Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
NSO címlap: http://www.nemzetisport.hu/egyeb_csapat/bortontoltelekbol-kozonsegkedvenc-akik-megkaptak-a-masodik-eselyt-2057472/
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
#Eagles sign CB/KR Gerard Lawson to replace Jorrick Calvin on the 53-man roster.

Gerard Lawson (5-10, 195)
2008-ben nem draftolta senki majd a Cleveland-hez került.
Augusztus 8-án ittas vezetésért tartóztatták le.
http://www.nfl.com/players/gerardlawson/profile?id=LAW600791Bébé
Ettől függetlenül úgy néz ki Hall lesz a returner! Nagy napja lehet neki és Jacksonnak is, Hester csúnyán megalázta a Vikingeket hétfőn.

Maclin "csendes" szezonjáról egy kis olvasnivaló:

http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20101224_Eagles__Maclin_quietly_having_a_great_season.html

Peterson visszatérhet majd a Vikings-ba, Favre nem valószínű, hogy játszhat.

Jelenleg így áll az offense: Maclin 10 TD, D-Jax 8 TD, McCoy 9 TD, Vick 8 TD (plusz 20 passzolt).

Minek szurkoljunk majd vasárnap este:

- Ne hányjuk ki a sok bejglit😊
- Maclinnek meglegyen a 110 yard és ezzel az 1000 yardos szezon (első Eagles WR-tandem 1000 yard felett)
- McCoy-nak és D-Jax-nek is meglegyen a 10 TD
- Vicknek meglegyen a 10 TD és a 3000 yardos szezon

Ha ezek összejönnek, asszem mi lennénk az első csapat, ahol négy játékos is 10 vagy több TD-t ért el egy szezonban.

Ha a védelmet is hozzávesszük akkor Samuel INT-ek és Cole sackek szerepelnek a Jézuskának elküldött levelemen. 27-én dolgozom, de éjjel ott leszek az eredménykövetőben! Ezennel McBride kiszáll, SNF alatt talizunk, békés ünneplést Nektek és a kedves családotoknak is!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Boldog Karácsonyt minden Eagles fannak és a többi fórumozónak! 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hali, Boldog karácsonyt nektek!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
#Eagles sign CB/KR Gerard Lawson to replace Jorrick Calvin on the 53-man roster.

Gerard Lawson (5-10, 195)
2008-ben nem draftolta senki majd a Cleveland-hez került.
Augusztus 8-án ittas vezetésért tartóztatták le.
http://www.nfl.com/players/gerardlawson/profile?id=LAW600791
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Áldott Ünnepeket kívánok minden Eagles és nem Eagles rajongónak!

A csapattól már megkaptuk az ajándékot a Giants ellen, de azért nem bánom, ha február 7-ig elhúzódik az ünneplés😊somebody08
Csatlakoznék: Nagyon Boldog Ünnepeket Mindenkinek!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Nem tudom hol hallottam, olvastam, de Shady nyilatkozta egyszer, hogy az Eagles-ben játszani olyan, mint ha még mindig a főiskolán játszanál. Az O# nagyon fiatal, valamint a csapat egészét nézve is nincsenek nagyon korkülönbségek, sokat szórakoznak, bemelegítésnél megy a hip-hop és a dance DeSean-nal, meg Maclin-nel.Bébé
Elég megnézni a meccs utáni öltözőbéli ünnepléseket, ez is a college meccsek utáni hangulatot idézi.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Áldott Ünnepeket kívánok minden Eagles és nem Eagles rajongónak!

A csapattól már megkaptuk az ajándékot a Giants ellen, de azért nem bánom, ha február 7-ig elhúzódik az ünneplés😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
NFL Network's Brian Baldinger calls Eagles rookie Jamar Chaney "already one of the best middle linebackers in the league" after just one start in place of Stewart Bradley (elbow).
Simán HoF a srác.

Asante-tól megkérdezték, hogy Belichick-re vagy Reid-re szavazna inkább, mint év az edzőjére. Erre az felelte, hogy inkább saját magát jelölné a díjra, mert "I'm doing a lot of coaching out there."

