyon melója.Shawn84
Ő már nekem is eszembe jutott mikor láttam, hogy nálunk játszott esetleg DC? Nekem mindegy, hogy 4-3 vagy 3-4 csak nyerjünk végre SB 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Én biztos vagyok benne, hogy nem lesz itt 3-4. Ne is legyen. És ahogyan említi BleedingGreen is, Trgovac esetén a váltás szerencsére nem is 100%. Szerintem amúgy rá várunk, már csak az Eagles-es múltja miatt is.
Reid-et meg aztán rohadtul nem egy liberális edzőnek ismerjük, nem egy ilyen szezon után fog felállást váltatni.Mardel
Olvastam, hogy Trgovac azt nyilatkozta, hogy nem fogadná el se a Broncos se az Eagles DC ajánlatát. Persze mit is mondhatna amíg még versenyben vannak.
http://www.csnphilly.com/01/21/11/Trgovac-may-not-accept-any-coordinator-p/landing_eagles.html?blockID=395771&feedID=692


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Reid bácsi biztos úgy gondolta, hogy az Eagles szurkolóknak túl nyugodt szezonja volt úgyhogy megkavarta a szart. Ő már tudja mi lesz de nem jelentik be mert nagy valószínűséggel az illető még a rájátszásban érdekelt.
Egyébként Herm Edwards mint DB coach? Szerintem nem hülyeség. Úgysincs nagyon melója.
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Én biztos vagyok benne, hogy nem lesz itt 3-4. Ne is legyen. És ahogyan említi BleedingGreen is, Trgovac esetén a váltás szerencsére nem is 100%. Szerintem amúgy rá várunk, már csak az Eagles-es múltja miatt is.
Reid-et meg aztán rohadtul nem egy liberális edzőnek ismerjük, nem egy ilyen szezon után fog felállást váltatni.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Jauron távozott Allen jöhet majd secondary coachnak.Elméletileg várjuk Trgovacra vagy Pettinere(Jets) a koordinátori posztra.Ebből 3-4 lesz ...most már szinte biztos.Ami viszont nagyobb átalakításhoz vezet a játékosállományban.Greengo
az mondjuk érdekelne,hogy kinek a fejéből pattant ki az ötlet
alkalmatlan az állomány a 3-4-hez,ha ez bekövetkezik,akkor nagy mozgások lesznek itt FA-in
persze,ha lesz CBA....Newman
Engem pont az bosszantana,hogy tele vagyunk tehetséges játékosokkal 4-3ra.Nagy átalakítás kellene a 3-4-hez ami persze 1 év alatt nem állna még össze,de minden jel arra mutat...mivel 3-4es szakemberekkel töltjük fel az edzői stábot.Greengo
Trogvac-cal még nem biztos a 3-4. A Panthersben 4-3-at játszott. Pettinnel már valószínűbb a 3-4, bár ő nem tudom miért hagyna ott egy sikeres Jets védelmet, ahol már most is DC (esetleg ha SB-t nyernek és új kihívást keresne)
Az állományt szerintem már tárgyaltuk múlt héten is, szerintem NT-en kívül a többi poszt megoldható lenne, de pont a NT a 2-gap 3-4 alapja. Talán Dixon-t lehetne itt kipróbálni, de szerintem ő kevés ehhez méretben.
Washburn megszerzése viszont inkább 4-3-ra utal, aki a Titansban 4-3-as line-t edzett, bár szerintem neki nem jelentene gondot átállni 3-4-re.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nate Allen azt mondta, a TC-re már 100%-os lesz.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Dennis Allen (Saints DB edző) ma jön elvileg interjúra hozzánk. Gondolom secondary edzőnek akarjuk, nem koordinátornak.
deny79
Jauron távozott Allen jöhet majd secondary coachnak.Elméletileg várjuk Trgovacra vagy Pettinere(Jets) a koordinátori posztra.Ebből 3-4 lesz ...most már szinte biztos.Ami viszont nagyobb átalakításhoz vezet a játékosállományban.Greengo
az mondjuk érdekelne,hogy kinek a fejéből pattant ki az ötlet
alkalmatlan az állomány a 3-4-hez,ha ez bekövetkezik,akkor nagy mozgások lesznek itt FA-in
persze,ha lesz CBA....Newman
Engem pont az bosszantana,hogy tele vagyunk tehetséges játékosokkal 4-3ra.Nagy átalakítás kellene a 3-4-hez ami persze 1 év alatt nem állna még össze,de minden jel arra mutat...mivel 3-4es szakemberekkel töltjük fel az edzői stábot.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Dennis Allen (Saints DB edző) ma jön elvileg interjúra hozzánk. Gondolom secondary edzőnek akarjuk, nem koordinátornak.
deny79
Jauron távozott Allen jöhet majd secondary coachnak.Elméletileg várjuk Trgovacra vagy Pettinere(Jets) a koordinátori posztra.Ebből 3-4 lesz ...most már szinte biztos.Ami viszont nagyobb átalakításhoz vezet a játékosállományban.Greengo
az mondjuk érdekelne,hogy kinek a fejéből pattant ki az ötlet
alkalmatlan az állomány a 3-4-hez,ha ez bekövetkezik,akkor nagy mozgások lesznek itt FA-in
persze,ha lesz CBA....

