Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Heckert am leszállhatna a segédedzőinkről,kezd egy kicsit felbaszni.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyre többen már tényként kezelik, hogy Jauron lett a Browns védelmi koordinátora, csak a hivatalos bejelentés várat magára. (Pl. bowl.hu, nfl.com, PE.com)

Ez nem egy jó hír.
Ezzel együtt Trgovac-ot egyre többen várják DC-nek, míg DB edzőnek Mike Zordich-ot várják.

Közben újabb rossz hír, lehet Castillo is menni fog a csapattól, szintén Cleveland-be, OC-nek. De érte még nem keresték meg a vezetést nálunk.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egy bizonyos Mary KAy Cabot szerint a Browns terve, hogy Jauron lesz a DC-jük. Ő Browns beatwriter.deny79
leszarom mi a tervük 😛
nyilván minket preferál,ha DC-nak akarjuk
márpedig eddig ő a legjobb megoldás szvsz

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy bizonyos Mary KAy Cabot szerint a Browns terve, hogy Jauron lesz a DC-jük. Ő Browns beatwriter.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
én ezért sem szeretnék részt venni benne. 😊 szóval, ha valakit csak az tart vissza, hogy úgyis lefutott a meccs, az vágjon bele nyugodtan. 😉

deny-t teljesen meg tudom érteni. nem annyira könnyű jó kérdéseket kitalálni, ezért jó lenne, ha életben tartanánk lelkesedését és minél többen megtisztelnénk őt azzal, hogy megpróbálunk válaszolni.Szabler
Igazából reméltem, hogy esélyt adsz másoknak, illetve ezért nem is raktam be mondjuk a régi foci topicba, mert ezek inkább azoknak jó kérdések, akik csak szeretnének többet tudni egy adott csapatról. Attól függetlenül, hogy értékeled, szerinted könnyűek vagy nehezek lettek a kérdések egy átlag fan számára? Illetve ugye tudod mind az 5 kérdésre a választ? 😀deny79
A válaszok persze megvannak. 😊 Szerintem nem túl nehéz, de nem is túl könnyű (azaz fejből megválaszolható) kérdések. Ha valaki akar és tud rá 10-15 percet szánni, és tudja hogy és hol keressen (!), könnyen megfejtheti őket.

deny! Annyi pontosítás azért szükséges a 3. kérdésnél, hogy csak az AP által díjazottakra gondoltál-e. Van ugyanis egy olyan hajdani edzőnk, aki a Sporting News-tól és Pro Football Weekly-től is kapott díjat, de a legelismertebb AP Év Edzője díjat nem ítélték neki oda.Szabler
Ja, persze, AP-re gondoltam. De köszönöm a kisegítést, javítom is azonnal.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nem sokan aktívkódtok a blog játékkal még 😊
Jó, persze, Szablernek mondjuk ujj gyakorlat, de többiekre kíváncsi lennék azért.

És igen, a közeljövőben még többször is fogok rinyálni 😊deny79
ma lett vége a vizsgaidősuckomnak, szóval a hétvégén már én is kikeresem a dolgokat

Nagy valószínűséggel Jauron lesz a Browns DC-je:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Jauron_update_in_Cleveland.html

Nem olyan biztos, hogy Weaver vissza tud térni jövőre:
http://www.csnphilly.com/01/20/11/Source-Eagles-Weaver-chance-of-return-re/landing_eagles.html?blockID=395057&feedID=704
Schmitty elég jól pótolta (úgy, hogy TC-ben sem volt) szóval a csapat nem fogja annyira megsínyleni Weaver hiányát.
Azonban roppant szimpatikus volt már az első pillanattól kezdve és nagyon sajnálnám ha nem tudna visszatérni.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Chuck Cecilt kirúgta a Titans. Egy interjúra ő is jöhetne. Annyit megér.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nem sokan aktívkódtok a blog játékkal még 😊
Jó, persze, Szablernek mondjuk ujj gyakorlat, de többiekre kíváncsi lennék azért.

