Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Csak azért sajnálom mert holnap még szabin lettem volna, de így cumiztam 😀
És akkor ez magyar idő szerint lesz szerda 02:20kor ugye?
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Pfff de szar.Már rákészültem. :/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
ilyenkor nem a játékosokat féltik a havazástól, hanem azt a 70 ezer embert, akiknek valahogy haza kellene vánszorogniuk a meccs után...JJ Tiller
Főleg a vendégszurkolokat...

http://www.youtube.com/watch?v=2isksLw0jW8&feature=related
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
ilyenkor nem a játékosokat féltik a havazástól, hanem azt a 70 ezer embert, akiknek valahogy haza kellene vánszorogniuk a meccs után...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
De az NFL.com-on az van h sun. 8:20

vagy most mi van, nem értem 😀Gege55
Eagles Facebook:
"NEW ALERT: The Eagles-Vikings game has been postponed until Tuesday night at 8:20 PM (EST) due to the impending snowstorm in Philadelphia."
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
De az NFL.com-on az van h sun. 8:20

vagy most mi van, nem értem 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És eltolták a meccset 8 PMre kedden.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok, ez a dolog kb. mikorra lesz 100%, h a LFF-en lesz-e a meccs vagy máshol, esetleg más időpontban? Ha valaki tud infót azonnal írja ide (úgy mint eddig, és köszi előre is) 😀
Mert már be van lőve az ébresztő hajnal 2:10-re 😀Gege55
Máshol nem lehetne már..A hó meg a szél nem lehet akadály.Szerencsére nem fedett a Lincoln így nincs minek beszakadnia.....na meg az is érdekes,hogy a Vikings vonzza a különleges időjárási körülményeket.
Ébresztő???Minek lefeküdni addig?(az ilyenekből szokott lenni a bealvás. 😉Greengo
Eddig nem aludtam be 1x sem! 😀
Eredménykövetőre is jövök... Izgalmas lenne egy havas meccs, szeretem az olyan meccseket, lehet több Vick és Shady futás lenne, utóbbit nem bánnám, előbbit meg megszoktam ami tetszik 😊
Csak azért a hidegnek és a hónak megvan az a hátulütője, h nagyobb a sérülésveszély, főleg ami a szalagokat és izületeket illeti
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Sziasztok, ez a dolog kb. mikorra lesz 100%, h a LFF-en lesz-e a meccs vagy máshol, esetleg más időpontban? Ha valaki tud infót azonnal írja ide (úgy mint eddig, és köszi előre is) 😀
Mert már be van lőve az ébresztő hajnal 2:10-re 😀Gege55
Máshol nem lehetne már..A hó meg a szél nem lehet akadály.Szerencsére nem fedett a Lincoln így nincs minek beszakadnia.....na meg az is érdekes,hogy a Vikings vonzza a különleges időjárási körülményeket.
Ébresztő???Minek lefeküdni addig?(az ilyenekből szokott lenni a bealvás. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok, ez a dolog kb. mikorra lesz 100%, h a LFF-en lesz-e a meccs vagy máshol, esetleg más időpontban? Ha valaki tud infót azonnal írja ide (úgy mint eddig, és köszi előre is) 😀
Mert már be van lőve az ébresztő hajnal 2:10-re 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Az NFL-ben szó van arról, hogy elteszik a meccsünket.

DeSean és Chaney nem akarja:
DeSean: It's only snow!!!! Let us play... It must b alot of fun... I'm ready let's get it on!!
Chaney: bring it on, should be alot of fun.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Az előrejelzések alapján elég nagy vihar lesz Philly-ben. Egyelőre még nem esik a hó.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
bakker Sams-Kicker....ez nagyon szar. 😀

Giants meccshez még:
The NFL no longer wants the Giants to sponsor their "Play 60" because they only play 52. 😀
(Remélem, hogy a PO-ban nem fog visszájára fordulni és rajtam/unk csattani az ostor 😊 )

Chaney múltheti 16 szereléséből, 11-et 5 yardon belül csinált meg.
Remélem ma sem adja lejjebb.
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
ti tudtátok hogy vick adél fia ? 😮
itt a bizonyíték :

http://image.spreadshirt.com/image-server/image/composition/17267638/view/1/producttypecolor/231/type/png/width/280/height/280/vickadelphia_design.png

bocs a szójátékért de sztem rohadt jó a póló is 😊

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Tippjátékot meg le is zárhatjuk 😀pepe#20
Eheh...most jön még csak a java.PO run dupla pontokért. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Boldog Karácsonyt minden NFL és külön minden Eagles fannak ! Andy Claus mondjuk nem kicsit beadta azzal a nagy bányász kezével 😀 😀 ! Deny kösz amit eddig is a blogért tettetek, így ünnepekre (meg jóféle borsodi hp-ra) való tekintettel, csak így tovább... 😉 ! Tippjátékot meg le is zárhatjuk 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mindenkitől elnézést, hogy nem kaptatok blogra semmit, de laptop nem jött haza karácsonyra, és a merry xmas soroazt darabjai is azon vannak pl, meg beharangozóhoz az alapok. De hnap este már Győrben leszek, és kapjátok az adagokat. Addig is tippeljetek!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Felkerült a tippjáték: http://philly.blog.hu/2010/12/25/week_16_bevezeto_es_tippverseny jó tippelgetést!

