NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Most már hivatalos, hogy Washburn lesz a D-line edzője.Szabler
yeeaahh
Akkor jön az 1-gap?Bébé
Kíváncsi vagyok mit tud kihozni Dixonból 1-gap-ben, eléggé hasonló felépítésű mint Fat Al. Remélem nem engedjük el Dixont, mert szerintem a 1-gap-ben is meglenne a helye. Viszont Bunkley örülhet, mert az eddigi rendszerben eléggé szenvedett.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Örülök neki, sokak szerint akkor már a koordinátor is megvan, csak a bejelentés várat magára.deny79
Ugyan, már mindenki tudja, hogy Dungy lesz... 😂BleedingGreen
😀 Írok is Schefter-nek, meg PE.com-nak, hogy biztos, belső forrásból tudjuk, hogy Tony Dungy 3 dedikált Vick mezért (hazai, vendég, meg a 1960-as retro) aláírt 3 évre DC-nek.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Örülök neki, sokak szerint akkor már a koordinátor is megvan, csak a bejelentés várat magára.deny79
Ugyan, már mindenki tudja, hogy Dungy lesz... 😂


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Örülök neki, sokak szerint akkor már a koordinátor is megvan, csak a bejelentés várat magára.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Most már hivatalos, hogy Washburn lesz a D-line edzője.Szabler
yeeaahh
Akkor jön az 1-gap?
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Most már hivatalos, hogy Washburn lesz a D-line edzője.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Más, Jim Mora állítólag már csak azon vacilál, hogy Eagles vagy Broncos DC legyen. Egyik forrás szerint, egy maximum 2 napon belül aláír Coloradoba, másik forrás szerint hozzánk.deny79
Szerintem fájjon csak haromt-ék feje jövőre. Hozzánk meg jöjjön valami minőségibb edző.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Más, Jim Mora állítólag már csak azon vacilál, hogy Eagles vagy Broncos DC legyen. Egyik forrás szerint, egy maximum 2 napon belül aláír Coloradoba, másik forrás szerint hozzánk.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Melyik OT menjen, melyik ne, ki jöjjön: http://philly.blog.hu/2011/01/19/maradjon_menjen_offensive_tacklek
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Szerintem Reidék már megegyeztek valakivel és ő kérte Washburnt. Legalábbis nagyon remélem. Most van az, hogy nem szabad a lóvét sajnálni jó edzőkre.

Somebody08: Nagyon durvákat tudsz kitalálni. Blogon is ami van az eszméletlen. Te lefekvés előtt ilyeneken töröd a fejed? 😀Shawn84
sok kávét iszik az tutiJanek
😀 Az a vicc, hogy még életemben nem ittam kávét😊 Ilyenkor általában az van, hogy ügyeletes vagyok a PFM-nél, és kicsit ki kell írnom magamból a hülyeségeket, mert ott visszafogottabb a hangvétel, mint amilyen én egyébként vagyok😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akers marad punk meg tum. Ha nem akkor én... na jó azért én mardnék de egy pici darab hiányozna a zöld szívemből
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
10 dolog t_ungitól, ami feladat a holt szezonra. Várja a véleményeket kommentben alatta: http://philly.blog.hu/2011/01/19/10_dolog_12

Akers pedig nálam egyértelműen maradna!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Turgo-nak (GB DL-coach) én is örülnék.

Úgy tűnik Akers folytatja és reméli, hogy az Eagles-nél:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110119_Akers_expects_to_be_kicking_next_season.html
Örülnék, ha jövőre is nálunk játszana.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, ennek a D line coach dolognak örülnék. Washburn upgrade lehet, a tehetség úgy gondolom megvan a dline-ban, csak a konzisztencia nem volt.

A DC-re nagyon várok, és továbbra se igazán örülnék az első 3 névnak, tehát se Mora, se Jauron, se Davis. Davistől félek a legjobban, a másik kettő azért megoldhatná a feladatot, de vmi új jelöltnek jobban örülnék, pl a GB DL coachának.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
sok kávét iszik az tuti

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Szerintem Reidék már megegyeztek valakivel és ő kérte Washburnt. Legalábbis nagyon remélem. Most van az, hogy nem szabad a lóvét sajnálni jó edzőkre.

