NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valóban nagyon hálás lennék ha ezt a meccset úgy le lehetne szedni, vhogy, akár tömörítve, hogy az könnyen elérhető legyen. Vagy eljuttatni hozám valahogy. A TYT-t sajnos nem tudom használni nem is értek angolul, meg ezekhez a leszedési dolgokhoz amúgy sem értek. Amúgy az EsPN A,n mikor szokták a hét meccsét adni? Nem hiszem hogy ezt űberelhetné bármi, csak ezt adják már. Köszi a választ s a segítséget előre is!dande
Ha adsz egy postacímet PM-ben és le tudom szedni TYT-ről (utóbbinak előbb-utóbb össze kell jönnie), akkor eljuttatom Hozzád (persze utánvéttel 😛 ) 😊 . De szerintem jobban jársz ha telepítessz egy torrent-klienst, és leszeded magadnak, ha szükséges segítek (msn cím a profilomban).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Az a helyzet, h én is féltem, de szerintem ha más nem akkor csere MLB-be vagy LoLB-ba be lehet tenni, mert fizikailag azért keményebb mint Chaney, csak sokkal lassabb... Szerintem MLB téren Omar cut lesz vagy 3rd MLB lesz (mint most), Bradley meg Chaney eldöntik egymás közt TC-ben h ki lesz a starter...Gege55
Az a baj hogy LOLB-ben meg ott van Fokou aki újabban nagyon jól játszik. Szerintem Bradley még nem hagyta annyiban ezt a kezdő MLB dolgot ... 😉BleedingGreen
Szerintem azért Fokou-nál 1 picit jobb Bradley, igazából Chaney-nél is azért jobb jelenleg mert van neki tapasztalata, és viszonylag jó a játékfelismerése és fejben nem hülye, nem azt akarom mondani, h Chaney hülye lenne, csak még 2 kezdő meccse volt eddig. Tény, h nem hozott szégyent magára és a csapatra mert ügyes, és gyors is, ami nagyon fontos egy MLB-nek, ha TC-re agyban is ott lesz akkor az 55-ös mezem sirathatom 😕 (max veszek egy Cole-t 😛 )
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valóban nagyon hálás lennék ha ezt a meccset úgy le lehetne szedni, vhogy, akár tömörítve, hogy az könnyen elérhető legyen. Vagy eljuttatni hozám valahogy. A TYT-t sajnos nem tudom használni nem is értek angolul, meg ezekhez a leszedési dolgokhoz amúgy sem értek. Amúgy az EsPN A,n mikor szokták a hét meccsét adni? Nem hiszem hogy ezt űberelhetné bármi, csak ezt adják már. Köszi a választ s a segítséget előre is!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Volt szerencsém egy 25 fős társaságban Szablerrel és wolf60-al nézni a meccset. Sírtunk, nevettünk, nem tudom leírni. Ne feledjük el emellett, hogy mindenki kikapott, akinek ki kellett. Majd ha lenyugodtam értékelek, Chaney for prez és Szablernak ment PM!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Na, írtam mailt a sporttv-nek, biztos vagyok benne, hogy ha be nem is olvassák, Ricsi magába száll majd és mostantól a legnagyobb Eagles drukker lesz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Az a helyzet, h én is féltem, de szerintem ha más nem akkor csere MLB-be vagy LoLB-ba be lehet tenni, mert fizikailag azért keményebb mint Chaney, csak sokkal lassabb... Szerintem MLB téren Omar cut lesz vagy 3rd MLB lesz (mint most), Bradley meg Chaney eldöntik egymás közt TC-ben h ki lesz a starter...Gege55
Az a baj hogy LOLB-ben meg ott van Fokou aki újabban nagyon jól játszik. Szerintem Bradley még nem hagyta annyiban ezt a kezdő MLB dolgot ... 😉


