Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
sziasztok,

tegnap kissé túl sok szenny ömlött a számból a Giants topikban, megemlítve 2 Eagles játékost.

ha vki látta és nem örült neki, azesetben sorry

nfc konf döntőn majd másképp alakul a végjáték 😀

v,vittore
Semmi gond, szép dolog, hogy bocsánatot kérsz, pedig hazai pályán történt! 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Kibasznak most mindenkivel TYT-en.Már a SNF is fent van....velünk meg baszakodnak. 😊 (kb. olyan sűrűn frissítem mint máskor az eredménykövető topicot 😀 )Greengo
neeeeee 😀 😀
Nálam ugyanez van. 😀 "Én nagyban tanulok" közben mindig frissítem. Szobatársam is holnap vizsgázik, de neki se megy a tanulás, már Ő is regelt az oldalra és folyamatosan frissítjük. A poén az, hogy semmit nem tud az amcsifociról, csak már fejben feladta a dolgokat. 😀 Elkezdi kéne egy olyan, hogy küldene egy emílt, amikor felrakják az oldalra, erre mondom, hogy hát akkor azt frissíteném folyamatosan. 😀 Most azon töri a fejét, hogy találjon vmi automata oldalfrissítő progit. 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Kibasznak most mindenkivel TYT-en.Már a SNF is fent van....velünk meg baszakodnak. 😊 (kb. olyan sűrűn frissítem mint máskor az eredménykövető topicot 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
.DeSean Jackson's 65-yard, game-winning, punt return is the only game-winning punt-return touchdown as time expired in NFL history.

Kemény.
Ha volt már akkor bocsánat.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://philly.blog.hu/2010/12/20/records_5

Elmúlt két hét rekordjai. Van benne pár nem kis dolog.
Az én személyes kedvencemhez mondjuk még két meccs kell 😀
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
sziasztok,

tegnap kissé túl sok szenny ömlött a számból a Giants topikban, megemlítve 2 Eagles játékost.

ha vki látta és nem örült neki, azesetben sorry

nfc konf döntőn majd másképp alakul a végjáték 😀

v,
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Azért az idei IR termés is szép eddig, remélem a továbbiakban már nem bővül.
Az IR-on lévő jelentősebb játékosok (4 védő, ebből 3 DB):
Leonard Weaver
Jamaal Jackson
Marlin Jackson
Ellis Hobbs
Brandon Graham
Nate Allen (hivatalosan még nem, de IR lesz)


több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Meccsvégi és öltözői felvételek felkerültek a friss videók közé:
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.html
04:05-nél valaki beüvölti: Lets get the hell outta' here! 😂BleedingGreen
Shawn Andrews 😂 😂Bébé
Tényeg az meg a másik. 😂 (... és visszatekerik 😂 )


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Meccsvégi és öltözői felvételek felkerültek a friss videók közé:
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.html
04:05-nél valaki beüvölti: Lets get the hell outta' here! 😂BleedingGreen
Shawn Andrews 😂 😂
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Szegény Szabler... Szerkesztheti át a top 50 play-es listát. 😂eaglesmcnabb
Az nem az én listám, én csak közvetítem. 😊 De a magam részéről nem kétséges, még így is hogy picit már leülepedett bennem ez a szenzációs élmény, hogy minimum a franchise Top5 meccse avagy play-e közé sorolható, bár az sem túlzás, ha valaki mindjárt első helyre teszi!, a tegnapi comeback és DeSean visszahordása.

- comeback 21 pontos hátrányból,
- mindez a meccs utolsó 8 percében,
- a legfőbb csoportrivális ellen,
- a legfőbb csoportrivális otthonában,
- egy valószínűleg a csoportgyőzelemről döntő rangadón,
- + a hatalmas play-ek, amelyek lehetővé tették a visszakapaszkodást, DeSean returnjével megkoronázva.

