Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Hát basszus 😕
Miatta (is) lettem Steelers drukker...
Végtelen szimpatikus volt és nekem is mosolyt csalt az arcomra hogy 99%ban világított a foga és fülig ért a szája a sisak alatt, bármi történt is a pályán.
Rohadtul fog hiányozni, már azt is fájdalmas volt látni hogy alig volt a pályán 😕
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szar ez akármerről nézzük. Tegnap estig nekem ha felmerült Ward elküldése úgy gondoltam, hogy szar a cap helyzet, szép volt jó volt de nem mai gyerek már, ha más nincs akkor menni kell. Ma reggel rájöttem, hogy mindezt azért gondoltam eddig így mert nem hittem, hogy megtörténhet. Minden érvet megértek amely a Ward cut-ot magyarázza. Megértem, de elfogadni nem tudom. Amikor megismertem a Steelers-t két nevet tanultam meg először. Jerome Bettis és Hines Ward ...kittli
Egyetértek. A legnagyobbak. Nem mint futó és elkapó, hanem mint játékos, mint futballista, mint csapatember, mint vezér és min t ember.

Bettis visszavonulásakor nem gondoltam, hogy valaha fogok még annyira játékost szeretni, mint őt. De Ward felnőtt arra a szintre. Az a mosoly a pályán... Utánozhatatlan, az fog a legjobban hiányozni. És milyen méltósággal viselte az elmúlt szezonban is visszaminősítést. Példamutató volt, egy rossz szava sem volt, csak tette a dolgát tovább. A csapatért.

Szörnyű érzés az ő elvesztése. Bettisé szebb volt a pódiumon. 😀 De akárhova is megy, nagyon-nagyon drukkolni fogok neki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Szar ez akármerről nézzük. Tegnap estig nekem ha felmerült Ward elküldése úgy gondoltam, hogy szar a cap helyzet, szép volt jó volt de nem mai gyerek már, ha más nincs akkor menni kell. Ma reggel rájöttem, hogy mindezt azért gondoltam eddig így mert nem hittem, hogy megtörténhet. Minden érvet megértek amely a Ward cut-ot magyarázza. Megértem, de elfogadni nem tudom. Amikor megismertem a Steelers-t két nevet tanultam meg először. Jerome Bettis és Hines Ward ...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ben azt is nyilatkozta, hogy szerinte ebben a helyzetben mindent el kell követni Cotchery visszaigazolásának érdekében.

Mike Martin (DT, Michigan) egy rádióinterjúban nyilatkozta, hogy vele is találkoztak Tomlinék a combine-on. NT-nek undersized, az NFL-ben valószínűleg inkább 4-3-as DT-ként veszik majd számításba.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ward közleményében megköszönte Rooneyéknak, a Steelers-nek az egész szervezetnek, hogy 14 csodálatos évet töltött itt. A Steelers-t egyenesen a legjobb szervezetnek nevezte. Ahogy a cut bejelentésekor Rooney (az is ritka, hogy ő közöl ilyen hírt) is agybafőbe dicsérte Wardot.

Nem haraggal váltak el, az itt nem szokás, s az ő esetében tudom, hogy volt is beszélgetés Colberttel és Rooneyval. Viszont a visszatérésre kb no chance. Csak akkor ha nem kap szerződést senkitől az FA-piacon, de ezt nem hiszem. Max olyat tudok elképzelni, hogy visszavonulásakor leigazoljuk majd egy napra.

Warriornál ugyanez lehet majd a szitu, mert ő is prominens képviselője az elmúlt évek nagy csapatának, s mindkét fél kölcsönösen tiszteli és szereti egymást. Kizárt, hogy ne legyen megbeszélés előtte, s ne face to face hangozzon el az ítélet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Igen ez az a pont ami, Tudja mindenki, hogy eljön és hogy nemsokára, készülsz is rá lelkileg és érted is, de feldolgozhatatlannak tűnik. Sajnos itt nincs olyan, hogy búcsúmeccs és a többi. Azt gondolom ez nem az a fajta cut és remélem Warriornál sem az lesz, hogy kap egy sms-t, hogy ne gyere be többet az öltözőbe. Azt hiszem egy komoly beszélgetés előzte meg, és lehet, hogy mindkét félnek könnycseppek csillogtak a szemében. Wardnak is meg kell értenie, hiszen 14 éve a bizniszben van, hogy a csapatnak most ezt kellett tennie. Egyébként nem tudjuk, hogy a kiskapu nyitva van-e és esetleg valamikor egy új szerződéssel a TC alatt-előtt visszatér.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hines is Black and Gold," Roethlisberger declared. "I see him and wonder what it'll be like for me late in my career, things like that. It's hard. Two of my favorite players growing up, Joe Montana and Jerry Rice, they're still 49ers. Hines will always be a Steeler."

