Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Celek TD elkapásánál, észrevettétek Maclin mekkorát blokkolt!!! 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ja sztem Cole-nak jó néhány holdingot nem fújnak be sztem ezért sem értünk oda az elmúlt meccseken nekünk bezzeg minden hülyeséget befújnak. A Dallas ellen is majd letépték a fejét oszt semmi. Mindegy hála Istennek nem számít. A Vikest verni kell aztán ha már nem múlik rajta sok a Dallas ellen Kolbot játszatnám nehogy Vick lesérüljön illetve nagyjából a depth-t. Persze ez visszaüthet, de a sérülések is még jobban visszaüthetnek.
Az milyen lett volna a D-Jax végig fut az end-zone előtt s elfelejt befutni TD-re s OT-ban kikapunk 😂 na nem lenne már a cspatnál sztendande
Jópárszor megnéztem Jackson TD-jét és azt figyeltem, hogy most kivételesen nem cukkolásból futott el a vonal előtt (bár azt is kinéznénk belőle 😀 ). Amikor így benne vagy a meccsben (ráadásul nyilatkozta, hogy bepánikolt a muffed puntnál) nem érzed, hogy mennyi idő telt el, csak futsz. Az külön Jackson játékinteligenciáját dícséri, hogy eszébe jutott az időhúzás, aztán látszik, ahogy felnéz a stadion oldalán található órára (pont a háta mögötti oldalon volt) és belép. Zseniális húzás volt!

McCoy vezeti az NFL-t 40 yard fölötti futások terén, idén már 5 ilyen volt neki. Vicknek még egy sem, de azért tegnap az a 33 és 35 yardos megindulások brutálisak voltak!somebody08
Köszi na látod ez eszembe sem jutott illetve ezt nem hallottam, hogy ez volt az elfutás mögött valóban zseniális 😊 De az is nagy dolog, hogy ilyen jól reagálta le a hibáját. Vickre pedig nincsenek szavak őrület mit művel, mindegy (majdnem! mindegy 😛 ) mi lesz a szezon vége ami jön csak hab a tortán. Ezért érdemes óvatosan várakozni, hogy pozitívan csalódhassunk.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Hamár McCoy, nem tudom volt-e már az a statisztika (Giants meccs előtti) hogy 75 targetből 70 elkapást csinált.

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Hát ja sztem Cole-nak jó néhány holdingot nem fújnak be sztem ezért sem értünk oda az elmúlt meccseken nekünk bezzeg minden hülyeséget befújnak. A Dallas ellen is majd letépték a fejét oszt semmi. Mindegy hála Istennek nem számít. A Vikest verni kell aztán ha már nem múlik rajta sok a Dallas ellen Kolbot játszatnám nehogy Vick lesérüljön illetve nagyjából a depth-t. Persze ez visszaüthet, de a sérülések is még jobban visszaüthetnek.
Az milyen lett volna a D-Jax végig fut az end-zone előtt s elfelejt befutni TD-re s OT-ban kikapunk 😂 na nem lenne már a cspatnál sztendande
Jópárszor megnéztem Jackson TD-jét és azt figyeltem, hogy most kivételesen nem cukkolásból futott el a vonal előtt (bár azt is kinéznénk belőle 😀 ). Amikor így benne vagy a meccsben (ráadásul nyilatkozta, hogy bepánikolt a muffed puntnál) nem érzed, hogy mennyi idő telt el, csak futsz. Az külön Jackson játékinteligenciáját dícséri, hogy eszébe jutott az időhúzás, aztán látszik, ahogy felnéz a stadion oldalán található órára (pont a háta mögötti oldalon volt) és belép. Zseniális húzás volt!

McCoy vezeti az NFL-t 40 yard fölötti futások terén, idén már 5 ilyen volt neki. Vicknek még egy sem, de azért tegnap az a 33 és 35 yardos megindulások brutálisak voltak!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
nate allen kiesésével nem leszünk vékonyak S poszton?!Vagy majd coleman és colt anderson megoldja?!

egyébként itt vmikor felmerült egy dowkins-os téma is:most nem lenne talán időszerű?! broncosban nem nagyon játszik a statisztikáit nézve az utóbbi időben, nálunk meg kevesen vagyunk Fs-ban, vagy inkább el is fogytunk.

1-3 negyedben botrányos volt nézni az O falat, szerencse hogy az egyik Giants De sérülésének hála ők is elfáradtak a végére. Dunlap különösen gyenge volt szerintem, de javítsatok ki ha tévedek.