Ezt még csak tetézheti, ha majd később úgy tekinthetünk a tegnapi meccsre és a csodára (a neve nem is lehet más, mint Miracle at the New Meadowlands!), mint amely egy bajnoki menetelés meghatározó, sorsfordító állomása volt. De ennyire még ne szaladjunk előre. 😊Szabler
A meccs maga tuti TOP5 szvsz. Instant classic, nem csak a csapat, hanem az NFL történetében is. Újra kell néznem a meccset, hogy melyik play volt az a momentum ami megfordította a dolgokat (Celek TD, onside kick stb.), mert az a play is valószínű TOP5-ös, de minimum TOP10-es. Annyi minden történt 1 negyed alatt, hogy most egy kicsit még ködösek az emlékeim.
Szerintem amúgy nincs még egy QB jelenleg az NFL-ben, akivel ez a comeback sikerült volna. A régiek közül is talán Elway-jel 😀BleedingGreen
Szerintem a Giants fumbli volt a fordulat.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Meccsvégi és öltözői felvételek felkerültek a friss videók közé:
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.html
04:05-nél valaki beüvölti: Lets get the hell outta' here! 😂


több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
nemtudom valaki írta 3. negyedbe 24-3nál hogy neki itt vége ő nem nézi 😀 na az jól megszívta 😀

giantseskhez...ha mi kaptunk volna ki (én legalábbis ) nem az ellenfelet nevezném fasznak hanem reidet mert nem dobott pirosat,vicket mert nem mert futni (amit később mert), az O# falat, és még nagyon sok mindent....lehet ennyiben különbözünk hogy van aki a saját csapatába keresi a hibát , van aki meg a másikat okolja 😊SamS-Kicker
Az én voltam az eredménykövetőben.

Aztán mégis maradtam mert odanéztem épp mikor az onside sikeres lett.


A hideg futkosott a meccs végén a hátamon.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Allen-t holnap műtik.
Bradley out, Clayton day-to-day
M. Patterson-nak van vmi a térdével, megy MRI-re de elméletileg semmiség.
Avant-nak van kisebb agyrázkódása, amit az utsó playben szedett össze, de elméletileg rendben lesz a Vikingek ellen.
Akkora blokkot osztott ki, hogy nem csodálkozom.

Hátralévő meccseken a győzelmeken túl szorítani kell Maclin-nek is, hogy legyen meg az 1000 yardos szezonja(110 yard kell hozzá)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
10 yardon olyan kedd-szerda felé várható nem DVD/HD verzióban. Karácsonyra nézhető is már. De a blog is készül ajándékokkal, szóval ajánlatos mostantól nézegetni újra gyakran 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok egy kicsit OFF de mégsem 😊
Szóval archiválnám ezt a nagy meccset TYT-n még nincs fent (köszi Kristóf!) viszont ncore-hoz nem lehet reg-gelni, aki tudna privátban írhatna hogy ott fent van már-e a meccs stbstb... Köszizsoeo
sztem ncore-ra is tytről teszik fel a meccseket, de ha mégse, és ott már fent van akkor is mindegy mert zárt és nem lehet regisztrálni
tytre meg én is remélem h hamarosan felkerül, mivel lassan kelnek az amcsik 😀

és h ne legyenek nagyon off remélem POban összefutunk 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jövő héten meg hajrá Packers, mert akkor már biztos a PO, valamint szépen elvertük az Óriásokat, de mindkétszer eléggé megizzadtunk. A rájátszásban nagyon nem akarok velük találkozni.Bébé
Pont ugyanezen gondolkoztam. Ez a Giants nagyon erős, és ilyen erős védelemmel szemben meg-meg szenved Vick is, márpedig az O-ban van a bizodalmunk, nem a D-ben. A PO-ban hasonló racionalitásból a Macikat is kerülném, viszont reális esélyeket látok pl NO, Falcons, GB ellen. Nem mintha gyenge védelmük lenne (főleg GB nem), de nekünk úgy tűnik a 4-5 emberes rush sikeressége esetén vannak problémáink, ebben pedig legerősebbnek a Giantset és a Bearst látom. Úgyhogy előre a 2. seed-ért, és reménykedjünk egy GB sikerben jövőhéten, valamint, hogy a Macik többet bukjanak mint mi 😊