J. Parker és D. Burgess a fiatalokról:
JP: Ez egy másik generáció...komolyan veszik a feladatot, de ezzel együtt szórakoznak is
DB: Nagyon fiatalok és rengeteg energiájuk van.
Nem tudom hol hallottam, olvastam, de Shady nyilatkozta egyszer, hogy az Eagles-ben játszani olyan, mint ha még mindig a főiskolán játszanál. Az O# nagyon fiatal, valamint a csapat egészét nézve is nincsenek nagyon korkülönbségek, sokat szórakoznak, bemelegítésnél megy a hip-hop és a dance DeSean-nal, meg Maclin-nel.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kellemes karácsonyt minden Eagles fannak! 😊

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Istentől megáldott békés ünnepeket kívánok minden Eagles s nem Eagles fanoknak !

Kívánok még most sorozatban 5 győzelmet az imádott csapatomnak!

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Boldog Karácsony Kívánok minden Eagles és nem Eagles fan-nak.

Favre tegnap sem edzett a Vikingeknél, így nagy eséllyel Webb lesz a kezdő QB. Nem tudom, hogy melyik lenne a jobb. Favre enyhén szólva nem a legjobb szezonját futja idén, de bármikor meg tud nyerni egy meccset. Webb pedig a megindulásaival elég sok gondot okozhat nekünk.
AP tegnap már limitáltan edzett és ha ma is fog edzeni, akkor játszani fog ellenünk.

Maclin elég jó szezont fut második évében:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=22978&spadaro=1
Mindössze 3 olyan meccse volt, amikor 4-nél kevesebb passzt kapott el. Engem a lefekvései egyáltalán nem zavarnak.
Az NFL egyik legjobb elkapó párosát alkotják DeSean-nal.
DeSean 260 yard-dal van elmaradva R. White-tól. Az érdekesség az, hogy 61-el kevesebb elkapása van.

PFF elemzés:
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/23/re-focused-week-15-eagles-at-giants-2/
Chaney futás ellen nagyon jó volt, ellenben cover-ben voltak gondjai.
K. Coleman pedig nagyszerűen helyettesítette Allen-t.
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Boldog Karácsonyt kívánok minden amerikai foci fannak!
Fly Eagles 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Istentől megáldott ünnepeket kívánok Eagles s nem Eagles fanoknak egyaránt s 7végére sérülés mentes győzelmet😀! d
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Boldog Karácsonyt kívánok minden Eagles fannak!

Tegnap M. Patterson és Desean edzett csak limitáltan, a többiek teljes edzésmunkát végeztek.
Asante térde úgy néz ki teljesen rendbe jött, már nem is szerepel az injury reporton.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
5 játékos van nálunk work out-on, abból 2 returnerként is elképzelhető:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Eagles_reportedly_work_out_5_players.htmlBébé
Justin Miller ha jól emlékszem elég jó kis returner volt Jetsbe. 2006-ban Pro Bowlon is járt mint KR.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hát sérülése miatt, J. Calvin-t IR-re raktuk.
Ki lesz most a returnerünk? Maclin nem szívesen raknám be KR-nek. Ott eléggé szokták ütni, vágni az embereket.
James Harrison-t lehet h megpróbáljuk.