DE, kb 20 percig röhögtem a puntreturn td után 😊zsojti85
Sajnos igencsak elvékonyodtunk S-ben. Anderson egy kiváló ST játékos, de - bár még nem láthattuk - szerintem S-ben nem egy életbiztosítás (akkor még enyhén fogalmaztam).
Dawkinsnak élő szerződése van a Broncos-sal, nem hiszem hogy elengedik a kedvünkért. Azért nem játszik mert térdsérülése van már régóta.
Kicsit megpróbáltam átgondolni milyen FA safetyk vannak, nekem elsőre Ken Hamlin ugrott be mint veterán. Őt nemigen szeretem mert coverage-ben gyenge és nincs túl sok esze. De ha ló nincs... A másik játékos, akire gondoltam Anthony Scirrotto, aki nyáron nálunk volt TC-ban . Őt elég jól ismerem mert a kedvenc egyetemi csapatomból jött, hát ő se egy életbiztosítás.
Dunlap szvsz nem volt rosszabb mint szokott, a második félidőre az egész fallal együtt feljavult. Tuck egyszer róla sackelte Vicket, de az Vick hibája volt, mert szükségtelenül menekült ki a zsebből egyenesen Tuck karjaiba. Inkább a fal közepe volt átjáróház az első félidőben, az A-gapen úgy járkáltak ki-be a Giants játékosok mint egy ajtón.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Ez az a meccs, amikor már cutoltam a fél csapatot a 4. negyedre, de utána vhogy meggyőztek. 😀
McDermott az egyik kedvenc edzőm, de már engem is kezdenek egyre jobban idegesíteni az idióta blitzei. Nála az még jobban idegesítő, hogy vmikor nagyon jó playeket hív és az egész meccsen nagyszerű az egész a D#-ünk, máskor meg olyanokat csinál, hogy az agyamat eldobom. Remélem, hogy állandósítani tudja a jó formáját.
Első ránézésre Chaney kurva jó volt.
2007 óta most fordult először elő T. Cole-lal, hogy 3 meccs óta nincsen sack-je.
Coleman-t nem féltem, de így semmi depht nincsen. Vmi veteránt hozhatnánk.
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Nekem így utólag az onside kick volt a momentum a meccsen, hogy azt így bevállalta Reid s a csapat el tudta hitetni az ellenféllel, hogy most majd ők jönnek, fenomenális! Akers remekül lőtte meg s Cooper tökéletesen szedte le, ne feledkezünk meg róluk! Amúgy a piros zászlós dolgot csak az ismétlésnél lehetett jól látni semmiképp nem Reid hibája inkább (szerintem is) a fentieké volt...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nate allen kiesésével nem leszünk vékonyak S poszton?!Vagy majd coleman és colt anderson megoldja?!

egyébként itt vmikor felmerült egy dowkins-os téma is:most nem lenne talán időszerű?! broncosban nem nagyon játszik a statisztikáit nézve az utóbbi időben, nálunk meg kevesen vagyunk Fs-ban, vagy inkább el is fogytunk.

1-3 negyedben botrányos volt nézni az O falat, szerencse hogy az egyik Giants De sérülésének hála ők is elfáradtak a végére. Dunlap különösen gyenge volt szerintem, de javítsatok ki ha tévedek.

DE, kb 20 percig röhögtem a puntreturn td után 😊
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Elképesztő verjem :/ ÁhHhH :/
Az orgazmussal vetekszik ez a meccs :/ Azthiszem (és remélem is), hogy McNabb után egy új név kerül fel a táblára. Nem csak gyönyörű passzokat láthatunk, de újból cirkuszi futásokat is. 6:50-nél is például...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
NFL.comon csak ennyit írtak főcímnek a meccsünkhöz:THRILLER! 😊 illetve: Miracle at New Meadowlands.
A nagy örömködésben azért az lemaradt,hogy DeSeannak megvan az újabb 1000+yardos szezon. :cool:Greengo
McCoynak meg az első! Gratula!

Ja és jól számolom, hogy zsinórban 3 4th quarter comebacket nyomtunk?
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Szegény Szabler... Szerkesztheti át a top 50 play-es listát. 😂eaglesmcnabb
Az nem az én listám, én csak közvetítem. 😊 De a magam részéről nem kétséges, még így is hogy picit már leülepedett bennem ez a szenzációs élmény, hogy minimum a franchise Top5 meccse avagy play-e közé sorolható, bár az sem túlzás, ha valaki mindjárt első helyre teszi!, a tegnapi comeback és DeSean visszahordása.