A Vikes-ot hazai pályán ütnünk kell, a Dallas elleni meccs pedig a 2. seed miatt lehet fontos, de nem akarnám összetöretni pl Jacksont...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Jövő héten meg hajrá Packers, mert akkor már biztos a PO, valamint szépen elvertük az Óriásokat, de mindkétszer eléggé megizzadtunk. A rájátszásban nagyon nem akarok velük találkozni.
több mint 13 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Sziasztok egy kicsit OFF de mégsem 😊
Szóval archiválnám ezt a nagy meccset TYT-n még nincs fent (köszi Kristóf!) viszont ncore-hoz nem lehet reg-gelni, aki tudna privátban írhatna hogy ott fent van már-e a meccs stbstb... Köszi
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy a jövő évi scheulde-ról lehet már tudni valamit? Bár remélem még nagyon messze van, hogy ezen gondolkodjunk 😊dande
egyelőre ennyit lehet tudni róla
2011
Home Away
SF ARZ
SEA STL
NE BUF
NYJ MIA
NFC North NFC South


Reidre még mindig kivagyok akadva,még egyszer nem fog beleférni az,hogy sose dob zászlót arra,amire kéne.Newman
Köszi, hát még szerencse, hogy az NFC Westtel játszunk különben elég durva lenne, remélem jövőre nem kapják össze magukat (bocs az NFC-s West fanoktól 😊 ). Reid meg Reid senki sem lehet tökéletes, persze ha kikaptunk volna nem lennék ennyire jókedvűen elnéző 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amúgy a jövő évi scheulde-ról lehet már tudni valamit? Bár remélem még nagyon messze van, hogy ezen gondolkodjunk 😊dande
egyelőre ennyit lehet tudni róla
2011
Home Away
SF ARZ
SEA STL
NE BUF
NYJ MIA
NFC North NFC South


Reidre még mindig kivagyok akadva,még egyszer nem fog beleférni az,hogy sose dob zászlót arra,amire kéne.Newman
tudta hogyha hamarabb eldöntjük a meccset nem lesz akkora felhangja 😛
így legalább még többen beszélnek róla 😀
viccet félretéve nem varrnám a nyakába, amúgy meg ahogy a zebrák fújtak tegnap, korántsem biztos hogy nekünk adták volna a lasztit...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amúgy a jövő évi scheulde-ról lehet már tudni valamit? Bár remélem még nagyon messze van, hogy ezen gondolkodjunk 😊dande
egyelőre ennyit lehet tudni róla
2011
Home Away
SF ARZ
SEA STL
NE BUF
NYJ MIA
NFC North NFC South


Reidre még mindig kivagyok akadva,még egyszer nem fog beleférni az,hogy sose dob zászlót arra,amire kéne.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
DeSean a tavaly elhunyt édesapjának ajánlotta a punt return TD-t.
És ott mekkora blokkok voltak!? Avant borított egy óriásit, és valaki (azt hiszem Gaither) 3 Giants játékost söpört el egy blokkal.BleedingGreen
Interjú közben DeSean, Vick cipőjét tartotta a kezében? Megkapta Koby csukáját, amikor itt játszottak a Sixers ellen játszottak, de csak nem húrcolásszá mindenhova magával. 😀

Graham a Giants VIP szobájában nézte végig a meccset. (Giants fejesének a fia Graham csoporttársa volt) Enyhén ordibált DeSean TD-jénél. Az első félidőben mondták neki, hogy menjen haza, meg egyedül annak örülhetünk, hogy a Bucs kikapott, de a végén Graham nevetett.
Elméletileg McGlynn öntötte nyakon Reid-et egy kis Gatorade-del.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy a jövő évi scheulde-ról lehet már tudni valamit? Bár remélem még nagyon messze van, hogy ezen gondolkodjunk 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
DeSean a tavaly elhunyt édesapjának ajánlotta a punt return TD-t.
És ott mekkora blokkok voltak!? Avant borított egy óriásit, és valaki (azt hiszem Gaither) 3 Giants játékost söpört el egy blokkal.


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Celek TD elkapásánál, észrevettétek Maclin mekkorát blokkolt!!! 😊tûzoltó
bizony 😀 Celek kissé darabosan mozgott, az a blokk nagyon kellett 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!