Minek szurkoljunk majd vasárnap este:

- Ne hányjuk ki a sok bejglit😊
- Maclinnek meglegyen a 110 yard és ezzel az 1000 yardos szezon (első Eagles WR-tandem 1000 yard felett)
- McCoy-nak és D-Jax-nek is meglegyen a 10 TD
- Vicknek meglegyen a 10 TD és a 3000 yardos szezon

Ha ezek összejönnek, asszem mi lennénk az első csapat, ahol négy játékos is 10 vagy több TD-t ért el egy szezonban.
somebody08
Ez jól hangzik. :cool:
Sztem még nagyon fontos ezek mellett,hogy ne legyen több sérülés.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
DeSean 😀
http://www.youtube.com/watch?v=k8pT6m8CJME&feature=player_embedded

Gaither munkamorálja előtt le a kalappal:
http://www.csnphilly.com/12/23/10/Hard-work-reaps-reward-in-Miracle-for-Ga/landing_eagles.html?blockID=379179&feedID=730
April: Omar Gaither has been a pleasure to coach, sets incredible example for young guys on how to be a pro
(Öröm edzeni Gaither-t, jó példát mutat a fiataloknak, hogy milyen profivá váljanak/hogyan viselkedik egy profi (vmi ilyesmit jelenet 😀 )
Ugye a visszahordásnál három embert is a földre küldött. Azt tudta, hogy ha meglöki az egyik srácot az valószínűleg el fogja sodorni a másikat, azt már nem hitte, hogy még egyet fellök.
Gaither-től azért sokkal többet vártam. Főleg a 2007-es 100+-os szezon után.Bébé
Gaither nekem nagy kedvencem!Sztem LB-ként is remekül helyt áll...igaz kicsit kevesebbet szerepeltetjük ezen a poszton.Remélem még egy darabig sas marad.
Tippelde meg mindjárt készül.Elnézést a késlekedésért ,de a karácsony kicsit betett. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Én még mindig az előző heti meccs utolsó negyedét nézem meg újra és újra.
Remélem az eheti azért könnyebb lesz 😊kzol
LOL

Gyakorlatilag szóról szóra ezt akartam írni!

😊

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
DeSean 😀
http://www.youtube.com/watch?v=k8pT6m8CJME&feature=player_embedded

Gaither munkamorálja előtt le a kalappal:
http://www.csnphilly.com/12/23/10/Hard-work-reaps-reward-in-Miracle-for-Ga/landing_eagles.html?blockID=379179&feedID=730
April: Omar Gaither has been a pleasure to coach, sets incredible example for young guys on how to be a pro
(Öröm edzeni Gaither-t, jó példát mutat a fiataloknak, hogy milyen profivá váljanak/hogyan viselkedik egy profi (vmi ilyesmit jelenet 😀 )
Ugye a visszahordásnál három embert is a földre küldött. Azt tudta, hogy ha meglöki az egyik srácot az valószínűleg el fogja sodorni a másikat, azt már nem hitte, hogy még egyet fellök.
Gaither-től azért sokkal többet vártam. Főleg a 2007-es 100+-os szezon után.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Én még mindig az előző heti meccs utolsó negyedét nézem meg újra és újra.
Remélem az eheti azért könnyebb lesz 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Asked who he would pick for MVP if he had a vote, Michael Vick said, "If you would put me on the spot, I would pick myself."
Saját magát választaná MVP-nek.
Bébé
Ez mondjuk cseppet lekicsinylő a csapattársak szemszögéből, ha van is benne valami... Remélem csak az új szerződése miatt mondta 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
M. Patterson ma is limitáltan edzett. A játéka kérdéses, de Reid nyilatkozatából az jött le, hogy játszani fog.
Clayton is limitáltan edzett, Ő nagy valószínűséggel nem fog játszani.
Asante ma csak limitáltan edzett. Probable besorolást kapott, szóval minden bizonnyal játszani fog. Elméletileg csak a kemény talaj miatt nem végzett teljes edzésmunkát Asante.


Asked who he would pick for MVP if he had a vote, Michael Vick said, "If you would put me on the spot, I would pick myself."
Saját magát választaná MVP-nek.

Az idei Ed Block Award győztes a csapatnál: Jason Avant.

Reid folyamatos köhögése a kisfilmben. 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
NSO címlap: http://www.nemzetisport.hu/egyeb_csapat/bortontoltelekbol-kozonsegkedvenc-akik-megkaptak-a-masodik-eselyt-2057472/undisputedly
NSO-sok jól választottak videót 😊

http://www.youtube.com/watch?v=tMHd8ZdDEGg&feature=player_embedded

A zenét mintha direkt Vicknek írták volna (korábban egy Dez Bryant highlights videónak is ez volt a zenéje, de ott szvsz. nem passzolt annyira...)

Ennek örömére megnéztem egy másik kedvenc videómat, asszem eaglesmcnabb kolléga linkelte korábban - szintén tökéletes zeneválasztással:
http://www.youtube.com/watch?v=3ox5Nm2-61Y

Boldog karácsonyt! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes