Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ward ki lett baszarintva.

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Egy pillanatra láttam a jövőévi O-line kezdőjét...

Gilbert,DeCastro,Pouncey,Legu,Glenn..

Mögülük dobál BB a Burnell,Brown,Sanders,Kocseri,Ward légiónak..

Méghozzá gyönyörű,meglepő és hatékony gameplanból lö Héli..

Scott,Kemo,sehol..

Kolonc IR-en,mert TC-n összeszed valamit...

Na jó lefekszem,mert sok volt a meló 😐 😐
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Scott majd megvédi...Blitzburgh
Seggel blokkol majd 😀polamalu
Az a tavalyi sztájl volt, a nyú fesön a csöccsel blokkolás lesz, s bejöhet az új szabály a titsclipping...sutianap
Csöcsblokk-ba Hamptont is alkalmazhatnánk OL-be, és már is spórolnánk a fizetési helybe hiszen 1 emberrel kevesebb OL játékos kellene a rosterre.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Scott majd megvédi...Blitzburgh
Seggel blokkol majd 😀polamalu
Az a tavalyi sztájl volt, a nyú fesön a csöccsel blokkolás lesz, s bejöhet az új szabály a titsclipping...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Hiába,ha az az erőssége...😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 600 — 毎日何かを学ぶ
Scott majd megvédi...Blitzburgh
Seggel blokkol majd 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Steelers have hired Shaun Sarrett, most recently with Duke University, as their new offensive quality control coach.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Scott majd megvédi...Blitzburgh
Scott addigra már remélhetőleg nem lesz itt. Legfeljebb aprópénzért, sokadik OT-ként a depth charton.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Scott majd megvédi...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Igazán remek lenne nézni, ahogy Benike fejét beleverdesik a popójába ...kishaszi
Nyu-nyu ott lesz a fal! Skülönbenis Smith kezd. :mad: 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igazán remek lenne nézni, ahogy Benike fejét beleverdesik a popójába ...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 102 — Giants fan
Az szép kis szezonkezdeti értékmérő lenne mindkét csapat számára 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Fogtam. Jogosnak tűnik főleg annak függvényében, hogy most olvasom JJ-től DeCastro és Kuechly is a kombány nyerteseit erősíti.kittli
Ezért írtam korábban, hogy lehet, hogy vissza fog ütni a fő kiszemeltjeink combine-on nyújtott kiemelkedő teljesítménye. A két legnagyobb need, az OG és az NT poszt legjobbjai, DeCastro és Glenn, illetve Poe remekeltek, az ILB-knél Kuechly és Hightower is bizonyított. Lehet, hogy ha csak várunk az 1/24-re, akkor az említettek mindegyikéről lemaradunk.

Nem tudom, Colberték mennyire veszik számításba egy esetleges feltrade lehetőségét, de én adott esetben pl. a jövő évi pickek közül is feláldoznék egyet vagy kettőt.

Más: a külföldi szakemberek közül sokan azt tartják a legvalószínűbbnek, hogy Giants-Steelers szezonnyitó lesz, mint Ben és Eli, a két kétszeres SB-győztes irányító összecsapása. A Giants idén hazai pályán fogadja a Packers-t és a Saints-t is, de tavaly pont ez a két csapat játszotta az idény első mérkőzését, csoportmeccsel pedig általában nem szokták nyitni a szezont.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fogtam. Jogosnak tűnik főleg annak függvényében, hogy most olvasom JJ-től DeCastro és Kuechly is a kombány nyerteseit erősíti.kittli
fel lehet trédelni, idéntől ez már nem annyira zsebfüggő mutatvány
2003 Steelers get: No. 16 overall pick. Chiefs get: No. 27 overall and Pittsburgh’s third-round pick (No. 92) and sixth-round pick (No. 200)sutianap
Mi nem nagyon szoktunk feltradelni, legalább is nem jellemző....
Bár DeCastro és Kuechly kettősből az egyiknek én iszonyatosan örülnék.....de talán Poe-nál se lenne rossz a számíze....Darth
Egyáltalán nem ritka - megfelelő körülmények esetén. 1. körben megtettük Troyért és Holmesért is, későbbi körökben pl Sepu ugrik be, meg 1-2 éve is asszem Max Ungerért elismerve fel akartunk menni, csak nem sikerült senkivel megállapodni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
ezért is mondhatunk le Poeról, seems to bekishaszi
Fogtam. Jogosnak tűnik főleg annak függvényében, hogy most olvasom JJ-től DeCastro és Kuechly is a kombány nyerteseit erősíti.kittli
fel lehet trédelni, idéntől ez már nem annyira zsebfüggő mutatvány
2003 Steelers get: No. 16 overall pick. Chiefs get: No. 27 overall and Pittsburgh’s third-round pick (No. 92) and sixth-round pick (No. 200)sutianap
Mi nem nagyon szoktunk feltradelni, legalább is nem jellemző....
Bár DeCastro és Kuechly kettősből az egyiknek én iszonyatosan örülnék.....de talán Poe-nál se lenne rossz a számíze....