- comeback 21 pontos hátrányból,
- mindez a meccs utolsó 8 percében,
- a legfőbb csoportrivális ellen,
- a legfőbb csoportrivális otthonában,
- egy valószínűleg a csoportgyőzelemről döntő rangadón,
- + a hatalmas play-ek, amelyek lehetővé tették a visszakapaszkodást, DeSean returnjével megkoronázva.

Ezt még csak tetézheti, ha majd később úgy tekinthetünk a tegnapi meccsre és a csodára (a neve nem is lehet más, mint Miracle at the New Meadowlands!), mint amely egy bajnoki menetelés meghatározó, sorsfordító állomása volt. De ennyire még ne szaladjunk előre. 😊Szabler
A meccs maga tuti TOP5 szvsz. Instant classic, nem csak a csapat, hanem az NFL történetében is. Újra kell néznem a meccset, hogy melyik play volt az a momentum ami megfordította a dolgokat (Celek TD, onside kick stb.), mert az a play is valószínű TOP5-ös, de minimum TOP10-es. Annyi minden történt 1 negyed alatt, hogy most egy kicsit még ködösek az emlékeim.
Szerintem amúgy nincs még egy QB jelenleg az NFL-ben, akivel ez a comeback sikerült volna. A régiek közül is talán Elway-jel 😀


több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Szegény Szabler... Szerkesztheti át a top 50 play-es listát. 😂eaglesmcnabb
Az nem az én listám, én csak közvetítem. 😊 De a magam részéről nem kétséges, még így is hogy picit már leülepedett bennem ez a szenzációs élmény, hogy minimum a franchise Top5 meccse avagy play-e közé sorolható, bár az sem túlzás, ha valaki mindjárt első helyre teszi!, a tegnapi comeback és DeSean visszahordása.

- comeback 21 pontos hátrányból,
- mindez a meccs utolsó 8 percében,
- a legfőbb csoportrivális ellen,
- a legfőbb csoportrivális otthonában,
- egy valószínűleg a csoportgyőzelemről döntő rangadón,
- + a hatalmas play-ek, amelyek lehetővé tették a visszakapaszkodást, DeSean returnjével megkoronázva.

Ezt még csak tetézheti, ha majd később úgy tekinthetünk a tegnapi meccsre és a csodára (a neve nem is lehet más, mint Miracle at the New Meadowlands!), mint amely egy bajnoki menetelés meghatározó, sorsfordító állomása volt. De ennyire még ne szaladjunk előre. 😊

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Első félidőben sem volt szerintem merő shit a védelem, csupán az O nem tudott semmit produkálni és folyamatosan pályán kellett lenniük. Ezen felül persze nem kiemelkedőek, de volt már rosszabb is.
Chaney-nek óriási grat, ez már valóban egy MLB stat, plusz döntő volt a fumble is és nem egy minusz yardos tackle-je volt. A sebessége alap, ha megtanul egy két fortélyt sajnos Bradley-nek lőttek, habár emocionális vezér mivolta miatt szerintem szerződése még mindenképpen lesz, de szerintem nem hosszútávút teszünk elé.

Összességében gratulációm a Giants-nek, mert lehoztak egy tökéletes félidőt. Mindazonáltal én azt mondom, hogy az első félidőben az O-nk úgy volt agyilag blokkolva, ahogyan a másodikban az ő D-jük. Ha nem úgy megyünk fel a pályára, hogy le van fosva a lábunk szára akkor ott nem mennek el és teljesen más a meccs képe (habár lehet nem nyerünk úgy).

Eszement dolog Reid-et okolni (hát még egyből Reid takarodj dumával jönni) a challenge-ek miatt. Ez a háttérstáb hibája legfőképp, valószínűleg nem az volt a helyzet, hogy mindenki azt ordította a fülére, hogy dobjad be Te rozmár, ő meg befuckolt. És szabad szemmel elsőre egyiket sem lehetett megítélni szerintem, valamint az elmúlt meccseken csak olyanra ment a challenge amiket nem adtak meg, gondolom ez is visszatarthatta kicsit. Mindenesetre két kulcs play volt amit elbasztunk, mindkettő TD-vel befejezve a Giants részéről.

