Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Reid tárt karokkal várna Childress-t:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Reid_on_Childress_Im_here_with_open_arms.html
Simán elképzelhető, hogy szezon végén M&M-nek megint odadobnak egy HC állást, amire nem fog nemet mondani és Childress ismét a mi OC-nk lesz.
M&M nem a kedvenc edzőm és szeretem szidni, de ha Vick-kel szerződést hosszabbítunk, akkor nagyon remélem, hogy itt fog maradni. Úgy tűnik, hogy eléggé megértik egymást Vick-kel.



most, hogy van külön politika topik, akkor lehetne nyitni egy Vick topikot is, amiben mindenki leírhatná, hogy mennyire utálja vagy mennyire nem utálja Vick-et.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Brady végül megelőzte Vick-et a Pro Bowl szavazáson:
http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/Vick_finished_second_in_fan_Pro_Bowl_voting.html
Vick és Akers első lett az NFC-ben, majd még szavaznak az edzők és a játékosok és 28-án kerethirdetés.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Bradley out, M. Patterson és K. Clayton nem fog ma edzeni.
Avant teljesen jól van, csak úgy, mint Justice.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
http://www.youtube.com/watch?v=eaYm-NExLdc&feature=player_embedded
😂 😂Bébé
😀
C'mon MAN !


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
http://www.youtube.com/watch?v=eaYm-NExLdc&feature=player_embedded
😂 😂
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
PO helyünk az már biztos a kérdés már csak az,hogy a 2.,3.vagy a 6. seed lesz a mienk.Greengo
Még nem biztos a PO. Kikapunk 2x, Giants nyer 2x és már nem is vagyunk csoportelsők. WC döntetlenek meg nem nekünk kedveznek.Bébé
Na persze ehhez 2 hazai L kéne alapból...amire azért kicsi a sansz.Én inkább már azt nézem..hova tudunk helyezkedni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez eddig még nem volt. Mi kell ahhoz, hogy biztos legyen a héten a PO helyünk. Több variáció is van.
1. Megnyerjük az NFC East-et a héten, ez akkor történhet meg, ha:
- Verjük a Vikingst
- Döntetlent játszunk ÉS a Giants nem veri meg a Packerst
- Kikapunk, de a Giants is kikap
2. Nem nyerjük meg az NFC Eastet már most, de a wild card pozicíó már biztos lesz, ha:
- Döntetlent játszunk ÉS a Tampa kikap vagy szintén x-re adja a meccsétdeny79
Annyi pontosítás, hogy tökmindegy, hogy mi mit játszunk, ha a Tampa nem nyer a wildcard már megvan.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
-Vick lett az NFC Offensive Player Of The Week, idén már harmadik alkalommal. Gratulálunk!
-Nate Allen-t tegnap műtötték, a hírek szerint sikerült a műtét.


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ehh...úgy látszik kapufát lőttem a Montgomery TD-vel 😀 Mondjuk a TOP3-ban már tényleg egy kicsit ízlések és pofonok a döntés, mert mindhárom jelenet jelentős meccsen volt fontos momentum. Mondjuk a Monty play azért egy NFC döntő volt és nem "csak" egy fontos csoportrangadó. Randall mellett meg a saját zsenialitása áll amit abban a playben bemutatott.