Roethlisberger recalled what Ward meant to him, starting with the quarterback's rookie season in 2004 and over eight years togeth...er.

"He was Hines Ward, one of the best receivers in the game. I got a chance to be in the huddle with him and Jerome Bettis. He made me better. It didn't matter if I threw a good ball or a bad ball, 99 percent of the time he'd catch it, whether it was with one hand, off a helmet, or off a defender. He made me a much better quarterback and player. That's why I wanted to call him and thank him. If I see him I'll tell him


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az elv nem változott, ezt a csapatot közel 10 évig egyben tartották. Nagyon durva, hogy olyan 15 ember volt meg a 2005-ös bajnokcsapatból.

De most egyrészt képtelenség, annyira fosul állunk a cappel, másrészt ezek a játékosok elkezdtek öregedni, ami a teljesítményben is meglátszik. Eljött a pont, amikor választani kellett Wallace és Ward között. És egy jó döntés racionális elveken nyugszik. Így is tovább tudtuk húzni ezt a csapatot, mint azt bárki reálisan gondolhatta. Most viszont nem maradt más választás, tudtuk, hogy nehét döntések (cutok) lesznek, hát elkezdődött...

Hampton amúgy marad, ő azért marad, mert nincs senki mögötte, míg Ward és Warrior utánpótlása megvan házon belül. Nehéz, fájó döntések, de meg kellett hozni, nem volt más választás. És azért kell ezt megtenni, hogy az újakat, akik már szintén kiérdemelték a különelbánást, így Wallace, Woodley, Timmons, őket is megtarthassuk hosszú-hosszú évekre, amíg csak tudjuk. De ennek sajnos most ára, vezéráldozatai vannak. 😕 Fáj, nagyon fáj. Nekem is. De tudtuk, hogy most már végképp elkerülhetetlen néhány fájó döntés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Farrior-ra meg szükség is van jövőre szóval ha Ő is távozna a szezon előtt akkor nagyon meglepődnék.laby
Lehet, hogy úgy gondolkoznak, hogy Farriornak ez lenne az utolsó szezonja, míg Foote csak 31 éves, ő egy ideig még a csapat rendelkezésére állhatna. Valószínűleg a legtöbb cap space-t is így szabadíthatnánk fel, mivel Farrior cutolása (2.825 millió $ hely) mellett Foote-nál is lehetne paycutot eszközölni.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem kell csodálkozni, egyszerűen kurva szarul állunk capügyileg.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Megváltozott az elv? Én eddig úgy tudtam hogy a Steelers vezetősége mindent megtesz azokért akik sokat tettek a csapatért és itt tartja ameddig a játékos játszani szeretne.
Ward-ot cut-olják és most Farrior-t is akarják? Ne vicceljenek már. Ward-ba talán annyi logika volt hogy már hátra esett a DC-n, és már nem lett volna olyan hasznos, na de Cut?!
Farrior-ra meg szükség is van jövőre szóval ha Ő is távozna a szezon előtt akkor nagyon meglepődnék.

Valamint átmennék Baltimore drukkernek! Na jó ezt talán mégsem. 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ed Bouchette szerint Wardnak fel sem ajánlották a paycut lehetőségét.

Így újra kell igazolni Cotchery-t, vagy jöhet Plaxico. Egyes források szerint utóbbi neve már fel is merült a csapatnál, és akárcsak tavaly, hozzánk hasonlóan a Giants is érdeklődik iránta (bár ők is meg vannak szorulva cap szempontjából).

Schefter szerint Wallace 1. körös tendert kap, míg mások szerint erre sem kerül sor, mert már megszületett a megegyezés a hosszútávú szerződésről, ezért is cutoltuk Wardot.