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha a nálunk neednek számító posztok legjobbjai, tehát a mi elsőszámú kiszemeltjeink szerepelnek kiemelkedően, és mennek fel a draftlistákon, helyettük pedig így csak olyanok csúsznak, akiket mi posztjukból adódóan nem veszünk számításba, az nekünk nem jó.vassadi
ezért is mondhatunk le Poeról, seems to bekishaszi
Fogtam. Jogosnak tűnik főleg annak függvényében, hogy most olvasom JJ-től DeCastro és Kuechly is a kombány nyerteseit erősíti.kittli
fel lehet trédelni, idéntől ez már nem annyira zsebfüggő mutatvány
2003 Steelers get: No. 16 overall pick. Chiefs get: No. 27 overall and Pittsburgh’s third-round pick (No. 92) and sixth-round pick (No. 200)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 208 — Steelers fan
Nincs példa, már csak azért se, mert ritkán nézek egyetemi focit és ezért icipici (sőt..) a merítési lehetőségem. Neveket ezért nem is mondanék mert összes tudásom most abból ered amelyet nálam tájékozottabb emberektől csipegetek fel. Egyszerű logikai úton, ha 2-3 olyan ember akit 1/24-re vagy esetleg még későbbre vártak eddig, nagyot alkot akkor az megboríthatja az egész eddigi felállást. Viszont ha a gondolatom helyes akkor Te gyorsan tudnál egy-két nekünk tetsző variációt erre a helyzetre.kittli
Ha a nálunk neednek számító posztok legjobbjai, tehát a mi elsőszámú kiszemeltjeink szerepelnek kiemelkedően, és mennek fel a draftlistákon, helyettük pedig így csak olyanok csúsznak, akiket mi posztjukból adódóan nem veszünk számításba, az nekünk nem jó.vassadi
ezért is mondhatunk le Poeról, seems to bekishaszi
Fogtam. Jogosnak tűnik főleg annak függvényében, hogy most olvasom JJ-től DeCastro és Kuechly is a kombány nyerteseit erősíti.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pro Day követő, kiemelve a számunkra érdekes prospectek:
http://steelers.hu/pro-day-koveto/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pár perc múlva kezdődnek a DB workoutok. Középső és hátsó körös safety-k, nagyjából ennyi, amire Steelers-szempontból figyelni kell.vassadi
hááátsutianap
Nem, nem lesz CB pick. 😊 Szerintem még hátsó körben sem.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Pár perc múlva kezdődnek a DB workoutok. Középső és hátsó körös safety-k, nagyjából ennyi, amire Steelers-szempontból figyelni kell.vassadi
hááát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pár perc múlva kezdődnek a DB workoutok. Középső és hátsó körös safety-k, nagyjából ennyi, amire Steelers-szempontból figyelni kell.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nincs példa, már csak azért se, mert ritkán nézek egyetemi focit és ezért icipici (sőt..) a merítési lehetőségem. Neveket ezért nem is mondanék mert összes tudásom most abból ered amelyet nálam tájékozottabb emberektől csipegetek fel. Egyszerű logikai úton, ha 2-3 olyan ember akit 1/24-re vagy esetleg még későbbre vártak eddig, nagyot alkot akkor az megboríthatja az egész eddigi felállást. Viszont ha a gondolatom helyes akkor Te gyorsan tudnál egy-két nekünk tetsző variációt erre a helyzetre.kittli
Ha a nálunk neednek számító posztok legjobbjai, tehát a mi elsőszámú kiszemeltjeink szerepelnek kiemelkedően, és mennek fel a draftlistákon, helyettük pedig így csak olyanok csúsznak, akiket mi posztjukból adódóan nem veszünk számításba, az nekünk nem jó.vassadi
ezért is mondhatunk le Poeról, seems to be

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Na de komolyan JMJ-t én írtam a mokkomba 😂

Tamuról semmi hír?sutianap
JMJ eléggé leszerepelt a Senior Bowlon, most viszont javított. Lehet, hogy harmadik körben inkább draftolnám őt, mint Burfictet.

Ta'amut továbbra sem kérjük.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Csaknem, majd megírom minden előttünk választó csapatnak, hogy Süti ír egy esszét a modern kori fociban a védelmek szerepéről és aki azt nem tudja értelmezni az idén nem draftol. Süti hegyezd a cerkád vedd elő a legjobb úri stílusod oszt toljad nekik 😀 😀polamalu
Na végre, iszonyat mit karistolok védelemtémàban, pölö tudtátok, hogy Polamalu balra fonja és jobbra tűri a haját, meraz javíttya a periférikus látást? Tudtàtok, hogy Kézinek tojásrántotta volt a jele az ovodában? Ziggy played for time, jiving us that we were voodoo????

Na de komolyan JMJ-t én írtam a mokkomba 😂

Tamuról semmi hír?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Burfictot tuti be fogják korán húzni, túl nagy talent ahhoz, hogy csússzon.tenorx
Emlékezz, tavaly nem sokkal a draft előtt még Da'Quan Bowers-t is potenciális 1/1-ként emlegették. Nem ugyanaz a két eset, mert Bowers sérülés miatt csúszott, de ebből is látszik, hogy attól, hogy valaki tehetséges, nem biztos, hogy a talent levelnek megfelelő helyen viszik el.