A hétvégi Miracle II. úgyis mindent megváltoztat.
Az, hogy onnan melyik play kerüljön be a TOP3-ba is izgalmas kérdés. Szerintem a Celek TD és az onside kick volt a fordulópont, ahonnan a Giantsnek már nem volt momentuma és mi megállíthatatlanok voltunk. De ez ugye 2 play, ha ezekből kéne választani akkor inkább az onside kick felé hajlanák, mert ha az nincs, a Giants már néhány first downnal már annyira lepörgethette volna az órát hogy igen kevés időnk maradt volna, még akkor is ha az ellenfél nem szerez pontot. Az onside kick maga is tökéletesen volt végrehajtva, teljesen váratlanul érte az Óriásokat, akiket megzavart hogy csak 10 emberünk volt a pályán.
Ugyanakkor ott van a Desean visszahordás, amivel ugye megnyertük a meccset. Ha ez nincs semmi garancia nincs arra, hogy OT-ben nyerünk. Ebben a playben is megvan az egész meccs drámája: Jackson fumble (mindenki azt hiszi, hogy innen már nem lesz viszahordás) , utána viszont tökéletes futás tőle, Gaither 3 embert blokkol, Avant önfeláldozó blokkja.
Hát én egyenlőre nem tudok dönteni, de szerintem nem zárja ki semmi, hogy ugyanazon meccsről több play is bekerüljön a TOP 50-be.
Amit még figyelembe kell venni az a meccs utóélete, amiről még nem tudunk. Hogyan folytatjuk ezután a menetelést? Ha ez a meccs olyan lökést ad, amivel bejutunk és nagy rájátszás menetelést kezdünk, akkor az még tovább dob az egész értékén. Ilyen esetben biztosan ez a meccs lesz a No.1. Kivéve ha a hátralevő meccseinken még ezt is felülmúljuk 😉BleedingGreen
Engem kissé meglepett a Randall-féle play elsősége, azért szerintem is Top 5-ben a helye, de ez részben egy szubjektív műfaj, így érthető, ha másvalaki másként rangsorol.

A Miracle II-vel kapcsolatos okfejtésed szinte minden mondatával egyetértek. 😊 Egyelőre várjunk a szezon végéig azzal, hogy hová is helyezzük a listán.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
50 Greatest Plays/Games - Eagles
3. Bednarik KOs Gifford
2. "I've never heard it louder"
1. The Ultimate Weapon
Szabler
Ehh...úgy látszik kapufát lőttem a Montgomery TD-vel 😀 Mondjuk a TOP3-ban már tényleg egy kicsit ízlések és pofonok a döntés, mert mindhárom jelenet jelentős meccsen volt fontos momentum. Mondjuk a Monty play azért egy NFC döntő volt és nem "csak" egy fontos csoportrangadó. Randall mellett meg a saját zsenialitása áll amit abban a playben bemutatott.

A hétvégi Miracle II. úgyis mindent megváltoztat.
Az, hogy onnan melyik play kerüljön be a TOP3-ba is izgalmas kérdés. Szerintem a Celek TD és az onside kick volt a fordulópont, ahonnan a Giantsnek már nem volt momentuma és mi megállíthatatlanok voltunk. De ez ugye 2 play, ha ezekből kéne választani akkor inkább az onside kick felé hajlanák, mert ha az nincs, a Giants már néhány first downnal már annyira lepörgethette volna az órát hogy igen kevés időnk maradt volna, még akkor is ha az ellenfél nem szerez pontot. Az onside kick maga is tökéletesen volt végrehajtva, teljesen váratlanul érte az Óriásokat, akiket megzavart hogy csak 10 emberünk volt a pályán.
Ugyanakkor ott van a Desean visszahordás, amivel ugye megnyertük a meccset. Ha ez nincs semmi garancia nincs arra, hogy OT-ben nyerünk. Ebben a playben is megvan az egész meccs drámája: Jackson fumble (mindenki azt hiszi, hogy innen már nem lesz viszahordás) , utána viszont tökéletes futás tőle, Gaither 3 embert blokkol, Avant önfeláldozó blokkja.
Hát én egyenlőre nem tudok dönteni, de szerintem nem zárja ki semmi, hogy ugyanazon meccsről több play is bekerüljön a TOP 50-be.
Amit még figyelembe kell venni az a meccs utóélete, amiről még nem tudunk. Hogyan folytatjuk ezután a menetelést? Ha ez a meccs olyan lökést ad, amivel bejutunk és nagy rájátszás menetelést kezdünk, akkor az még tovább dob az egész értékén. Ilyen esetben biztosan ez a meccs lesz a No.1. Kivéve ha a hátralevő meccseinken még ezt is felülmúljuk 😉