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nemtudom valaki írta 3. negyedbe 24-3nál hogy neki itt vége ő nem nézi 😀 na az jól megszívta 😀

giantseskhez...ha mi kaptunk volna ki (én legalábbis ) nem az ellenfelet nevezném fasznak hanem reidet mert nem dobott pirosat,vicket mert nem mert futni (amit később mert), az O# falat, és még nagyon sok mindent....lehet ennyiben különbözünk hogy van aki a saját csapatába keresi a hibát , van aki meg a másikat okolja 😊SamS-Kicker
Még tombol bennem az öröm a W miatt, de azért van pár momentum ami beugrik és hunyorognom kell tőle... Mert azért koránt sem voltunk toppon az első félidőben, és az azért nagyon gyengusz amit alkottunk abban az idő intervallumban... De mindezt behoztuk a 4. negyedben. Nagyon remélem, h nem szál el a srácok agya, és kőkeményen odateszik magukat az elkövetkező meccseken is.
Nekem a nap legnagyobb pozitívuma Chaney 16 tackle és 1 kiharcolt fumbli, szinte majdnem minden ütközésben ott volt, bekell látni Bradley nem volt ilyen mobilis... 😕 Azt hiszem ő fiatal kora ellenére is remekül helytállt a mai napon, hiszen futót nem engedtünk ma 100y fölé és ebben neki nagy szerepe volt.

A másik, ugye a futott yardos átlag rekordunk az él még? Sőt, most tovább is javult nem? 😊Gege55
Chaney ma tényleg nagyon jó volt.Kezdem is félteni Bradley-t.Greengo
van is miért,Chaney sokkal jobban nyomta most,mint Bradley idén bármikor,veszélybe kerülhet az állása

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Helyesbítés: Allen nem ACL-t, hanem a térdkalácsot és az alsó lábszárat összekötő szalagot szakította el (patellar tendon), asszem ezt szokták ütögetni reflex vizsgálatkor. A jó hír hogy műtétileg jóval könnyebben javítható, mint az ACL. 6 hét után lehet ráállni, teljes felépülés 6 hónap. Reméljük TC-re visszajön.


több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Vajon miért a Giants Eagles topic pörög 😊 Amúgy most az EPSNA-n megnézem az összefoglalót a Pitt meccs félidejében sztem tetszeni fog 😊dande
Persze hogy pörög 😀 Hiszen Varázslat történt 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
nemtudom valaki írta 3. negyedbe 24-3nál hogy neki itt vége ő nem nézi 😀 na az jól megszívta 😀

giantseskhez...ha mi kaptunk volna ki (én legalábbis ) nem az ellenfelet nevezném fasznak hanem reidet mert nem dobott pirosat,vicket mert nem mert futni (amit később mert), az O# falat, és még nagyon sok mindent....lehet ennyiben különbözünk hogy van aki a saját csapatába keresi a hibát , van aki meg a másikat okolja 😊SamS-Kicker
Még tombol bennem az öröm a W miatt, de azért van pár momentum ami beugrik és hunyorognom kell tőle... Mert azért koránt sem voltunk toppon az első félidőben, és az azért nagyon gyengusz amit alkottunk abban az idő intervallumban... De mindezt behoztuk a 4. negyedben. Nagyon remélem, h nem szál el a srácok agya, és kőkeményen odateszik magukat az elkövetkező meccseken is.
Nekem a nap legnagyobb pozitívuma Chaney 16 tackle és 1 kiharcolt fumbli, szinte majdnem minden ütközésben ott volt, bekell látni Bradley nem volt ilyen mobilis... 😕 Azt hiszem ő fiatal kora ellenére is remekül helytállt a mai napon, hiszen futót nem engedtünk ma 100y fölé és ebben neki nagy szerepe volt.

A másik, ugye a futott yardos átlag rekordunk az él még? Sőt, most tovább is javult nem? 😊Gege55
Chaney ma tényleg nagyon jó volt.Kezdem is félteni Bradley-t.Greengo
Az a helyzet, h én is féltem, de szerintem ha más nem akkor csere MLB-be vagy LoLB-ba be lehet tenni, mert fizikailag azért keményebb mint Chaney, csak sokkal lassabb... Szerintem MLB téren Omar cut lesz vagy 3rd MLB lesz (mint most), Bradley meg Chaney eldöntik egymás közt TC-ben h ki lesz a starter...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vajon miért a Giants Eagles topic pörög 😊 Amúgy most az EPSNA-n megnézem az összefoglalót a Pitt meccs félidejében sztem tetszeni fog 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
nemtudom valaki írta 3. negyedbe 24-3nál hogy neki itt vége ő nem nézi 😀 na az jól megszívta 😀