A következő áldozat Farrior lehet. Az ügynöke tweetje néhány perccel ezelőttről:
https://twitter.com/#!/RalphCindrich/status/175247289445662720
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
megrendült a hitem 😕
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Adam Schefter
Steelers plan to tender, not franchise, restricted free agent wide receiver Mike Wallace, according to source close to Wallace.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
He is not only a wide reciever, he is one of the best football player ever. He could play any era of the National Football League! Good bye Hines! We never forget you and thank you for the great memories!

http://www.youtube.com/watch?v=D-SPt3rwSj0
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=Xh2_W2TTeBA


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hímes brühühüühhhhhhhhhh
http://www.youtube.com/watch?v=jhYV_K0kyQU
http://www.youtube.com/watch?v=RtfEbTSs4e0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=HLMFrZgWf7Y
az érintettről-
http://www.youtube.com/watch?v=uRggO6XhXUM
http://www.youtube.com/watch?v=HfKEnHTqBD0&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=aaulQivPSaM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DzScXalNbag&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=QIeEXzhsLNo


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
- a világot fiaim két egész részre lehet osztani: az egyik fele bekaphattya a másik meg kinyalhattya a seggem!
- de papa, és a család?
- Ó A CSALÁD AZ MÁS! ők választhatnak, bekapják vagy ...........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
A Steelers nem csak egy franchise a sok közül, a Steelers megbecsüli az értékeit és meghálálja azt a sok éves kemény munkát, a hűséget, a vért és verejtéket, amit a sárga-feketék mezéért tett egy-egy játékos. Ezért volt például Smith rosteren tavaly előtt egészen a SB-ig, ezért szeretnek itt játszani a játékosok, mert ez nem csak egy csapat, hanem a Rooneyknak köszönhetően egy igazi család.

Éppen ezért engedtük el most Wardot. Láttuk rajta, hogy öregszik és a sok éves kemény, gyötrelmes munkájának gyümölcseként, a tisztelet legnagyobb jeleként cutoltuk. Mert megérdemli. Mert ezt érdemli. Tehettünk volna elé persze egy rövid időtartamú szerződést, de láthatóan neki sem ez lett volna az érdeke, hiszen akkor még a végén a maga megérdemelt dicsőségében távozhatott volna.

Így a Steelers család inkább elvágta a család egyik fontos tagjának a torkát (nem a családfőét, hiszen az maga A2R, akinek köszönhetően ez a franchise más, mint a többi - nem tudom mondtam-e már) és kidobtuk a szemetesbe. Hadd rohadjon ott a teste.

De persze érdemeit elismerjük, hiszen minden idők legeredményesebb elkapója a családnak. Meg persze ő futballjátékos elsősorban, nem elkapó. Vagyis bocsánat, csak volt. Mert most egy szarkupac, amit a kedves gazdája még csak el sem ásott.

Éljen a család! Vagy ahogy Danny Devito mondta az Ikrekben: "Család a seggem!".
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem mi Dawk elengedésénél éltünk meg hasonlót, azóta is isszuk szvsz a levét azért remélem nálatok nem így lesz.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Meggyőződésem, hogy ez minden idők egyik legnehezebb döntése volt a Front Office-tól, ugyanis minden idők legjobb Steeler WR-étől, de továbbmegyek talán minden idők legjobb Steeler támadójától kellett megválnunk. Bizony, talán a legjobb O playa volt a klub igen gazdag történetében. Mert ő maga volt a Steelers, megtestesítette mindazt, amit ez a klub jelent. Csodálatos játékos. Nélküle nem lesz ugyanaz ez a csapat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Sajnálom,úgy mint Aaront,Hoke-ot stb.
De a jövő nem Ward,és lehet hogy már a jelen sem,ha van a helyén fiatal-tehetséges játékos.
Ez nem a szentimentalizmus ideje,és nem hiszem hogy nagyon vigyorgott a FO,mikor ide jutott.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
ARETKESKUR:::::::::::::::::::::::::::VAÉLETTEGYETELIBEAROZZANTVALAGÁT:::::::::::::::::::::::::::::
emondom mit érdemlünk, hogy Valaszt is elveszitsük, azt
bezzeg Mekfedem meg Fúti meg Elrendel a faszom mindenkit visszaigazolunk - a pacák pajtikák vazz aranyban érdemelné meg a nyugdíját annyit adott ennek a csapatnak - hogy baszna bele az FOba a radairosseb...........................
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
jaés Plasti&CO után érdeklődünk :o :o :o


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Vagy szögre akaszt, vagy később visszajön, ha lesz hely és a csapat akarja.polamalu
Ha szögre akasztana akkor nem cut lenne.

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Vagy szögre akaszt, vagy később visszajön, ha lesz hely és a csapat akarja.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ward ki lett baszarintva.Schleck
Gondolom a paycut miatt?!