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na, ma sok dolog történik, itt van egy kis DeSean interjú részlet. A kérdés az volt, hogy ünnepelt, amikor keresztbefutott az end zone előtt vagy órát futatott?
I was trying to think about doing something crazy, but I just kind of kept it clean. I just wanted to make sure the clock was ran out and don't give them no time to go back out there and hopefully score on us," Jackson said. "I looked up and there was zero seconds left so I was like, 'let me see what else I have in mind.' But from there I just ran into the end zone, man."deny79
Nekem egyértelmű volt hogy az órát nézi (látszik is ahogy visszanéz), az ellenféllel szemben semmi gesztust nem tett akkor már, a labdát előtte emelte fel amikor az EZ irányába futott (de ez talán még megengedett :/ ).
Persze a másik oldal másképp látja, a sajtó meg felfújja a dolgot. Szerintem tök felesleges a sajtónak további gyűlölködést generálni. Megvan az már alapból is, gondoljunk arra, hogy 24-3-as hátránynál zengett a stadion az "Eagles sucks" kórustól, a hasonló chant-ért az Eagles fanok is mindig megkapják a classless és egyéb jelzőket, ugye.De ez már csak így működik, nem kell egymást szeretni és szerintem egyik oldal se makulátlan.BleedingGreen
szerintem is egyértelműen az órát nézte,tudatosan futatta le az órát
zseniális mozdulatsor volt
szerk:köszönöm Szabler a sorozatot,sokat tanultunk belőle mindannyian,úgy gondolom

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
50 Greatest Plays/Games - Eagles

3. Bednarik KOs Gifford
Dátum: 1960. november 20.
Ellenfél: New York Giants
Főszereplő: Chuck Bednarik, Frank Gifford


"Bednarik's devastating hit knocks out Gifford, lifts Eagles to crucial win over Giants."



http://www.youtube.com/watch?v=v_4yA3TVh7A 2:08-tól!

2. "I've never heard it louder"
Dátum: 1981. január 11.
Ellenfél: Dallas Cowboys
Főszereplő: Wilbert Montgomery


"Montgomery overcomes knee injury to lead Eagles to first Super Bowl."



http://www.youtube.com/watch?v=OlxHnayPjwg
ez is jópofa! 😊 http://www.youtube.com/watch?v=Wi9pd4mbbt4

1. The Ultimate Weapon
Dátum: 1988. október 10.
Ellenfél: New York Giants
Főszereplő: Randall Cunningham


"Cunningham recovers from certain sack to throw miracle touchdown."



http://www.youtube.com/watch?v=NDNRRPZHi2s

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
PO helyünk az már biztos a kérdés már csak az,hogy a 2.,3.vagy a 6. seed lesz a mienk.Greengo
Még nem biztos a PO. Kikapunk 2x, Giants nyer 2x és már nem is vagyunk csoportelsők. WC döntetlenek meg nem nekünk kedveznek.Bébé
Így van. Valószínűleg meg lesz, de két buktával még nagyot lehet koppani.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon köszönöm, azt hiszem rászánom az időt, remélem addig nem tűnik el 😊dande
Sikerül leszedned innen akkor? Csak mert holnap vettem volna dvd-t hogy kiírjam Neked, és még holnap postára is adtam volna hogy karácsonyra ott legyen 😛 De ezzel hamarabb megvagy, és megspórolhatsz párszáz forintot 😊Rataccess
Ment a PM köszi 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
PO helyünk az már biztos a kérdés már csak az,hogy a 2.,3.vagy a 6. seed lesz a mienk.Greengo
Még nem biztos a PO. Kikapunk 2x, Giants nyer 2x és már nem is vagyunk csoportelsők. WC döntetlenek meg nem nekünk kedveznek.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Ez eddig még nem volt. Mi kell ahhoz, hogy biztos legyen a héten a PO helyünk. Több variáció is van.
1. Megnyerjük az NFC East-et a héten, ez akkor történhet meg, ha:
- Verjük a Vikingst
- Döntetlent játszunk ÉS a Giants nem veri meg a Packerst
- Kikapunk, de a Giants is kikap
2. Nem nyerjük meg az NFC Eastet már most, de a wild card pozicíó már biztos lesz, ha:
- Döntetlent játszunk ÉS a Tampa kikap vagy szintén x-re adja a meccsétdeny79
PO helyünk az már biztos a kérdés már csak az,hogy a 2.,3.vagy a 6. seed lesz a mienk.
PO machine: http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine ,hogy kiket kaphatunk a folytatásban. Ha egyet botlik még a Bears(hátra van nekik:Jets ,Packers) és mi megnyerjük a hátralévő 2 meccset akkor miénk a 2. seed.Én ennek örülnék a legjobban.Mondjuk az a verzió is jó,hogy nyerjünk most hétvégén majd utolsó héten jutalomjáték Kevinnel.(ha a többi meccsen minden jól alakul)Sztem PS-ből is azért hoztunk most fel pár fiatalt,hogy már többet pihenhessenek a többiek.Persze majd a 16. hét végeredményeit ismerve már okosabbak leszünk.(érdemes lesz figyelni a Jets vs Bears és Giants vs Packers meccseket is)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez eddig még nem volt. Mi kell ahhoz, hogy biztos legyen a héten a PO helyünk. Több variáció is van.
1. Megnyerjük az NFC East-et a héten, ez akkor történhet meg, ha:
- Verjük a Vikingst
- Döntetlent játszunk ÉS a Giants nem veri meg a Packerst
- Kikapunk, de a Giants is kikap
2. Nem nyerjük meg az NFC Eastet már most, de a wild card pozicíó már biztos lesz, ha:
- Döntetlent játszunk ÉS a Tampa kikap vagy szintén x-re adja a meccsét
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Itt a hét összefoglalója rappelve, Nick nem szokott káromkodni, de Giants szurkolóként kicsit kikészült...😊