5 játékos van nálunk work out-on, abból 2 returnerként is elképzelhető:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Eagles_reportedly_work_out_5_players.html
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
most, hogy van külön politika topik, akkor lehetne nyitni egy Vick topikot is, amiben mindenki leírhatná, hogy mennyire utálja vagy mennyire nem utálja Vick-et.Bébé
Ja és Vickről meg valóban leszállhatnának már...
Azért is Fly Eaglesdande
Vickhez: MVP cím engem nem izgat, se a pro bowl szavazás, tőlem nyerheti mindkettőt Brady akár előre 5 évre is 😉 Jókat mosolyogtam viszont azon, hogy Vick már nem is ünnepel megfelelően az öltözőben. Ilyeneket kiabált a kamerába, hogy: Keep on believin', keep playin' all day, thats what we do, thats what I love. Tényleg nagyon ganxsta... 😂
Amúgy ha van karma vagy eleve elrendelt sors az NFL-ben, a miénk biztos az, hogy a megosztó és sokak által utált Vickkel és Jacksonnal legyünk sikeresek ezzel az elítélt szurkolótáborral kiegészítve.BleedingGreen
Azt mondom néktek, az a legsikeresebb, akit a leginkább utálnak, pontosabban azt utálják leginkább, aki sikeres. Más sportágakból is simán megfigyelhető. Pl F1-ben is Alonso meg Schumacher milyen megosztó személyiség már.
Aki a Phillynek szurkál, az úgyis bírni fogja őket, ha így játszanak, aki meg ellenünk van, az irigykedik, és máshogy nehéz ezt levezetni...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Reid tárt karokkal várna Childress-t:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Reid_on_Childress_Im_here_with_open_arms.html
Simán elképzelhető, hogy szezon végén M&M-nek megint odadobnak egy HC állást, amire nem fog nemet mondani és Childress ismét a mi OC-nk lesz.
M&M nem a kedvenc edzőm és szeretem szidni, de ha Vick-kel szerződést hosszabbítunk, akkor nagyon remélem, hogy itt fog maradni. Úgy tűnik, hogy eléggé megértik egymást Vick-kel.



most, hogy van külön politika topik, akkor lehetne nyitni egy Vick topikot is, amiben mindenki leírhatná, hogy mennyire utálja vagy mennyire nem utálja Vick-et.Bébé
Hát azok után amit a Vikes-nél művelt nem biztos, hogy örülnék neki bár tény, hogy MM nálam sem a kedvenc feltétlenül, de tény Vickel OK-sak és azért az O-ban lévő játékosokat ő ismeri elég jól nem biztos, hogy jól járnánk a váltással. Childress amúgy mikor volt itt, s jól sejtem, hogy OC volt? Bocs a tudatlanságért.

Ja és Vickről meg valóban leszállhatnának már, mindenki úgy nyilatkozik róla, mint aki soha semmi rosszat az életben nem követett volna el, és ne lenne vmi a füle mögött. A kutyák kínzását én is elítélem, azért is mert a kutya a kedvenc állatom, de megkapta a büntetését. Komolyan, fogadjunk, hogy a mindennapokban az nem zavar annyira minket, ahogy a másikkal bánunk, törődünk nem törődünk. Szerintem ha ezeket komolyan végiggondolnánk, s miket teszünk- nem teszünk az életben, sokszorosan három évet kaphatnánk egyen-egyenként. Az Eagles nem csak Vickből áll, s soha nem volt a csapatra jellemző, s az itteni szurkolókra különösen a másik lenézése anyázása stb... de ezt már sokszor leírtam, ígérem sokkal többször nem fogom, csak újra ás újra felmerül ez a dolog, hogy mennyire sz.r szemét az Eagles meg Vick meg az egész bagázs aki velük kapcsolatban van és nagyon bánt meg unom már stb stb stb...
Azért is Fly Eaglesdande
Én se értékelném upgrade-nek Chilly érkezését, benne van abban a pár OC-ben akire nem cserélném el Marty-t 😊 .
Vickhez: MVP cím engem nem izgat, se a pro bowl szavazás, tőlem nyerheti mindkettőt Brady akár előre 5 évre is 😉 Jókat mosolyogtam viszont azon, hogy Vick már nem is ünnepel megfelelően az öltözőben. Ilyeneket kiabált a kamerába, hogy: Keep on believin', keep playin' all day, thats what we do, thats what I love. Tényleg nagyon ganxsta... 😂
Amúgy ha van karma vagy eleve elrendelt sors az NFL-ben, a miénk biztos az, hogy a megosztó és sokak által utált Vickkel és Jacksonnal legyünk sikeresek ezzel az elítélt szurkolótáborral kiegészítve.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
#Eagles bring back Cornelius Ingram to practice squad. Bengals sign Garrett Mills.