És igen, a közeljövőben még többször is fogok rinyálni 😊deny79
én ezért sem szeretnék részt venni benne. 😊 szóval, ha valakit csak az tart vissza, hogy úgyis lefutott a meccs, az vágjon bele nyugodtan. 😉

deny-t teljesen meg tudom érteni. nem annyira könnyű jó kérdéseket kitalálni, ezért jó lenne, ha életben tartanánk lelkesedését és minél többen megtisztelnénk őt azzal, hogy megpróbálunk válaszolni.Szabler
Igazából reméltem, hogy esélyt adsz másoknak, illetve ezért nem is raktam be mondjuk a régi foci topicba, mert ezek inkább azoknak jó kérdések, akik csak szeretnének többet tudni egy adott csapatról. Attól függetlenül, hogy értékeled, szerinted könnyűek vagy nehezek lettek a kérdések egy átlag fan számára? Illetve ugye tudod mind az 5 kérdésre a választ? 😀deny79
A válaszok persze megvannak. 😊 Szerintem nem túl nehéz, de nem is túl könnyű (azaz fejből megválaszolható) kérdések. Ha valaki akar és tud rá 10-15 percet szánni, és tudja hogy és hol keressen (!), könnyen megfejtheti őket.

deny! Annyi pontosítás azért szükséges a 3. kérdésnél, hogy csak az AP által díjazottakra gondoltál-e. Van ugyanis egy olyan hajdani edzőnk, aki a Sporting News-tól és Pro Football Weekly-től is kapott díjat, de a legelismertebb AP Év Edzője díjat nem ítélték neki oda.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én hétvégén kigúglizom mindenképp, csak most így hétköznap nem nagyon van időm... 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem sokan aktívkódtok a blog játékkal még 😊
Jó, persze, Szablernek mondjuk ujj gyakorlat, de többiekre kíváncsi lennék azért.

És igen, a közeljövőben még többször is fogok rinyálni 😊deny79
én ezért sem szeretnék részt venni benne. 😊 szóval, ha valakit csak az tart vissza, hogy úgyis lefutott a meccs, az vágjon bele nyugodtan. 😉

deny-t teljesen meg tudom érteni. nem annyira könnyű jó kérdéseket kitalálni, ezért jó lenne, ha életben tartanánk lelkesedését és minél többen megtisztelnénk őt azzal, hogy megpróbálunk válaszolni.Szabler
Igazából reméltem, hogy esélyt adsz másoknak, illetve ezért nem is raktam be mondjuk a régi foci topicba, mert ezek inkább azoknak jó kérdések, akik csak szeretnének többet tudni egy adott csapatról. Attól függetlenül, hogy értékeled, szerinted könnyűek vagy nehezek lettek a kérdések egy átlag fan számára? Illetve ugye tudod mind az 5 kérdésre a választ? 😀
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nem sokan aktívkódtok a blog játékkal még 😊
Jó, persze, Szablernek mondjuk ujj gyakorlat, de többiekre kíváncsi lennék azért.

És igen, a közeljövőben még többször is fogok rinyálni 😊deny79
én ezért sem szeretnék részt venni benne. 😊 szóval, ha valakit csak az tart vissza, hogy úgyis lefutott a meccs, az vágjon bele nyugodtan. 😉

deny-t teljesen meg tudom érteni. nem annyira könnyű jó kérdéseket kitalálni, ezért jó lenne, ha életben tartanánk lelkesedését és minél többen megtisztelnénk őt azzal, hogy megpróbálunk válaszolni.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem sokan aktívkódtok a blog játékkal még 😊
Jó, persze, Szablernek mondjuk ujj gyakorlat, de többiekre kíváncsi lennék azért.

És igen, a közeljövőben még többször is fogok rinyálni 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Ha lemondják a PB szereplést akkor még megkapják, hogy +1x Pro Bowler lett vagy ilyenkor elveszik a kinevezést is?
Gege55
Megkapja az is aki lemondja és az is aki helyette megy Pro Bowl-ra. Így eléggé termelődnek a pro bowlerek.
Az all-pro team-be kerülés sokkal nagyobb elismerésnek számít az én szememben.