giantseskhez...ha mi kaptunk volna ki (én legalábbis ) nem az ellenfelet nevezném fasznak hanem reidet mert nem dobott pirosat,vicket mert nem mert futni (amit később mert), az O# falat, és még nagyon sok mindent....lehet ennyiben különbözünk hogy van aki a saját csapatába keresi a hibát , van aki meg a másikat okolja 😊SamS-Kicker
Még tombol bennem az öröm a W miatt, de azért van pár momentum ami beugrik és hunyorognom kell tőle... Mert azért koránt sem voltunk toppon az első félidőben, és az azért nagyon gyengusz amit alkottunk abban az idő intervallumban... De mindezt behoztuk a 4. negyedben. Nagyon remélem, h nem szál el a srácok agya, és kőkeményen odateszik magukat az elkövetkező meccseken is.
Nekem a nap legnagyobb pozitívuma Chaney 16 tackle és 1 kiharcolt fumbli, szinte majdnem minden ütközésben ott volt, bekell látni Bradley nem volt ilyen mobilis... 😕 Azt hiszem ő fiatal kora ellenére is remekül helytállt a mai napon, hiszen futót nem engedtünk ma 100y fölé és ebben neki nagy szerepe volt.

A másik, ugye a futott yardos átlag rekordunk az él még? Sőt, most tovább is javult nem? 😊Gege55
Chaney ma tényleg nagyon jó volt.Kezdem is félteni Bradley-t.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
A PÉLÓJÁT NÉKI! BOLDOG KARÁCSONYT 😀 😀 😀

(direkt nagybetűk. Végre egy nagy boldogság a mai napra 😊 Ezt a meccset leszedem és karácsony fele megnézem :9 )

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
ÉV MECCSE!
Hatalmas comeback!
4 TD az utolsó negyedben.Még mindig nem térek magamhoz.1 meccset kell nyernünk,hogy megnyerjük a divíziót!
Az első 3 negyedben nem tudtam mást tenni csak elismerni a Giants-t,mert elképesztően jól játszottak.Főleg a védelmüket lehetett addig dicsérni mert Vicket nem hagyták élni az elkapóinkat meg szépen levették a pályáról.(futás sem ment ellenük)Reid meg nem dobta a pirosat amikor kellett...úgy voltam vele ma minden ellenünk dolgozik.Aztán jött a csoda és az év legnagyobb comebackje.Vick fut 130yardot meg 1 TD-t össz passzol 242 yardot meg 3TD-t az egyiket Celeknek akinek leghosszabb TD elkapása lesz karrierje során.Ilyen statok mellett is nálam DeSean a hét játékosa az utolsó punt return TD miatt.(ezt se felejtem el egyhamar :cool: ) Védelem nem remekelt,ráadásul Allennek is annyi. 😕 Nem tudom mennyi sérülést bír még el a csapat .....de elég lesz ennyi idén már sztem.

Ja az sem elhanyagolandó tény,hogy 2 éve nem kapunk ki a Giantstől!(remélem marad ez a tendencia még sokáig)Greengo
Szerintem a kezdőcsapat szempontjából nem vészes Allen kiesése (más kérdés hogy a depth már 0 lesz). Újabban eléggé visszaesett, Coleman szerinem tudja pótolni majd játékban (remélem). Ami aggasztó hogy az 1 és 2. körös újoncunk ACL-lel fekszik. Ráadásul egy FS-nél akinél a sebesség, robbanékonyság igen sokat számít nagyon rossz egy szalagsérülés, nem tudjuk milyen állapotban fog visszatérni. Offseasonben szerintem megint jöhet egy veterán FS.


több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
nfl vmit nagyon kitalált mert nemtudom leszedni nfl.comról a highlights videót :S