http://www.youtube.com/watch?v=3nJku6esfmE
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
A védelemnek csak egy igazi nyavajája van szerintem és az a redzone D. Nem csak egyszerűen utolsók vagyunk a ligában, hanem a '88-as Houston Oilers óta nem volt ilyen rossz redzone D.
Futás ellen stabilak vagyunk, a passzvédekezés elég halovány, de ez sem érdekelne ha a RZ-ban 3 ponton tudnánk tartani az ellenfeleket.BleedingGreen
Sztem itt duplán jön ki az, hogy 4 emberrel csak néha-néha tudunk nyomást kifejteni. Arról nem is beszélve, hogy vmikor, ha 6 embert küldünk blitzelni, akkor sem tudunk.
Bébé
Pont múltkor akartam írni Sims-ről, hogy a blitzei nagyon hatástalanok. Egy csomószor küldjuk blitzre de csak 2 sackje van, a qb hurryket most lusta vagyok kikeresni, de az se lehet nagyon sok, szóval nemigen ér oda a Qb-hez. Tackle-je is kevés van szerintem, ahhoz képest hogy szinte mindig pályán van.
Ez az én mániám, tudom, de elviselnék egy klasszis vagy legalább jóval átlag fölötti LB-t bármelyik LB posztra a drafton, FA-en. Szerintem az nagyot dobna a D teljesítményén, és egy jó LB a többi közepes LB-nk játékán is sokat erősítene. De szerintem ez nem fog megtörténni, mert nálunk nem prioritás az, hogy klasszis LB-ink legyenek. A D-line persze fontosabb szerintem is. Talán ha alsóbb körben ölünkbe pottyanna egy csiszolatlan gyémánt, ez lehet Chaney, de coverben még iszonyatosat kéne fejlődnie szerintem.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
A védelemnek csak egy igazi nyavajája van szerintem és az a redzone D. Nem csak egyszerűen utolsók vagyunk a ligában, hanem a '88-as Houston Oilers óta nem volt ilyen rossz redzone D.
Futás ellen stabilak vagyunk, a passzvédekezés elég halovány, de ez sem érdekelne ha a RZ-ban 3 ponton tudnánk tartani az ellenfeleket.BleedingGreen
Sztem itt duplán jön ki az, hogy 4 emberrel csak néha-néha tudunk nyomást kifejteni. Arról nem is beszélve, hogy vmikor, ha 6 embert küldünk blitzelni, akkor sem tudunk.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/12/21/eagles-had-10-players-on-the-field-for-onside-kick/
Onside kick-nél csak10 emberünk volt a pályán. Elég feltűnően leszaladt tőlünk egy ember a pályáról ez megzavarta az Óriásokat, elkezdték számolni az embereket, megzavarodtak és nem figyeltek az esetleges onside kick-re.
Kíváncsi vagyok, hogy April majd mit mond erre a szokásos csütörtöki interjún.
Reid már 31-10-es állásnál, szólt April-nak, hogy a köv. pontszerzésünk után onside kick-et fogunk csinálni, szóval elég esélyes, hogy szépen kitervelte April az egészet.
De ha nem, akkor is jó volt. 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nagyon köszönöm, azt hiszem rászánom az időt, remélem addig nem tűnik el 😊dande
Sikerül leszedned innen akkor? Csak mert holnap vettem volna dvd-t hogy kiírjam Neked, és még holnap postára is adtam volna hogy karácsonyra ott legyen 😛 De ezzel hamarabb megvagy, és megspórolhatsz párszáz forintot 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Owens azt mondta, hogy már el kell kezdjen gondolkodni a sack-dance-én 😀 Amúgy Chaney a szobatársa.