Jah és Allen sucks, szerencsére Coleman is nagyon állat egyelőre.
Ha nem szállunk egy agyban jövő héten PO.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen, kicsit én is keveslem mostanában a nyomást. Cole-t sajnos eléggé megfogják, másik oldalról pedig elfogyott az a szezon eleji átütő lendület, ráadásul Graham már idén nem is tehermentesítheti Parkert. Teo eddig nem mutatott semmi kiemelkedőt sajnos. Kíváncsi vagyok Burgess bekerül-e a mixbe....

Este azon gondolkoztam, hogy egy viszonylag stabil védelemmel simán sb esélyesek lehetnénk ilyen támadóegységgel, viszont ez sajnos nincs meg. A sérülések se segítenek sajnos, és az RCB poszt tényleg gyengeség lett, ettől féltünk szezon előtt is. Simms se nyújt semmi kiemelkedőt, szerintem nem fog maradni, Fokou és Chaney könnyen biztosíthatja a következő meccseken a helyet maguknak jövőre.
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
ha valaki rábukkan az öltözői ünneplésre dobja ide ki a linket pls 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ja sztem Cole-nak jó néhány holdingot nem fújnak be sztem ezért sem értünk oda az elmúlt meccseken nekünk bezzeg minden hülyeséget befújnak. A Dallas ellen is majd letépték a fejét oszt semmi. Mindegy hála Istennek nem számít. A Vikest verni kell aztán ha már nem múlik rajta sok a Dallas ellen Kolbot játszatnám nehogy Vick lesérüljön illetve nagyjából a depth-t. Persze ez visszaüthet, de a sérülések is még jobban visszaüthetnek.
Az milyen lett volna a D-Jax végig fut az end-zone előtt s elfelejt befutni TD-re s OT-ban kikapunk 😂 na nem lenne már a cspatnál szten
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Na sikerül lassan magunkhoz térni 😊 😊 😊 😊 😊 ? Az a durva ha van egy kis szerencsénk (mit reklamálok mintha eddig nem lett volna 😛? ) még a seed 1 is összejöhet mert ugye az Atlantával szemben előnyünk van, bizony nem gondoltam volna, hogy mi leszünk az utolsók eddig akik csapást mérünk rájuk máig sem értem, hogyan sikerült, ahogy a Jags-l is jó pillanatban játszottunk 😉 Remélem az Atlanta elveréséhez még ketten csatlakoznak hozzánk s akkor sok mindenben reménykedhetünk de már ez is több, mint szép :cool:dande
Mondjuk ha valaki azt mondja nekem a szezon előtt, hogy az alapszakasz utolsó 2 hetében a first round bye-ért fogunk küzdeni, biztos elküldöm a fenébe. Ha nem egy Reid által edzett csapatról volna szó, azt mondanám nem kell a bye mert kieshetünk a lendületből, de Reid bye utáni tökéletes mérlegét nézve mégiscsak kéne az a hét szünet. 😊

Azért még egy meccset biztosan hozni kell a hátrelevő kettőből a csoport győzelemhez, ezt ne feledjük. Az első félidőt meg nem ártana alaposan kielemezni.
Ami aggaszt egyedül, hogy meccsek óta nem jön elég nyomás a DE-jeinktől, ott több kéne, igaz Cole-on meccsenként 4-5 holding van, ebből legalább 1-2 biztos sacket akadályozott meg.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na sikerül lassan magunkhoz térni 😊 😊 😊 😊 😊 ? Az a durva ha van egy kis szerencsénk (mit reklamálok mintha eddig nem lett volna 😛? ) még a seed 1 is összejöhet mert ugye az Atlantával szemben előnyünk van, bizony nem gondoltam volna, hogy mi leszünk az utolsók eddig akik csapást mérünk rájuk máig sem értem, hogyan sikerült, ahogy a Jags-l is jó pillanatban játszottunk 😉 Remélem az Atlanta elveréséhez még ketten csatlakoznak hozzánk s akkor sok mindenben reménykedhetünk de már ez is több, mint szép :cool:
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Besz**tam-beh*gyoztam.
Berúgtam.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Félidőben elléptem aludni, mert szörnyű volt addig, meg amúgy se láttam ki a fejemből, de igen, ezért imádom én ezt a csapatot!
BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!! 😀


Ezt meg ajánlom mindenkinek: http://www.youtube.com/watch?v=wVRXFPsA3TY&feature=player_embedded
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
akinek Highlights kell :
http://www.youtube.com/watch?v=yxe9X2_0qL0