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)Greengo
Az elég nagy túlzás, hogy nem jött be a 3-4 nálunk. Az NFL történetének egyik legjobb védelme a '91-es Eagles D is 3-4-ben játszott. A Gang Green-t ilyen számok jellemezték mint: 221 yds/game, 3.9 yds/play, 55 sack, 26 int, és olyan nevek mint Reggie White, Jerome Brown, Seth Joyner, Clyde Simmons, Wes Hopins, Eric Allen és mások.
De mondhatnám a Buddy Ryan által a 80-as évek végén edzett védelmeinket is, '91-ben már nem ő volt a HC, de az is az általa kialakított D volt.
A Ryan által létrehozott védelem szvsz a JJ félénél is erősebb volt. Legkevésbé rajtuk múlt hogy akkoriban nem jutottunk SB közelbe.BleedingGreen
Már elnézést, de sem a Ryan-féle, sem az 1991-es D-nek nem 3-4 volt az alapfelállása. A 46 defense egyébként is 4-3-as personnelt használ, (bár ezzel Buddy már nem élt oly gyakran, mint a Bears-nél) arról nem is beszélve, hogy Bud Carson, aki Ryan távozása után átvette a védelem koordinálását Cover-2 gurunak számított, azaz ő is a 4-3-ra esküdött.

Igaz, hogy az 1991-es front fourból csak White, Simmons és Brown lett All-Pro, de középen azért még ott serénykedett egy másik DT is. Vagy Mike Pitts, vagy Mike Golic.

Ha nem hiszed, járj utána. 😉Szabler
Igazad van. Erre rosszul emlékeztem, már nem is tudom mivel keverhettem, lehet hogy a 3-4 eagle-lel, ha jól tudom annak volt köze a 46-hez (bár a 3-4 eagle-t mi nem játszottuk úgy emlékszem).


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Washbourn tényleg marha nagy igazolás,a Titans védőfala az utóbbi években nagyon erős egységet alkotott,nonamekből csinált játékost (aki Babinből ilyen szezont tud kihozni,az tudhat valamit)
3-4 meg az utóbbi évek legnagyobb hibája lenne,ha bekövetkezne.Newman
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)Greengo
Az elég nagy túlzás, hogy nem jött be a 3-4 nálunk. Az NFL történetének egyik legjobb védelme a '91-es Eagles D is 3-4-ben játszott. A Gang Green-t ilyen számok jellemezték mint: 221 yds/game, 3.9 yds/play, 55 sack, 26 int, és olyan nevek mint Reggie White, Jerome Brown, Seth Joyner, Clyde Simmons, Wes Hopins, Eric Allen és mások.
De mondhatnám a Buddy Ryan által a 80-as évek végén edzett védelmeinket is, '91-ben már nem ő volt a HC, de az is az általa kialakított D volt.
A Ryan által létrehozott védelem szvsz a JJ félénél is erősebb volt. Legkevésbé rajtuk múlt hogy akkoriban nem jutottunk SB közelbe.BleedingGreen
Már elnézést, de sem a Ryan-féle, sem az 1991-es D-nek nem 3-4 volt az alapfelállása. A 46 defense egyébként is 4-3-as personnelt használ, (bár ezzel Buddy már nem élt oly gyakran, mint a Bears-nél) arról nem is beszélve, hogy Bud Carson, aki Ryan távozása után átvette a védelem koordinálását Cover-2 gurunak számított, azaz ő is a 4-3-ra esküdött.

Igaz, hogy az 1991-es front fourból csak White, Simmons és Brown lett All-Pro, de középen azért még ott serénykedett egy másik DT is. Vagy Mike Pitts, vagy Mike Golic.

Ha nem hiszed, járj utána. 😉

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Jason Peters lemondta a Pro Bowl részvételét. :/ Térde miatt rinyált.Helyette Tyson Clabo megy Hawaiira..ami minket már kevésbé érdekel.Greengo
Asante se lesz ott.

Andy hazatért. Dennis Allen pedig a hétvégén érkezik interjúra.

#Eagles special teams quality coach Jeff Nixon left the team today to take a job with the Dolphins as RB coach.
Andy Reid named league's most outstanding coach. Mike Vick named the outstanding Pro Player of the Year by Maxwell ClubBébé
Ha lemondják a PB szereplést akkor még megkapják, hogy +1x Pro Bowler lett vagy ilyenkor elveszik a kinevezést is?
Azért elmehetett volna, mert ahogy látni szoktam a PB nem igazán vérre megy, max játszott volna 1 negyedet, bár inkább ne menjen mint hogy egy szalag szakadás... 😕
Sajnálom ha -2 Eagles player lesz ott a szigeten
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Jason Peters lemondta a Pro Bowl részvételét. :/ Térde miatt rinyált.Helyette Tyson Clabo megy Hawaiira..ami minket már kevésbé érdekel.Greengo
Asante se lesz ott.