Futás ellen elég jók vagyunk az utóbbi időkben:
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/12/eagles-can-stop-the-run.html
Csak az a baj, hogy néha-néha becsúszik egy nagy futás. Ennek ellenére még így is elég kevés nagy játékot engedünk.
Eddig csak 7x volt olyan, hogy 1 futásból több mint 20 yardot hoztak volna. (40 fölött csak 1 ilyen volt).Bébé
Előbb azon dolgozzon Owens, hogy hogyan fog sacket szerezni 😀
A védelemnek csak egy igazi nyavajája van szerintem és az a redzone D. Nem csak egyszerűen utolsók vagyunk a ligában, hanem a '88-as Houston Oilers óta nem volt ilyen rossz redzone D.
Futás ellen stabilak vagyunk, a passzvédekezés elég halovány, de ez sem érdekelne ha a RZ-ban 3 ponton tudnánk tartani az ellenfeleket.

Egyébként a büntetések szépen lecsökkentek, csak 30 yd volt legutóbb és több nem is nagyon fért volna bele.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Owens azt mondta, hogy már el kell kezdjen gondolkodni a sack-dance-én 😀 Amúgy Chaney a szobatársa.

Futás ellen elég jók vagyunk az utóbbi időkben:
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/12/eagles-can-stop-the-run.html
Csak az a baj, hogy néha-néha becsúszik egy nagy futás. Ennek ellenére még így is elég kevés nagy játékot engedünk.
Eddig csak 7x volt olyan, hogy 1 futásból több mint 20 yardot hoztak volna. (40 fölött csak 1 ilyen volt).
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Na, ma sok dolog történik, itt van egy kis DeSean interjú részlet. A kérdés az volt, hogy ünnepelt, amikor keresztbefutott az end zone előtt vagy órát futatott?
I was trying to think about doing something crazy, but I just kind of kept it clean. I just wanted to make sure the clock was ran out and don't give them no time to go back out there and hopefully score on us," Jackson said. "I looked up and there was zero seconds left so I was like, 'let me see what else I have in mind.' But from there I just ran into the end zone, man."deny79
Nekem egyértelmű volt hogy az órát nézi (látszik is ahogy visszanéz), az ellenféllel szemben semmi gesztust nem tett akkor már, a labdát előtte emelte fel amikor az EZ irányába futott (de ez talán még megengedett :/ ).
Persze a másik oldal másképp látja, a sajtó meg felfújja a dolgot. Szerintem tök felesleges a sajtónak további gyűlölködést generálni. Megvan az már alapból is, gondoljunk arra, hogy 24-3-as hátránynál zengett a stadion az "Eagles sucks" kórustól, a hasonló chant-ért az Eagles fanok is mindig megkapják a classless és egyéb jelzőket, ugye.De ez már csak így működik, nem kell egymást szeretni és szerintem egyik oldal se makulátlan.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, ma sok dolog történik, itt van egy kis DeSean interjú részlet. A kérdés az volt, hogy ünnepelt, amikor keresztbefutott az end zone előtt vagy órát futatott?
I was trying to think about doing something crazy, but I just kind of kept it clean. I just wanted to make sure the clock was ran out and don't give them no time to go back out there and hopefully score on us," Jackson said. "I looked up and there was zero seconds left so I was like, 'let me see what else I have in mind.' But from there I just ran into the end zone, man."