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Dennis Allen (Saints DB edző) ma jön elvileg interjúra hozzánk. Gondolom secondary edzőnek akarjuk, nem koordinátornak.
deny79
Jauron távozott Allen jöhet majd secondary coachnak.Elméletileg várunk Trgovacra vagy Pettinere(Jets) a koordinátori posztra.Ebből 3-4 lesz ...most már szinte biztos.Ami viszont nagyobb átalakításhoz vezet a játékosállományban.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kész a OG menjen, maradjon is: http://philly.blog.hu/2011/01/22/maradjon_menjen_offensive_guardok
+ legalább szerintem egységesek a képek már 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Zordich posztja jelenleg (Defensive quality control coach) ez mi pontosan?

Egyébként most új DB coach is kell. Nagy felfordulás van itt gyerekek. Szerintem FA-ben is mozgolódni fogunk rendesen.Shawn84
Defensive quality control coach: előkészíti a kövekező ellenfélről a gamefilmet, összevágja a fontos részeket, foglalkozik a scout team-mel, az edzéseken is közreműködik, szóval végzi a piszkos munkát és a coachok, assistant coachok keze alá dolgozik (és közben persze sokat tanul tőlük). Általában a fiatal és még kevés edzői tapasztalattal rendelkező emberek szokták betölteni ezt a posztot, akik edzőként képzelik el a jövőjüket.

Remélem idővel majd feljebb lép. Szerintem a fiatalok sokat tanulhatnak tőle. A karrier számai nem olyan lenyűgözőek, de a pályán mindig nagy szívvel játszott, nagyokat ütött, szóval igazi Eagle volt. Kb a 90-es évek közepének Dawkins-a volt nálunk.

Szerintem most hiányzik egy ilyen játékos a secondary-ból. Ha én receiver lennék összehúznám magam, ha egy ilyen fejjel rendelkező DB közelítene: 😀


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dennis Allen (Saints DB edző) ma jön elvileg interjúra hozzánk. Gondolom secondary edzőnek akarjuk, nem koordinátornak.

Graham első évének kielemzése, itt: http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Grahams_production_as_a_rookie.html
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Zordich posztja jelenleg (Defensive quality control coach) ez mi pontosan?

Egyébként most új DB coach is kell. Nagy felfordulás van itt gyerekek. Szerintem FA-ben is mozgolódni fogunk rendesen.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Childress szerintetek lenne OL coach vagy ahhoz egyáltalán nem ért? Mert csapata asszem még nincs, Reid meg bírja...deny79
Életében nem volt Oline coach. Az Oline edző feladatai pedig egy kicsit nehezebbnek tűnik, mint a WR, TE vagy RB edzőé.
Sztem biztos, hogy nem lesz posztedző nálunk. Meg vhol olvastam is, hogy ment OC interjúra. (meg nem mondom, hogy melyik csapathoz)Bébé
Bengals,szerintem ott is marad

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Childress szerintetek lenne OL coach vagy ahhoz egyáltalán nem ért? Mert csapata asszem még nincs, Reid meg bírja...deny79
Életében nem volt Oline coach. Az Oline edző feladatai pedig egy kicsit nehezebbnek tűnik, mint a WR, TE vagy RB edzőé.
Sztem biztos, hogy nem lesz posztedző nálunk. Meg vhol olvastam is, hogy ment OC interjúra. (meg nem mondom, hogy melyik csapathoz - de mégis...Bengals)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Childress szerintetek lenne OL coach vagy ahhoz egyáltalán nem ért? Mert csapata asszem még nincs, Reid meg bírja...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Heckert am leszállhatna a segédedzőinkről,kezd egy kicsit felbaszni.Newman
Pont erre gondoltam.
Bár jól csinálja a Browns. Az NFL legjobb csapatából építkeznek. 😀

Közben pedig már hivatalos, hogy Jauron lett a Cleveland új DC-je.