Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Plaxico az Eagles után most nekünk hízeleg: egy rádióinterjúban azt nyilatkozta, Ben a kedvenc irányítója, és szívesen visszatérne Pittsburgh-be.vassadi
és Drú Rózsaházi már dörzsölgeti mancsocskáit, mikor jövő ilyenkor mattot ad a kolbertiánusoknak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Plaxico az Eagles után most nekünk hízeleg: egy rádióinterjúban azt nyilatkozta, Ben a kedvenc irányítója, és szívesen visszatérne Pittsburgh-be.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A tegnapi Colbert-interjúból:

Nem kizárt, hogy még a piacnyitás előtt lesz(nek) újabb cut(ok): "We feel good about where we are from a cap standpoint, but things can change real quick as we move into free agency. We still don't have a final cap number, so what we are projecting to be the cap number may or may not be and we still may have to make another move prior to free agency starting, but once we get into free agency, then it's always a plus and minus, or could be, if we decide to add from the outside."

Wallace-ról: "Really there's no choice. I mean we have, I mean Mike would get an offer that would predicate a team having to give us a first round pick if he signed with them and we chose not to match it. So we understand that there could be offers that come in. Mike's a significant player, but ultimately it's our decision whether or not we are going to match and offer. So we still have control over the situation and even though he could get offers from the outside, ultimately we will make a decision on whether or not Mike's going to be a Steeler or not."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hát egyre jobban fosok, hogy Wallacet el fogják vinni (főleg a Patstől félek).tenorx
Reiss szerint ettől nem kell fosnod
"Having Wallace and Welker account for almost 20% of salary cap not good business."Gogo
Lehet, hogy nem jó üzlet, de a Pats-nek belefér, úgyhogy tőlük lehet tartani, de végül szerintem is maradni fog Wallace.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hát egyre jobban fosok, hogy Wallacet el fogják vinni (főleg a Patstől félek).tenorx
Reiss szerint ettől nem kell fosnod
"Having Wallace and Welker account for almost 20% of salary cap not good business."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Maradni fog,hosszútávúval.

Erős párhuzamot érzek Wallace-Holmes, Ward-Brown vonalon...
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Munkásököl vasököl, oda csap ahova köll!polamalu
Végre valaki, aki tudja mi Csepel szlogenje 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Munkásököl vasököl, oda csap ahova köll!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát egyre jobban fosok, hogy Wallacet el fogják vinni (főleg a Patstől félek).
Nem dől össze a világ, de szeretném, ha maradna nálunk. Az a baj, hogy a nyilatkozataiban egyáltalán nem érzem azt a lojalitást, mint pár más játékoséban (Ward, BB, Woodley, Harrison, Polamalu, etc)tenorx
Émmondtam kartársak ezt érdemeljük, pontosan- és így be kell várnunk az öklöt, nincs mire hadakozni. Cestlavie ahogy a művelt mongolok is mondják.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ahogy az várható volt, Wallace nem kap franchise taget.vassadi
Colbert: We decided not to apply the Franchise tag this season. In our current cap situation, we just don't have that option.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát egyre jobban fosok, hogy Wallacet el fogják vinni (főleg a Patstől félek).
Nem dől össze a világ, de szeretném, ha maradna nálunk. Az a baj, hogy a nyilatkozataiban egyáltalán nem érzem azt a lojalitást, mint pár más játékoséban (Ward, BB, Woodley, Harrison, Polamalu, etc)
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
http://www.pittsburghlive.com/x/pittsburghtrib/sports/columnists/s_784905.htmlkishaszi
Nah, még a végén kiderül, hogy nem is Harrison volt a főgonosz a ligában.
És miközben őt halálra akarta bírságolni Goodell, mások pénzért okoztak sérüléseket, de kínos...
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.pittsburghlive.com/x/pittsburghtrib/sports/columnists/s_784905.html

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Warddal szerintem olyan csapatok számolnak, ha ahol nagyon fiatal az elkapó gárda és kell egy mentor, vagy ahol annyira gyenge a felhozatal. Nem azért mert Ward nem emelkedik ki még öregen is, hanem mert annyira sok a fiatal aki kiemelkedőbb képességekkel bír mint Hines. A sztárgyár egyetemek ontják a rettentően tehetséges, szuper embereket. Az, hogy ez mennyire a tehetséges edzők és mennyire a kémia....
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ward ránézésre nem kell a Cardinalsnak. Mondjuk ha mégis odamenne, hát még talán ezt el is tudnám elfogadni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ahogy az várható volt, Wallace nem kap franchise taget.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez egyértelmű, nem a pályáról, sokkal inkább az öltözőből fognak hiányozni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Húúú, ezek azért nagyon durva Cut-ok lettek....Részleg vezetők (csapatkapitányok) mind távoztak...3 ikon-nak oda.
Értem, hogy fiatalítás, sőt én a párti vagyok, de ilyen fokú leépítésnek nem lesz jó vége....fejben lesznek gondok és az összetartástól is tartok, hiszen alappillérek távoztak, akik azért össze tudták vágni a bandát.
Ward és Farrior szava azért elég hangsúlyos lehetett a részlegeken, illetve a D lineban szerintem Smith-re is igenis oda figyeltek....de most.....