Szegény gyerek sehova se kell. :S
Ha az első szakadását jól műtik meg, akkor nagy eséllyel nem következett volna be a második.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi a válaszokat csak közben még a hszt szerkesztetem, gyorsak voltatok 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Reid tárt karokkal várna Childress-t:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Reid_on_Childress_Im_here_with_open_arms.html
Simán elképzelhető, hogy szezon végén M&M-nek megint odadobnak egy HC állást, amire nem fog nemet mondani és Childress ismét a mi OC-nk lesz.
M&M nem a kedvenc edzőm és szeretem szidni, de ha Vick-kel szerződést hosszabbítunk, akkor nagyon remélem, hogy itt fog maradni. Úgy tűnik, hogy eléggé megértik egymást Vick-kel.



most, hogy van külön politika topik, akkor lehetne nyitni egy Vick topikot is, amiben mindenki leírhatná, hogy mennyire utálja vagy mennyire nem utálja Vick-et.Bébé
Hát azok után amit a Vikes-nél művelt nem biztos, hogy örülnék neki bár tény, hogy MM nálam sem a kedvenc feltétlenül, de tény Vickel OK-sak és azért az O-ban lévő játékosokat ő ismeri elég jól nem biztos, hogy jól járnánk a váltással. Childress amúgy mikor volt itt, s jól sejtem, hogy OC volt? Bocs a tudatlanságért.dande
1999-2005.Bővebben: http://en.wikipedia.org/wiki/Brad_Childress#Philadelphia_Eagles_.281999-2005.29
Reiddel elvileg nagy haverok.(közös peca..stb)Én nem szeretném ,hogy jöjjön....bár OC-nek nem rossz.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hát azok után amit a Vikes-nél művelt nem biztos, hogy örülnék neki bár tény, hogy MM nálam sem a kedvenc feltétlenül, de tény Vickel OK-sak és azért az O-ban lévő játékosokat ő ismeri elég jól nem biztos, hogy jól járnánk a váltással. Childress amúgy mikor volt itt, s jól sejtem, hogy OC volt? Bocs a tudatlanságért.dande
1999-2005-ig volt nálunk.
1999-2002 QB coach, 2003-2005 OC.
De amikor itt volt, akkor a playek nagy részét Reid hívta. (2007-óta M&M)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid tárt karokkal várna Childress-t:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Reid_on_Childress_Im_here_with_open_arms.html
Simán elképzelhető, hogy szezon végén M&M-nek megint odadobnak egy HC állást, amire nem fog nemet mondani és Childress ismét a mi OC-nk lesz.
M&M nem a kedvenc edzőm és szeretem szidni, de ha Vick-kel szerződést hosszabbítunk, akkor nagyon remélem, hogy itt fog maradni. Úgy tűnik, hogy eléggé megértik egymást Vick-kel.



most, hogy van külön politika topik, akkor lehetne nyitni egy Vick topikot is, amiben mindenki leírhatná, hogy mennyire utálja vagy mennyire nem utálja Vick-et.Bébé
Hát azok után amit a Vikes-nél művelt nem biztos, hogy örülnék neki bár tény, hogy MM nálam sem a kedvenc feltétlenül, de tény Vickel OK-sak és azért az O-ban lévő játékosokat ő ismeri elég jól nem biztos, hogy jól járnánk a váltással. Childress amúgy mikor volt itt, s jól sejtem, hogy OC volt? Bocs a tudatlanságért.

Ja és Vickről meg valóban leszállhatnának már, mindenki úgy nyilatkozik róla, mint aki soha semmi rosszat az életben nem követett volna el, és ne lenne vmi a füle mögött. A kutyák kínzását én is elítélem, azért is mert a kutya a kedvenc állatom, de megkapta a büntetését. Komolyan, fogadjunk, hogy a mindennapokban az nem zavar annyira minket, ahogy a másikkal bánunk, törődünk nem törődünk. Szerintem ha ezeket komolyan végiggondolnánk, s miket teszünk- nem teszünk az életben, sokszorosan három évet kaphatnánk egyen-egyenként. Az Eagles nem csak Vickből áll, s soha nem volt a csapatra jellemző, s az itteni szurkolókra különösen a másik lenézése anyázása stb... de ezt már sokszor leírtam, ígérem sokkal többször nem fogom, csak újra ás újra felmerül ez a dolog, hogy mennyire sz.r szemét az Eagles meg Vick meg az egész bagázs aki velük kapcsolatban van és nagyon bánt meg unom már stb stb stb...
Azért is Fly Eagles