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
NFL.comon csak ennyit írtak főcímnek a meccsünkhöz:THRILLER! 😊 illetve: Miracle at New Meadowlands.
A nagy örömködésben azért az lemaradt,hogy DeSeannak megvan az újabb 1000+yardos szezon. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valóban nagyon hálás lennék ha ezt a meccset úgy le lehetne szedni, vhogy, akár tömörítve, hogy az könnyen elérhető legyen. Vagy eljuttatni hozám valahogy. A TYT-t sajnos nem tudom használni nem is értek angolul, meg ezekhez a leszedési dolgokhoz amúgy sem értek. Amúgy az EsPN A,n mikor szokták a hét meccsét adni? Nem hiszem hogy ezt űberelhetné bármi, csak ezt adják már. Köszi a választ s a segítséget előre is!dande
Ha adsz egy postacímet PM-ben és le tudom szedni TYT-ről (utóbbinak előbb-utóbb össze kell jönnie), akkor eljuttatom Hozzád (persze utánvéttel 😛 ) 😊 . De szerintem jobban jársz ha telepítessz egy torrent-klienst, és leszeded magadnak, ha szükséges segítek (msn cím a profilomban).Rataccess
Ment a PM, köszi
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Az a baj hogy LOLB-ben meg ott van Fokou aki újabban nagyon jól játszik. Szerintem Bradley még nem hagyta annyiban ezt a kezdő MLB dolgot ... 😉BleedingGreen
Szerintem azért Fokou-nál 1 picit jobb Bradley, igazából Chaney-nél is azért jobb jelenleg mert van neki tapasztalata, és viszonylag jó a játékfelismerése és fejben nem hülye, nem azt akarom mondani, h Chaney hülye lenne, csak még 2 kezdő meccse volt eddig. Tény, h nem hozott szégyent magára és a csapatra mert ügyes, és gyors is, ami nagyon fontos egy MLB-nek, ha TC-re agyban is ott lesz akkor az 55-ös mezem sirathatom 😕 (max veszek egy Cole-t 😛 )Gege55
Egyébként az sem elépzelhetetlen hogy Bradley MLB és Chaney megy az erős oldalra Fokou helyett. Bradley-t én is azért szeretem mert igazi QB of the defense, fejben nagyon ott van. Hátránya szerintem a passzvédekezésen kívül, hogy kevés fumble-t, int-et csinál.BleedingGreen
Ő olyan egyéniség a csapatban aki ha játszik is nem azzal tűnik ki, hogy 10+os tacklet csinál (idén nem is volt neki 8nál több, összesítettben) hanem h vezényli a Def-et. Nem tudom mi lesz vele, am a Fokou helyére Chaney-t nem rossz ötlet, mert Sims is eléggé gyors és akkor lenne két gyors OLB szélen középen meg 1 IQ-s MLB... majd meglátjuk...
Egyébként meg igazad van, a testalkatához képest tényleg kevés a FF-je, és Intije se sok van pedig magas MLB 6.4 magas, az átlag MLB 6-6.2 magas... Én örülnék nagyon ha maradna, ha meg kezdő MLB lenne vagy OLB az nagyon jó lenne (nekem)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az a baj hogy LOLB-ben meg ott van Fokou aki újabban nagyon jól játszik. Szerintem Bradley még nem hagyta annyiban ezt a kezdő MLB dolgot ... 😉BleedingGreen
Szerintem azért Fokou-nál 1 picit jobb Bradley, igazából Chaney-nél is azért jobb jelenleg mert van neki tapasztalata, és viszonylag jó a játékfelismerése és fejben nem hülye, nem azt akarom mondani, h Chaney hülye lenne, csak még 2 kezdő meccse volt eddig. Tény, h nem hozott szégyent magára és a csapatra mert ügyes, és gyors is, ami nagyon fontos egy MLB-nek, ha TC-re agyban is ott lesz akkor az 55-ös mezem sirathatom 😕 (max veszek egy Cole-t 😛 )Gege55
Egyébként az sem elépzelhetetlen hogy Bradley MLB és Chaney megy az erős oldalra Fokou helyett. Bradley-t én is azért szeretem mert igazi QB of the defense, fejben nagyon ott van. Hátránya szerintem a passzvédekezésen kívül, hogy kevés fumble-t, int-et csinál.BleedingGreen
továbbá lassú és igen sérülékeny. De mentálisan, és fizikálisan szerintem is topon van.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!