Andy hazatért. Dennis Allen pedig a hétvégén érkezik interjúra.

#Eagles special teams quality coach Jeff Nixon left the team today to take a job with the Dolphins as RB coach.
Andy Reid named league's most outstanding coach. Mike Vick named the outstanding Pro Player of the Year by Maxwell Club
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)Greengo
Az elég nagy túlzás, hogy nem jött be a 3-4 nálunk. Az NFL történetének egyik legjobb védelme a '91-es Eagles D is 3-4-ben játszott. A Gang Green-t ilyen számok jellemezték mint: 221 yds/game, 3.9 yds/play, 55 sack, 26 int, és olyan nevek mint Reggie White, Jerome Brown, Seth Joyner, Clyde Simmons, Wes Hopins, Eric Allen és mások.
De mondhatnám a Buddy Ryan által a 80-as évek végén edzett védelmeinket is, '91-ben már nem ő volt a HC, de az is az általa kialakított D volt.
A Ryan által létrehozott védelem szvsz a JJ félénél is erősebb volt. Legkevésbé rajtuk múlt hogy akkoriban nem jutottunk SB közelbe.BleedingGreen
Nekem nem jött be... 😉 pont egyik nap néztem a XV. SB.t . 😐Greengo
Akkor nem is csodálom 😊
A XXXIX.-ben meg a Pats szedte szét a 4-3-unkat. Bár a 80-as védelem liga szinten magasabban volt jegyezve, úgyhogy ott nagyobb csalódás volt a sok kapott pont.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Washbourn tényleg marha nagy igazolás,a Titans védőfala az utóbbi években nagyon erős egységet alkotott,nonamekből csinált játékost (aki Babinből ilyen szezont tud kihozni,az tudhat valamit)
3-4 meg az utóbbi évek legnagyobb hibája lenne,ha bekövetkezne.Newman
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)Greengo
Az elég nagy túlzás, hogy nem jött be a 3-4 nálunk. Az NFL történetének egyik legjobb védelme a '91-es Eagles D is 3-4-ben játszott. A Gang Green-t ilyen számok jellemezték mint: 221 yds/game, 3.9 yds/play, 55 sack, 26 int, és olyan nevek mint Reggie White, Jerome Brown, Seth Joyner, Clyde Simmons, Wes Hopins, Eric Allen és mások.
De mondhatnám a Buddy Ryan által a 80-as évek végén edzett védelmeinket is, '91-ben már nem ő volt a HC, de az is az általa kialakított D volt.
A Ryan által létrehozott védelem szvsz a JJ félénél is erősebb volt. Legkevésbé rajtuk múlt hogy akkoriban nem jutottunk SB közelbe.BleedingGreen
Nekem nem jött be... 😉 pont egyik nap néztem a XV. SB.t . 😐


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Washbournre mindenki azt mondja hogy marha jó igazolás. Remélem, hogy ezt be is tudja majd bizonyítani. Rohadtul jó alapanyaga lesz. Dixon, Te'o, Graham, Sapp.