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
nemtudom valaki írta 3. negyedbe 24-3nál hogy neki itt vége ő nem nézi 😀 na az jól megszívta 😀

giantseskhez...ha mi kaptunk volna ki (én legalábbis ) nem az ellenfelet nevezném fasznak hanem reidet mert nem dobott pirosat,vicket mert nem mert futni (amit később mert), az O# falat, és még nagyon sok mindent....lehet ennyiben különbözünk hogy van aki a saját csapatába keresi a hibát , van aki meg a másikat okolja 😊SamS-Kicker
Még tombol bennem az öröm a W miatt, de azért van pár momentum ami beugrik és hunyorognom kell tőle... Mert azért koránt sem voltunk toppon az első félidőben, és az azért nagyon gyengusz amit alkottunk abban az idő intervallumban... De mindezt behoztuk a 4. negyedben. Nagyon remélem, h nem szál el a srácok agya, és kőkeményen odateszik magukat az elkövetkező meccseken is.
Nekem a nap legnagyobb pozitívuma Chaney 16 tackle és 1 kiharcolt fumbli, szinte majdnem minden ütközésben ott volt, bekell látni Bradley nem volt ilyen mobilis... 😕 Azt hiszem ő fiatal kora ellenére is remekül helytállt a mai napon, hiszen futót nem engedtünk ma 100y fölé és ebben neki nagy szerepe volt.

A másik, ugye a futott yardos átlag rekordunk az él még? Sőt, most tovább is javult nem? 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
ÉV MECCSE!
Hatalmas comeback!
4 TD az utolsó negyedben.Még mindig nem térek magamhoz.1 meccset kell nyernünk,hogy megnyerjük a divíziót!
Az első 3 negyedben nem tudtam mást tenni csak elismerni a Giants-t,mert elképesztően jól játszottak.Főleg a védelmüket lehetett addig dicsérni mert Vicket nem hagyták élni az elkapóinkat meg szépen levették a pályáról.(futás sem ment ellenük)Reid meg nem dobta a pirosat amikor kellett...úgy voltam vele ma minden ellenünk dolgozik.Aztán jött a csoda és az év legnagyobb comebackje.Vick fut 130yardot meg 1 TD-t össz passzol 242 yardot meg 3TD-t az egyiket Celeknek akinek leghosszabb TD elkapása lesz karrierje során.Ilyen statok mellett is nálam DeSean a hét játékosa(na jó megosztom ...ilyen sem volt még) az utolsó punt return TD miatt.(ezt se felejtem el egyhamar :cool: ) Védelem nem remekelt,ráadásul Allennek is annyi. 😕 Nem tudom mennyi sérülést bír még el a csapat .....de elég lesz ennyi idén már sztem.

Ja az sem elhanyagolandó tény,hogy 2 éve nem kapunk ki a Giantstől!(remélem marad ez a tendencia még sokáig)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
nemtudom valaki írta 3. negyedbe 24-3nál hogy neki itt vége ő nem nézi 😀 na az jól megszívta 😀

giantseskhez...ha mi kaptunk volna ki (én legalábbis ) nem az ellenfelet nevezném fasznak hanem reidet mert nem dobott pirosat,vicket mert nem mert futni (amit később mert), az O# falat, és még nagyon sok mindent....lehet ennyiben különbözünk hogy van aki a saját csapatába keresi a hibát , van aki meg a másikat okolja 😊SamS-Kicker
Azért a többség nem szapul minket. A saját topicjukban meg tőlem leszedhetik a keresztvizet rólunk, mert az végül is a saját területük, azt kezdenek vele amit akarnak a forumszabályokon belül.
Egyébként Vick azért nem futott az 1. félidőben, mert 3 Giants védő zuhant rá ahányszor megpróbálta. A Giants első félidei védekezését össze sem lehet hasonlítani a másodikkal, minta más csapat lett volna a pályán.