Somebody08: Nagyon durvákat tudsz kitalálni. Blogon is ami van az eszméletlen. Te lefekvés előtt ilyeneken töröd a fejed? 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Meglátjuk mi lesz szerintem Jauron lesz vagy valaki az NCAAból.Janek
Egyelőre én is Jauront látom a legesélyesebbnek és a legmegfelelőbbnek is. Trgovac esetleg jöhetne D-line coachnak. A Packers vagy a Steelers védelmi stábjából nem nagyon látok mást, aki szó kerülhetne nálunk pozíciós edzőként.

Ha viszont Jauron előlépne, akkor mehetne Zordich DB coachnak. Talán már eleget csicskázott és rá lehet bízni ezt a feladatot.Szabler
Zordich-nak én is örülnék ha feljebb lépne, lehet hogy még a pályára is beférne 😀
Reménykedem hogy Dawk is hazatér majd visszavonulása után.


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Titans defensive line coach Jim Washburn has reportedly been in discussions with the Eagles about a position on their defense.adam8
Igen, róla már esett szó korábban. A Titans-tól még el tudnám képzelni Tim Hauck-ot nálunk, mint DB coach. Ő 1999-2001 között volt Eagles-játékos és anno ő vetett véget egy kemény szereléssel Michael Irvin karrierjének.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Titans defensive line coach Jim Washburn has reportedly been in discussions with the Eagles about a position on their defense.

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Meglátjuk mi lesz szerintem Jauron lesz vagy valaki az NCAAból.Janek
Egyelőre én is Jauront látom a legesélyesebbnek és a legmegfelelőbbnek is. Trgovac esetleg jöhetne D-line coachnak. A Packers vagy a Steelers védelmi stábjából nem nagyon látok mást, aki szó kerülhetne nálunk pozíciós edzőként.

Ha viszont Jauron előlépne, akkor mehetne Zordich DB coachnak. Talán már eleget csicskázott és rá lehet bízni ezt a feladatot.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Meglátjuk mi lesz szerintem Jauron lesz vagy valaki az NCAAból.

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Én azért szétnéznék a ravens edzői stábjában is...


Jim viszonozhatná a neveltetését 😊Janek
Hát onnan már mindenkit elvittek, Pagano lett a HC, a korábbi DC, Mattison pedig Michigan-ben landolt. Nem tudom ki jöhetne, de én jelenleg egy Ravens, Steelers, Packers chain-crew tagot is szívesebben látnék, mint mondjuk Morát 😊
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Én azért szétnéznék a ravens edzői stábjában is...


Jim viszonozhatná a neveltetését 😊

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Tárgyalunk a Titans veterán edzővel, Jim Washburn-nel. De nem DC posztra, nem D-Line edzőnek. Érdekes lenne, ha előbb van poszt edző, mint koordinátor. Ember azt várná, hogy Reid engedi, hogy koordinátor mondja, kit szeretne DLine kócsnak.deny79
Nem csodálom, hogy meg akarjuk szerezni, azok után amit Babin-nak művelt. 😀
Én örülnék neki, csak hát ugye itt is kérdéses a motiváció. Itt is "csak" DL-edző lenne. Bár gondolom többet keresne nálunk.
Igaz, hogy azért szinte mindig ott volt neki egy KVB, Albert, Kearse, de én nagyon örülnék neki.

lol...wikipédián már megszereztük 😀
a zöld szín összzavart 😀 még nem biztos...

After talking to sources tonight I'll be surprised if #Titans defensive line coach Jim Washburn doesn't leave for Eagles.
(meglepődne, ha Jim Washburn nem lenne Eagle)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tárgyalunk a Titans veterán edzővel, Jim Washburn-nel. De nem DC posztra, nem D-Line edzőnek. Érdekes lenne, ha előbb van poszt edző, mint koordinátor. Ember azt várná, hogy Reid engedi, hogy koordinátor mondja, kit szeretne DLine kócsnak.

Egyébként Jim védőfal edző Tennessee-ben, nem is rossz. Mondjuk azt tartják róla, csak minőségi emberekből képes jó egységet alkotni. Tehát első körösek legyenek, meg ilyen 😊 Dixon és Trent Cole nem első körös, de egyik óriási potenciállal bír, másik meg befutott már, illetve Graham-Bunkley-Patterson első körös, így okés. Én amúgy örülnék Washburn-nek, kérdés, ugyanazért a posztért vállt-e, max magasabb fizut kap itt...