Ami kezd idegesíteni, hogy egyre több helyen merül fel a kérdés, miszerint átváltunk 3-4-re?
Én a magam részéről remélem, hogy nem, mert mindegyiket kedvelem ugyan, de a játékosanyag csak a 4-3 hoz lenne jó. Bár ha hoznánk egy NT-t akkor végül is nem lenne gáz.Shawn84
Washbourn tényleg marha nagy igazolás,a Titans védőfala az utóbbi években nagyon erős egységet alkotott,nonamekből csinált játékost (aki Babinből ilyen szezont tud kihozni,az tudhat valamit)
3-4 meg az utóbbi évek legnagyobb hibája lenne,ha bekövetkezne.Newman
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)Greengo
Az elég nagy túlzás, hogy nem jött be a 3-4 nálunk. Az NFL történetének egyik legjobb védelme a '91-es Eagles D is 3-4-ben játszott. A Gang Green-t ilyen számok jellemezték mint: 221 yds/game, 3.9 yds/play, 55 sack, 26 int, és olyan nevek mint Reggie White, Jerome Brown, Seth Joyner, Clyde Simmons, Wes Hopins, Eric Allen és mások.
De mondhatnám a Buddy Ryan által a 80-as évek végén edzett védelmeinket is, '91-ben már nem ő volt a HC, de az is az általa kialakított D volt.
A Ryan által létrehozott védelem szvsz a JJ félénél is erősebb volt. Legkevésbé rajtuk múlt hogy akkoriban nem jutottunk SB közelbe.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Jason Peters lemondta a Pro Bowl részvételét. :/ Térde miatt rinyált.Helyette Tyson Clabo megy Hawaiira..ami minket már kevésbé érdekel.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Washbournre mindenki azt mondja hogy marha jó igazolás. Remélem, hogy ezt be is tudja majd bizonyítani. Rohadtul jó alapanyaga lesz. Dixon, Te'o, Graham, Sapp.

Ami kezd idegesíteni, hogy egyre több helyen merül fel a kérdés, miszerint átváltunk 3-4-re?
Én a magam részéről remélem, hogy nem, mert mindegyiket kedvelem ugyan, de a játékosanyag csak a 4-3 hoz lenne jó. Bár ha hoznánk egy NT-t akkor végül is nem lenne gáz.Shawn84
Washbourn tényleg marha nagy igazolás,a Titans védőfala az utóbbi években nagyon erős egységet alkotott,nonamekből csinált játékost (aki Babinből ilyen szezont tud kihozni,az tudhat valamit)
3-4 meg az utóbbi évek legnagyobb hibája lenne,ha bekövetkezne.Newman
A kulcs ebben van.Bele se merek gondolni mit hozhat ki ebből a játékosállományból.Haynesworth neve meg pont az ő érkezése mellett merült fel...ami azért vhol érthető.Nem kell ide Haynesworth(drága is),de azért a két név együtt elég jól hangzik.
3-4 meg volt már.(nem jött be)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Washbournre mindenki azt mondja hogy marha jó igazolás. Remélem, hogy ezt be is tudja majd bizonyítani. Rohadtul jó alapanyaga lesz. Dixon, Te'o, Graham, Sapp.

Ami kezd idegesíteni, hogy egyre több helyen merül fel a kérdés, miszerint átváltunk 3-4-re?
Én a magam részéről remélem, hogy nem, mert mindegyiket kedvelem ugyan, de a játékosanyag csak a 4-3 hoz lenne jó. Bár ha hoznánk egy NT-t akkor végül is nem lenne gáz.Shawn84
Washbourn tényleg marha nagy igazolás,a Titans védőfala az utóbbi években nagyon erős egységet alkotott,nonamekből csinált játékost (aki Babinből ilyen szezont tud kihozni,az tudhat valamit)
3-4 meg az utóbbi évek legnagyobb hibája lenne,ha bekövetkezne.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Washbournre mindenki azt mondja hogy marha jó igazolás. Remélem, hogy ezt be is tudja majd bizonyítani. Rohadtul jó alapanyaga lesz. Dixon, Te'o, Graham, Sapp.

Ami kezd idegesíteni, hogy egyre több helyen merül fel a kérdés, miszerint átváltunk 3-4-re?
Én a magam részéről remélem, hogy nem, mert mindegyiket kedvelem ugyan, de a játékosanyag csak a 4-3 hoz lenne jó. Bár ha hoznánk egy NT-t akkor végül is nem lenne gáz.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
#Eagles have received permission to interview current Ravens LB coach Dean Pees for DC job, source said.
2004-től van az NFL-ben.
04-05: Pats, LB coach
06-09: Pats DC (D# 6., 4, 10, 11)
10- : Ravens LB coach:
Idén a Patriots D csak a 25. legjobb lett.
Hozzátartozik, hogy idén elég fiatal lett a Pats D#, plusz előtte nem kis nevek játszottak abban a védelemben.
Nem tudom, hogy a 4-3-al, hogyan birkózna meg. De az is lehet, hogy Reid-ék csak unatkoznak, míg várnak a GB kiesésére. 😀

Kiderült, hogy kacsa volt az egész.