Ne legyen igazam és vegye át más a helyüket, de én ettől tartok leginkább.
Az O ban ott van Ben akire ezentúl teljes figyelem hárul csapaton belül az még elmegy. Gondlom D vezető Polamalu lesz aki a kedvenc játékosom, de szerintem annyira nem vezető (nagyszájú alkat) akitől összerezzen a brigád.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/03/04/team-needs-2012-pittsburgh-steelers/
A Steelers-ről is muszáj volt ilyen cikket írniuk, de nem hiszem, hogy az említett nevek közül bárki komolyabban szóba fog jönni.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Real Madridoktól nem kell tartani, mert asszem a CBA-ban az is benne van, hogy minden csapatnak kötelező lesz elkölteni a cap bizonyos százalékát (és nem 50 ez a szám, hanem olyan 90 körüli)
Soldados
Én úgy emlékszem, hogy a csapatminimum az 89%. De a liga összes csapatának 2011 és 2012ben 99%ot kell teljesíteni (azt nem tudom ,hogy akik bejelentik az előző évi capben maradt hely áthozását és túlköltenek az beleszámít-e?)
És 2013tól pedig a szumma leesik 99-ről 95%ra. De csak fejből mondom, nem most olvastam.ulpianus
Mindenesetre ez a kötelezettség bőven elég arra, hogy ne jöjjenek létre a Real Madridok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 892 — Circus Maximus
A Real Madridoktól nem kell tartani, mert asszem a CBA-ban az is benne van, hogy minden csapatnak kötelező lesz elkölteni a cap bizonyos százalékát (és nem 50 ez a szám, hanem olyan 90 körüli)
Soldados
Én úgy emlékszem, hogy a csapatminimum az 89%. De a liga összes csapatának 2011 és 2012ben 99%ot kell teljesíteni (azt nem tudom ,hogy akik bejelentik az előző évi capben maradt hely áthozását és túlköltenek az beleszámít-e?)
És 2013tól pedig a szumma leesik 99-ről 95%ra. De csak fejből mondom, nem most olvastam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Nincs valakinek tippje, hogy a Super Bowl XL-t honnan tudnám letölteni magyar kommentárral?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hamptonnal már paycut se lesz. Marad annyiért, amennyi a szerződésében van.Soldados
Ezt mondják, de a 8 milliós cap charge ebben a helyzetben nagyon sok, valamit kezdeni kellene vele. Ha nem is feltétlenül március 13-áig, de később, amikor az újoncok aláírnak, mindenképpen.

Millernek egy év van hátra a szerződéséből, és nem szoktuk megvárni, hogy a kulcsjátékosaink UFA-k legyenek. Ha még idén meghosszabbítanánk a szerződését, az ő cap számát is lehetne csökkenteni.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hamptonnal már paycut se lesz. Marad annyiért, amennyi a szerződésében van.

A Real Madridoktól nem kell tartani, mert asszem a CBA-ban az is benne van, hogy minden csapatnak kötelező lesz elkölteni a cap bizonyos százalékát (és nem 50 ez a szám, hanem olyan 90 körüli)

Ikonja pedig a kluboknak is van, nemcsak a szurkolóknak. A nehéz döntést viszont a kluboknak ikonjai ellen is meg kell hozni, mert a nap végére (pontosabban az új szezon kezdetére 😊) a cap alatt kell lenni, de ő nekik jár a megkülönböztetett figyelem. Jár az, hogy a családfő (Rooney) vesz végső búcsút, amelyben hálás nemcsak a pályán nyújtott teljesítményért, hanem mindazért amit Pittsburgh-ért és az ottani közösségért tett. Másokkal szemben nem épp ez a szokás. És akkor ne is beszéljünk, hogy pl a 86-os mezt se fogja senki viselni, ez is jelzi majd ő nemcsak a szurkolók, hanem a klub ikonja is volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
És az eagles nem költött sokat a példa itt sántit