több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Hihetetlen volt ez a meccs! Amit a végén csinált a csapat és főleg DJax... Nehéz ezek után bármit mondani 😊 Megvan a meccs és ez a lényeg! 😊

több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
nemtudom valaki írta 3. negyedbe 24-3nál hogy neki itt vége ő nem nézi 😀 na az jól megszívta 😀

giantseskhez...ha mi kaptunk volna ki (én legalábbis ) nem az ellenfelet nevezném fasznak hanem reidet mert nem dobott pirosat,vicket mert nem mert futni (amit később mert), az O# falat, és még nagyon sok mindent....lehet ennyiben különbözünk hogy van aki a saját csapatába keresi a hibát , van aki meg a másikat okolja 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kicsit ideges, mérges a hangulatunk, de a helyünkben nem tudom ki nyilatkozna nyugodtan, megfontoltan, nem megbántva senkit... 😉gyurczi
Abszolút egyetértek, valószínű mi is anyáznánk, pedig ellentétben a tengerentúllal itt kimondottan szofisztikált Philly-fanok vannak... Ezúton üzenem Ricsinek is, hogy ha van net-hozzáférése nézzen már körül a helyi oldalakon. Nem az USA-ban vagyunk, hogy az ottani fanok alapján minősítsünk egy csapatot - a Tőle megszokott Eagleshöz-állással gyakorlatilag a honfitársait alázza.
Szerk.: ezt annyira szépen megfogalmaztam hogy beküldeném a sport tv-nek is... Tudja valaki a mail címet? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MEGŐRÜLÖK!!!!!
Azóta ugrálok itthon 😀
Ilyen nincs, pedig többször is feladtam már ezt a meccset, de a nézését nem bírtam abbahagyni, szerencsére 😀

Nate Allen viszont nagyon gáz sajnos :S A 2 top rookienk is ACL, főleg a jövőre nézve hatalmas pech......
több mint 13 éve
Kobemaister 2
Sziasztok!
Eddig csak olvasgattam a fórumot, de egy ekkora win után már Én is írok valamit. 😊
OMG mekkora comeback volt ez!!!!!! whoooooooooo
Az év meccse!
Még most is alig hiszem el. 😀
Szegény szomszédokat biztos felébresztettem a hangos őrjöngésemmel. 😂

Csak, hogy magamról is írjak pár szót.
Az NFL-t 2005-ben ismertem meg, de csak kb. 2006 óta nézem rendszeresen, előtte csak néha-néha megnéztem pár meccset. 😊
Kedvenc csapatom az Eagles lett főként McNabb, B-West és TO miatt.
Mostanra már sajna egyik sincs a csapatnál, de azóta már lettek újak. pl. VICK, D-Jax, Maclin, Asante.
Mikor hozzánk került Vick már akkor is örültem neki, mert amit láttam belőle a börtönös storyja előtt az nagyon tetszett és reménykedtem, hogy nálunk is hasonló dolgokat fog csinálni. Aztán mikor jött a hír, hogy McNabb elmegy akkor felcsillant a szemem, hogy na eljött Vick ideje, sajnos azonban hamar szomorú lettem, mert Reidék inkább Kolb-ot favorizálták, de elfogadtam, mert végülis tényleg fiatal meg tehetség stb. és biztos jó lesz. Azonban jött az a bizonyos 1. meccs és lesérült, ekkor jött Vick....(most nincs kedvem végig leírni, hogy mi történt a szezon alatt, mert akkor itt ülhetnék még holnap este is 😀)
Remélem mindenkivel jól kifogok jönni. 😊
Végszónak annyit, hogy VICK VICK VICK!!! VICK FOR MVP és FLY EAGLES FLY ON THE ROAD TO VICTORY! E-A-G-L-E-S EAGLES!!!

ui.: Az előttem lévő új taghoz hasonlóan Én is szeretem az NBA-t. Ott a Lakers és a 76ers a kedvencem. A kedvenc játékosaim pedig Kobe, Iverson és Igu.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit ideges, mérges a hangulatunk, de a helyünkben nem tudom ki nyilatkozna nyugodtan, megfontoltan, nem megbántva senkit... 😉gyurczi
Jó jó persze megértem no problem 😊 csak valóban jó lenne leszállni Vickről. Még D-Jax-t csak csak megértem én is féltem ahogy ott játszotta magát, hogy fumbli lesz belőle.... remélem nem száll el egészen az agya 😊
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Kicsit ideges, mérges a hangulatunk, de a helyünkben nem tudom ki nyilatkozna nyugodtan, megfontoltan, nem megbántva senkit... 😉

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!